{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Забелязвате ли, че сайтът започна да се пълни с боклуци(стока)?  (Прочетена 105414 пъти)
0 Членове и 10 Гости преглежда(т) тази тема.
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Септември 16, 2010, 19:44:33 »
Раздели ТемаНагоре

viv_f ако мислих, че темата е излишна щях да я изтрия. наистина ще те помоля, ако видиш такива обяви които не са според правилата да ми пишеш. обещавам ти да им обърна подходящо внимание.
ок ! Smiley
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Септември 16, 2010, 19:50:00 »
Раздели ТемаНагоре

Не виждам какво ви пречи, че някой е решил да продаде дрешка с минимален дефект за 1 лев. Стига да е описана коректно обявата - четеш, гледаш снимките, преценяш си - и като не ти хареса, подминаваш! Това е.
съгласна съм с това мнение!
Но и аз доста се опарих,без да си крия душичката.Дори последната ми покупка,която не струва 2-3лв,се оказа рискова за живота на детето ми,тъй като не беше описан един малък проблем,който всъщност си е доста голям...


Значи, това е съвсем друго. Изобщо не е редно да се крият дефектите на стоките, без значение дали са дрехи, играчки или друго. Просто всеки детайл трябва да бъде описан - избеляло, счупено и т.н...
НО аз лично немога да продам нещо на което ципът му е скъсан(цитирам "ама скъсаното не се забелзва много...! Huh??/) или "Има петно,ама е на място където не се вижда" и т.н.,за мен не е нормално,знам че има по-бедни хора на които и такива дрешки ще им дойдат добре и ще са им в полза,но трябва ли да ги продаваме като не стават за нищо?!

Значи, разшития шев се оправя с игла и конец, а с помощта на тест-гел почти всяко петно се изпира.  Wink
Не го приемай като заяждане, но според мен не е редно да съдиш никой тук! Това дали ти би продавала или не, дрешки с дефекти си е лично твой проблем. Мен не ме засяга кой какво продава, стига да е качил реални снимки и стоката да е описана коректно. Не случайно си има няколко раздела :отлично,много добро, добро, средно,лошо! Което преведено значи(поне според моите тълкувания: 1.ново,
2.носено веднъж/дваж,
3.носено повечко,с нормални от употреба следи (заваляно, промяна на цвета, почти невидимо петънце или някаква малка разшивка, която често се получава още при първо завъртане в пералнята, дори на маркови стоки като Пума/от личен опит казвам/)
4 .Дреха с по-голям дефект
5. Парцали за пода и стъклата  Cheesy

Това е! Дразни ви, не дразни - има си ги разделите, следователно ще ги има и продавачите в тези раздели.
Съгласна съм с теб!
Но ей това ,че не всеки описва стоката,както трябва,това искам да кажа и аз ,гледаш обявата,състоние отлично,а в нея е обяснено,че има малко дефекти  Cheesyкакто и да е Smiley.не пускам тема за да се караме или нещо такова.
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
Bonbon
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Септември 16, 2010, 20:17:01 »
Раздели ТемаНагоре

а няма ли вариянт вместо"отлично,много добро...и т.н" да се категоризират:с етикет,ново без етикет,носено веднъж и така нататък-"до лошо"
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #18 -: Септември 16, 2010, 20:43:06 »
Раздели ТемаНагоре

а няма ли вариянт вместо"отлично,много добро...и т.н" да се категоризират:с етикет,ново без етикет,носено веднъж и така нататък-"до лошо"

Мисля, че сегашната категоризация е добра.
Активен

Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Септември 16, 2010, 21:01:31 »
Раздели ТемаНагоре

а няма ли вариянт вместо"отлично,много добро...и т.н" да се категоризират:с етикет,ново без етикет,носено веднъж и така нататък-"до лошо"

Аз съм 'за'!  Wink Така по-лесно ще се ориентираме.
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #20 -: Септември 16, 2010, 21:55:44 »
Раздели ТемаНагоре

а няма ли вариянт вместо"отлично,много добро...и т.н" да се категоризират:с етикет,ново без етикет,носено веднъж и така нататък-"до лошо"

Аз съм 'за'!  Wink Така по-лесно ще се ориентираме.

Това може да се опише и в самата обява. Не, че не мога да направя едно падащо меню, но мисля, че е излишно.
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Септември 17, 2010, 06:34:44 »
Раздели ТемаНагоре

няма смисъл.Езва ли някойще опише реалното ЛОШО състояние
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Септември 17, 2010, 07:55:37 »
Раздели ТемаНагоре

няма смисъл.Езва ли някойще опише реалното ЛОШО състояние
да така е Smiley.Аз искам просто,което няма как да стане за съжеление) да се пресяват по някакъв начин обявите,но няма да стане защото никой неможе да посоче обява и да каже това е купено от 2ра употреба Sad Можеби всеки от нас трябва да сигнализира като види обява неотговаряща на правила и описание и така малко модератора ще ги пресее Smiley,това предлагам ,лек ден на всички
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Септември 17, 2010, 08:01:15 »
Раздели ТемаНагоре

а няма ли вариянт вместо"отлично,много добро...и т.н" да се категоризират:с етикет,ново без етикет,носено веднъж и така нататък-"до лошо"

Аз съм 'за'!  Wink Така по-лесно ще се ориентираме.

Това може да се опише и в самата обява. Не, че не мога да направя едно падащо меню, но мисля, че е излишно.
Да ей това искам да кажа и аз Smiley,никой не описва.Гледаш обява със състояние отлично или мн.добро влизаш да я погледнеш и вътре като почнеш да четеш въпросите насочени към продавача,ти става ясно че не е за състояние отлично или мн.добро.Почти не съм виждала обява ,в която да пише-лошо или добро. Smiley
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Септември 17, 2010, 08:38:05 »
Раздели ТемаНагоре

а няма ли вариянт вместо"отлично,много добро...и т.н" да се категоризират:с етикет,ново без етикет,носено веднъж и така нататък-"до лошо"

Аз съм 'за'!  Wink Така по-лесно ще се ориентираме.

Това може да се опише и в самата обява. Не, че не мога да направя едно падащо меню, но мисля, че е излишно.
Да ей това искам да кажа и аз Smiley,никой не описва.Гледаш обява със състояние отлично или мн.добро влизаш да я погледнеш и вътре като почнеш да четеш въпросите насочени към продавача,ти става ясно че не е за състояние отлично или мн.добро.Почти не съм виждала обява ,в която да пише-лошо или добро. Smiley




Мисля че не е необходимо да се сменя нищо- вкрайна сметка разковничето е точно в това ДА СЕ ДАВА ПОДРОБНО ,ТОЧНО И ИСТИНСКО ОПИСАНИЕ В ОБЯВИТЕ.
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Септември 17, 2010, 10:06:08 »
Раздели ТемаНагоре

Понякога едва се сдържам да напиша коментар в някоя обява от рода на:"защо просто не го подарите",въпреки че аз бих се срамувала  да изпратя на някой дреха с лекета,скъсано и т.н.,че  да го накарам да си поеме и пощенските :Smiley.А пък за очукани  обувки ,че на всичкото отгоре даже неопрани, да не говорим Tongue.

Мили мами,ще си позволя да дам един съвет-просто си подбирайте потребителите,с които общувате.Така ще избегнете много главоболия,въпреки че не винаги има гаранция Wink

Хубав ден на всички  (umbrella1)
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #26 -: Септември 17, 2010, 11:09:19 »
Раздели ТемаНагоре

От дрехите не се трогвам изобщо, обаче като видя някакви скъсани, супер амортизирани и дори непочистени обувки (най-често маркови маратонки) на супер висока цена и като прочета "носени са доста, но още има хляб в тях" или "носени са много, но може и още" и аз като Galina Lovecheva едвам се сдържам Smiley
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Септември 17, 2010, 14:54:03 »
Раздели ТемаНагоре


[/quote]
ЕЙ РАЗБЕРЕТЕ- някои хора ама наистина нямат пари-защото НЯМАНЕТО НА ПАРИ Е РАЗЛИЧНО ПРИ ВСЕКИ Huh?
[/quote]
Ами така де. Парите никога не стигат - на едни за хляб на други за самолет.....
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Септември 17, 2010, 19:57:00 »
Раздели ТемаНагоре


ЕЙ РАЗБЕРЕТЕ- някои хора ама наистина нямат пари-защото НЯМАНЕТО НА ПАРИ Е РАЗЛИЧНО ПРИ ВСЕКИ Huh?
[/quote]
Ами така де. Парите никога не стигат - на едни за хляб на други за самолет.....
[/quote]
А защо други трябва да злоупотребяват с това?Работата е там,че такива обувки  например в повечето случаи не са на символични цени,които да съответстват на състоянието им.Може да са маркови,ама като не приличат на нищо... Sad
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Септември 17, 2010, 20:02:04 »
Раздели ТемаНагоре


ЕЙ РАЗБЕРЕТЕ- някои хора ама наистина нямат пари-защото НЯМАНЕТО НА ПАРИ Е РАЗЛИЧНО ПРИ ВСЕКИ Huh?
Ами така де. Парите никога не стигат - на едни за хляб на други за самолет.....
[/quote]
А защо други трябва да злоупотребяват с това?Работата е там,че такива обувки  например в повечето случаи не са на символични цени,които да съответстват на състоянието им.Може да са маркови,ама като не приличат на нищо... Sad
[/quo
да , за съжеление е така
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!


Страници: 1 [2] 3 4 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: