{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МИНИ МИС СНЕЖАНКА  (Прочетена 20134 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Декември 19, 2010, 10:58:35 »
Раздели ТемаНагоре

Ако гласуваме за собствените си деца се губи смисъла на конкурса .... дали с нашия вот с най.много точки или без него решаващи ще бъдат гласовете на останалите

Е какво искаш да кажеш мила,да не дам гласа за детето си .То е ясно,че др.гласове ще са решаващи,според мен едва ли има майка,която дане гласува за собственото си дете  Smiley
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #61 -: Декември 19, 2010, 11:00:51 »
Раздели ТемаНагоре

за нищо на света няма да пропусна детето си!
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #62 -: Декември 19, 2010, 11:03:17 »
Раздели ТемаНагоре

Напротив! Казвам, че тъй като е ясно, че всяка майка ще даде гласа си за детето си е абсолютно без значение дали ще го има гласа или не! В смисъл да се разберем ще гласуваме ли или не, но по-добре да гласуваме, защото с негласуването няма да се спази уговорката
Много ясно, че няма да гласувам за детето си с 1 звездичка, а с 5  Tongue Tongue Tongue
Сега като си прочетох предния пост и аз не се разбрах правилно  Cheesy Cheesy Cheesy ама ми се спииииииииииии и не мога да се изразявам нещо Kiss Kiss Kiss
Активен
skarss
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 153

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Декември 19, 2010, 14:28:06 »
Раздели ТемаНагоре

Надявам се да няма гласували с 1,2 звезди -все пак става въпрос за деца .Или гласуваш с 5 звезди за фаворит ...Както и да е ...това е мое мнение!
Активен


Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: