{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Забавените сметки - стига вече!  (Прочетена 6041 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Март 26, 2011, 09:40:05 »
Раздели ТемаНагоре

На никой не му е приятно да го бавите ! Как е възможно да има хора които са взели нещо и спят спокойно без да са го платили!!Хора ,като нямате парички не поръчвайте да се излагате!И аз си чакам парите и аз си имам дете и сметки! вече ще пиша и лоши оценки ,а не да не поставям нищо!Срамота!предполагам не съм единствена ,но като те забавят 2-3ма и какво правиме?!
« Последна редакция: Март 26, 2011, 09:42:26 от valency11 » Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Март 26, 2011, 09:57:31 »
Раздели ТемаНагоре

А МАЛКО ПО-КОНКРЕТНО?ЗА КОЛКО ДЬЛГО ЗАБАВЯНЕ СТАВА ВЬПРОС?ЧЕ ЗА ДЕН-ДВА-ТРИ Е ВЕЧЕ СМЕШНО,ОСОБЕНО НА ФОНА НА ВСИЧКИ КРАЖБИ ИЛИ НЕКОРЕКТНИ ТУК!!!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Март 26, 2011, 09:58:26 »
Раздели ТемаНагоре

На никой не му е приятно да го бавите ! Как е възможно да има хора които са взели нещо и спят спокойно без да са го платили!!Хора ,като нямате парички не поръчвайте да се излагате!И аз си чакам парите и аз си имам дете и сметки! вече ще пиша и лоши оценки ,а не да не поставям нищо!Срамота!предполагам не съм единствена ,но като те забавят 2-3ма и какво правиме?!


Мисля си, че поста е по-подходящ за "много ме дразни 2"
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #3 -: Март 26, 2011, 10:37:48 »
Раздели ТемаНагоре

 Roll Eyesи какво станало? Roll Eyes
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Март 26, 2011, 10:48:03 »
Раздели ТемаНагоре

Roll Eyesи какво станало? Roll Eyes

Поли, мисля, че иде реч за повод подобен на моят, за който се оплаках в Много ме дразни 2 - Уговаряте се нещо и изведнъж ти казвант " Ами нещо се обърка"   Roll Eyes
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #5 -: Март 26, 2011, 11:12:58 »
Раздели ТемаНагоре

Roll Eyesи какво станало? Roll Eyes

Поли, мисля, че иде реч за повод подобен на моят, за който се оплаках в Много ме дразни 2 - Уговаряте се нещо и изведнъж ти казвант " Ами нещо се обърка"   Roll Eyes
То цялата планета се обърка,но си плащаме в магазина,дано да става въпрос за забавяне от рода на 2-3 дни,а между другото с твоето ''объркване'' какво стана,наредиха ли се  нещата?
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Март 26, 2011, 11:27:14 »
Раздели ТемаНагоре

Roll Eyesи какво станало? Roll Eyes

Поли, мисля, че иде реч за повод подобен на моят, за който се оплаках в Много ме дразни 2 - Уговаряте се нещо и изведнъж ти казвант " Ами нещо се обърка"   Roll Eyes
То цялата планета се обърка,но си плащаме в магазина,дано да става въпрос за забавяне от рода на 2-3 дни,а между другото с твоето ''объркване'' какво стана,наредиха ли се  нещата?

Наредиха се, ама повече не желая подобни контакти. Ако ме беше предупредила ок, но аз да пиша какво става и да ми се отговаря така - не е редно
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Март 26, 2011, 11:38:24 »
Раздели ТемаНагоре

Е,споко,аз пуснах нещо в началото на месеца,не го харесаха и още чакам да ми го върнат.....Така,че не се косете.... Cheesy
Активен
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Март 26, 2011, 11:44:21 »
Раздели ТемаНагоре

Е,споко,аз пуснах нещо в началото на месеца,не го харесаха и още чакам да ми го върнат.....Така,че не се косете.... Cheesy
И АЗ ИВКА ПРАЩАХ ЗА ПРОБА ПО НОВОГОДИШНИТЕ ПРАЗНИЦИ,ЗНАЕШ ЛИ КОЛКО НА ВРЕМЕ МИ ВЬРНАХА ДРЕШКАТА-ВЕДНАГА СЛЕД ПРАЗНИЦИТЕ Wink Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Март 26, 2011, 11:52:55 »
Раздели ТемаНагоре

Е,споко,аз пуснах нещо в началото на месеца,не го харесаха и още чакам да ми го върнат.....Така,че не се косете.... Cheesy
И АЗ ИВКА ПРАЩАХ ЗА ПРОБА ПО НОВОГОДИШНИТЕ ПРАЗНИЦИ,ЗНАЕШ ЛИ КОЛКО НА ВРЕМЕ МИ ВЬРНАХА ДРЕШКАТА-ВЕДНАГА СЛЕД ПРАЗНИЦИТЕ Wink Cheesy


Да,Руса,но не беше за проба,открили кусури и аз казах да ми върнат "боклука",но уви,още го няма.... Cheesy


П.с:Сега звънях ма сина на пощальонката и ми каза,че е пристигнал някакъв пакет,силно се надявам,да е моят "боклук" Cheesy Cheesy Cheesy
« Последна редакция: Март 26, 2011, 11:56:30 от ivka1986 » Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Март 26, 2011, 12:07:58 »
Раздели ТемаНагоре

е,стига де  Smiley Аз също в момента бавя една мацка.Детето остана без обувки.Жената ги прати веднага,мъжът ми ги взе,но не можах да сваря да отида да пусна записа.Изпратих друго нещо в нейния плик,та сега и адреса не знам.Няма да се колим я.Който разчита на 2-3 лв. от стари “парцали“,трябва да е луд...Ние като вземем от тук някоя стотинка,веднага остава някъде по пътя-я в книжарницата,я на едно барче да пият сок и да поиграят с непознати деца,или на сладкарница,на Макдоналдс Roll Eyes Тия пари дали днес или след 10 дни,все тая....А ако не си продал въпросното нещо,какво ще чакаш?Как ще си разпределиш +3-5лв?
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Март 26, 2011, 12:11:37 »
Раздели ТемаНагоре

е,стига де  Smiley Аз също в момента бавя една мацка.Детето остана без обувки.Жената ги прати веднага,мъжът ми ги взе,но не можах да сваря да отида да пусна записа.Изпратих друго нещо в нейния плик,та сега и адреса не знам.Няма да се колим я.Който разчита на 2-3 лв. от стари “парцали“,трябва да е луд...Ние като вземем от тук някоя стотинка,веднага остава някъде по пътя-я в книжарницата,я на едно барче да пият сок и да поиграят с непознати деца,или на сладкарница,на Макдоналдс Roll Eyes Тия пари дали днес или след 10 дни,все тая....А ако не си продал въпросното нещо,какво ще чакаш?Как ще си разпределиш +3-5лв?



Не беше това мисълта ми,ами исках да кажа,че трябва да има комуникацияяяяяяяяяяяяяяяя.За да се знае за какво иде реч.И с тези пари,и без тях,аз си оставам същата.... WinkПонякога едно съобщение прави чудеса!
Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Март 26, 2011, 12:32:59 »
Раздели ТемаНагоре

и така да е....Аз съм много отнесена,та се налага да ме подсещат  Embarrassed и ЗА ТОЗИ СЛУЧАЙ,пак ме подсети другата страна.Когато човек има  други проблеми и тревоги,случва се да забрави нещо и да се сети след време  Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Март 26, 2011, 12:40:38 »
Раздели ТемаНагоре

и така да е....Аз съм много отнесена,та се налага да ме подсещат  Embarrassed и ЗА ТОЗИ СЛУЧАЙ,пак ме подсети другата страна.Когато човек има  други проблеми и тревоги,случва се да забрави нещо и да се сети след време  Smiley





О,на мен ли ми го казваш? CheesyТа едва ли има по-отнесен човек от мен на света,въпреки,че съм доста млада,но се старая да не забравям. Cheesy Cheesy
Активен
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Март 26, 2011, 15:24:12 »
Раздели ТемаНагоре

Случаите са 3 ! един тук и 2 в продавалника! тук като че ли се чувствам по-добре, а в продавалника - наглост бе хора!имала собствен магазин,незнам си какво а 20лв са и проблем! и то вече 3та седмица! писала си в подписа- ако си искате записа или пратката бързо- уведомете ме!бавя се но,не съм некоректна! Е, а ОЧИ има ли?!
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: