{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Забелязвате ли, че сайтът започна да се пълни с боклуци(стока)?  (Прочетена 105374 пъти)
0 Членове и 62 Гости преглежда(т) тази тема.
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Септември 20, 2010, 21:25:12 »
Раздели ТемаНагоре

Абе хората си пазаруват от 2рата и пласират тук  Cheesy
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #46 -: Септември 20, 2010, 22:34:12 »
Раздели ТемаНагоре

Абе хората си пазаруват от 2рата и пласират тук  Cheesy

Мен не само от 2-рата ме дразни като препродават ами и от разни китайски, лепненски и незнам си още какви туземски магазини. Не стига, че китайско и носено ами и на цена колкото в магазина.
Преди седмица си купих грейка в "много добро" състояние, която се оказа разпрана /в буквалния смисъл/ от носене, със сумати неописани дефекти за 9.50. И понеже ме хвана яд /че дори и пощенските да я върна ми се видяха много за такъв боклук/ влезнах за 2-ри или 3-ти път в живота си в китайски магазин и Оооооооооо, чудо! Същата грайка НОВА за 8 лв  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Ами срамота е пък!!!!!!!!!
Активен
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Септември 21, 2010, 13:57:58 »
Раздели ТемаНагоре

Значи,не само аз забелзвам че има лоша стока,за което не обвинявам никого де.Наистина е до съвестта на хората  Sad
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Септември 25, 2010, 23:33:35 »
Раздели ТемаНагоре

Аз не сьм забелязала и попадала на боклуци (not6) тук и в Прод.Надявам се и занапред да е така (yes3)
Пазаря за мен и дьщеря ми,но продавам предимно нейни дрешки.Мое мнение е,че повечето тьрсят нещо много евтино и накрая попадат на някой боклук Sad Хора и идеали разни!Прави ми и друго впечатление,тук цените са много по-ниски от продавалника и хората не купуват.А там на каквато и цена да е дадения артикул,стига да е марков има надпревара кой да го вземе.Пак казвам това е мое виждане. Wink Аз сьм страшно доволна от покупките си,и с хората,които сьм контактувала! Пу, да не ми е уроки!!!! (yes1) А на който не му харесва,да ходи по магазините и да си купува качествена стока! (work9)  Нищо лично кьм никой! Не може на всички да се угоди!
Радвайте се на живота и малките неща! (weather1)
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Септември 27, 2010, 09:53:01 »
Раздели ТемаНагоре

Аз не сьм забелязала и попадала на боклуци (not6) тук и в Прод.Надявам се и занапред да е така (yes3)
Пазаря за мен и дьщеря ми,но продавам предимно нейни дрешки.Мое мнение е,че повечето тьрсят нещо много евтино и накрая попадат на някой боклук Sad Хора и идеали разни!Прави ми и друго впечатление,тук цените са много по-ниски от продавалника и хората не купуват.А там на каквато и цена да е дадения артикул,стига да е марков има надпревара кой да го вземе.Пак казвам това е мое виждане. Wink Аз сьм страшно доволна от покупките си,и с хората,които сьм контактувала! Пу, да не ми е уроки!!!! (yes1) А на който не му харесва,да ходи по магазините и да си купува качествена стока! (work9)  Нищо лично кьм никой! Не може на всички да се угоди!
Радвайте се на живота и малките неща! (weather1)

Напротив- обратното е.
Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Септември 27, 2010, 11:09:04 »
Раздели ТемаНагоре

Аз не сьм забелязала и попадала на боклуци (not6) тук и в Прод.Надявам се и занапред да е така (yes3)
Пазаря за мен и дьщеря ми,но продавам предимно нейни дрешки.Мое мнение е,че повечето тьрсят нещо много евтино и накрая попадат на някой боклук Sad Хора и идеали разни!Прави ми и друго впечатление,тук цените са много по-ниски от продавалника и хората не купуват.А там на каквато и цена да е дадения артикул,стига да е марков има надпревара кой да го вземе.Пак казвам това е мое виждане. Wink Аз сьм страшно доволна от покупките си,и с хората,които сьм контактувала! Пу, да не ми е уроки!!!! (yes1) А на който не му харесва,да ходи по магазините и да си купува качествена стока! (work9)  Нищо лично кьм никой! Не може на всички да се угоди!
Радвайте се на живота и малките неща! (weather1)

Напротив- обратното е.

Може,пак казвам,това е мое наблюдение.Може и да греша!
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
ponky
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #51 -: Септември 27, 2010, 12:44:29 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Честно казано не мога да проумея защо всички толкова са луднали по тези Дисни, Некст, Ърли Дейз и т.н. и са готови да дадат 10 лв за протрити детски дънки, че и с петна на всичкото отгоре. Предпочитам да дам 5 лв отгоре и да купя едни новички, па макар и  китайски.

Докато има кой да купува захабените и стари модели адидаси, умбро и прочие на тези луди цени - ще има и кой да ги продава.


И аз съм на това мнение.
Активен
FEMININE
Главата ми може да е пълна с бръмбари, но всичките са висшисти :)
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


На всеки удар може да се отвърне, без слънчевия :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Септември 29, 2010, 14:58:14 »
Раздели ТемаНагоре

Дрешките на тези марки са супер бонбонски и качествени. Аз съм им фен, не крия! Естествено, че търся или запазени или нови! В моловете вече се предлагат и нови, естествено на цени на майка си и баща си. Като вляза вътре няма излизане, братче  Cheesy
Но по отношение на темата и Некст да е, ако е боклук не му е мястото тук!
В другата тема споменах! Лично мое мнение е модовете да преценяват подобни стоки и евентуално след беседа на лични с предлагащия ги и отказ от негова страна да свали обявата директно да я трият те! Защото нещо много започнаха да зачестяват подобни абсурдни обяви за дрехи и обувки !!!
Активен

Експедитивна и коректна съм и очаквам същото.
Ето и ОЦЕНКИТЕ МИ от комшията Smiley
http://prikachi.com/images/565/2307565u.jpg
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Септември 30, 2010, 00:12:31 »
Раздели ТемаНагоре

Понякога направо се изумявам какви неща има да се продават-извадени от гардеробите от "62год голямата зима" Tongue Абе то да за всеки влак си има пътници,ама чак пък толкова. Подобни на тези дрехи майка ми носи в църквата да ги дадат на някой крайно нуждаещ се човечец или ги оставя в торби до контейнера да ги вземат клошарите. Sad
Чудя се - АМА НАИСТИНА СЕ ЧУДЯ има ли някой тук който ги купува (evil8)
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Септември 30, 2010, 08:16:54 »
Раздели ТемаНагоре

Понякога направо се изумявам какви неща има да се продават-извадени от гардеробите от "62год голямата зима" Tongue Абе то да за всеки влак си има пътници,ама чак пък толкова. Подобни на тези дрехи майка ми носи в църквата да ги дадат на някой крайно нуждаещ се човечец или ги оставя в торби до контейнера да ги вземат клошарите. Sad
Чудя се - АМА НАИСТИНА СЕ ЧУДЯ има ли някой тук който ги купува (evil8)
Да и аз на това се чудя,верно е, че можеби все някой ще ги вземе,но аз като седна да разглеждам стигам до 10 страница(най - нови обяви) и се отказвам да гледам повече Sad.И вече разглеждам обявите само на едни и същи хора,от които съм пазарила и имат наистина хубава стока,аз даже съм ги записала в коректни.Това е за тях   (flower2).
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Септември 30, 2010, 10:12:27 »
Раздели ТемаНагоре

За сьжаление и аз попаднах на една обява  Shocked    http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=49596&cat=84
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #56 -: Септември 30, 2010, 10:17:04 »
Раздели ТемаНагоре

За сьжаление и аз попаднах на една обява  Shocked    http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=49596&cat=84

Майко мила...Тези ботуши не са за боклука.Те са взети от боклука! Егати!
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #57 -: Септември 30, 2010, 10:29:58 »
Раздели ТемаНагоре

За сьжаление и аз попаднах на една обява  Shocked    http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=49596&cat=84

Майко мила...Тези ботуши не са за боклука.Те са взети от боклука! Егати!

Ужас. Довечера ще я изтрия за да види коментарите момичето!
Активен

mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Септември 30, 2010, 10:44:41 »
Раздели ТемаНагоре

Добре де, само да питам:
Защо тогава степените за състоянието на стоката започват от лошо, задоволително, добро.......
В последно време много се повдига въпроса, че сайта се е напълнил с боклуци. След като съществуват първите 2 степени би трябвало да позволите на хората да си продават боклуците или в противен случай най-ниската степен за  състоянието да бъде " добро ". Но.....тогава знаете какво ще се случи, мисля, че въпроса е обсъждан вече.
И аз днес попаднах на обява за детски анцунг, който беше даден в състояние отлично с хиляди забележки, петънца, изтъркани щампи.....и т.н. Просто подминах обявата.
Оставете потребителите сами да решават какво да купуват и продават, след като факторите:
1.Цена
2.Снимков материал
3.Състояние
4. Описание
са в добро съотношение. Но това преценя всеки сам за себе си.
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #59 -: Септември 30, 2010, 10:58:25 »
Раздели ТемаНагоре

Аз сега погледнах, че тя дори е сложила състояние "добро" за ботушите.

Мимоза...лошо, лошо, ама колко да е лошо:)Според мен не трябва да се позволяват чак такива изстъпления .
4лв+2 за доставка= 6 лв за ботуши, които и до контейнера за боклук да видя ще ме е гнус да пипна.
Активен


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: