{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моля за мнение и някой дали е комуникирал с лицето "martyivanova"  (Прочетена 14767 пъти)
0 Членове и 8 Гости преглежда(т) тази тема.
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« -: Февруари 21, 2011, 22:47:31 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте поизчаках и доста се подвуомях дали да пусна темата,но взе да ми писва от такива хора.Но и аз съм си виновна,че съм наивна.Та ето и темата това лице на 2.02.2011г ми писа за тази обява http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?Lot+balerinki&product=133095&cat=83 на 3.02 ми пише това
"kak predpochitash plashtane ? paypal mi e nai udoben,za da ne se razkarvam po poshtite" на 4.02   " da,mojesh da gi pusnesh  adresyt mi e "
edinstvenoto,koeto mi trqbva nomeryt na debitnata/kreditnata ti karta.
Do nqkolko chasa parite se prevejdat i,den-dva nai-kysno mojesh da si gi izteglish,ot koito i da e bankomat  taka pazaruvam ot e-bay "

Итака аз през това време вече съм пуснала въпрсните балеринки без много уговорки викам си тя жената като няма оценки сега за 7.50 ще ме излъжили и така иги пратих като уж тя ще ми ги пуска с това "paypal".А между временно балеринките ги бях пуснала с друг пакет който на следващият ден си беше на адреса а тя ми каза че не били пристигнали.И така до 11.02 не беше пристигнала никаква сума и иписах и тя ми отговори това
"Имах малко по-сериозен грип,та ми се наложи да отседна в болницата за малко. В пощата все още нямат нищо за мен.
Паричките ги пуснах на 8-ми,вече трябва да можеш да ги теглиш,или най-късно другиден...
4-5 дни е срока
сигурно в пощите нещо се мотаят за обувчиците...а чакам и колет от чужбина вече 1 месец...тцтц"
И аз и отговорих така "Здравей съжалявам че съм те притеснила дано се оправиш а относно колета невиждам да има проблем тъй като ги пуснах заедно с един друг който още на другият ден беше там аз ще проверя в пощите а парите ще видя кога ще дойдат ти първо ми каза че идвали за ден сега ми казваш за 4-5 дни дано едното е вярно".
 
Е хора обръщам се към вас незнам дали успяхте да разберете за какво става въпрос но до ден днешен не съм получила никакви пари а и от 18.02 госпожата нее влизала в сайта.
ПС.Забравих да кажа че два пъти ми идваха някъкви email; от които така и нищо несхванах тъй като бяха на англииски опитах се да ги преведа с преводача но това което се пишеш в тях че трябва да си направя някаква регистрация при което уж направих но пак сума по сметката ми няма не съм за 7.50 а мее яд че има такива хора да се правят на цигани за толкова.ами пускам я тема дано съм само аз да несе окаже като преди време пак така найвната аз като си мислех че съм само аз така а се оказа че една госпожа CORRO еше завлякъла доста найвни покрай мен дано този случай нее такъв.Чакам включване по темата
« Последна редакция: Февруари 21, 2011, 23:06:14 от poliloli » Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 21, 2011, 23:05:46 »
Раздели ТемаНагоре

Е хубава работа! Тази дама няма нито една оценка и вие и пращате стока преди да е платена! Ама сте едни....
Ето една статия за Paypal: http://pari-ot-internet.com/forum/viewtopic.php?t=217
А и още нещо. За 7.50 лв просто не си струва да се ползва PayPal. Или поне така мисля.
Активен

poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #2 -: Февруари 21, 2011, 23:10:26 »
Раздели ТемаНагоре

Ами да няма знам погледнах но и аз като се регистрирах и си направих първата поръчка нямах но не съм излъгала никой, а относноPayPal аз също мисля така дори и писах но че искам парите с запис но уви никакъв отговор вече колко време е ще изчакам още не съм и поставила оценка като може да има препятствия жената знам ли н.....
Е хубава работа! Тази дама няма нито една оценка и вие и пращате стока преди да е платена! Ама сте едни....
Ето една статия за Paypal: http://pari-ot-internet.com/forum/viewtopic.php?t=217
А и още нещо. За 7.50 лв просто не си струва да се ползва PayPal. Или поне така мисля.
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #3 -: Февруари 21, 2011, 23:19:25 »
Раздели ТемаНагоре

И да попитам след като преди това съм нямалатази paypal може ли тя да си ми прати парите в сметката дори и без да се регистрирамтам
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 21, 2011, 23:19:31 »
Раздели ТемаНагоре

Име:   martyivanova
Публикации:   0 (0 на ден)
Позиция:   new user
Дата на регистрация:   Февруари 02, 2011, 01:34:24
Последно Активен:   Февруари 13, 2011, 09:53:22
Tова ако не ти говори нещо........да не те отчайвам,ама няма и да взлезе повече Roll Eyes
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #5 -: Февруари 21, 2011, 23:26:56 »
Раздели ТемаНагоре

Ами да разбирам но едно немога да разбера защо има такива хора и как да се доверя на следващият макар го правя непрекъснато:(((
Име:   martyivanova
Публикации:   0 (0 на ден)
Позиция:   new user
Дата на регистрация:   Февруари 02, 2011, 01:34:24
Последно Активен:   Февруари 13, 2011, 09:53:22
Tова ако не ти говори нещо........да не те отчайвам,ама няма и да взлезе повече Roll Eyes
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #6 -: Февруари 21, 2011, 23:30:35 »
Раздели ТемаНагоре

Лошо че и малкият ми пък разкъса и "хапна бланката"за пуснатият пакет и немога да проверя дали ги е получила но всъщност трябва май да попитам в нашата поща дали не биха ми извадили копие от бланката
Име:   martyivanova
Публикации:   0 (0 на ден)
Позиция:   new user
Дата на регистрация:   Февруари 02, 2011, 01:34:24
Последно Активен:   Февруари 13, 2011, 09:53:22
Tова ако не ти говори нещо........да не те отчайвам,ама няма и да взлезе повече Roll Eyes
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 21, 2011, 23:37:16 »
Раздели ТемаНагоре

Лошо че и малкият ми пък разкъса и "хапна бланката"за пуснатият пакет и немога да проверя дали ги е получила но всъщност трябва май да попитам в нашата поща дали не биха ми извадили копие от бланката
Име:   martyivanova
Публикации:   0 (0 на ден)
Позиция:   new user
Дата на регистрация:   Февруари 02, 2011, 01:34:24
Последно Активен:   Февруари 13, 2011, 09:53:22
Tова ако не ти говори нещо........да не те отчайвам,ама няма и да взлезе повече Roll Eyes
Попитай в пощата.ама все пак няма как да не го  е получила Roll Eyes
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #8 -: Февруари 22, 2011, 22:29:23 »
Раздели ТемаНагоре

Е явно няма друг да сее срещал с това лице тук Благодаря ти Криси09 че се включи по темата
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 23, 2011, 07:29:41 »
Раздели ТемаНагоре

Е явно няма друг да сее срещал с това лице тук Благодаря ти Криси09 че се включи по темата
Няма проблем,ама то просто няма как да има друг,като тя се е регистрирала и след няколко дена е спряла да влиза Roll Eyes
И сега какво нямаш пари преведени така ли?
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 23, 2011, 08:26:05 »
Раздели ТемаНагоре

Ето за това стават тези неща,доверието си е доверие,но трябва да се заслужи!Как така изпращаш нещо на човек,който не си е заслужил доверието!?Та и 10 и 20 оценки да има предложи предварително плащане...нека си е точен човека,то ако е точен ще се съгласи на предварително плащане,още повече ,че ти си с оценки,макар да не са най-важния критерий за коректност...
На нови потребители и такива с малко или без никакви оценки се доверете с предварително плащане!Като не се съгласи здраве,не сме малко в сайта Wink
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 23, 2011, 15:04:26 »
Раздели ТемаНагоре

От къде е въпросната ?Остави първо име и инициали може някой да я познава.
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 23, 2011, 16:14:46 »
Раздели ТемаНагоре

Еххххххх, много жалко че има такива хора.Аз вече сляд няколко урока, изпращам само след предварително пратени пари, но и по лично усмотрение. За адашката много съжалявам, дано има някакво развитие, че е много гадно чувството да си излъган.
poliloli, изпрати ми на ЛС ако искаш да видя какво ти изписва на английски.  Kiss
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/
qnica85
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 176


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Февруари 23, 2011, 16:35:36 »
Раздели ТемаНагоре

Ето за това стават тези неща,доверието си е доверие,но трябва да се заслужи!Как така изпращаш нещо на човек,който не си е заслужил доверието!?Та и 10 и 20 оценки да има предложи предварително плащане...нека си е точен човека,то ако е точен ще се съгласи на предварително плащане,още повече ,че ти си с оценки,макар да не са най-важния критерий за коректност...
На нови потребители и такива с малко или без никакви оценки се доверете с предварително плащане!Като не се съгласи здраве,не сме малко в сайта Wink

Напълно съм съгласна с Поли, и аз все се чудя кака можете да имате доверие на новите. Вярно всеки е бил нов, лично при мен при първата ми покупка си изпратих паричките предварително и мацката тогава ми прати нещата. Лично аз не бих пратила на доверие на нов потребител. Скоро имах сделка с нова потребителка но мацката първо си изпрати паричките и тогава и пратих нещата.
Искренно се надявам да си вземеш паричките Wink
Активен

1.Коректна съм, моля бъдете и вие!
2.Съгласна съм на размяна!
3.За стоки над 15лв. изисквам предварително плащане!
4.Винаги поставям оценки!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #14 -: Февруари 23, 2011, 16:47:06 »
Раздели ТемаНагоре

Всички сме били нови и сме си плащали предварително,макар и със страх,че отсреща ниже да ни метнат,но това е положението,нов,с малко оценки или негативни плаща предварително,поне аз така процедирам и до сега да чукна на клавиатурата не съм била излъгана Cheesyуспех с доверието Wink
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!


Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: