{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Забелязвате ли, че сайтът започна да се пълни с боклуци(стока)?  (Прочетена 105367 пъти)
0 Членове и 56 Гости преглежда(т) тази тема.
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Септември 17, 2010, 20:02:48 »
Раздели ТемаНагоре


ЕЙ РАЗБЕРЕТЕ- някои хора ама наистина нямат пари-защото НЯМАНЕТО НА ПАРИ Е РАЗЛИЧНО ПРИ ВСЕКИ Huh?
Ами така де. Парите никога не стигат - на едни за хляб на други за самолет.....
[/quote]
А защо други трябва да злоупотребяват с това?Работата е там,че такива обувки  например в повечето случаи не са на символични цени,които да съответстват на състоянието им.Може да са маркови,ама като не приличат на нищо... Sad
[/quote]

От това и аз се дразня. Например избелял и протрит панталон на Некст, пуснат за 10лв - щото бил марков и можел още дълго да се носи. Или ожулени обущета на Адидас за 15лв , ама щото са адидас не се пуска на символична цена (под символична имам предвид не повече от три лева, щото ако ще и Гучи да е - щом е в такова състояние, значи не става да изведеш детето си с тях на разходка, най-много да му ги обуваш да цапурка с тях в пясъчника и да рита топка, че да не къса новите)
Но колкото и да се дразним - файда няма. Единствено можем да се молим дефектите да са описани коректно и да има актуални снимки, че всеки да може да си прецени кое си заслужава и кое - не.
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Септември 17, 2010, 20:54:20 »
Раздели ТемаНагоре

Ами не е казано, че трябва. Май са на принципа ако мине.....
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Септември 18, 2010, 23:20:45 »
Раздели ТемаНагоре


ЕЙ РАЗБЕРЕТЕ- някои хора ама наистина нямат пари-защото НЯМАНЕТО НА ПАРИ Е РАЗЛИЧНО ПРИ ВСЕКИ Huh?
Ами така де. Парите никога не стигат - на едни за хляб на други за самолет.....
А защо други трябва да злоупотребяват с това?Работата е там,че такива обувки  например в повечето случаи не са на символични цени,които да съответстват на състоянието им.Може да са маркови,ама като не приличат на нищо... Sad
[/quote]

От това и аз се дразня. Например избелял и протрит панталон на Некст, пуснат за 10лв - щото бил марков и можел още дълго да се носи. Или ожулени обущета на Адидас за 15лв , ама щото са адидас не се пуска на символична цена (под символична имам предвид не повече от три лева, щото ако ще и Гучи да е - щом е в такова състояние, значи не става да изведеш детето си с тях на разходка, най-много да му ги обуваш да цапурка с тях в пясъчника и да рита топка, че да не къса новите)
Но колкото и да се дразним - файда няма. Единствено можем да се молим дефектите да са описани коректно и да има актуални снимки, че всеки да може да си прецени кое си заслужава и кое - не.
[/quote]
Нали ви казвам разковничето е в описанието и тук трябва да добавя и СЪВЕСТА- съгласна съм с всичко момичета и съм много далеч от мисълта че майка ,която наистина не разполага с пари ще пусне очукани надрани или закъсани маратонки на Адидас. Защото почти всички знаем колко струват едни нови адидас.Друг е въпроса че някои злоупотребяват с добрината на други Embarrassed
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Септември 19, 2010, 08:08:42 »
Раздели ТемаНагоре

Zorniza,аз даже преди няколко месеца имах точно такава случка,поръчвам на малкия маратонки от Продав....,на пума за 20 лв,аз имам същите само че др цвят и по-малък номер,питах момичето дали имат ожулени или забележки и тя ми вика не,като дойдоха маратонките  Shocked Shocked Shocked,направо онемях бяха нажулени целите отпред,съответно и писах лс и й казах че съм мн разочарована от нейна НЕКОРЕКТНОСТ,после и сложих една отрицателна оценка.А тя знаеш ли какво ми вика" Не стига че ти пращам маркови маратонки на такава цеба,ами и правиш световен скандал за няколко драскотини",толкова нагла,ама те и на село неможем да ги носим ,ужас.....
Та исках да кажа,че наистина такава стока трябва да е на символична цена-до 10 лв!!!!Аз ги бях пуснала тук на 12,защото исках поне половината да си взема ,но нямаше никакъв интерес и изтрих обявата,ама те за нищо не стават наистина и аз за съжеление късно се усетих,е просто няма смисъл да ги продавам Sad
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Септември 19, 2010, 08:44:06 »
Раздели ТемаНагоре

Zorniza,аз даже преди няколко месеца имах точно такава случка,поръчвам на малкия маратонки от Продав....,на пума за 20 лв,аз имам същите само че др цвят и по-малък номер,питах момичето дали имат ожулени или забележки и тя ми вика не,като дойдоха маратонките  Shocked Shocked Shocked,направо онемях бяха нажулени целите отпред,съответно и писах лс и й казах че съм мн разочарована от нейна НЕКОРЕКТНОСТ,после и сложих една отрицателна оценка.А тя знаеш ли какво ми вика" Не стига че ти пращам маркови маратонки на такава цеба,ами и правиш световен скандал за няколко драскотини",толкова нагла,ама те и на село неможем да ги носим ,ужас.....
Та исках да кажа,че наистина такава стока трябва да е на символична цена-до 10 лв!!!!Аз ги бях пуснала тук на 12,защото исках поне половината да си взема ,но нямаше никакъв интерес и изтрих обявата,ама те за нищо не стават наистина и аз за съжеление късно се усетих,е просто няма смисъл да ги продавам Sad






Да бе мила напълно съм съгласна-аз нали това казвам че тук трябва да намесим и СЪВЕСТТА - ХОРА ВСЯКАКВИ за съжаление.
СРАМ НЕУДОБСТВО СЪВЕСТ - просто тези качества на много хора липсват :Smiley :Smiley
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Септември 20, 2010, 10:12:59 »
Раздели ТемаНагоре

Такива сайтове неминуемо се пълнят с обяви с боклуци.
"Маратонки, много носени, но още има живот в тях"- цена 10 лв.
"Дънки с петно, но....бла-бла...."- 10 лв.
Или пък потребители, на които децата им все с маркови дрехи облечени, които обаче дрехи нямат представителни магазини у нас, а могат да се намерят само по вторите употреби. И все не помнят на каква възраст точно детето им е носило дадена дреха. И никога не купуват, а само продават....

Не ви ли е неудобно да си продавате парцалите?
Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Септември 20, 2010, 12:13:28 »
Раздели ТемаНагоре

Такива сайтове неминуемо се пълнят с обяви с боклуци.
"Маратонки, много носени, но още има живот в тях"- цена 10 лв.
"Дънки с петно, но....бла-бла...."- 10 лв.
Или пък потребители, на които децата им все с маркови дрехи облечени, които обаче дрехи нямат представителни магазини у нас, а могат да се намерят само по вторите употреби. И все не помнят на каква възраст точно детето им е носило дадена дреха. И никога не купуват, а само продават....

Не ви ли е неудобно да си продавате парцалите?
Да мила и аз забелязах вчера една такава обява,на някаква американска марка,която изобщо не се продава в БГ Cheesy Cheesy Cheesy,ама инъче казват че им било подарък.Аз имам също дрешки от втората и то ТОМИ ХИЛФИГЕР,НЕКСТ,ФОКС,ДИСНИ(най вече) и т.н  Cheesy и които струват най много 5 - 6 лв
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Септември 20, 2010, 12:43:23 »
Раздели ТемаНагоре

Такива сайтове неминуемо се пълнят с обяви с боклуци.
"Маратонки, много носени, но още има живот в тях"- цена 10 лв.
"Дънки с петно, но....бла-бла...."- 10 лв.
Или пък потребители, на които децата им все с маркови дрехи облечени, които обаче дрехи нямат представителни магазини у нас, а могат да се намерят само по вторите употреби.

А стига бе!  Lips Sealed И би ли ми изброила няколко такива марки, дето не се продават у нас? Въпреки,че и това не е гаранция, защото съществуват купища сайтове като Спортсдирект, ЛаРедут, Ибей и т.н. от които можеш да се сдобиеш със страхотни маркови дрешки и обувки на добри цени.  Wink

Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Септември 20, 2010, 14:26:20 »
Раздели ТемаНагоре


Или пък потребители, на които децата им все с маркови дрехи облечени, които обаче дрехи нямат представителни магазини у нас, а могат да се намерят само по вторите употреби.
Не ви ли е неудобно да си продавате парцалите?
Не го приемай като заяждане, но не е речено, че дрехите са от втора употреба. Давам пример със себе си и дрехите на моето дете - майка ми живее в Брюксел, аз също пребивавм там известно време всяка година и съм купувала доста неща както за мен, така и за дечко......
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Септември 20, 2010, 20:25:28 »
Раздели ТемаНагоре

emi9, от работата си в секън хенд /5 години/ от снимка "надушвам" за какво иде реч.
Да, и моят брат живее в Хелзенки и получавам дрехи от там, но не от колекция от преди 2-3 години.
Sweet, има едни марки дрехи, които се намират основно в две вериги втора употреба. Също така и не съм сляпа и съм наясно, че има клиенти, които си пласират напазаруваното по този начин.
Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Септември 20, 2010, 20:56:28 »
Раздели ТемаНагоре

Анджелина и ние сме влизали в такива магазини.  Wink От видяното там мога да кажа, че има не само стари колекции, а и доста нови модели, които обаче ми изглеждат ужасни, че и цените едни надути.  Shocked Захабени и смачкани, мръсни блузки за по 5/6 лева . И с ужасна миризма на кисело.  (wow3)

Общо взето дрехите от втората употреба, макар и маркови са толкова захабени, че освен за парцали за нищо друго не стават. Честно казано не мога да проумея защо всички толкова са луднали по тези Дисни, Некст, Ърли Дейз и т.н. и са готови да дадат 10 лв за протрити детски дънки, че и с петна на всичкото отгоре. Предпочитам да дам 5 лв отгоре и да купя едни новички, па макар и  китайски.

Докато има кой да купува захабените и стари модели адидаси, умбро и прочие на тези луди цени - ще има и кой да ги продава.  Wink
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Септември 20, 2010, 21:02:23 »
Раздели ТемаНагоре

Sweet, искаш ли снимки на дрехи купени от веригата, в която работех?
Първо, се продава на килограм и така има дрехи при благоприятни цени, които ти излизат по 1-2 бройката.
Второ, също така има и дрехи с етикетите, но от колекции от преди 5-6 та даже и 8 години, но отново на килограм.
Трето, няма как как дрехите да са мръсни, т.е. непрани, защото минават през сериозна обработка с химикали.
И четвърто, изобщо няма само захабени дрехи.
Та, така.   Smiley

П.П. Много са смотани емотиконите. Като ги употребявам тук, се чувствам като снабдена с идиотска мутра.
Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #42 -: Септември 20, 2010, 21:07:20 »
Раздели ТемаНагоре

Анджелина само не разбрах това за емотките?!?
Активен

Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Септември 20, 2010, 21:12:27 »
Раздели ТемаНагоре

Sweet, искаш ли снимки на дрехи купени от веригата, в която работех?
Първо, се продава на килограм и така има дрехи при благоприятни цени, които ти излизат по 1-2 бройката.
Второ, също така има и дрехи с етикетите, но от колекции от преди 5-6 та даже и 8 години, но отново на килограм.
Трето, няма как как дрехите да са мръсни, т.е. непрани, защото минават през сериозна обработка с химикали.
И четвърто, изобщо няма само захабени дрехи.
Та, така.   Smiley

П.П. Много са смотани емотиконите. Като ги употребявам тук, се чувствам като снабдена с идиотска мутра.

Явно в различните магазини има различни цени и дрешки ... не смея да споря, тъй като не съм много веща в тези неща. Знам, че минават през химическа обработка, чувала съм какво ли не, само че това, което аз видях бяха гадни, протрити парцали, и тъкмо се зарадвам, че съм открила  находка - на вид запазена блузка, с ярки цветове и нов модел и хоооп! изненада - петно от нещо си.

За емотиконките - имаш опция "още" до последната емотикона - те са по-готини.  (yes2) (yes3)
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Септември 20, 2010, 21:21:50 »
Раздели ТемаНагоре

Анджелина само не разбрах това за емотките?!?

Ами смешни са ми. Това е. Някак неестествени са.
Има едни други, например в онзи другият сайт се употребяват + в един голям форум...та те са с по-човешки образи.  Cheesy
Иначе, сайтът е не чудесен, а направо блестящ, за което огромно БРАВО.
Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;


Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: