{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Много ме дразни!!!!  (Прочетена 184783 пъти)
0 Членове и 20 Гости преглежда(т) тази тема.
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #405 -: Октомври 28, 2010, 13:41:14 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък се дразня от чуждиците...лот,сет...трънки...имаме си български думи! Huh?
Добре де - сет е комплект, ами лот как ще го преведем? Не е комплект, а набор от дрехи пуснати наведнъж - може да са пак блузка и панталон или блузка и поличка, но не са комплект, а просто вървят едно с друго. Или просто една обява за по-голямо количество дрешки наведнъж. По английския и-бей е "bundle" а на български как е?
ЛОТ означава няколко блузи пуснати на веднъж или няколко панталона - еднотипни неща.
Ако са блузка и панталонче, които си отиват да се носят заедно са СЕТ, ако са комплект си е комплект!
Въпреки, че пиша това горе не го спазвам и в повечето случаи продавам ЛОТ-ове
Активен
EvaJ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #406 -: Октомври 28, 2010, 13:43:33 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък се дразня от чуждиците...лот,сет...трънки...имаме си български думи! Huh?
Добре де - сет е комплект, ами лот как ще го преведем? Не е комплект, а набор от дрехи пуснати наведнъж - може да са пак блузка и панталон или блузка и поличка, но не са комплект, а просто вървят едно с друго. Или просто една обява за по-голямо количество дрешки наведнъж. По английския и-бей е "bundle" а на български как е?

Ами ето сама си си отговорила!Вместо "5 лота блузки" какво пречи да се запише "5 броя блузки"?Имаме си думи!
Активен

amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #407 -: Октомври 28, 2010, 14:22:28 »
Раздели ТемаНагоре

Сетовете и лотовете не ме дразнят, но ме дразнят разни определения в заглавията като "...за малък гъзар","...за малка фръцла","...за сладък пичага"  ...
Понякога харесвам нещо на тъмба, но не смея да го отворя, защото детето ми не е нито "пичага" нито "гъзар" Smiley
Активен
kemilii
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 872


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #408 -: Октомври 28, 2010, 14:26:49 »
Раздели ТемаНагоре

Оффффф (evil7)невменяеми ли сме,какво ли ,незнам,но не разбират някои,ЧЕ ОБЯВИТЕ СЕ ПУСКАТ С РАЗМЕРИИИИИИИИ!!!!Как да го каже и подчертае вече човек!!!!Днес 3 неща си избирам и все нямат размери Shocked Върви сега та питай,та чакай отговор,та накрая се оказва ,че въобще няма да са моите мерки и само сме си загубили времето.Май най добре да се измисли поле за размерите и да не се публикува обявата без тях!Сигурна съм ,че и на тия, които си пишат размерите ,въобще не им се мери(включително и на мен),но го правим!

и аз съм на това мнение,дори го предложих на админа,да има поле,като за град,което поле,ако не е полълнето да не може да се публикува обявата,наистина е много дразнещо това :ПРИ ИНТЕРЕС ЩЕ ДАМ РАЗМЕРИ или РАЗМЕРИ ПО-КЪСНО
УЖАСНО Е!!!
Активен

gdlina32
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 323


моите слънца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #409 -: Октомври 28, 2010, 14:43:30 »
Раздели ТемаНагоре

Аз много се дразня от потребители, които пермаментно предлагат размяна и то почти винаги за нови продукти с етикет.А човек като разгледа обявите им Shocked , ами то повечето неща от времето на баба ми  Huh?И да реша да  разменям , то със сигурност няма да е за подобни Архиви Wink
Активен

Пощенските са за сметка на получателя.Връщам стоки не отговарящи на описанието.Не купувам и не продавам захабени дрехи.Не приемам връщане- гледайте и мерете!!!
ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО, НЕ МИ ГО ГУБЕТЕ!!!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #410 -: Октомври 28, 2010, 16:20:50 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Е как да го упомене в обявата ? Нали няма да й се върже цената.
Добре ,но мисля,че е редно когато изрично  питаш дали е от там и обясняваш съображенията си да ти се отговори адекватно.Демек с истина.А не да се правим на две и половина Sad
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #411 -: Октомври 28, 2010, 16:23:19 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Е как да го упомене в обявата ? Нали няма да й се върже цената.
Добре ,но мисля,че е редно когато изрично  питаш дали е от там и обясняваш съображенията си да ти се отговори адекватно.Демек с истина.А не да се правим на две и половина Sad
Така е. Съгласна съм. Но нали ще трябва да ти го даде на 50 ст. или левче. Човек без срам и морал дали ще си признае ?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #412 -: Октомври 28, 2010, 16:27:32 »
Раздели ТемаНагоре

Не е задължително да е за 0,50 или 1 лв.Все пак и аз знам,че освен на килограм има и дрехи,които са даже и над 10 лв.Нови(стари колекции) без забележки или пък маркови.И ако напише например PRADA  -15 лв,а тя го е взела за 10 лв пак е на печалба ,а купувачът доволен.Но 100% трябва да кажеш истината ако те попитат дали случайно не е втора ръка Sad
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #413 -: Октомври 28, 2010, 16:33:13 »
Раздели ТемаНагоре

Не е задължително да е за 0,50 или 1 лв.Все пак и аз знам,че освен на килограм има и дрехи,които са даже и над 10 лв.Нови(стари колекции) без забележки или пък маркови.И ако напише например PRADA  -15 лв,а тя го е взела за 10 лв пак е на печалба ,а купувачът доволен.Но 100% трябва да кажеш истината ако те попитат дали случайно не е втора ръка Sad
Така е. Но не разчитай на чуждата съвест. Пък и някъде по темите със втората употреба се спомена, че новите дрехи, т.е. тези с етикетите не ги третират с химикали. Което не означава продавача да не си признава.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #414 -: Октомври 28, 2010, 21:18:09 »
Раздели ТемаНагоре

Обява: Търся маркови дънки,маратонки,яке-естествена кожа,Адидас,Пума,...НОВИ или в отлично състояние на ниска цена,ако може и без пари  Cheesy
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #415 -: Октомври 28, 2010, 21:34:06 »
Раздели ТемаНагоре

В обява за търсене:"Търся си нови ботуши 37 номер и МОЛЯ НЕ МИ предлагайте носени!!!!

Веднага се отзовава една мама с линк към обявата си която гласи:"Нови ботуши,носени 2-3 пъти по повод"

Направо щях да падна  Cheesy Cheesy да взема и аз да напиша на някои маратонки-НОВИ -носени веднъж на едноседмична екскурзия  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #416 -: Октомври 28, 2010, 21:39:22 »
Раздели ТемаНагоре

по цял свят е така-обувано ли е веднъж,смята се за носено и цената му е жълти стотинки  Wink
Може да си дал 200лв само за 1 свадба,но после го даваш 5лв с пощата,само за да го разкараш и да не го хвърлиш на буклука
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #417 -: Октомври 30, 2010, 15:34:38 »
Раздели ТемаНагоре

Чудя се как може да изпратиш нещо неизпрано лъхащо на евтин парфюм-НАПРАВО НЯМАМ ДУМИ. Shocked Shocked
Преди време ми се случи-бях възмутена. Носено- хубаво, ама изпери го поне......... Lips Sealed Lips Sealed
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #418 -: Октомври 30, 2010, 16:25:29 »
Раздели ТемаНагоре

 Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy не стига че са ти парфюмирали дрехата, ами и се оплаква  Cheesy

ох, това с прането ми е болна тема. искам да пусна едни кецове на символична цена, но безкрайно ме мързи да ги изпера и така и ще си останат, накрая от мързел ще ги хвърля.
няма де, ама докато се наканя.... дали да не ги нашляпам с ароматизатор  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #419 -: Октомври 30, 2010, 16:39:05 »
Раздели ТемаНагоре

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy не стига че са ти парфюмирали дрехата, ами и се оплаква  Cheesy

ох, това с прането ми е болна тема. искам да пусна едни кецове на символична цена, но безкрайно ме мързи да ги изпера и така и ще си останат, накрая от мързел ще ги хвърля.
няма де, ама докато се наканя.... дали да не ги нашляпам с ароматизатор  Cheesy Cheesy Cheesy


хихихи Cheesy това ми хареса Wink Внимавай обаче с ароматизатора,щото не се знае кой какъв аромат харесва Cheesy
И аз така ..смятам да пусна едни кецки на децата,много хубавки и здрави...Днес смятах да ги пера,добре че ме подсети  Wink
« Последна редакция: Октомври 30, 2010, 16:41:28 от doublemama » Активен




Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: