{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 5 6 [7]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разгледайте и кажете дали ви допада!  (Прочетена 31592 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #90 -: Януари 10, 2012, 20:31:48 »
Раздели ТемаНагоре

И аз .... направо ми е супер кофти като продам 10 неща в другия сайт почти веднага след публикуването и после трябва да чакам тук да мине 1 месец, та да ги изчистя... Само ми заемат място и ми правят панаири....
 
Хуан, не виждам нищо лошо в това да можем да ги трием когато си пожелаем... ако ще и да се появят хора, които час по час да си препубликуват обявите - пак не бива заради 10 екземпляра да наказваш всички. За първи път виждам сайт, в който човек да не може да си изтрие обявата.

Sweet каза няколко пъти в отговор на твой постове, че ще мисля по въпроса. В момента работя по подобряване на други функции. Това ми е по-малка болка, а и предполагам и на други потребители. Има доста по-важни неща за решаване. За момента правилата тук са такива. Съжелявам.

п.п. Пропуснах да спомена, че тази забрана за триене не позволява на определени недоброжелателни потребители да трият обявите си и да ги пускат наново постоянно, като прескачат функцията Препубликуване. За това според мен си е много на място.
« Последна редакция: Януари 10, 2012, 20:37:39 от Хуан Куеста » Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #91 -: Януари 10, 2012, 20:45:16 »
Раздели ТемаНагоре

И аз .... направо ми е супер кофти като продам 10 неща в другия сайт почти веднага след публикуването и после трябва да чакам тук да мине 1 месец, та да ги изчистя... Само ми заемат място и ми правят панаири....
 
Хуан, не виждам нищо лошо в това да можем да ги трием когато си пожелаем... ако ще и да се появят хора, които час по час да си препубликуват обявите - пак не бива заради 10 екземпляра да наказваш всички. За първи път виждам сайт, в който човек да не може да си изтрие обявата.

Пропуснах още нещо. След като си ги продала там, можеш тук да ги маркираш като Продадени. Те ще се скрият от другите потребители. Лимита за брой обяви тук е 200 така, че винаги имаш по-голям обем. Обещавам ти лично на теб, че ако не ти стигне бройката от 200 обяви персонално ще ти я вдигна двойно! Съгласна?!
Активен

Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #92 -: Януари 11, 2012, 08:34:50 »
Раздели ТемаНагоре

Не става въпрос за това дали ми стига мястото или не. Аз дори до 100 не мога да стигна, камо ли да не ми стигнат 200 ...
Просто много по-удобно ще е за нас директно да трием, а не да маркираме 'продадено' и после (след 30 дена) пак да влизаме в 'редакция' за да ги трием.... Двойна работа и е тегаво и досадно.
Разбирам, че това е твоя сайт и твоята политика , но в крайна сметка потребителите са тези, които правим сайта. Би следвало да се вслушваш в желанията ни.
И така и не разбрах какъв е проблема да се препубликуват обявите в по-кратък срок... по моята логика това ще доведе до по-голяма активност.
Спирам да те убеждавам в каквото и да е. За какво бяха всичките тези теми : Какво да се промени в сайта? Вижте дали ви харесва? и т.н. като от всички получени предложения обърна внимание само на предложенията засягащи търсачката.. (не че е маловажна, ама според мен проблема е не само в търсачката).
 
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #93 -: Януари 11, 2012, 09:17:58 »
Раздели ТемаНагоре

Не става въпрос за това дали ми стига мястото или не. Аз дори до 100 не мога да стигна, камо ли да не ми стигнат 200 ...
Просто много по-удобно ще е за нас директно да трием, а не да маркираме 'продадено' и после (след 30 дена) пак да влизаме в 'редакция' за да ги трием.... Двойна работа и е тегаво и досадно.
Разбирам, че това е твоя сайт и твоята политика , но в крайна сметка потребителите са тези, които правим сайта. Би следвало да се вслушваш в желанията ни.
И така и не разбрах какъв е проблема да се препубликуват обявите в по-кратък срок... по моята логика това ще доведе до по-голяма активност.
Спирам да те убеждавам в каквото и да е. За какво бяха всичките тези теми : Какво да се промени в сайта? Вижте дали ви харесва? и т.н. като от всички получени предложения обърна внимание само на предложенията засягащи търсачката.. (не че е маловажна, ама според мен проблема е не само в търсачката).
 

Относно политиката за триене и препубликуване да напомня, че потребителите решиха да бъде такава. Не забравяй, че не може да се угоди на всички и аз съм човека който трябва да вземе крайното решение и някой все ще ми се сърди.
Работя по всички проблеми, но все пак имам приоритети.
Относно това, че потребителите правят сайта мисля, че този сайт е един от най-демократичните. За почти всички промени се допитвам до вас. Това имам да кажа по въпроса.
Активен

Kriss27
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #94 -: Януари 13, 2012, 15:46:19 »
Раздели ТемаНагоре

На мен определено ми харесва  Smiley
Активен
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #95 -: Януари 13, 2012, 18:10:45 »
Раздели ТемаНагоре

Относно политиката за триене и препубликуване да напомня, че потребителите решиха да бъде такава.

Нееее...не е вярно това:)
Вярно е че за всичко се допитваш, но може би си забравил за тази анкета и по-точно резултатите от гласуването;)
http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=1237.0
От преди една година е.

И аз си скривам обявите като 'Продадени" но ми е много досадно да проверявам непрекъснато и да чакам датата, за да мога да изтрия или препубликувам.Затова и между другото спрях да качвам обяви.
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #96 -: Януари 13, 2012, 18:46:01 »
Раздели ТемаНагоре

Наистина няма как да се угоди на всички.Ако едни искат по кратък срок за препубликуване/изтриване,то други предпочитат този,поради факта,че им писва в последствие да гледат едни и същи обяви в началото.Има дами ,които работят и не могат постоянно да си побутват обявите,а има и такива,за които това е фикс идея.И в крайна сметка какво се получава :Амбър си публикува обявата,но работи,а аз се чудя къде да се ударя цял ден и постоянно си побутвам моите напред.Е тогава мисля ще има още по недоволни . Roll Eyes
Активен

Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #97 -: Януари 13, 2012, 19:33:51 »
Раздели ТемаНагоре

Наистина няма как да се угоди на всички.Ако едни искат по кратък срок за препубликуване/изтриване,то други предпочитат този,поради факта,че им писва в последствие да гледат едни и същи обяви в началото.Има дами ,които работят и не могат постоянно да си побутват обявите,а има и такива,за които това е фикс идея.И в крайна сметка какво се получава :Амбър си публикува обявата,но работи,а аз се чудя къде да се ударя цял ден и постоянно си побутвам моите напред.Е тогава мисля ще има още по недоволни . Roll Eyes


Добре, защо тогава беше тази анкета - уж да се види колко са ЗА и колко ПРОТИВ и в крайна сметка 163 отговориха, че са ЗА препубликуването поне на 15 дена, но промяна няма...
С риск да обидя Хуан и екипа му - но просто имам усещането, че тези теми се пускат ей така, колкото да се напомни, че сайта още е жив и колкото да се разлаят кучетата.... А резултат никакъв.



Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #98 -: Януари 13, 2012, 19:57:17 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Добре, защо тогава беше тази анкета - уж да се види колко са ЗА и колко ПРОТИВ и в крайна сметка 163 отговориха, че са ЗА препубликуването поне на 15 дена, но промяна няма...
С риск да обидя Хуан и екипа му - но просто имам усещането, че тези теми се пускат ей така, колкото да се напомни, че сайта още е жив и колкото да се разлаят кучетата.... А резултат никакъв.
Ще Ви помоля да спазвате добрият тон!Не мисля,че Ви отиват такива изказвания:че сайта още е жив и колкото да се разлаят кучетата
Мисля бяхме достатъчно изчерпателни,защо е наложена тази "забрана".Смятам,че Администратора прави достатъчно за нас,за да си намираме постоянно теми за мрънкане.
Целият екип прави всичко за да е приятна и лесна работата в/със сайта,но лошото е,че не всички го оценяват.
Съжалявам,че не винаги всичко е както на човек му се иска,но както се казва :"Не всичко в живота е идеално".
Предлагам вместо да дъвчем едно и също да помислим как да се справим с некоректните потребители,които явно наситили се на Продавалник,малко по малко се прехвърлят тук.
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #99 -: Януари 14, 2012, 18:44:39 »
Раздели ТемаНагоре

Относно политиката за триене и препубликуване да напомня, че потребителите решиха да бъде такава.

Нееее...не е вярно това:)
Вярно е че за всичко се допитваш, но може би си забравил за тази анкета и по-точно резултатите от гласуването;)
http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=1237.0
От преди една година е.

И аз си скривам обявите като 'Продадени" но ми е много досадно да проверявам непрекъснато и да чакам датата, за да мога да изтрия или препубликувам.Затова и между другото спрях да качвам обяви.

Само да вметна, че тази анкета се отнася за периода за Препубликуване, не за периода за Изтриване! Амбър решението си е твое и аз го уважавам, макар че си дала в повечко за този сайт. Както си прецениш за качването на обяви.
Активен

Kriss27
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #100 -: Януари 15, 2012, 23:25:51 »
Раздели ТемаНагоре

Търсачката е супер.Поздравления .Веднага намирам каквото търся без излишно да се лутам . (gesture7) (flowers010)
Активен


Страници: 1 ... 5 6 [7]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: