{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Много ме дразни!!!!  (Прочетена 184545 пъти)
0 Членове и 8 Гости преглежда(т) тази тема.
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #495 -: Ноември 09, 2010, 08:51:18 »
Раздели ТемаНагоре

А аз дори подарих преди 2-3 дена едни дънки,които въпреки че бях описала забележката, просто ме досрамя да ги изпратя така и казах на майчето да си поеме само пощенските.
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #496 -: Ноември 09, 2010, 09:20:23 »
Раздели ТемаНагоре

Ами то това е нещо като гумените ботуши, които в София са по 5-6 лв а тук се пускат за над 10.
Пижамките на Дисни са варненският вариант на ботушите.
На майчетата от Варна мога да им обясня къде ги има - продават се долнички и горнички поотделно- по 2,50.
В един кош са, ровиш  и си комплектоваш цяла пижамка.В този магазин се продават немски стоки с малки дефекти, затова цените са такива.Като гледам...дамата продава още една пижамка за която пише че е нова с малка бримчица;)
Искам такава пижама,при нас защо няма Sad Sad Sad
 Cheesy май ще пращам пари да ми купувате Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #497 -: Ноември 09, 2010, 12:25:08 »
Раздели ТемаНагоре

До кога ще се пишат тези ЛОТОВЕ?Как ви звучи"ЛОТ ОДЕАЛА"?Ами "ЛОТ АБАЖУРИ"? Shocked"Лот пердета"
При положение,че тази тема е вече доста дъвкана,продължават такива публикации.За дрехи,сякаш възприемам такова изказване,но за осветителни тела.........
Активен

amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #498 -: Ноември 09, 2010, 12:53:41 »
Раздели ТемаНагоре

На мен добре ми звучи "Лот".По добре от "комплект одеала" или "комплект пердета"
Когато е комлект според мен трябва да е комплектовано по някакъв критерий.В смисъл да има някаква връзка между нещата в комплекта, да си отиват, да се връзват, абе да са комплект:) Дано ме разбирате.Докато нещата в "лота" може да нямат нищо общо, просто да се продават заедно.Така ги разбирам аз и лот ми звучи много добре;)
А това, че темата е дъвкана, не означава, че е приета забрана да не се използва думата "лот" Wink
Активен
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #499 -: Ноември 09, 2010, 12:53:50 »
Раздели ТемаНагоре

Ами то това е нещо като гумените ботуши, които в София са по 5-6 лв а тук се пускат за над 10.
Пижамките на Дисни са варненският вариант на ботушите.
На майчетата от Варна мога да им обясня къде ги има - продават се долнички и горнички поотделно- по 2,50.
В един кош са, ровиш  и си комплектоваш цяла пижамка.В този магазин се продават немски стоки с малки дефекти, затова цените са такива.Като гледам...дамата продава още една пижамка за която пише че е нова с малка бримчица;)

 (dew1) (dew6)Жалко,че ние си нямаме такива магазини.....
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #500 -: Ноември 09, 2010, 13:26:17 »
Раздели ТемаНагоре

На мен добре ми звучи "Лот".По добре от "комплект одеала" или "комплект пердета"
Когато е комлект според мен трябва да е комплектовано по някакъв критерий.В смисъл да има някаква връзка между нещата в комплекта, да си отиват, да се връзват, абе да са комплект:) Дано ме разбирате.Докато нещата в "лота" може да нямат нищо общо, просто да се продават заедно.Така ги разбирам аз и лот ми звучи много добре;)
А това, че темата е дъвкана, не означава, че е приета забрана да не се използва думата "лот" Wink
Аз съм далеч от мисълта,че трябва да има забрана за това.Но никак не звучи добре "Лот от 2 полилея">Добре де,напиши само 2 полилея.Никой няма да подмине обявата заради това,че думата лот липсва.Нищо лично към никой,но просто не звучи добре
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #501 -: Ноември 09, 2010, 14:47:48 »
Раздели ТемаНагоре

Ами то това е нещо като гумените ботуши, които в София са по 5-6 лв а тук се пускат за над 10.
Пижамките на Дисни са варненският вариант на ботушите.
На майчетата от Варна мога да им обясня къде ги има - продават се долнички и горнички поотделно- по 2,50.
В един кош са, ровиш  и си комплектоваш цяла пижамка.В този магазин се продават немски стоки с малки дефекти, затова цените са такива.Като гледам...дамата продава още една пижамка за която пише че е нова с малка бримчица;)

 (dew1) (dew6)Жалко,че ние си нямаме такива магазини.....
И ние нямаме (dew7)
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
monka84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 104


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #502 -: Ноември 10, 2010, 16:26:25 »
Раздели ТемаНагоре

Ами то това е нещо като гумените ботуши, които в София са по 5-6 лв а тук се пускат за над 10.
Пижамките на Дисни са варненският вариант на ботушите.
На майчетата от Варна мога да им обясня къде ги има - продават се долнички и горнички поотделно- по 2,50.
В един кош са, ровиш  и си комплектоваш цяла пижамка.В този магазин се продават немски стоки с малки дефекти, затова цените са такива.Като гледам...дамата продава още една пижамка за която пише че е нова с малка бримчица;)  Кажи къде е магазина ?    Сега като ги накупя със кашона,давм ги по 7лв.,наредете се на опашка  (hassle4)
Активен

Пощенските са за сметка на купувача!Поставям оценки,правете го и вие!Стоки над 20лв. със наложен платеж или предварително плащане!Предпочитам плащане по банков път!Сметката ми е :BG29CECB97901061715101 CECBBGSF във ЦКб
tonikrisi
Вече ходя два пъти седмично до пощата
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #503 -: Ноември 10, 2010, 16:37:25 »
Раздели ТемаНагоре

Ами то това е нещо като гумените ботуши, които в София са по 5-6 лв а тук се пускат за над 10.
Пижамките на Дисни са варненският вариант на ботушите.
На майчетата от Варна мога да им обясня къде ги има - продават се долнички и горнички поотделно- по 2,50.
В един кош са, ровиш  и си комплектоваш цяла пижамка.В този магазин се продават немски стоки с малки дефекти, затова цените са такива.Като гледам...дамата продава още една пижамка за която пише че е нова с малка бримчица;)  Кажи къде е магазина ?    Сега като ги накупя със кашона,давм ги по 7лв.,наредете се на опашка  (hassle4)
аз нощнички на Дисни съм накупила на големият ми син 5бр от пазара за 9лв бройката,но трябва да отбележа че са страшно качествени.първите 2 му ги купих преди 2г и все още не са мръднали!!
Активен

АЗ СЪМ КОРЕКТНА,ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ОТВЕТНАТА СТРАНА!
 За  потребители  с по-малко от 10+оценки не пращам предварително!!!(първо паричките-после пакета и обратно).
Не пазя ред,давам на първият писал на ЛС!
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #504 -: Ноември 10, 2010, 17:27:14 »
Раздели ТемаНагоре

Ами то това е нещо като гумените ботуши, които в София са по 5-6 лв а тук се пускат за над 10.
Пижамките на Дисни са варненският вариант на ботушите.
На майчетата от Варна мога да им обясня къде ги има - продават се долнички и горнички поотделно- по 2,50.
В един кош са, ровиш  и си комплектоваш цяла пижамка.В този магазин се продават немски стоки с малки дефекти, затова цените са такива.Като гледам...дамата продава още една пижамка за която пише че е нова с малка бримчица;)
Искам такава пижама,при нас защо няма Sad Sad Sad
 Cheesy май ще пращам пари да ми купувате Tongue
И аз и аз и то съвсем сериозно Wink Wink Ако някой има желание да ни направи тази услуга да пише Wink Wink
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #505 -: Ноември 10, 2010, 17:47:03 »
Раздели ТемаНагоре

Ами то това е нещо като гумените ботуши, които в София са по 5-6 лв а тук се пускат за над 10.
Пижамките на Дисни са варненският вариант на ботушите.
На майчетата от Варна мога да им обясня къде ги има - продават се долнички и горнички поотделно- по 2,50.
В един кош са, ровиш  и си комплектоваш цяла пижамка.В този магазин се продават немски стоки с малки дефекти, затова цените са такива.Като гледам...дамата продава още една пижамка за която пише че е нова с малка бримчица;)
Искам такава пижама,при нас защо няма Sad Sad Sad

 Cheesy май ще пращам пари да ми купувате Tongue
И аз и аз и то съвсем сериозно Wink Wink Ако някой има желание да ни направи тази услуга да пише Wink Wink
И аз искам,ако някой може да вземе Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #506 -: Ноември 11, 2010, 21:41:11 »
Раздели ТемаНагоре

много ме дразни една потребителка нова след малко ще и дам ника гледам където има много записани пише купувам  Shocked няма оценки и другото където има обяви може размяна тя пише размяна  Lips Sealed а в действителност няма нито една обява  :Smiley
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #507 -: Ноември 11, 2010, 21:43:39 »
Раздели ТемаНагоре

Swetli  
« Последна редакция: Ноември 11, 2010, 21:45:28 от krem21 » Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #508 -: Ноември 11, 2010, 21:50:39 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showcat.php?cat=500&ppuser=4313  има 4 обяви Cheesy
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #509 -: Ноември 11, 2010, 21:59:47 »
Раздели ТемаНагоре

да вече има
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие


Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: