{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Много ме дразни!!!!  (Прочетена 184731 пъти)
0 Членове и 46 Гости преглежда(т) тази тема.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #540 -: Ноември 13, 2010, 00:14:53 »
Раздели ТемаНагоре

Ами виждам,че сте се забавлявали SadА аз пак съм била ангажирана!
Активен

incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #541 -: Ноември 13, 2010, 00:20:57 »
Раздели ТемаНагоре

Прави ми впечатление една потребителка,която най-вероятно е представител на Ейвън и си развива търговията тук.Позволено ли е???И преди всичко,честно ли е да ги поръчва поръчва в повече за по-голяма отстъпка и след това пак да ги продава на печалба???
За тази дама ли говориш
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=58000&cat=24


Дааааамммм, аз току-що й зададох въпроса каква е цената на този парфюм в каталога, а тя ми отговори, че в Новогодишния ще е малко по-евтинко, но ако закупя продукти на стойност 28 лв от целия каталог. Сиреч( както казва бат'Бойко Cheesy), сега е на сметка Smiley
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #542 -: Ноември 13, 2010, 00:23:52 »
Раздели ТемаНагоре

Прави ми впечатление една потребителка,която най-вероятно е представител на Ейвън и си развива търговията тук.Позволено ли е???И преди всичко,честно ли е да ги поръчва поръчва в повече за по-голяма отстъпка и след това пак да ги продава на печалба???
За тази дама ли говориш
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=58000&cat=24


Дааааамммм, аз току-що й зададох въпроса каква е цената на този парфюм в каталога, а тя ми отговори, че в Новогодишния ще е малко по-евтинко, но ако закупя продукти на стойност 28 лв от целия каталог. Сиреч( както казва бат'Бойко Cheesy), сега е на сметка Smiley
не беше тя,миличка,аз ти отговорих,понеже и аз се занимавам с Ейвън и съм наясно с всичко WinkНе исках да кажа,че трябва да си купиш нещо за толкова пари,но ако имаш позната,представителка,тя може да ти го поръча на такава цена Smiley
Активен

Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #543 -: Ноември 13, 2010, 08:55:16 »
Раздели ТемаНагоре

Да се включа и аз в тази тема с нещата които ме дразнят напоследък:
Много ме дразни да се запише някой в моя обява с въпрос и ли питане за размяна и след това да изтрие коментара си и моя да виси във нищото  :Smiley Не виждам какъв е проблема да си остане коментара. Ощ еповече че след време отново преглеждам обявите на въпросния потребител
Друго, което много ме дразни е когато имаме уговорка за размяна или покупка и аз изпратя нещото, от отсрещната страна да няма никаква информация дали стоката е получена и дали е изпратила от своя страна дрехата. Тотална липса на комуникация  Sad Ей, това много ме дразни. А отнема по-малко от минута да напишеш " Получих", съответно " Изпратих"
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #544 -: Ноември 13, 2010, 11:07:42 »
Раздели ТемаНагоре

Прави ми впечатление една потребителка,която най-вероятно е представител на Ейвън и си развива търговията тук.Позволено ли е???И преди всичко,честно ли е да ги поръчва поръчва в повече за по-голяма отстъпка и след това пак да ги продава на печалба???
За тази дама ли говориш
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=58000&cat=24


Дааааамммм, аз току-що й зададох въпроса каква е цената на този парфюм в каталога, а тя ми отговори, че в Новогодишния ще е малко по-евтинко, но ако закупя продукти на стойност 28 лв от целия каталог. Сиреч( както казва бат'Бойко Cheesy), сега е на сметка Smiley
като имаш впредвид че коорднатори членовете на топ-клубове го получават като подарък или на символични цени, добра печалба си докарва дамата
и понеже й писахме в обявата тя си е препубликувала Cheesy
а на мен ми държи тон да не й се бъркам в алъш-вериша, но аз я блокирах с помощта на Админ Cheesy
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #545 -: Ноември 13, 2010, 13:34:58 »
Раздели ТемаНагоре

Прави ми впечатление една потребителка,която най-вероятно е представител на Ейвън и си развива търговията тук.Позволено ли е???И преди всичко,честно ли е да ги поръчва поръчва в повече за по-голяма отстъпка и след това пак да ги продава на печалба???
За тази дама ли говориш
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=58000&cat=24


Дааааамммм, аз току-що й зададох въпроса каква е цената на този парфюм в каталога, а тя ми отговори, че в Новогодишния ще е малко по-евтинко, но ако закупя продукти на стойност 28 лв от целия каталог. Сиреч( както казва бат'Бойко Cheesy), сега е на сметка Smiley
като имаш впредвид че коорднатори членовете на топ-клубове го получават като подарък или на символични цени, добра печалба си докарва дамата
и понеже й писахме в обявата тя си е препубликувала Cheesy
а на мен ми държи тон да не й се бъркам в алъш-вериша, но аз я блокирах с помощта на Админ Cheesy
Тя и на мен ми писа на лични.Аз и отговорих съвсем човешки,че някак си не е честно спрямо другите мами,обаче НАГЛОСТ!И аз съм представител на Ейвън,но дори за миг не ми е минавало през ума да си въртя тук търговията.Имам някои продукти,които съм поръчала за себе си,но нещо не ми пасват.Пуснала съм ги на символичма цена,само и само да си върна паричките долу горе,но без грам печалба,но тя прекалява.И това препубликуване е върхът!
Активен

zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #546 -: Ноември 13, 2010, 14:44:16 »
Раздели ТемаНагоре

Да се включа и аз в тази тема с нещата които ме дразнят напоследък:
Много ме дразни да се запише някой в моя обява с въпрос и ли питане за размяна и след това да изтрие коментара си и моя да виси във нищото  :Smiley Не виждам какъв е проблема да си остане коментара. Ощ еповече че след време отново преглеждам обявите на въпросния потребител
Друго, което много ме дразни е когато имаме уговорка за размяна или покупка и аз изпратя нещото, от отсрещната страна да няма никаква информация дали стоката е получена и дали е изпратила от своя страна дрехата. Тотална липса на комуникация  Sad Ей, това много ме дразни. А отнема по-малко от минута да напишеш " Получих", съответно " Изпратих"


Трият си коментарите,защото ако в обявата си не си отбелязала ,че си съгласна на размяна,а в кометар те питат за такава ,това стана наказуемо. А относно липсата на комуникация-май това е всеобщ проблем. Преди 2 дни се записах в една обява-съответно пратих адрес на лични-и МЪЛЧАНИЕ отсреща. Гледам маркирана ПРОДАДЕНА- и сега си остава за мен да се чудя на мен ли е продадена?Huh?Huh?
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #547 -: Ноември 13, 2010, 15:06:08 »
Раздели ТемаНагоре

Да ви кажа честно аз вече не се ядосвам, като усетя, че комуникацията е трудна, просто не се занимавам със съответния потребител.

А знаете ли от какво се дразня пък аз-никога не пропускам да пиша оценки. Да не говорим, че ги украсявам с цветен шрифт и картинка.А...отсреща нищо Sad. Уж много доволни,уж всичко е ОК. Май вече ще поставям след като ме оценят.
« Последна редакция: Ноември 13, 2010, 15:08:43 от Galina Lovecheva » Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #548 -: Ноември 13, 2010, 15:13:49 »
Раздели ТемаНагоре

Да ви кажа честно аз вече не се ядосвам, като усетя, че комуникацията е трудна, просто не се занимавам със съответния потребител.

А знаете ли от какво се дразня пък аз-никога не пропускам да пиша оценки. Да не говорим, че ги украсявам с цветен шрифт и картинка.А...отсреща нищо Sad. Уж много доволни,уж всичко е ОК. Май вече ще поставям след като ме оценят.


Преди малко в една друга тема писах и питах за оценките-като не я получиш-дали си я просиш :Smiley
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #549 -: Ноември 13, 2010, 15:16:56 »
Раздели ТемаНагоре

Да ви кажа честно аз вече не се ядосвам, като усетя, че комуникацията е трудна, просто не се занимавам със съответния потребител.

А знаете ли от какво се дразня пък аз-никога не пропускам да пиша оценки. Да не говорим, че ги украсявам с цветен шрифт и картинка.А...отсреща нищо Sad. Уж много доволни,уж всичко е ОК. Май вече ще поставям след като ме оценят.


Преди малко в една друга тема писах и питах за оценките-като не я получиш-дали си я просиш :Smiley

И аз това се интересувам.
Мила, дай линк,че не я намирам Kiss
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #550 -: Ноември 13, 2010, 15:20:05 »
Раздели ТемаНагоре

Намерих я Wink
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
Tia_e
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #551 -: Ноември 14, 2010, 00:48:19 »
Раздели ТемаНагоре

По принцип гледам да не обръщам много внимание за такива неща,но сега останах без думи направо.Пуснах обява за даден артикул,след малко получавам лс с линк към обявата и до него пише 10лв.Приемам коментари към обявите ми ,НО ЧАК ПЪК 20лв  намаление ми се струва прекалено.Да взема да и го подаря направо.Чудя се дали изобщо да отговарям! Embarrassed
Активен

Предпочитам плащане по банков път.
НЕ желая размяна.
НЕ пращам за проба.
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #552 -: Ноември 14, 2010, 12:36:12 »
Раздели ТемаНагоре

Много ме подразни забележката от модератор за размери на колиетата(имам 2 такива обяви)Е това толкова ли е наложително за тези обяви,не е нещо нестандартно(поне да са ЖЕЛАТЕЛНИ) ....в сайтовете за такива също не са задължителни:

Колие с медальон Нота.
Сребристия цвят на колието е красиво съчетан
с камъни - Кристал.
Oliver Weber е маркова Австрийска бижутерия.
Всички камъни са оригинални Swarovski.
Бижутата са изработени от висококачественна
бижутерийна стомана с Родиево покритие.

Ами писах ги продани,щом толкова са в нарушение...12 колиета да почна да ги меря,при условие ,че всички имат представа каква е дължината,пък ако някой ще купува,вече ще уточняваме това,ако въобще попита,защото поне за мен е видимо до къде може да са,не е дреха да не ти стане,нито нестандартен модел дето се увива 2,3,5 пъти за да е нужна дължината в см.....АЗ СЪЩО СЪМ ПРОТИВ ОБЯВИТЕ БЕЗ РАЗМЕРИ!Но има артикули ,където са ЖЕЛАТЕЛНИ,А НЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ и колиетата са от тях,както и други от черната/бялата техника например,ако трябва да издребнявам и за там ще кажа:трябват размери ,незнам дали ще ми влезе точно в мястото това FDD или CD или микровълнова....но ....
Понякога се издребнява в старанието да се докажем!
За едни ще съм права,за други не ....това е просто моето мнение.
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #553 -: Ноември 14, 2010, 14:56:11 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Много ме подразни забележката от модератор за размери на колиетата(имам 2 такива обяви)Е това толкова ли е наложително за тези обяви,не е нещо нестандартно(поне да са ЖЕЛАТЕЛНИ) ....в сайтовете за такива също не са задължителни:

Колие с медальон Нота.
Сребристия цвят на колието е красиво съчетан
с камъни - Кристал.
Oliver Weber е маркова Австрийска бижутерия.
Всички камъни са оригинални Swarovski.
Бижутата са изработени от висококачественна
бижутерийна стомана с Родиево покритие.

Ами писах ги продани,щом толкова са в нарушение...12 колиета да почна да ги меря,при условие ,че всички имат представа каква е дължината,пък ако някой ще купува,вече ще уточняваме това,ако въобще попита,защото поне за мен е видимо до къде може да са,не е дреха да не ти стане,нито нестандартен модел дето се увива 2,3,5 пъти за да е нужна дължината в см.....АЗ СЪЩО СЪМ ПРОТИВ ОБЯВИТЕ БЕЗ РАЗМЕРИ!Но има артикули ,където са ЖЕЛАТЕЛНИ,А НЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ и колиетата са от тях,както и други от черната/бялата техника например,ако трябва да издребнявам и за там ще кажа:трябват размери ,незнам дали ще ми влезе точно в мястото това FDD или CD или микровълнова....но ....
Понякога се издребнява в старанието да се докажем!
За едни ще съм права,за други не ....това е просто моето мнение.
Ооо мила,за колиетата ,пак може и да ти се окажат тясни на вратлето,ама я виж моята обява.Аз да си призная много се смях,въпреки,че модераторката сигурно е права Cheesy
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=18163&cat=500
Активен

Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #554 -: Ноември 14, 2010, 15:23:54 »
Раздели ТемаНагоре

И на мен ми писаха по обявите за бижута да дам размери,както и за обици..е няма как да стане.Много е глупаво това,то се вижда големината на обиците или дължинат ана колието докъде стига,ако някой въобще има интерес си пита.
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley


Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: