{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Много ме дразни!!!!  (Прочетена 184672 пъти)
0 Членове и 34 Гости преглежда(т) тази тема.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #570 -: Ноември 15, 2010, 15:48:27 »
Раздели ТемаНагоре

размерите са задължителни,защото снимките винаги могат да подведат за големината на продукта
Нека спрем до тук,за да не отиде хубавата тема на кино  Wink
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
ZORI_135
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 609


Весели празници!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #571 -: Ноември 16, 2010, 16:34:52 »
Раздели ТемаНагоре

Само на мен ли се случва:
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=87176&cat=fav
е,повече не ми се "мълчи"за такива потребители.
Кой крив,кой прав?
Активен

.Връщам стока не отговаряща на описанието.
Не приемам НП.Не плащам кутии и опаковки.Пращам и получавам по пощата като МПП.
Коректна съм и очаквам същото!

РАЗМЕНЯМ!!!

Плащам след като получа стоката!Искам да знам за какво си давам парите!
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #572 -: Ноември 16, 2010, 19:12:19 »
Раздели ТемаНагоре

Само на мен ли се случва:
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=87176&cat=fav
е,повече не ми се "мълчи"за такива потребители.
Кой крив,кой прав?
Може преди теб някой да и е писал лс.На мен също ми се е случвало да забравя да отбележе и да се сетя чак ,когато някой се запише в дадена обява.
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #573 -: Ноември 16, 2010, 19:26:21 »
Раздели ТемаНагоре

И на мен ми направи впечатление, че ми пишат направо на ЛС и не се записват в обявата, дори понякога ги моля да се запишат все пак, за да е коректно спрямо другите, които биха проявили интерес.
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #574 -: Ноември 16, 2010, 20:55:21 »
Раздели ТемаНагоре

Само на мен ли се случва:
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=87176&cat=fav
е,повече не ми се "мълчи"за такива потребители.
Кой крив,кой прав?
Може преди теб някой да и е писал лс.На мен също ми се е случвало да забравя да отбележе и да се сетя чак ,когато някой се запише в дадена обява.

Ето ви и друга гледна точка. Преди месец ми се случи. С една мама си комуникираме на ЛС и аз си споделям, че търся нещото "Х". Тя отива, снима аз виждам и казвам вземам го, но на лични. Друга мама се записва в обявата. И се явява(според нея) първа, но нещото идва при мен. Дори и да се бях записала и в обявата, мислите ли, че нямаше да има ама защо на нея, а не на мен Smiley
Мисля си, че със или без запис продавачът преценява на кой да продаде - разчита на оценки, минали контакти и т.н. с избраният купувач.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #575 -: Ноември 16, 2010, 21:14:39 »
Раздели ТемаНагоре

Само на мен ли се случва:
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=87176&cat=fav
е,повече не ми се "мълчи"за такива потребители.
Кой крив,кой прав?
Може преди теб някой да и е писал лс.На мен също ми се е случвало да забравя да отбележе и да се сетя чак ,когато някой се запише в дадена обява.

Ето ви и друга гледна точка. Преди месец ми се случи. С една мама си комуникираме на ЛС и аз си споделям, че търся нещото "Х". Тя отива, снима аз виждам и казвам вземам го, но на лични. Друга мама се записва в обявата. И се явява(според нея) първа, но нещото идва при мен. Дори и да се бях записала и в обявата, мислите ли, че нямаше да има ама защо на нея, а не на мен Smiley
Мисля си, че със или без запис продавачът преценява на кой да продаде - разчита на оценки, минали контакти и т.н. с избраният купувач.

Подозирам за коя мама говориш Wink.Тогава обаче ситуацията беше такава,че ти на лс директно ми каза,че купуваш ботичките и дори по час и минута пак се беше записала преди другата мама...А и тогава ти купи още неща от мен,така че отвсякъде си беше с предимство.
По принцип наистина продавам на първия записал се,както се получи с едни панталончета,които продавах.Тогава доста мами се записаха и общо взето всичко се въртеше между две.Едната искаше и двете панталончета,но другата се беше записала първа за едното.Така че накрая направих компромисен вариант.Едната взе едното панталонче,а другата-другото.Никой не се обиди,нито се разсърди Wink
Има и нещо друго..друга мама пък купи доста неща от мен наведнъж.Тогава тя просто ми пишеше линковете на лс ,а аз отбелязвах съответно с "продадено"....Аз като че ли предпочитам да ми се пише лс.Който има истински интерес дава направо адреса си и се уговаряме.Другия вариант само със запис понякога е много подвеждащ и заблуждаващ...пак го казвам от личен опит...
« Последна редакция: Ноември 16, 2010, 21:17:37 от doublemama » Активен


emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #576 -: Ноември 16, 2010, 21:25:47 »
Раздели ТемаНагоре

Само на мен ли се случва:
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=87176&cat=fav
е,повече не ми се "мълчи"за такива потребители.
Кой крив,кой прав?
Може преди теб някой да и е писал лс.На мен също ми се е случвало да забравя да отбележе и да се сетя чак ,когато някой се запише в дадена обява.

Ето ви и друга гледна точка. Преди месец ми се случи. С една мама си комуникираме на ЛС и аз си споделям, че търся нещото "Х". Тя отива, снима аз виждам и казвам вземам го, но на лични. Друга мама се записва в обявата. И се явява(според нея) първа, но нещото идва при мен. Дори и да се бях записала и в обявата, мислите ли, че нямаше да има ама защо на нея, а не на мен Smiley
Мисля си, че със или без запис продавачът преценява на кой да продаде - разчита на оценки, минали контакти и т.н. с избраният купувач.

Подозирам за коя мама говориш Wink.Тогава обаче ситуацията беше такава,че ти на лс директно ми каза,че купуваш ботичките и дори по час и минута пак се беше записала преди другата мама...А и тогава ти купи още неща от мен,така че отвсякъде си беше с предимство.
По принцип наистина продавам на първия записал се,както се получи с едни панталончета,които продавах.Тогава доста мами се записаха и общо взето всичко се въртеше между две.Едната искаше и двете панталончета,но другата се беше записала първа за едното.Така че накрая направих компромисен вариант.Едната взе едното панталонче,а другата-другото.Никой не се обиди,нито се разсърди Wink
Има и нещо друго..друга мама пък купи доста неща от мен наведнъж.Тогава тя просто ми пишеше линковете на лс ,а аз отбелязвах съответно с "продадено"....Аз като че ли предпочитам да ми се пише лс.Който има истински интерес дава направо адреса си и се уговаряме.Другия вариант само със запис понякога е много подвеждащ и заблуждаващ...пак го казвам от личен опит...
Така де, но дай да се обърнем на прокоратура и да доказваме кой кога и в колко часа се е записал.......Както и да е. "Пропускам" потребители по мое усмотрение  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #577 -: Ноември 17, 2010, 16:47:49 »
Раздели ТемаНагоре

Само на мен ли се случва:
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=87176&cat=fav
е,повече не ми се "мълчи"за такива потребители.
Кой крив,кой прав?
Може преди теб някой да и е писал лс.На мен също ми се е случвало да забравя да отбележе и да се сетя чак ,когато някой се запише в дадена обява.

Ето ви и друга гледна точка. Преди месец ми се случи. С една мама си комуникираме на ЛС и аз си споделям, че търся нещото "Х". Тя отива, снима аз виждам и казвам вземам го, но на лични. Друга мама се записва в обявата. И се явява(според нея) първа, но нещото идва при мен. Дори и да се бях записала и в обявата, мислите ли, че нямаше да има ама защо на нея, а не на мен Smiley
Мисля си, че със или без запис продавачът преценява на кой да продаде - разчита на оценки, минали контакти и т.н. с избраният купувач.

Подозирам за коя мама говориш Wink.Тогава обаче ситуацията беше такава,че ти на лс директно ми каза,че купуваш ботичките и дори по час и минута пак се беше записала преди другата мама...А и тогава ти купи още неща от мен,така че отвсякъде си беше с предимство.
По принцип наистина продавам на първия записал се,както се получи с едни панталончета,които продавах.Тогава доста мами се записаха и общо взето всичко се въртеше между две.Едната искаше и двете панталончета,но другата се беше записала първа за едното.Така че накрая направих компромисен вариант.Едната взе едното панталонче,а другата-другото.Никой не се обиди,нито се разсърди Wink
Има и нещо друго..друга мама пък купи доста неща от мен наведнъж.Тогава тя просто ми пишеше линковете на лс ,а аз отбелязвах съответно с "продадено"....Аз като че ли предпочитам да ми се пише лс.Който има истински интерес дава направо адреса си и се уговаряме.Другия вариант само със запис понякога е много подвеждащ и заблуждаващ...пак го казвам от личен опит...
И аз съм на мнение,че е по добре на лс,по сигурно е някъс си.Аз почтни никога не пиша по обявите,а направо на лс.Да ама вчера писах направо на лс и полсе в обявата ама нямам отговор......много се дразня така и особенно когато ми отговарят с 2 3 думи.
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Merianlll
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #578 -: Ноември 17, 2010, 17:16:01 »
Раздели ТемаНагоре

Aз пък се дразня на ето тази metka:
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=67475&cat=93
Влиза постоянно, а не си прави труда да отговори на прост зададен въпрос. Просто ми е чудно тези хора как си пробутват обявите, като комуникацията е 0. А се вижда моят явен интерес от далече. Вярно, че е писала, че не иска размяна, ама имам и друго питане.
Много има се чудя на такива  Lips Sealed
А не мисля да сме контактували преди и да ме избягва сега, пък знам ли.... Cheesy
Активен

Обичам да чета ЛС
Поставяйте оценки!!!!!
Изчаквам записалите се колкото преценя.
Не плащам предварително, за да няма после изненади.
Връщам без да питам при несъответствие на състоянието, макар и да се набутвам с пощенските.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=67319&profile_type=feedback /моля, редактирайте "сс" в думата "prodavalnicc" с "к" и ще ми ги видите. Не знам защо не ми се получава правилен линк.
vassalex
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #579 -: Ноември 17, 2010, 18:14:48 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
И аз съм на мнение,че е по добре на лс,по сигурно е някъс си.Аз почтни никога не пиша по обявите,а направо на лс.Да ама вчера писах направо на лс и полсе в обявата ама нямам отговор......много се дразня така и особенно когато ми отговарят с 2 3 думи.

Аз пък не мисля, че е по-добре на ЛС. В момента имам по 2-3 запитвания на ЛС за едно и също нещо , а в обявите няма нито един записал се. Като отговорих на едната дама, че вече имам интерес към "нещото" и изчаквам адрес, тя основателно се разсърди, защото ми каза "не виждам да е голяма блъсканица в обявата". Дамата с "интереса" се отказа и нещото не го продадох.
Ами като ще си пишем само на лични, предлагам на администратора да премахне въобще секцията "Обяви" и всичко да е във форума. Smiley

Друго, което ме дразни /така и така пиша, та да си кажа/ - много агресивно , пак на ЛС се иска намаление или поемане на пощенските. Даже една дама директно  ми  каза - "Давам за две от обявите ти 13 лв общо и ти поемаш пощенските! ". А общата сума на двете неща беше 15 лв без пощенски.
И последно -много се дразня като непрекъснато ми се предлага размяна. Ами не четат ли  "НЕ желая размяна" (christmas17)
Активен

Всичко е възможно.... Стига да се договорим!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #580 -: Ноември 17, 2010, 18:23:42 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
И аз съм на мнение,че е по добре на лс,по сигурно е някъс си.Аз почтни никога не пиша по обявите,а направо на лс.Да ама вчера писах направо на лс и полсе в обявата ама нямам отговор......много се дразня така и особенно когато ми отговарят с 2 3 думи.

Аз пък не мисля, че е по-добре на ЛС. В момента имам по 2-3 запитвания на ЛС за едно и също нещо , а в обявите няма нито един записал се. Като отговорих на едната дама, че вече имам интерес към "нещото" и изчаквам адрес, тя основателно се разсърди, защото ми каза "не виждам да е голяма блъсканица в обявата". Дамата с "интереса" се отказа и нещото не го продадох.
Ами като ще си пишем само на лични, предлагам на администратора да премахне въобще секцията "Обяви" и всичко да е във форума. Smiley

Друго, което ме дразни /така и така пиша, та да си кажа/ - много агресивно , пак на ЛС се иска намаление или поемане на пощенските. Даже една дама директно  ми  каза - "Давам за две от обявите ти 13 лв общо и ти поемаш пощенските! ". А общата сума на двете неща беше 15 лв без пощенски.
И последно -много се дразня като непрекъснато ми се предлага размяна. Ами не четат ли  "НЕ желая размяна" (christmas17)
Като те питат на ЛС помоли ги и да се запишат в обявата. А това с директното съобщение и на мен ми се случи. Храс прас давам с 5 лв по-малко и пощата от теб, става ли ? Ми не става, ако искам да го подаря има си място  Cheesy
« Последна редакция: Ноември 17, 2010, 18:25:23 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #581 -: Ноември 17, 2010, 21:36:11 »
Раздели ТемаНагоре

За втори път ми се случва вече......записвам се за някоя обява и давам адрес.Цяла вечер и цял ден нямам отговор и накрая гледам обявата на нея пише ПРОДАДЕНО.Съответно пише лс дали са за мен и защо нямам отговор...........И ми се отговаря ами да мила за теб е,аз даже вече го пратих Shocked Shocked е как така без да се уточним,аз мога да искам да ми го прати примерно утре,а не днес.............
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #582 -: Ноември 18, 2010, 00:10:46 »
Раздели ТемаНагоре

За втори път ми се случва вече......записвам се за някоя обява и давам адрес.Цяла вечер и цял ден нямам отговор и накрая гледам обявата на нея пише ПРОДАДЕНО.Съответно пише лс дали са за мен и защо нямам отговор...........И ми се отговаря ами да мила за теб е,аз даже вече го пратих Shocked Shocked е как така без да се уточним,аз мога да искам да ми го прати примерно утре,а не днес.............



И при мен се получи същата ситуация със съществената разлика - записвам се в четвъртък мин. седмица в обява,съответно пращам адрес на лични. На следващият ден гледам обявата пише продадено. Аз си трая. И в понеделник си получавам въпросното нещо без абсолютно никакво ЛС.  Няма ЗА ТЕБ Е    няма ПРАТИХ ГО     няма ПОЛУЧИЛИ ГО     абе нищо не пише
На всичкото отгоре получих дреха лъхаща от километри на втората употреба-поне да я беше изпрала.

Бях супер учудена от това поведение и разочарована от полученото от потребителка с над 100 полож. оценки-е вярно нещото е за 4,50 с пощата ама поне да го беше изпрала.
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #583 -: Ноември 18, 2010, 00:15:38 »
Раздели ТемаНагоре

За втори път ми се случва вече......записвам се за някоя обява и давам адрес.Цяла вечер и цял ден нямам отговор и накрая гледам обявата на нея пише ПРОДАДЕНО.Съответно пише лс дали са за мен и защо нямам отговор...........И ми се отговаря ами да мила за теб е,аз даже вече го пратих Shocked Shocked е как така без да се уточним,аз мога да искам да ми го прати примерно утре,а не днес.............



И при мен се получи същата ситуация със съществената разлика - записвам се в четвъртък мин. седмица в обява,съответно пращам адрес на лични. На следващият ден гледам обявата пише продадено. Аз си трая. И в понеделник си получавам въпросното нещо без абсолютно никакво ЛС.  Няма ЗА ТЕБ Е    няма ПРАТИХ ГО     няма ПОЛУЧИЛИ ГО     абе нищо не пише
На всичкото отгоре получих дреха лъхаща от километри на втората употреба-поне да я беше изпрала.

Бях супер учудена от това поведение и разочарована от полученото от потребителка с над 100 полож. оценки-е вярно нещото е за 4,50 с пощата ама поне да го беше изпрала.
Егати. Никаква заинтересованост и отношение. Ако ще да е за 450лв. или за 0.45 ст. важно е отношението. Кога ли ще се научим (evil7)
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #584 -: Ноември 18, 2010, 12:00:42 »
Раздели ТемаНагоре

За втори път ми се случва вече......записвам се за някоя обява и давам адрес.Цяла вечер и цял ден нямам отговор и накрая гледам обявата на нея пише ПРОДАДЕНО.Съответно пише лс дали са за мен и защо нямам отговор...........И ми се отговаря ами да мила за теб е,аз даже вече го пратих Shocked Shocked е как така без да се уточним,аз мога да искам да ми го прати примерно утре,а не днес.............



И при мен се получи същата ситуация със съществената разлика - записвам се в четвъртък мин. седмица в обява,съответно пращам адрес на лични. На следващият ден гледам обявата пише продадено. Аз си трая. И в понеделник си получавам въпросното нещо без абсолютно никакво ЛС.  Няма ЗА ТЕБ Е    няма ПРАТИХ ГО     няма ПОЛУЧИЛИ ГО     абе нищо не пише
На всичкото отгоре получих дреха лъхаща от километри на втората употреба-поне да я беше изпрала.

Бях супер учудена от това поведение и разочарована от полученото от потребителка с над 100 полож. оценки-е вярно нещото е за 4,50 с пощата ама поне да го беше изпрала.
Същото е при мен за 4лв е нещото,трябваше аз да я подсетя за да ми каже (weather9) (evil14) Сега заслужава да не го взема...............много се здразня
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)


Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: