{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Забавените сметки - стига вече!  (Прочетена 6027 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Март 26, 2011, 20:38:05 »
Раздели ТемаНагоре

и така да е....Аз съм много отнесена,та се налага да ме подсещат  Embarrassed и ЗА ТОЗИ СЛУЧАЙ,пак ме подсети другата страна.Когато човек има  други проблеми и тревоги,случва се да забрави нещо и да се сети след време  Smiley
МИЛА,АЗ И ДА СЕ ПИША-РУСА-ТЬПА-ОТНЕСЕНА,ИЛИ ПА УМНА-ЗАНЕСЕНА,ЕФЕКТА ЩЕ Е СЬЩИЯ-НАЛИ ВИДЯ-ТЕМА У НЕКОРЕКТНИТЕ ИМАШЕ ЗА МЕН ЗА ЗАБАВЯНЕ С ДВА ДЕНА,ПОСЛЕ ОБЯСНЕНИЯ ЗА 60 СТОТИНКИ,ЧЕ ЕДИН АНЦУГ ГО ПОЛУЧИХ В ДВА КАШОНА!!!ГОЛЕМИ!ТА ДОШЬЛ 2.60,МА ХЕМ ПАРИТЕ СИ ИСКАТ НАВРЕМЕ,ХЕМ ЗА ПОЩЕНСКИТЕ ДА ГАДАЯ-ТАКА ЧЕ И ДА ПИШЕ НИК"СУПЕРНЕКОРЕКТНА"И ДА ИМА ОТДОЛУ "ГЛОБАЛЕН МОДЕРАТОР"-ЩЕ МЕ ПОДСЕЩАТ И ЩЕ МИ СЕ ЛИГАВЯТ,СИГУРНА СЬМ WinkПРЕДПОЛАГАМ ИМА ГИ И ТАКИВА ДЕТО И НА ТЕБ ТИ СЕ МАЗНЯТ САМО ЗАРАД ТИТЛАТА ПОД НИКА CheesyПРИ ТЕБ НЯМА КАК ДА Е ФАТАЛНО,НО ПРИ НАС...
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Март 28, 2011, 00:03:10 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Случаите са 3 ! един тук и 2 в продавалника! тук като че ли се чувствам по-добре, а в продавалника - наглост бе хора!имала собствен магазин,незнам си какво а 20лв са и проблем! и то вече 3та седмица! писала си в подписа- ако си искате записа или пратката бързо- уведомете ме!бавя се но,не съм некоректна! Е, а ОЧИ има ли?!
Ако може да конкретизирате за случаят в Домакинята-кой,как и защо?.За мен е малко некоректно да се оплаквате от потребители от другият сайт тук!
Активен

valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Март 28, 2011, 17:07:00 »
Раздели ТемаНагоре

Пускам темата , хората да не бавят никой!Аз като продавач не мога да пиша- ами ако може по-бързо,че ми трябват парите,или нещо такова! парите ако не се пускат предварително,то трябва да се пускат ПРИ ПОЛУЧАВАНЕ на пратката !Нали така е редно!какво означава да ходя до пощата всеки ден-след 1 седмица да питам какво става и да ми кажат -ами не съм ходил до пощата например!
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #18 -: Март 28, 2011, 17:43:23 »
Раздели ТемаНагоре

Пускам темата , хората да не бавят никой!Аз като продавач не мога да пиша- ами ако може по-бързо,че ми трябват парите,или нещо такова! парите ако не се пускат предварително,то трябва да се пускат ПРИ ПОЛУЧАВАНЕ на пратката !Нали така е редно!какво означава да ходя до пощата всеки ден-след 1 седмица да питам какво става и да ми кажат -ами не съм ходил до пощата например!
Добре,разбрахме,че някой те бави с парите,колко дни те бави и писал/а ли ти е,че парите са пуснати?Не доизясняваш случая си и гадаем.
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: