{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Забелязвате ли, че сайтът започна да се пълни с боклуци(стока)?  (Прочетена 105288 пъти)
0 Членове и 17 Гости преглежда(т) тази тема.
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #105 -: Октомври 02, 2010, 16:06:44 »
Раздели ТемаНагоре

Според мен можем да продължим в тази тема, докато се напълни;) Добре потръгна в последно време (за съжаление).
да права си,аз се шегувах Smiley,за съжеление се пълни темата наистина Sad
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
Linofrina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 147


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #106 -: Октомври 02, 2010, 17:03:33 »
Раздели ТемаНагоре

Да се смееш ли, да плачеш ли Huh? За съжаление винаги ще има материал за теми като тази.
Ботушите и сандалките адидас от предната страница са просто трепач Sad
Активен

*** Пазя ред 6 часа
*** Давам предимство и поемам пощенските за 2 и повече обяви
*** Мога да поискам предварително плащане
*** Не приемам връщане заради неправилно преценена покупка - четете описанията и забележките и мерете внимателно!
http://www.help-sandra.org
Ponnky
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #107 -: Октомври 02, 2010, 17:30:46 »
Раздели ТемаНагоре

Още едни буйки  Sad
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=18307&cat=500

Вярно, не са за 17 лв. като тези, които бяха коментирани днес, но за мен това не е състояние Мн. добро. Нито пък бих дала 10 лв. за тях.
Активен
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #108 -: Октомври 02, 2010, 18:27:55 »
Раздели ТемаНагоре

хахахахха момичета,супер сте SmileyСамо ме разсмивате честно,следя темата с интерес,направо сте като детективи  Kiss Cheesy.Това с италианските ботуши ме разби и то каква ти символична цена?Huh?Та те са от на баба ми времето,ама снимкита с ноктите  Lips Sealed,без коментар.А за адидаса,направо паднах,ама нали е адидас,хората полудяват казвам ви  Huh?
Аз предлагам да си направим една темичка,в която да си пускаме  такива обяви и да си се смеем  Wink

Предлагам заглавие Бай Ганьо на пазар.... ех,че няма подходяща емотиконка!

  Аааа намерих: (work9) (wow1),даже 2 бр!  Cheesy Cheesy
Хи-хи-хииии,на мен ми харесва заглавийцето Tongue Kiss
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #109 -: Октомври 02, 2010, 21:09:48 »
Раздели ТемаНагоре

може и Капалъ чарши Tongue
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #110 -: Октомври 02, 2010, 22:27:48 »
Раздели ТемаНагоре

Още едни буйки  Sad
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=18307&cat=500

Вярно, не са за 17 лв. като тези, които бяха коментирани днес, но за мен това не е състояние Мн. добро. Нито пък бих дала 10 лв. за тях.

бррррррррррррррррр, тия хора срам нЕмат... (what2)
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #111 -: Октомври 02, 2010, 23:16:38 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Честно казано не мога да проумея защо всички толкова са луднали по тези Дисни, Некст, Ърли Дейз и т.н. и са готови да дадат 10 лв за протрити детски дънки, че и с петна на всичкото отгоре. Предпочитам да дам 5 лв отгоре и да купя едни новички, па макар и  китайски.

Докато има кой да купува захабените и стари модели адидаси, умбро и прочие на тези луди цени - ще има и кой да ги продава.


И аз съм на това мнение.

Да, аз също!
Работя(работех, но от м. май т.г.съм  съкратена  - криза, какво да се прави Sad)  доста години като детска учителка. Искам да ви кажа, че съм виждала всичко, ама наистина всичко. Дрехи на известни марки , както и на не до там известни, или съвсем  неизвестни. Ами, да си кажа честно, имала съм безброй случаи, когато ме е било гнус да пипна въпросната "маркова" дреха, за да помогна на детето да се облече SadТо не са петна, ами направо станало на "кора" от мръсотия, а как вонииии, лелееее!
А колко ми е приятно да гушна детенце, което мирише на чисто,макар, че дрехите му са по-обикновени( не "маркови"), но какво от това Huh??
Но това е въпрос на доказване:"Кои сме ние, имаме само "маркови дрехи"! Хубаво, но тези дрехи не личи какъв цвят са били  Shocked  Много тъжно, направо жалко за тези деца, чиито родители разсъждават по този начин Sad

« Последна редакция: Октомври 02, 2010, 23:18:32 от incadens » Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #112 -: Октомври 03, 2010, 08:40:42 »
Раздели ТемаНагоре

incadens, много си права. Аз на такива хора им казвам "ЕТИКЕТАДЖИИ",може да няма такава дума ,ама така е!Само марката гледат.Аз моето дете гледам винаги да е исто,преди всичко,после гледам да съчетавам цветове и т.н.И ние носим само маркови маратонки,но искам да кажа ,че ги пера най-малко 1 път в седмица,а ако ги е изцапа,може и 3 пъти в седмицата,зависи!
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #113 -: Октомври 03, 2010, 09:09:07 »
Раздели ТемаНагоре

Аз да си кажа и аз гледам да наблягам що годе на марково , или по точно на високо качество , но това се отнася главно за бодита и долни блузки дето и се докосват до торса , бях си взела едни бодита БГ производство Стела нещо си , ми две - три изпирания , апликациите се напукаха , от тук от там провиснаха , а за цвета да не говорим , а ето имам си едно боди на H&M LOGG , дето и го взех като беще на 9 месеца , ама и беще доста дълго , ама и го слагах като си ляга , сега и е тамън но не е мръднало грам , при все и преди това пишеше че е интензивно носено , беше подарък към нейна обява , еми като материя тия марковите повечето са доста качествени , затова и в повечето случаи ги предпочитам , макар и стари модели , дори леко захабени за вкъщи и за игра стават , ама пък с тях няма да ми се наложи след месец да взимам нови , докато със евтините по магазините , знае ли човек
Активен

ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #114 -: Октомври 03, 2010, 11:41:35 »
Раздели ТемаНагоре

Аз сьм от тези хора,ЕТИКЕТАДЖИИ  Cheesy както казва  viv_f,но какво да се прави,такава сьм си Wink Но пьк дрехите си ги нося с години и са като нови. Wink Един пьт взех две тениски ,за дьщеря ми не маркови ,понеже много ми харесаха.Ми като ги изпрах,какво да видя (wow1) едната станала за мьжа ми ,а другата имаше две дупчици.Еми хвьрлих ги.Всеки си решава,какво да носи.Аз за себе сьм преценила.Евтиното излиза много скьпо. (yes3)Не сме много богати,та да носим евтини дрехи!!! Tongue Това си е мое виждане Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
denica.staneva
дъщеря ми е моят живот
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1546


четете подписът ми!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #115 -: Октомври 03, 2010, 12:37:37 »
Раздели ТемаНагоре

incadens, много си права. Аз на такива хора им казвам "ЕТИКЕТАДЖИИ",може да няма такава дума ,ама така е!Само марката гледат.Аз моето дете гледам винаги да е исто,преди всичко,после гледам да съчетавам цветове и т.н.И ние носим само маркови маратонки,но искам да кажа ,че ги пера най-малко 1 път в седмица,а ако ги е изцапа,може и 3 пъти в седмицата,зависи!

ами така е.верно хубави са дрешките на некс,дисни,ърл дейс...и т.н.,но... цените тук са безбожни.един път влезнах в магазин втора употреба от любопитство/чела съм по форумите че много майки пазарят от там за 1-2-3лв и след това продават тук на 4-5 пъти по-високи цени/.и наистина е така.всичко в маг-на беше все на извесни марки-H&M;chikobi;LaRedout;Disney;NEXT;EARL DAYS...и т.н.,и нямаше по-скапа дрешка от 3-4лв/НАЙ-МНОГО/.е оправия няма
Активен

изисквам предварително плащане!!!аман от тарикати!!!
      
denica.staneva
дъщеря ми е моят живот
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1546


четете подписът ми!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #116 -: Октомври 03, 2010, 12:41:50 »
Раздели ТемаНагоре

Аз да си кажа и аз гледам да наблягам що годе на марково , или по точно на високо качество , но това се отнася главно за бодита и долни блузки дето и се докосват до торса , бях си взела едни бодита БГ производство Стела нещо си , ми две - три изпирания , апликациите се напукаха , от тук от там провиснаха , а за цвета да не говорим , а ето имам си едно боди на H&M LOGG , дето и го взех като беще на 9 месеца , ама и беще доста дълго , ама и го слагах като си ляга , сега и е тамън но не е мръднало грам , при все и преди това пишеше че е интензивно носено , беше подарък към нейна обява , еми като материя тия марковите повечето са доста качествени , затова и в повечето случаи ги предпочитам , макар и стари модели , дори леко захабени за вкъщи и за игра стават , ама пък с тях няма да ми се наложи след месец да взимам нови , докато със евтините по магазините , знае ли човек

мила така е и аз предпочитам качеството.купувам дрешки на малката само от тук,но нека не забравяме че все пак дрешките са носени и цените за тях са доста високи.но какво да се прави като е криза и няма парички така ще е нали все пак е по евтинко от магазина. Sad
Активен

изисквам предварително плащане!!!аман от тарикати!!!
      
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #117 -: Октомври 03, 2010, 12:43:26 »
Раздели ТемаНагоре

Аз са себе си и за мъж ми пазарувам главно от там , но за детето избягвам и сега ще кажа защо , моля не ми се смейте , но съм малко суеверна , страх ме е от произхода на дрешките , не визирам това дали са чисти , страх ме е детенцето което ги е носило какво е било , защото аз вярвам че във всяка дрешка има остатъчна енергия , и ако детето е било тъжно , болно или недай боже по лошо , мисля ча малко от това си остава , като карма на дрешката , оф знам ли  ,така като го чета поста си , много тъпо ми звучи като теория , ама какво да се прави
Активен

denica.staneva
дъщеря ми е моят живот
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1546


четете подписът ми!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #118 -: Октомври 03, 2010, 13:01:05 »
Раздели ТемаНагоре

Аз са себе си и за мъж ми пазарувам главно от там , но за детето избягвам и сега ще кажа защо , моля не ми се смейте , но съм малко суеверна , страх ме е от произхода на дрешките , не визирам това дали са чисти , страх ме е детенцето което ги е носило какво е било , защото аз вярвам че във всяка дрешка има остатъчна енергия , и ако детето е било тъжно , болно или недай боже по лошо , мисля ча малко от това си остава , като карма на дрешката , оф знам ли  ,така като го чета поста си , много тъпо ми звучи като теория , ама какво да се прави

всеки си знае мила.ти си преценяваш най-добре за детенцето.и няма нищо смешно в това  Kiss
Активен

изисквам предварително плащане!!!аман от тарикати!!!
      
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #119 -: Октомври 03, 2010, 14:18:07 »
Раздели ТемаНагоре

И аз си мислех като Ангелчето,ама като опря яйцето...
Водата отмива всичко.Тя е в магиите,тя е чистотата,тя е началото....
Като ги изпера и видя моите дивачета какви са хубавки с тях...Само да са ни здрави.Че то другото се оправя!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!


Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: