{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Много ме дразни!!!!  (Прочетена 184700 пъти)
0 Членове и 17 Гости преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #435 -: Октомври 31, 2010, 09:32:06 »
Раздели ТемаНагоре

Сега ще пратя масово, че се налага наказание за такова действие!
Активен

ZORI_135
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 609


Весели празници!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #436 -: Октомври 31, 2010, 10:15:37 »
Раздели ТемаНагоре

Мен ме дразни,като е пуснат  лот и не е опоменато,че не се дели и като попитам ме вдигат на вили и мотовили.
Като казах,че не е написано,обявата се редактира и пак аз виновна... Sad
Активен

.Връщам стока не отговаряща на описанието.
Не приемам НП.Не плащам кутии и опаковки.Пращам и получавам по пощата като МПП.
Коректна съм и очаквам същото!

РАЗМЕНЯМ!!!

Плащам след като получа стоката!Искам да знам за какво си давам парите!
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #437 -: Октомври 31, 2010, 10:39:56 »
Раздели ТемаНагоре

Мен ме дразни,като е пуснат  лот и не е опоменато,че не се дели и като попитам ме вдигат на вили и мотовили.
Като казах,че не е написано,обявата се редактира и пак аз виновна... Sad

Въпроса ми не е за тук,но след този коментар се замислих и имам предложение към Шефа..Не може ли във всяка категория да се въведе подкатегория `Комплекти,сетове,лотове...`..нещо от този сорт.
Например..
категория-ОБЛЕКЛО ЗА МАЛКОТО СЪКРОВИЩЕ
подкатегория-ДРЕХИ ЗА ДЕЦА
раздел-За най-най-малките! (до 62 см. или 0-3 месеца)
подраздел-Комплекти,сетове...

Това с категориите и разделите може да съм го пообъркала,но се надявам да ми схванете основната мисъл... Embarrassed
Активен


AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #438 -: Октомври 31, 2010, 11:37:34 »
Раздели ТемаНагоре

Сега ще пратя масово, че се налага наказание за такова действие!
(whee1) (whee1) (whee1) (danke2)
Мен ме дразни,като е пуснат  лот и не е опоменато,че не се дели и като попитам ме вдигат на вили и мотовили.
Като казах,че не е написано,обявата се редактира и пак аз виновна... Sad

Въпроса ми не е за тук,но след този коментар се замислих и имам предложение към Шефа..Не може ли във всяка категория да се въведе подкатегория `Комплекти,сетове,лотове...`..нещо от този сорт.
Например..
категория-ОБЛЕКЛО ЗА МАЛКОТО СЪКРОВИЩЕ
подкатегория-ДРЕХИ ЗА ДЕЦА
раздел-За най-най-малките! (до 62 см. или 0-3 месеца)
подраздел-Комплекти,сетове...

Това с категориите и разделите може да съм го пообъркала,но се надявам да ми схванете основната мисъл... Embarrassed

Не мисля, че тази подкатегория би имала смисъл. В крайна сметка всички си делим лотовоте, ако не ни се продадт
Активен
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #439 -: Октомври 31, 2010, 14:07:47 »
Раздели ТемаНагоре

Аз много се дразня от потребители, които пермаментно предлагат размяна и то почти винаги за нови продукти с етикет.А човек като разгледа обявите им Shocked , ами то повечето неща от времето на баба ми  Huh?И да реша да  разменям , то със сигурност няма да е за подобни Архиви Wink
И мен това ме дразни. В повечето случаи се предлагат за нови нещо предимно в състояние добро и много добро Huh?
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #440 -: Октомври 31, 2010, 14:18:03 »
Раздели ТемаНагоре

Без да засягам никого,но немога да разбера какво ви пречи когато ви попитат да кажете "НЕ".
Само да одбележа,че повечето ми размени са били от такива които "НЕ ЖЕЛАЯТ РАЗМЯНА".
Просто поглеждаш или ако неискаш не и това.Защо го правите на такъв проблем Lips Sealed.
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #441 -: Октомври 31, 2010, 14:24:55 »
Раздели ТемаНагоре

Аз да Ви кажа започнах да се дразня много на някой нагли потребителки.Няма да споменавам имена,те ако четат ще се познаят.Пишат ми за размяна на лични.Разглеждам им обявите,но единственото нещо ,което би ми свършило някакво работа(мога и без него,но за да не откажа ,че знам какво е да искаш нещо страшно много)е да речем с 1-2 лв по -скъпо.Пиша им аз,а отговорът който получавам е,че ТРЯБВА ДА СИ ДОПЛАТЯ ИЛИ ДА СИ ХАРЕСАМ ДРУГО НЕЩО ИЛИ ТОВА НЕ ГО РАЗМЕНЯЛИ.Е кажете ми как да реагирам в такава ситуация.Хем искат хем.....
Активен

sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #442 -: Октомври 31, 2010, 15:02:42 »
Раздели ТемаНагоре

Аз да Ви кажа започнах да се дразня много на някой нагли потребителки.Няма да споменавам имена,те ако четат ще се познаят.Пишат ми за размяна на лични.Разглеждам им обявите,но единственото нещо ,което би ми свършило някакво работа(мога и без него,но за да не откажа ,че знам какво е да искаш нещо страшно много)е да речем с 1-2 лв по -скъпо.Пиша им аз,а отговорът който получавам е,че ТРЯБВА ДА СИ ДОПЛАТЯ ИЛИ ДА СИ ХАРЕСАМ ДРУГО НЕЩО ИЛИ ТОВА НЕ ГО РАЗМЕНЯЛИ.Е кажете ми как да реагирам в такава ситуация.Хем искат хем.....
Да права си.Едно майче ,разменяхме веднъж и още му помня думите (понеже писах ,че се колебая между две неща ,а не искам и двете за да не надвишавам сумата) * Няма проблеми мила все пак ти ми правиш услуга ,като разменяш с мен*.
И например ,когато аз искам размяна често пиша *не се съобразявай с цената*.
Мисля ,че така е редно Smiley
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #443 -: Октомври 31, 2010, 15:10:08 »
Раздели ТемаНагоре

Без да засягам никого,но немога да разбера какво ви пречи когато ви попитат да кажете "НЕ".
Само да одбележа,че повечето ми размени са били от такива които "НЕ ЖЕЛАЯТ РАЗМЯНА".
Просто поглеждаш или ако неискаш не и това.Защо го правите на такъв проблем Lips Sealed.


Аз когато кажа, че не искам нещо, много мразя някой пак да ме пита "Ама сигурен ли си?". По 100 пъти ги питате. Ами те са си написали. Ако размислят ще го променят. Не се ли усещате, че дразни.
Активен

Merianlll
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #444 -: Октомври 31, 2010, 15:32:52 »
Раздели ТемаНагоре

И аз се дразня, но поглеждам все пак какво предлагат за размяна.
Значи харесвам си аз нещо, което е с 1 лв по-скъпо от моето. Пиша й, че еди кое си съм харесала, но без доплащане. Не, че ми беше толкова нужно, но ставаше  Cheesy
Е, потъна вдън земя - нищо не видях повече за нея.

Отделно някои се пазарят на лични и след като се съглася - пак мълчание. Ама аз въобще не ги и търся  Lips Sealed

Активен

Обичам да чета ЛС
Поставяйте оценки!!!!!
Изчаквам записалите се колкото преценя.
Не плащам предварително, за да няма после изненади.
Връщам без да питам при несъответствие на състоянието, макар и да се набутвам с пощенските.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=67319&profile_type=feedback /моля, редактирайте "сс" в думата "prodavalnicc" с "к" и ще ми ги видите. Не знам защо не ми се получава правилен линк.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #445 -: Октомври 31, 2010, 15:47:09 »
Раздели ТемаНагоре

Без да засягам никого,но немога да разбера какво ви пречи когато ви попитат да кажете "НЕ".
Само да одбележа,че повечето ми размени са били от такива които "НЕ ЖЕЛАЯТ РАЗМЯНА".
Просто поглеждаш или ако неискаш не и това.Защо го правите на такъв проблем Lips Sealed.


Аз когато кажа, че не искам нещо, много мразя някой пак да ме пита "Ама сигурен ли си?". По 100 пъти ги питате. Ами те са си написали. Ако размислят ще го променят. Не се ли усещате, че дразни.
Да ама примерно аз никога не съм питала  "Ама сигурен ли си?" само питам на лично може ли размяна,ако не няма проблем,на никой не се сърдя имам 72 оценки (май толкова бяха) и 50 от тях са от размяна с такива които нежелаят.Аз не нахалствам само питам  Smiley
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #446 -: Октомври 31, 2010, 15:50:33 »
Раздели ТемаНагоре

Без да засягам никого,но немога да разбера какво ви пречи когато ви попитат да кажете "НЕ".
Само да одбележа,че повечето ми размени са били от такива които "НЕ ЖЕЛАЯТ РАЗМЯНА".
Просто поглеждаш или ако неискаш не и това.Защо го правите на такъв проблем Lips Sealed.


Аз когато кажа, че не искам нещо, много мразя някой пак да ме пита "Ама сигурен ли си?". По 100 пъти ги питате. Ами те са си написали. Ако размислят ще го променят. Не се ли усещате, че дразни.
Да ама примерно аз никога не съм питала  "Ама сигурен ли си?" само питам на лично може ли размяна,ако не няма проблем,на никой не се сърдя имам 72 оценки (май толкова бяха) и 50 от тях са от размяна с такива които нежелаят.Аз не нахалствам само питам  Smiley

Ама Силвена не разбираш ли, че това дразни. Когато някой изрично е написал, че не желае размяна, значи го е обмислил. Няма значение кой колко точки е направил и от какво. Важното е тук да се спазва мнението на потребителя. Иначе няма ред.
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #447 -: Октомври 31, 2010, 15:58:33 »
Раздели ТемаНагоре

Без да засягам никого,но немога да разбера какво ви пречи когато ви попитат да кажете "НЕ".
Само да одбележа,че повечето ми размени са били от такива които "НЕ ЖЕЛАЯТ РАЗМЯНА".
Просто поглеждаш или ако неискаш не и това.Защо го правите на такъв проблем Lips Sealed.

Само да напомня че вече е наказуемо да питаш за размяна при положение че е отбелязо че не желае  Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #448 -: Октомври 31, 2010, 16:30:03 »
Раздели ТемаНагоре

Много тъпо.Ми ако питаш на лични пак ли ще те накажат?Мен ми се случва най-редовно да ме питат,въпреки че не искам,обаче си харесвам по нещо..
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #449 -: Октомври 31, 2010, 16:39:06 »
Раздели ТемаНагоре

Много тъпо.Ми ако питаш на лични пак ли ще те накажат?Мен ми се случва най-редовно да ме питат,въпреки че не искам,обаче си харесвам по нещо..

Важи за коментар по обява. Нищо не мога да направя за лични. Но не е правилно да се пита за размяна ако изрично е казано, че не иска!
Активен



Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: