{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Много ме дразни!!!!  (Прочетена 184638 пъти)
0 Членове и 6 Гости преглежда(т) тази тема.
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #555 -: Ноември 14, 2010, 16:00:10 »
Раздели ТемаНагоре

На снимка много трудно може да се прецени размера на бижута и най-вече на обици.Освен ако не са снимани върху модел.
Според мен трябва да имат размери- като дължина или диаметър на обиците.
Не се сърдете;)
Активен
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #556 -: Ноември 14, 2010, 16:17:20 »
Раздели ТемаНагоре

На снимка много трудно може да се прецени размера на бижута и най-вече на обици.Освен ако не са снимани върху модел.
Според мен трябва да имат размери- като дължина или диаметър на обиците.
Не се сърдете;)


Изискване може да има само за пръстени,там може да има проблеми от става и нестава ....но нещо което зависи от модела (обеци или колиета)(а не от размера)мисля не е задължителен...
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #557 -: Ноември 14, 2010, 16:40:40 »
Раздели ТемаНагоре

При възможност да се измери размер на бижуто е добре да има такъв. Добре е се знае за какво става въпрос. Мами не се сърдете. Не е толкова сложно да измерите радиуса на един кръг Smiley Аз мисля, че не е толкова голям проблем.
Активен

amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #558 -: Ноември 14, 2010, 18:04:49 »
Раздели ТемаНагоре

Въпроса не е в това дали ще ти стане или не.
Не мисля, че е нормално да си поръчаш нещо по догатки.Примерно харесвам си обици, на снимката ми изглеждат с едни размери, а изведнъж получавам някакви пендари.
Както и колие.На твоето тънко вратле може да стои по един начин дължината, но на моя дебел врат да не мога да го закопчея (или обратното;) ).
Странно ми е че някои толкова се дразнят, че някой не си бил написал града например (сякаш няма да го разберете така или иначе) а за нещо толкова важно като това как изглежда стоката им омаловажават размерите.
« Последна редакция: Ноември 14, 2010, 19:19:21 от amber » Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #559 -: Ноември 14, 2010, 19:17:55 »
Раздели ТемаНагоре

Е сега кажете ми какви размери трябва да напиша,като пръстените са регулируеми Shocked
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=73944&cat=27
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=65777&cat=27
Активен

amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #560 -: Ноември 14, 2010, 19:21:25 »
Раздели ТемаНагоре

Ами например минимален и максимален;)
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #561 -: Ноември 14, 2010, 19:26:39 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Ами например минимален и максимален;)
Да,от + до - безкрайност.Сега погледнах един подобен,може да се свие напълно(като се кръстосат двете страни) и да стане 0,5мм или да се разшири до (силно отворен,не че така може да се носи) 3 см Cheesy Cheesy CheesyЕ това ли да пиша :Smiley
Активен

amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #562 -: Ноември 14, 2010, 19:37:19 »
Раздели ТемаНагоре

Ами това пиши ако искаш, какъв е проблема, не знам.Пиши си каквото си решиш, ако искаш и нищо не пиши (това в случай, че ме питаш сериозно).Аз бих го написала за да си спестя по нататъшни обяснения, защото в случая ако искам да купя например, аз бих попитала.Няма как да знам, че толкова се стеснява и разширява пръстена (сериозно, не съм виждала такива).
Не се заяждам, нито искам да давам акъли, просто изразих мнение, че според мен трябва да се пишат размери на бижутата.Дори ми е чудно че се обсъжда темата;)
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #563 -: Ноември 14, 2010, 20:17:00 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Ами това пиши ако искаш, какъв е проблема, не знам.Пиши си каквото си решиш, ако искаш и нищо не пиши (това в случай, че ме питаш сериозно).Аз бих го написала за да си спестя по нататъшни обяснения, защото в случая ако искам да купя например, аз бих попитала.Няма как да знам, че толкова се стеснява и разширява пръстена (сериозно, не съм виждала такива).
Не се заяждам, нито искам да давам акъли, просто изразих мнение, че според мен трябва да се пишат размери на бижутата.Дори ми е чудно че се обсъжда темата;)
Мила и аз съм ЗА да се пишат размери.но всеки е виждал регулируем пръстен и в случая ми е странно :Smiley
Активен

EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #564 -: Ноември 14, 2010, 20:46:21 »
Раздели ТемаНагоре

Ами има си артикули като ДРЕХИ,ОБУВКИ И ПРЪСТЕНИ ,които по цял свят си имат таблици за размери,което значи,че са от типа ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ и други като колиета,гривни,обици,висулки ...които са ЖЕЛАТЕЛНИ.Та от втория тип има известни фирми които понякога слагат ,понякога не, размер.Винаги можеш да питаш продавача още куп неща за артикула.Както споменах по горе ,не е нещо от типа ЩЕ МИ СТАНЕ ИЛИ НЕ.Има си някакъв стандарт за тия неща.Друг е въпроса,ако купувача е извън него,тогава ще си пита.Но тъй като са по малката част от населението,съображенията са по стандарта.Затова мисля,че не е правилно да се ИЗИСКВА нещо,което е желателно.
 Лично мен, въобще не ме дразни кой от къде е,това си е лично и всеки си решава дали да го оповести. Има толкова много причини да не искат да се знае ....Може би само за София и Варна(Пловдив)може да е добре ,да се видях и на място да си извършат сделката....но в малките градчета,подобни сделки са изключени!Че коя ще иска да мине през парка или на дискотека с дрехата,с която до вчера аз съм била ...нали се сещате какво ще почнат да говорят ...В големите градове го няма тоя проблем ,ти си на единия края аз на другия може дори и да не видим никога (ако не е уговорено)Да не говорим ,че има дами с високи постове,които по никакъв начин не биха искали да се знае от къде са и какви са и тук не търсят например ефтино или размяна ,а нещо различно от магазините в техния район.Едно е да го знаят само,с когото правиш сделките,друго е 3000 души.В случая въобще нямам в предвид себе си Wink
А относно регулиращи пръстени ,разбира се ,че не е нужно размер !Може ли чак толкова да се издребнява.Ето едно копие на описание на такъв:

Регулиращ Пръстен Сърце в Кафява Гама


Описание:
Регулиращ пръстен
Стъклено и емайлирано сърчице
Две бронзови сърца

Материал:
Метал

Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #565 -: Ноември 14, 2010, 23:26:09 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
А относно регулиращи пръстени ,разбира се ,че не е нужно размер !Може ли чак толкова да се издребнява.Ето едно копие на описание на такъв:

Регулиращ Пръстен Сърце в Кафява Гама


Описание:
Регулиращ пръстен
Стъклено и емайлирано сърчице
Две бронзови сърца

Материал:
Метал
Благодаря! Smiley
Активен

Mishkova
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 896


Живей както можеш, ако не можеш както искаш!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #566 -: Ноември 15, 2010, 03:55:36 »
Раздели ТемаНагоре

Много ме подразни забележката от модератор за размери на колиетата(имам 2 такива обяви)Е това толкова ли е наложително за тези обяви,не е нещо нестандартно(поне да са ЖЕЛАТЕЛНИ) ....в сайтовете за такива също не са задължителни:

Колие с медальон Нота.
Сребристия цвят на колието е красиво съчетан
с камъни - Кристал.
Oliver Weber е маркова Австрийска бижутерия.
Всички камъни са оригинални Swarovski.
Бижутата са изработени от висококачественна
бижутерийна стомана с Родиево покритие.

Ами писах ги продани,щом толкова са в нарушение...12 колиета да почна да ги меря,при условие ,че всички имат представа каква е дължината,пък ако някой ще купува,вече ще уточняваме това,ако въобще попита,защото поне за мен е видимо до къде може да са,не е дреха да не ти стане,нито нестандартен модел дето се увива 2,3,5 пъти за да е нужна дължината в см.....АЗ СЪЩО СЪМ ПРОТИВ ОБЯВИТЕ БЕЗ РАЗМЕРИ!Но има артикули ,където са ЖЕЛАТЕЛНИ,А НЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ и колиетата са от тях,както и други от черната/бялата техника например,ако трябва да издребнявам и за там ще кажа:трябват размери ,незнам дали ще ми влезе точно в мястото това FDD или CD или микровълнова....но ....
Понякога се издребнява в старанието да се докажем!
За едни ще съм права,за други не ....това е просто моето мнение.
Същата случка и при мен вчера-и то да са някакви скъпотии,както й да е,а то обява с дрънкулки -кожени,дървени,повечето ги подарявам към другите си обяви,пуснати са всички на цена 4 лв общо с пощата,дори  за размяна обявени-размери,та размери...Е,и аз сложих "ПродаденО"!!!!тТака че,мила ми Евелин,не се чуди ,ами хващай метъра и почвай да ги мериш-дължина,дебелина ,грамажи....:smile:)))))
Активен

1.Изпращам и получавам с пощенска пратка с наложен платеж по Еконт!!!
2.Връщам стока с неописани дефекти и състояние,несъответсващо на описаното в обявата!
3.Не желая размяна!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #567 -: Ноември 15, 2010, 05:49:47 »
Раздели ТемаНагоре

Е стига де! Мисля, че бях ясен за тези размери. Какво ги дъвчете!?
Активен

sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #568 -: Ноември 15, 2010, 15:04:27 »
Раздели ТемаНагоре

Е стига де! Мисля, че бях ясен за тези размери. Какво ги дъвчете!?
Лафим си просто не се сърди Kiss
Тва за размера на играчките беше най-тъпо!
На мен също ми писаха да сложа размери на едни бижута ,повечето от които можеха да се регулират.Ядосах се /бях ядоса ,а това ме довърши/  и си изтрих обявата просто...
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #569 -: Ноември 15, 2010, 15:45:07 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Е стига де! Мисля, че бях ясен за тези размери. Какво ги дъвчете!?

Шефче,не се ядосвай.Ние много те уважаваме и последното, което искаме е да ти образуваме нерви.Аз съм твърдо ЗА размерите,само че,някой път наистина и ние не знаем какво да пишем.Или както е в тези обяви:
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=18163&cat=63
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=65777&cat=27
Активен



Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: