{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Забелязвате ли, че сайтът започна да се пълни с боклуци(стока)?  (Прочетена 105362 пъти)
0 Членове и 51 Гости преглежда(т) тази тема.
Linofrina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 147


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #120 -: Октомври 03, 2010, 14:58:31 »
Раздели ТемаНагоре

А чисто новите маркови дрешки, шити в страни от третия свят при експлоатация на човешки труд, направо преливат от положителна енергия.  Huh? Ангелчето, ти си знаеш, но който не се бои от магии и суеверия, него не го ловят.
« Последна редакция: Октомври 03, 2010, 15:01:31 от Linofrina » Активен

*** Пазя ред 6 часа
*** Давам предимство и поемам пощенските за 2 и повече обяви
*** Мога да поискам предварително плащане
*** Не приемам връщане заради неправилно преценена покупка - четете описанията и забележките и мерете внимателно!
http://www.help-sandra.org
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #121 -: Октомври 03, 2010, 15:22:10 »
Раздели ТемаНагоре

А чисто новите маркови дрешки, шити в страни от третия свят при експлоатация на човешки труд, направо преливат от положителна енергия.  Huh? Ангелчето, ти си знаеш, но който не се бои от магии и суеверия, него не го ловят.
Еми най-добре да сме натурални,без дрехи!Тогава ще сме си с най-чистата собсвена енергия! (laugh3)
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
Linofrina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 147


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #122 -: Октомври 03, 2010, 15:23:27 »
Раздели ТемаНагоре

А чисто новите маркови дрешки, шити в страни от третия свят при експлоатация на човешки труд, направо преливат от положителна енергия.  Huh? Ангелчето, ти си знаеш, но който не се бои от магии и суеверия, него не го ловят.
Еми най-добре да сме натурални,без дрехи!Тогава ще сме си с най-чистата собсвена енергия! (laugh3)

Нали, нали Cool
Активен

*** Пазя ред 6 часа
*** Давам предимство и поемам пощенските за 2 и повече обяви
*** Мога да поискам предварително плащане
*** Не приемам връщане заради неправилно преценена покупка - четете описанията и забележките и мерете внимателно!
http://www.help-sandra.org
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #123 -: Октомври 03, 2010, 17:02:30 »
Раздели ТемаНагоре

Аз сьм от тези хора,ЕТИКЕТАДЖИИ  Cheesy както казва  viv_f,но какво да се прави,такава сьм си Wink Но пьк дрехите си ги нося с години и са като нови. Wink Един пьт взех две тениски ,за дьщеря ми не маркови ,понеже много ми харесаха.Ми като ги изпрах,какво да видя (wow1) едната станала за мьжа ми ,а другата имаше две дупчици.Еми хвьрлих ги.Всеки си решава,какво да носи.Аз за себе сьм преценила.Евтиното излиза много скьпо. (yes3)Не сме много богати,та да носим евтини дрехи!!! Tongue Това си е мое виждане Wink
мила,аз не казвам да не се носи марково,който има възможност нека.И ние не сме богати,но се убедих е марковите маратонки си избиват паричките няколко кратно,както казваш и ти!Но да носиш нещо скъсано или лекьосано,само защото е марково....ей това не разбирам Smiley
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
dodkoDD
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 276


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #124 -: Октомври 03, 2010, 18:21:45 »
Раздели ТемаНагоре

А чисто новите маркови дрешки, шити в страни от третия свят при експлоатация на човешки труд, направо преливат от положителна енергия.  Huh?
Е, добре де! Всеки пост ли да ти цитирам? Сама си се смях на глас!  (laugh3)
Активен

Предимство има за поръчване от повече обяви.
Пазарлъците на дребно не ги толерирам и игнорирам. Не искам отрицателни емоции.
Ако се забавя с ходене до пощата с два-три дни-не бързайте да нападате, работя, не живея в сайта, което по никакъв начин не ме прави некоректна.
denica.staneva
дъщеря ми е моят живот
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1546


четете подписът ми!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #125 -: Октомври 03, 2010, 19:04:49 »
Раздели ТемаНагоре

Аз са себе си и за мъж ми пазарувам главно от там , но за детето избягвам и сега ще кажа защо , моля не ми се смейте , но съм малко суеверна , страх ме е от произхода на дрешките , не визирам това дали са чисти , страх ме е детенцето което ги е носило какво е било , защото аз вярвам че във всяка дрешка има остатъчна енергия , и ако детето е било тъжно , болно или недай боже по лошо , мисля ча малко от това си остава , като карма на дрешката , оф знам ли  ,така като го чета поста си , много тъпо ми звучи като теория , ама какво да се прави

Хм,въобще не е тъпо като теория да ти кажа-въпрос на гледната точка за животът и т.н и т.н.

А иначе в кръгът на шегата:
Моля Ви ,мами не пазарете от мен момчешки дрешки!!!
Чакат Ви куп главоболия,ожулени колена,писъци,търкали пред каси и опашки,покажване на пишленце на обществени места и какво ли още не....  (kiss3) (laugh2)

 (laugh2) (laugh6) (laugh3)
Активен

изисквам предварително плащане!!!аман от тарикати!!!
      
Linofrina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 147


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #126 -: Октомври 03, 2010, 20:11:58 »
Раздели ТемаНагоре

А чисто новите маркови дрешки, шити в страни от третия свят при експлоатация на човешки труд, направо преливат от положителна енергия.  Huh?
Е, добре де! Всеки пост ли да ти цитирам? Сама си се смях на глас!  (laugh3)

Това не е мое хрумване. Прочетох го в една тема за дрехите втора употреба. Стана ми смешно и съм го запомнила. Wink
Активен

*** Пазя ред 6 часа
*** Давам предимство и поемам пощенските за 2 и повече обяви
*** Мога да поискам предварително плащане
*** Не приемам връщане заради неправилно преценена покупка - четете описанията и забележките и мерете внимателно!
http://www.help-sandra.org
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #127 -: Октомври 04, 2010, 12:12:13 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=47202&cat=84
Хем без р-ри,хем за 12 лв,ОБАЧЕ С "ВИДИМО НЕЗАБЕЛЕЖИМИ СЛЕДИ"! Shocked Shocked Shocked
Пуснах тази недомислица на 2 места.Ако съм сбъркала,ме извинете!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #128 -: Октомври 04, 2010, 12:14:53 »
Раздели ТемаНагоре

Променила съм състоянието на лошо , но снимките са изчерпателни , вече зависи от хората дали ще имат интерес
Активен

incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #129 -: Октомври 04, 2010, 13:31:55 »
Раздели ТемаНагоре

Ами, ето, че има заинтересовани....
Това обяснява поговорката "За всеки влак си има пътници".
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #130 -: Октомври 04, 2010, 14:51:59 »
Раздели ТемаНагоре

Ами, ето, че има заинтересовани....
Това обяснява поговорката "За всеки влак си има пътници".

има недонаписани размери на стелката,но потребителката е наказана и не можеда даде размери Wink
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #131 -: Октомври 04, 2010, 15:40:37 »
Раздели ТемаНагоре

Ами, ето, че има заинтересовани....
Това обяснява поговорката "За всеки влак си има пътници".

има недонаписани размери на стелката,но потребителката е наказана и не можеда даде размери Wink

Е да де ама искаш повече информация ако си заинтересован
А наистина е впечатляващо ,че има такива заинтересовани точно за тези ботуши Lips Sealed
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
radadan
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 22

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #132 -: Октомври 08, 2010, 10:05:15 »
Раздели ТемаНагоре

  Здравейте! Да споделя и аз(за пръв път ми е да се включвам във форум, следователно, малко притеснително Smiley). Боклуците според мен не бива да се продават, а дрешки, които стават само за носене вкъщи, трябва да се подаряват. лично аз се старая да не продавам неща, които аз самата не бих купила.
 Относно дрехите от магазини втора употреба- моята сестра живее в Германия и дрехите, които изпраща на двете ми деца са най-често марка H&M, Zara или Kanz. И понеже разбрах, че в секънд хенд магазините често се срещат дрехи с тези марки( особено H&M), аз не смея да ги пусна за продажба. не е справедливо, но покрай сухото гори и суровото. Остава ни само да гледаме оценките на продавалките или да си пазаруваме само от мами, от които сме били доволни.
              Извинявам  се за дългите писания.
  Хубав ден на всички!
Активен

Коректна съм!
Изпращам и получавам МПП.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=91532&ppaction=readfeed
 Ще отсъствам известно време- от 10.11 до 3.12.
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #133 -: Октомври 08, 2010, 15:22:37 »
Раздели ТемаНагоре

  Здравейте! Да споделя и аз(за пръв път ми е да се включвам във форум, следователно, малко притеснително Smiley). Боклуците според мен не бива да се продават, а дрешки, които стават само за носене вкъщи, трябва да се подаряват. лично аз се старая да не продавам неща, които аз самата не бих купила.
 Относно дрехите от магазини втора употреба- моята сестра живее в Германия и дрехите, които изпраща на двете ми деца са най-често марка H&M, Zara или Kanz. И понеже разбрах, че в секънд хенд магазините често се срещат дрехи с тези марки( особено H&M), аз не смея да ги пусна за продажба. не е справедливо, но покрай сухото гори и суровото. Остава ни само да гледаме оценките на продавалките или да си пазаруваме само от мами, от които сме били доволни.
              Извинявам  се за дългите писания.
  Хубав ден на всички!
според мен,можеш спокойно да си продаваш дрешките,в крайна сметка,дори да са от втората употреба,ако са запазени и на нормални цени,не виждам нищо лошо.То всички си купуваме 2ра употреба,като си купиш от тук или друг сайт,нали пак си е 2ра употреба  Wink,важното е да не са купувани за 1 ли 3 лв и тук да се пускат по 10 та и на горе!
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #134 -: Октомври 10, 2010, 10:21:33 »
Раздели ТемаНагоре

А чисто новите маркови дрешки, шити в страни от третия свят при експлоатация на човешки труд, направо преливат от положителна енергия.  Huh? Ангелчето, ти си знаеш, но който не се бои от магии и суеверия, него не го ловят.
Еми най-добре да сме натурални,без дрехи!Тогава ще сме си с най-чистата собсвена енергия! (laugh3)
Да,да на тоя студ Smiley
Сега сериозно  не е нормално да купиш 2 -3 кила дрехи за 5 лв. и после да ги продадеш за по 10 - 15лв. бройката,щото видите ли те са "маркови". В Европата на Н&М им се подиграват с изречението"от нас по-евтино няма".Не, че аз или детето нямаме дрехи от тази и други casual и евтни (ама за европейците)марки ......Ми и аз искам да си обличам детето от Нукис ама не мога да дам 50 евро за една проста блузка, която в Н&М ще взема за 15, а ако хвана намалението и за 7 - 10 евро.......
Та пак се повтарям не е нормално, ама как да ги спрем ? ? ?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: