{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Поредният некоректен човек  (Прочетена 4857 пъти)
0 Членове и 10 Гости преглежда(т) тази тема.
danitu
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Февруари 01, 2011, 14:05:24 »
Раздели ТемаНагоре

Потребителското име е elii ... Бях пуснала едно сладурско яке, тип балон за продажба, и тя си го хареса. Пратих и го с кориер. Каза ми :"веднага ще ти пратя паричките, не се притесявай".После пък била ми загубила адреса,задържали я от работа и куп оправдания. И така започна дългото размотаване с мен, огромна подигравка с мен и моето доверие...И така седмица след седмица все ме лъжеше, че ще ми даде парите, а после дори спря да влиза. Вече 7 месеца ще станат, 22 лв не можа ли да отдели, не знам. Що за човек трябва да си, за да постъпиш така подло и гадно, да "крадеш" от другите, защото това си е жива кражба..Знам,че грешката донякъде си е моя, за това че съм се доверила сляпо, но може ли така да прави. Увасни хора има по този свят. Така че внимавайте, ако имате работа с този потребител. Аз изгорях, но няма да се откажа от нея. Въпросът не е само до парите - да, не отричам, че ще ми дойдат добре тези пари, но и  що за отношение е това. Някъде сред всичко това се губи смисълът на този сайт- да си помагаме ...   
« Последна редакция: Февруари 01, 2011, 14:10:26 от danitu » Активен

Не поемам пощенски разх
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 01, 2011, 14:31:52 »
Раздели ТемаНагоре

От къде е дамата-кой град?Защо седем месеца си чакала,това е страшно дълго!Ако това е нейният профил   http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?action=profile;u=1295   как въобще изпратихте якето на доверие на човек с 0 оценки и 0 публикации?!Този рейтинг нали е затова,да не говорим че и публикувани обяви няма,за мен просто ще си почакаш,за жалба не зная дали не е късно-това са седем месеца,ако пазиш бележката че си и пратила нещо, кореспонденцията и адреса и може и да има някакъв шанс но се съмнявам... Sadне ме разбирай погрешно много съжалявам че са те излъгали,но непрекъснато има теми за некоректни във форума и се учудвам че не си попадала на тях за да се довериш на човек с такъв профил Roll Eyes
« Последна редакция: Февруари 01, 2011, 14:48:02 от margafraca » Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 01, 2011, 14:41:35 »
Раздели ТемаНагоре

УЖАСТ...АЗ ЗА ЕДИН МЕСЕЦ ВЕЧЕ...ДА СЬМ ПРЕКОПАЛА ТУНЕЛ ДО ТЯХ...А НА ЛЬЖИ ВЕРНО СЕ НАСЛУШАХМЕ,ВСЕ СИ МИСЛИМЕ ЧЕ НАС ТОЧНО НЕ НИ ЛЬЖАТ,ПОСЛЕ ШОКА Е ГОЛЯМ Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
danitu
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 01, 2011, 14:47:38 »
Раздели ТемаНагоре

Товае профила й да, тогава аз бях нова, мислех, че и тя е нова. За това и се доверих.
Активен

Не поемам пощенски разх
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 01, 2011, 14:50:16 »
Раздели ТемаНагоре

Писахте ли и на мейла ?
Активен
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 01, 2011, 14:57:39 »
Раздели ТемаНагоре

Товае профила й да, тогава аз бях нова, мислех, че и тя е нова. За това и се доверих.
Голяма грешка според мен Sadно парите не са никак малко,питай дали има шанс чрез жалба,въпреки че е  доста изчакано Roll Eyesвсе пак от кой град е?
« Последна редакция: Февруари 01, 2011, 15:03:19 от margafraca » Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 01, 2011, 16:58:21 »
Раздели ТемаНагоре

Пак ще помоля да пишеш тази Ели от къде е,защото имах опит за измама миналата седмица в съседите от подобен профил,който вече е изтрит,но имам мобилен номер,може да е една и съща Roll Eyesвече нищо не ме учудва Cool
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 01, 2011, 18:47:11 »
Раздели ТемаНагоре

Ама много ми е интересно как така се доверявате на човек без никакви оценки и пращате стоки ей така! Ами помислете малко!
Активен

margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 02, 2011, 08:17:12 »
Раздели ТемаНагоре

При положение, че не помните от къде е дамата, нито адреса и, темата ви е безсмислена,нито ще си върнете пари,нито ще се намери някой да се отзове  да ви помогне да откриете  дамата... Roll Eyes
« Последна редакция: Февруари 02, 2011, 08:21:07 от margafraca » Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #9 -: Февруари 02, 2011, 09:52:35 »
Раздели ТемаНагоре

Добре де , разровете се из старите лс
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 02, 2011, 19:13:43 »
Раздели ТемаНагоре

А защо няма поставена отрицателна оценка? Lips Sealed
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
qnica85
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 176


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 02, 2011, 21:04:59 »
Раздели ТемаНагоре

Ама много ми е интересно как така се доверявате на човек без никакви оценки и пращате стоки ей така! Ами помислете малко!

Напълно сум съгласна. Как може да имате такова доверие на нови потребители при положение,че всеки ден се отваря все нова тема за някой нов некоректен потребител?Huh? И аз тези дни контактувах с нова потребителка, но и изпратих нещата след като си взех паричките. Не бъдете толкова доверчиви. А и толкова време си чакала, защо? трябвало е още на момента да санкционираш за нея. Дано се стигне до някакво решение мила Wink
Активен

1.Коректна съм, моля бъдете и вие!
2.Съгласна съм на размяна!
3.За стоки над 15лв. изисквам предварително плащане!
4.Винаги поставям оценки!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 03, 2011, 01:27:16 »
Раздели ТемаНагоре

Мале....какво търпение имаш 7 месеца Shocked Shocked Shocked
АМи тя не е влизала от октомври месец Shocked мила чесно не си чакай парите Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: