{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Много ме дразни!!!!  (Прочетена 184849 пъти)
0 Членове и 35 Гости преглежда(т) тази тема.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #390 -: Октомври 27, 2010, 15:40:21 »
Раздели ТемаНагоре

ама аз пак да се повторя, как може да има хора, които са публикували обяви а въобще не ги следят?Huh?
На 22.10 се записах в тази обява:http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=64151&cat=96, понеже продавалката е сложила,че може и с размяна и аз и предложих.След следене на обявата от няколко дена накрая и писах ЛС... от няйна страна пак нищо Sad е хубаво, не иска да правим размяна ами поне да ми драсне един ред и да ми каже, на мен ми мина вече желанието за тази туника..то бива бива ама ако си един съвестен човек ще пишеш все пак,че не си съгласна на размяна. А иначе дамата продължава да си влиза във форума. Немога да разбера защо такива потребители пускат дрехи а продан а не си следят нито обявите нито личните???

Съгласна съм с това.И аз преди една седмица се записах за една детска дрешка,която беше на смешна цена.Не беше обявена като продадена и се поинтересувах.Отговориха ми ч е е свободна.Пратих адрес на лс и от миналия четвърък ни вест,ни кост.Жилетката сега е отбелязана като продадена,а на кой и аз не знам.Писах пак лс до продавача,за да знам дали да я чакам или...да си поръчам нешо друго.Отговор отново не получих.И сега седя и гадя"Ще пристигне,няма да пристигне"
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #391 -: Октомври 27, 2010, 15:53:17 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък имам наблюдения,че някои продавалки дори не знаят за каква детска възраст е предлаганата от тях дрешка.И как така???Нали уж е имала дете на тази възраст.Вече няколко пъти ми се случва да попадам на такива продавалки.Упоменати са само размери и край.питам се,дали пък не са търговки от дрехите на килограм  и после да си ги пробутват тук на доста добри ценички?Huh?Huh??

Ами ако не са? Много е супективно nmomchilova. Да вярно, някъде си личи и когато видим веднага преприемаме мерки, но ако не е така човека изгаря без да е виновен!
Не го казах просто ей така.Моя приятелка,която ми каза за сайта си поръчва от доста време дрешки оттук.Показа ми няколко.Хубави са наистина.Но имаше някои с особена миризма.Ако сте посещавали магазини за втора употреба,мисля че бихте усетили веднага аромата.Тои си е специфичен и не еот перилни препарати,а от дезинфектанти.Не искам да набеждавам никого,нито пък да обидя,аз салава Богу не съм попадала на такива покупки.Но съмненията ще си ги имам понякога.
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #392 -: Октомври 27, 2010, 16:03:27 »
Раздели ТемаНагоре

Относно втората употреба.Аз и братовчедка ми сме алергични към препаратите с които се обработват дрехите.Никога няма да забрявя първият пък когато пазарувахме от там(това бе и последният де).Купихме си много красиви сатенени ризи.Изпрахме ги не един ,а два пъти и като ги облякохме,ужассс.Шарката ряпа да яде.И сега винаги като купувам дреха от тук питам дали не е от втората употреба и обяснявам защо.Въпреки това вече 2 пъти ми се случва да ми изпратят такива дрешки. Sad
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #393 -: Октомври 27, 2010, 16:34:50 »
Раздели ТемаНагоре

Значи все пак съмненията ми не са напразни
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #394 -: Октомври 27, 2010, 16:41:39 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Значи все пак съмненията ми не са напразни
Едната блузка я върнах без проблем,майчето си призна,но другата ...Момичето каза,че не е вярно.А 100% съм сигурна,че дори не я беше прала,понеже си миришеше ама миришеше,баш както си тябва на втора употреба.Е как да се разправяш с такъв човек? :Smiley
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #395 -: Октомври 27, 2010, 16:55:58 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Значи все пак съмненията ми не са напразни
Едната блузка я върнах без проблем,майчето си призна,но другата ...Момичето каза,че не е вярно.А 100% съм сигурна,че дори не я беше прала,понеже си миришеше ама миришеше,баш както си тябва на втора употреба.Е как да се разправяш с такъв човек? :Smiley
Ами има си хора за всичко.ДАно не попадаме на тях.Не ми е з а друго,има наистина много хубави и качествени дрехи по втората употреба,но не е честно някак си!
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #396 -: Октомври 27, 2010, 17:03:10 »
Раздели ТемаНагоре

Хубави дрехи има ,онзи ден една съседка си е взела рокля на Версаче  Shocked,за 15 лв.Но  колкото и да са красиви и евтини не мога да си рискувам здравето.За това разчитам на коректността на продавача,но някой път тя просто липсва  Sad
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #397 -: Октомври 27, 2010, 17:08:26 »
Раздели ТемаНагоре

Хубави дрехи има ,онзи ден една съседка си е взела рокля на Версаче  Shocked,за 15 лв.Но  колкото и да са красиви и евтини не мога да си рискувам здравето.За това разчитам на коректността на продавача,но някой път тя просто липсва  Sad
Има хора на които не им дреме особено за твоето здраве.Това е бизнес,за съжаление:(
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #398 -: Октомври 27, 2010, 17:12:38 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Това е бизнес,за съжаление:(
Е това ме дразни.Не всичко е пари.Само незнам такива хора просто не ги ли гризе съвеста :Smiley
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #399 -: Октомври 27, 2010, 17:38:39 »
Раздели ТемаНагоре

Ами явно не Sad
Активен

Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #400 -: Октомври 27, 2010, 22:37:22 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Значи все пак съмненията ми не са напразни
Едната блузка я върнах без проблем,майчето си призна,но другата ...Момичето каза,че не е вярно.А 100% съм сигурна,че дори не я беше прала,понеже си миришеше ама миришеше,баш както си тябва на втора употреба.Е как да се разправяш с такъв човек? :Smiley

ох, как я мразя тая втора употреба  Sad не е редно, бе хора, особено за бебета! майката, от която купих наскоро дрешки, отрича та отрича, не си признава и тва е. не съм за парите, не си ги искам, просто се дразня, как не им е неудобно!  Sad 
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #401 -: Октомври 27, 2010, 22:45:47 »
Раздели ТемаНагоре

Нямам против втората употреба,но според мен винаги трябва да се предупреждава купувача.Неко той сам прецени.Когато става въпрос за деца направо мисля ,че е 100% задължително да се упомене в обявата.А и този аромат ,който се разнася от дезинфектантите не се премахва толкова лесно от дрехите  и бързо можеш да ги познаеш.
Активен

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #402 -: Октомври 28, 2010, 00:34:34 »
Раздели ТемаНагоре

Аз преди няколко дни имах голям удър във втората употреба , ей така реших да вляза , взех дънки на CAVALLI на половинката за 8 лева с етикет , и за мен два панталона спортноелегантни - разтегателни , и мисля за напред за мен си все там да пазарувам , има голям избор за Гранде мами , а и не се смущавам , веднъж влизам в някакъв магаздин за костюми , преди така се носех , и питам имат ли моя номер , а тя ми отговаря съжелявам тук са само стандартни номера до 36 , е к'ъв е тоя стандарт , 36 е слаба жена , а ние по пълните какво , да ходим голи а? или с на прабаба носиите!?!?
Възмутително!
П.С. Бях го чувала това CAVALLI , ама сега като го гугълнах , егати цените?!? Тия дънки да не би да са с по някой друг диамант инкрустиран? А аз за 8 лева ги взех , егати късмета!
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #403 -: Октомври 28, 2010, 08:04:03 »
Раздели ТемаНагоре

Нямам против втората употреба,но според мен винаги трябва да се предупреждава купувача.Неко той сам прецени.Когато става въпрос за деца направо мисля ,че е 100% задължително да се упомене в обявата.А и този аромат ,който се разнася от дезинфектантите не се премахва толкова лесно от дрехите  и бързо можеш да ги познаеш.
Е как да го упомене в обявата ? Нали няма да й се върже цената.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
galiarukova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


да се завърнеш в бащината къща...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #404 -: Октомври 28, 2010, 12:48:51 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък се дразня от чуждиците...лот,сет...трънки...имаме си български думи! Huh?
Добре де - сет е комплект, ами лот как ще го преведем? Не е комплект, а набор от дрехи пуснати наведнъж - може да са пак блузка и панталон или блузка и поличка, но не са комплект, а просто вървят едно с друго. Или просто една обява за по-голямо количество дрешки наведнъж. По английския и-бей е "bundle" а на български как е?
Активен


Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: