{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Забелязвате ли, че сайтът започна да се пълни с боклуци(стока)?  (Прочетена 105372 пъти)
0 Членове и 60 Гости преглежда(т) тази тема.
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #135 -: Ноември 01, 2010, 12:55:26 »
Раздели ТемаНагоре

напълно съм съгласна с рададан
преди време, когато разглеждах буйките, попаднах на такива, каквито, ако имах аз, щяха директно да отидат на боклука, такива не бих дори подарила, ако мога ще издиря снимката
« Последна редакция: Ноември 01, 2010, 13:07:56 от gitadam » Активен
madlen100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Моят дом е моята крепост-двете ми слънчица.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #136 -: Ноември 01, 2010, 14:32:05 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета да добавя и аз нещо за дрехите втора употреба,става вапрос за моето си дете та миналата година послушах приятелка и влязохме в такъв магазин и се излъгах та купих едно елече на детето,наистина беше невероятно на цена доколкото си спомням около 2 лв,та тези 2 лева ми излязоха през носа(както се казва),защото малко след като започна даго носи значи е било около средата на октомври се започна една кашлица то си беше лаене направо,тичане по лекари по алерголози и се оказа алергия но не можаха да кажат от какво ,започна се едно ходене по мъките цяла зима противоалергични от по 20лв за броика докато не установихме че е от дрехата от самите дезинфектанти-това елече напраяо ми излезе златно щях да и купя на армани 3бр с парите за лекарства и за частнни лекари Sad,и да ви кажа сега направо се страхувам да купя нещо защото ако някои премалчи става( мама мия)не искам и да помисля за последиците.Аз сам приварженик на бг-фирмите за детски дрехи но мога да кажа че и доста си пазарувам от Немско кагато ходим на гости на свекар ми ,мога да ви кажа че онзиден попаднах на една обява за буики за прохождане и честно да си кажа само като им видях състоянието ако бяха мой отиваха директно в кофата,но това е мое мнение не искам да засягам никого,за финал да напиша Мами ние сме тук да си помагаме  Smileyкакво по хубаво от това има сайтове като този да продадем вече малкото и да купим друго което ни става ,но нека бъдем коректни един кам друг и ако стоката наистина не става за нищо да не опетняваме сайта .
Активен

Чакам записалите се 5 часа.При сериозен интерес пишете на лични. 
Предимство има потребител желаещ повече от една обява. 
За по високи суми предпочитам по Еконт.
Стоки неотговарящи на описанията Връщам.
НЕКА БЪДЕМ КОРЕКТНИ ЕДИН КЪМ ДРУГ. 
При сериозен интерес от ваша страна моля пишете на лична страница.
madlen100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Моят дом е моята крепост-двете ми слънчица.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #137 -: Ноември 01, 2010, 14:47:10 »
Раздели ТемаНагоре

radadan-защо дане ги продадеш и аз пазарувам от Германия и предполагам че не сме само ние които сме били там и сме пазарували,аз като знам че не е от втората си го пускам с чиста съвест,мога само да добавя че и сега ако нещо хубаво изпадне (зълва ми ,или свекар ми )купуват и пращат,така че мила лично аз смятам че не е честнно зарди някой да горят други,продавай си ги пък бъди сигорна че рано или късно всичко ще си дойде на мястото SmileyШефа сам писа всичко по реда си Wink
« Последна редакция: Ноември 02, 2010, 07:59:16 от madlen100 » Активен

Чакам записалите се 5 часа.При сериозен интерес пишете на лични. 
Предимство има потребител желаещ повече от една обява. 
За по високи суми предпочитам по Еконт.
Стоки неотговарящи на описанията Връщам.
НЕКА БЪДЕМ КОРЕКТНИ ЕДИН КЪМ ДРУГ. 
При сериозен интерес от ваша страна моля пишете на лична страница.
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #138 -: Ноември 01, 2010, 15:51:54 »
Раздели ТемаНагоре

viv_f-защо дане ги продадеш и аз пазарувам от Германия и предполагам че не сме само ние които сме били там и сме пазарували,аз като знам че не е от втората си го пускам с чиста съвест,мога само да добавя че и сега ако нещо хубаво изпадне (зълва ми ,или свекар ми )купуват и пращат,така че мила лично аз смятам че не е честнно зарди някой да горят други,продавай си ги пък бъди сигорна че рано или късно всичко ще си дойде на мястото SmileyШефа сам писа всичко по реда си Wink
Значи аз не съм казала да не се продават,казвам да няма такава надценка,защото ми писна някои да си мислят,че ние тук пасем трева  Shocked,аз се ядосвам на надценките,а не на това от къде е произхода.Явно не си прочела цялата тема,защото съм писала,че дори и аз си купувам от там дрехи,но не ги продавам тук,а ако ми се наложи ще ги обявя на по-ниска цена от тази на която съм ги взела , а не на двойно по-висока  Wink
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #139 -: Ноември 01, 2010, 18:42:50 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Момичета да добавя и аз нещо за дрехите втора употреба,става вапрос за моето си дете та миналата година послушах приятелка и влязохме в такъв магазин и се излъгах та купих едно елече на детето,наистина беше невероятно на цена доколкото си спомням около 2 лв,та тези 2 лева ми излязоха през носа(както се казва),защото малко след като започна даго носи значи е било около средата на октомври се започна една кашлица то си беше лаене направо,тичане по лекари по алерголози и се оказа алергия но не можаха да кажат от какво ,започна се едно ходене по мъките цяла зима противоалергични от по 20лв за броика докато не установихме че е от дрехата от самите дезинфектанти-това елече напраяо ми излезе златно щях да и купя на армани 3бр с парите за лекарства и за частнни лекари Sad,и да ви кажа сега направо се страхувам да купя нещо защото ако някои премалчи става( мама мия)не искам и да помисля за последиците
Мила аз писах за това в темата "Много ме дразни...".И аз така един път си купих една риза и въпреки,че е прах два пъти,така се обринах,че шарката ряпа да яде.И сега когато купувам дрехи от тук питам и обяснявам по сто пъти дали случайно нямат нещо обща с втората ръка.И въпреки всичко вече получих две блузки,които от километри лъхаха на дезинфектанти(даже не бяха изпрани). Sad
Активен

madlen100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Моят дом е моята крепост-двете ми слънчица.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #140 -: Ноември 01, 2010, 19:14:09 »
Раздели ТемаНагоре

Трябва нещо да се измисли за тези дрехи от втората употреба,може би шефа ще измисли някакав раздел от дрехи купувани отам Smileyно едва ли това ще помогне,защото съм 100% убедена че пак ще има продавалки който няма да си признаят (в което няма нищо срамно че е пазарувано от такъв магазин)
Активен

Чакам записалите се 5 часа.При сериозен интерес пишете на лични. 
Предимство има потребител желаещ повече от една обява. 
За по високи суми предпочитам по Еконт.
Стоки неотговарящи на описанията Връщам.
НЕКА БЪДЕМ КОРЕКТНИ ЕДИН КЪМ ДРУГ. 
При сериозен интерес от ваша страна моля пишете на лична страница.
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #141 -: Ноември 01, 2010, 19:33:14 »
Раздели ТемаНагоре

аз тези дрехи бих ги пуснала само за подаряване, признавам за детето съм си купувала няколко блузки от там, които носи в момента, дори ако реша да ги подаря пак ще пиша, че те са конкретно от такъв магазин.неговите дрехи направо за 2-3 годишни, бебешките не му стават
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #142 -: Ноември 01, 2010, 19:50:03 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Трябва нещо да се измисли за тези дрехи от втората употреба,може би шефа ще измисли някакав раздел от дрехи купувани отам Smileyно едва ли това ще помогне,защото съм 100% убедена че пак ще има продавалки който няма да си признаят (в което няма нищо срамно че е пазарувано от такъв магазин)
Раздела ще си остане празен.Едната мама си прие блузката обратно,но друга ме направи на 2 ст.Чак ме прокле ShockedКаза,че си измислям,а блузата лъхаше на дезинфектант от 100 км. Cheesy
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #143 -: Ноември 01, 2010, 20:12:35 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Трябва нещо да се измисли за тези дрехи от втората употреба,може би шефа ще измисли някакав раздел от дрехи купувани отам Smileyно едва ли това ще помогне,защото съм 100% убедена че пак ще има продавалки който няма да си признаят (в което няма нищо срамно че е пазарувано от такъв магазин)
Раздела ще си остане празен.Едната мама си прие блузката обратно,но друга ме направи на 2 ст.Чак ме прокле ShockedКаза,че си измислям,а блузата лъхаше на дезинфектант от 100 км. Cheesy
Това пък е пълна простотия. Да проклинаш някой заради такива неща  Shocked Shocked Shocked
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
madlen100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Моят дом е моята крепост-двете ми слънчица.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #144 -: Ноември 01, 2010, 20:13:18 »
Раздели ТемаНагоре

Ужас Shocked как може да има такива хора,ами ако става въпрос за техните деца или самите тях как ще се почустват,но мила не мисли че няма да им се върне по някакъв начин ,има възмездие рано или късно ще им се върне  Wink
Активен

Чакам записалите се 5 часа.При сериозен интерес пишете на лични. 
Предимство има потребител желаещ повече от една обява. 
За по високи суми предпочитам по Еконт.
Стоки неотговарящи на описанията Връщам.
НЕКА БЪДЕМ КОРЕКТНИ ЕДИН КЪМ ДРУГ. 
При сериозен интерес от ваша страна моля пишете на лична страница.
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #145 -: Ноември 01, 2010, 20:23:54 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Трябва нещо да се измисли за тези дрехи от втората употреба,може би шефа ще измисли някакав раздел от дрехи купувани отам Smileyно едва ли това ще помогне,защото съм 100% убедена че пак ще има продавалки който няма да си признаят (в което няма нищо срамно че е пазарувано от такъв магазин)
Раздела ще си остане празен.Едната мама си прие блузката обратно,но друга ме направи на 2 ст.Чак ме прокле ShockedКаза,че си измислям,а блузата лъхаше на дезинфектант от 100 км. Cheesy

Аз и в МНОГО МЕ ДРАЗНИ и тук те чета и ми е интересно, защо когато някой получи нещо от подобен магазин и е убеден, че е от там не споменава и никове?
Нека си отворим една тема или да пишем в некоректни и да споменаваме еди кой си ми прати еди какво си УБЕДЕНА съм, че е от дрип шопа.
Аз купувам дрехи втора употреба ЕДИНСТВЕНО от тук и съседния сайт.
Имам си 3-4 мами от които си купувам редовно и 5-6 които съм си ги заплюла, че бих пазарувала от тях, но все не се вреждам за дрешките им. Ами я си представете ако са взети от там носени поносело ги е още едно детенце и после идват при нас - ами парцали ли да носим
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #146 -: Ноември 01, 2010, 22:32:30 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Аз и в МНОГО МЕ ДРАЗНИ и тук те чета и ми е интересно, защо когато някой получи нещо от подобен магазин и е убеден, че е от там не споменава и никове?
Нека си отворим една тема или да пишем в некоректни и да споменаваме еди кой си ми прати еди какво си УБЕДЕНА съм, че е от дрип шопа.
Мила,дори и да напиша ника ,какво?Тя казва,че не е от там,а аз пък казвам ,че е ?До никъде няма да стигнем,а не мога да Ви я дам Вие да я помилишете.Всичко остава до съвеста на човека срещу теб!
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #147 -: Ноември 01, 2010, 22:36:27 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Аз и в МНОГО МЕ ДРАЗНИ и тук те чета и ми е интересно, защо когато някой получи нещо от подобен магазин и е убеден, че е от там не споменава и никове?
Нека си отворим една тема или да пишем в некоректни и да споменаваме еди кой си ми прати еди какво си УБЕДЕНА съм, че е от дрип шопа.
Мила,дори и да напиша ника ,какво?Тя казва,че не е от там,а аз пък казвам ,че е ?До никъде няма да стигнем,а не мога да Ви я дам Вие да я помилишете.Всичко остава до съвеста на човека срещу теб!
Ама пък няма да пазаруваме от нея, ако й знаем ника Wink
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
madlen100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Моят дом е моята крепост-двете ми слънчица.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #148 -: Ноември 02, 2010, 08:12:01 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм за  Winkшефа да отвори тема за продавалки които продават такива дрехи,като им се впише ника да видим тогава как ще си продават стоката Winkако на мен ми се случи да купя дреха от някоя мама която замалчи че е от дрип-шопа леле мале какво  я чака Undecided като се има предвид колко ходене по мъките миналата година с детето от такава дреха.Явно тези дезинфектанти са доста силни щом така деистват на някой -склони към алерги хора.
Активен

Чакам записалите се 5 часа.При сериозен интерес пишете на лични. 
Предимство има потребител желаещ повече от една обява. 
За по високи суми предпочитам по Еконт.
Стоки неотговарящи на описанията Връщам.
НЕКА БЪДЕМ КОРЕКТНИ ЕДИН КЪМ ДРУГ. 
При сериозен интерес от ваша страна моля пишете на лична страница.
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #149 -: Ноември 02, 2010, 08:12:42 »
Раздели ТемаНагоре

Идеята за такъв раздел е много хубава,но както споменахте, дали някойще си признае.Според мен логиката на тези хора е - купуват за 3,4лв и тук се пуска за 10лв,е това си е бизнес направо.Не ми се вярва да го пусна за 1 или 2 лв,както би било редно ако е закупено от там.Аз да ви кажа честно имам толкова сполучливи покупки от втората и ако реша да ги продавам ще пиша със сигурност от къде са  Smiley-не ме е срам изобщо
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!


Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: