{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Много ме дразни!!!!  (Прочетена 184702 пъти)
0 Членове и 19 Гости преглежда(т) тази тема.
malcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #585 -: Ноември 18, 2010, 14:25:34 »
Раздели ТемаНагоре

Бях супер учудена от това поведение и разочарована от полученото от потребителка с над 100 полож. оценки-е вярно нещото е за 4,50 с пощата ама поне да го беше изпрала.
А недей така. Получих дрешка за дъщеря си. Мирише на лошо. 3 пъти я прах, не се маха тази миризма, не излиза. Не съм взимала дрехи от втора употреба до сега, но ако миризмата на тази дреха е от там, значи и да го е прала няма шанс да я махне.  Shocked
Активен

За съжаление поради среща с некоректни потребители, моля за предварително плащане на по-големите от 10 лв. суми. Надявам се, че оценките ми тук и там, ще ви покажат каква личност съм Smiley оценките ми в продавалника: http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=50525&profile_type=feedback
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #586 -: Ноември 18, 2010, 14:31:07 »
Раздели ТемаНагоре

Бях супер учудена от това поведение и разочарована от полученото от потребителка с над 100 полож. оценки-е вярно нещото е за 4,50 с пощата ама поне да го беше изпрала.
А недей така. Получих дрешка за дъщеря си. Мирише на лошо. 3 пъти я прах, не се маха тази миризма, не излиза. Не съм взимала дрехи от втора употреба до сега, но ако миризмата на тази дреха е от там, значи и да го е прала няма шанс да я махне.  Shocked


Абе майка ми е носила на малкият дреха от такъв магазин-струва ми се ,че детските дрешки по не миришат-те пак си миришат ,но не е толкова остра миризмата. Виж мила влизала съм в такъв магазин-ясно ми е за каква миризма става въпрос-и съм категорична ,че блузата ,която получих не е прана. Като се изпере пак се долавя особената миризма,но това което аз получих съм 100% убедена-НЕ БЕШЕ ПРАНО. Което е супер жалко............ :Smiley
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #587 -: Ноември 18, 2010, 16:33:22 »
Раздели ТемаНагоре

...записвам се в четвъртък мин. седмица в обява,съответно пращам адрес на лични. На следващият ден гледам обявата пише продадено. Аз си трая. И в понеделник си получавам въпросното нещо без абсолютно никакво ЛС.  Няма ЗА ТЕБ Е    няма ПРАТИХ ГО     няма ПОЛУЧИЛИ ГО     абе нищо не пише
На всичкото отгоре получих дреха лъхаща от километри на втората употреба-поне да я беше изпрала.

Бях супер учудена от това поведение и разочарована от полученото от потребителка с над 100 полож. оценки-е вярно нещото е за 4,50 с пощата ама поне да го беше изпрала.

Скъпа, тя няма време да се занимава с лични съобщения и обяснения:) Трябва да търчи до втората употреба за нова стока:)
За поне  2-3 такива в този сайт мога да кажа със 100% сигурност че си търгуват тук.И по броя на оценките им личи че бизнеса върви.Очудвам се как хората, които купуват от тях не загряват.
Активен
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #588 -: Ноември 18, 2010, 16:37:37 »
Раздели ТемаНагоре

...записвам се в четвъртък мин. седмица в обява,съответно пращам адрес на лични. На следващият ден гледам обявата пише продадено. Аз си трая. И в понеделник си получавам въпросното нещо без абсолютно никакво ЛС.  Няма ЗА ТЕБ Е    няма ПРАТИХ ГО     няма ПОЛУЧИЛИ ГО     абе нищо не пише
На всичкото отгоре получих дреха лъхаща от километри на втората употреба-поне да я беше изпрала.

Бях супер учудена от това поведение и разочарована от полученото от потребителка с над 100 полож. оценки-е вярно нещото е за 4,50 с пощата ама поне да го беше изпрала.

Скъпа, тя няма време да се занимава с лични съобщения и обяснения:) Трябва да търчи до втората употреба за нова стока:)
За поне  2-3 такива в този сайт мога да кажа със 100% сигурност че си търгуват тук.И по броя на оценките им личи че бизнеса върви.Очудвам се как хората, които купуват от тях не загряват.



На 100% си права. На мен ми трябваше един път да купя от нея и ми стана ясно. То не е много трудно да се досетиш като гледаш  безкраен брой обяви и все нови и нови се пускат и в крайна сметка като си получих нещото-ТО ВОНЕШЕ НА ВТОРА УПОТРЕБА. Явно освен,че няма време да отговаря на лични-явно няма време и ДА ГИ ИЗПЕРЕ Shocked Huh? :Smiley
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #589 -: Ноември 18, 2010, 16:41:16 »
Раздели ТемаНагоре

...записвам се в четвъртък мин. седмица в обява,съответно пращам адрес на лични. На следващият ден гледам обявата пише продадено. Аз си трая. И в понеделник си получавам въпросното нещо без абсолютно никакво ЛС.  Няма ЗА ТЕБ Е    няма ПРАТИХ ГО     няма ПОЛУЧИЛИ ГО     абе нищо не пише
На всичкото отгоре получих дреха лъхаща от километри на втората употреба-поне да я беше изпрала.

Бях супер учудена от това поведение и разочарована от полученото от потребителка с над 100 полож. оценки-е вярно нещото е за 4,50 с пощата ама поне да го беше изпрала.

Скъпа, тя няма време да се занимава с лични съобщения и обяснения:) Трябва да търчи до втората употреба за нова стока:)
За поне  2-3 такива в този сайт мога да кажа със 100% сигурност че си търгуват тук.И по броя на оценките им личи че бизнеса върви.Очудвам се как хората, които купуват от тях не загряват.



На 100% си права. На мен ми трябваше един път да купя от нея и ми стана ясно. То не е много трудно да се досетиш като гледаш  безкраен брой обяви и все нови и нови се пускат и в крайна сметка като си получих нещото-ТО ВОНЕШЕ НА ВТОРА УПОТРЕБА. Явно освен,че няма време да отговаря на лични-явно няма време и ДА ГИ ИЗПЕРЕ Shocked Huh? :Smiley



бЯХ НА РЪБА ДА ПУСНА ТЕМА ЗА НЕЯ СЛЕД КАТО СИ ПОЛУЧИХ ВОНЯЩАТА СТОКА- но се спрях,защото ние тука ще си предъвкваме проблем,който всъщност е засяган в много други теми,без въпросната да се включи. И другото - това е проблем ,който ми се струва,че неможем да решим-ами този проблем на мен поне ми се струва НЕДОКАЗУЕМ. :Smiley
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #590 -: Ноември 18, 2010, 16:42:50 »
Раздели ТемаНагоре

Би ли било некоректно да им се споменат имената?!

На мен не ми е приятно да се набутвам повече с пари за дрехи от такъв магазин, които няма да носим. Сега не на символична цена, а направо без пари ги подарявам и пак никой не се записва в обявата. Направо в кофата, ама аз да не съм банка?!

Ако исках можех и сама да ходя в рови-рови. Няма лошо, ама да предупреждават, пък купувачът ще си прецени.  Lips Sealed

Но тъй като не го правят, нека потърпевшите дадат гласност за да предпазят останалите
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #591 -: Ноември 18, 2010, 16:45:58 »
Раздели ТемаНагоре

Ами пуснете тема де, за да може да няма други подлъгани потребителки-

Ясно е, че няма да си признаят, но момичетата могат да се оплачат, щом се чувстват подведени.
« Последна редакция: Ноември 18, 2010, 16:53:35 от gitadam » Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #592 -: Ноември 18, 2010, 16:47:04 »
Раздели ТемаНагоре

Би ли било некоректно да им се споменат имената?!

На мен не ми е приятно да се набутвам повече с пари за дрехи от такъв магазин, които няма да носим. Сега не на символична цена, а направо без пари ги подарявам и пак никой не се записва в обявата. Направо в кофата, ама аз да не съм банка?!

Ако исках можех и сама да ходя в рови-рови. Няма лошо, ама да предупреждават, пък купувачът ще си прецени.  Lips Sealed

Но тъй като не го правят, нека потърпевшите дадат гласност за да предпазят останалите
Подкрепям. С две ръце.
Нека пуснем тема от сорта на "Доказано от дрип шопа". И да има никове, че не се знае кой ще е следващият налапал въдицата.
Пък ако и някоя продавалка си признае....няма да е зле.
« Последна редакция: Ноември 18, 2010, 16:50:37 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #593 -: Ноември 18, 2010, 16:54:17 »
Раздели ТемаНагоре

бЯХ НА РЪБА ДА ПУСНА ТЕМА ЗА НЕЯ СЛЕД КАТО СИ ПОЛУЧИХ ВОНЯЩАТА СТОКА- но се спрях,защото ние тука ще си предъвкваме проблем,който всъщност е засяган в много други теми,без въпросната да се включи. И другото - това е проблем ,който ми се струва,че неможем да решим-ами този проблем на мен поне ми се струва НЕДОКАЗУЕМ. :Smiley

Само ми дай ник и гледай! Да видиш какво ще се случи. Аман от такива!
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #594 -: Ноември 18, 2010, 16:59:34 »
Раздели ТемаНагоре

бЯХ НА РЪБА ДА ПУСНА ТЕМА ЗА НЕЯ СЛЕД КАТО СИ ПОЛУЧИХ ВОНЯЩАТА СТОКА- но се спрях,защото ние тука ще си предъвкваме проблем,който всъщност е засяган в много други теми,без въпросната да се включи. И другото - това е проблем ,който ми се струва,че неможем да решим-ами този проблем на мен поне ми се струва НЕДОКАЗУЕМ. :Smiley

Само ми дай ник и гледай! Да видиш какво ще се случи. Аман от такива!
Ама и аз искам да знам. Smiley Да не взема да се прецакам случайно  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #595 -: Ноември 18, 2010, 17:13:45 »
Раздели ТемаНагоре

Бях супер учудена от това поведение и разочарована от полученото от потребителка с над 100 полож. оценки-е вярно нещото е за 4,50 с пощата ама поне да го беше изпрала.
А недей така. Получих дрешка за дъщеря си. Мирише на лошо. 3 пъти я прах, не се маха тази миризма, не излиза. Не съм взимала дрехи от втора употреба до сега, но ако миризмата на тази дреха е от там, значи и да го е прала няма шанс да я махне.  Shocked
Не е съвсем сигурно, аз съм влизала в магазини, където дрехите ИЗОБЩО не миришат така, имам предвид на дезинфектант.Тъй че не е гаранция. 1-2 пъти бях получавала от тук дрешки с такава лека миризма, но си бяха перфектни-като нови и затова нищо не съм казала, и като ги изпрах от миризмата нямаше и следа.Затова според мен е много трудно доказуемо кое е от втората и кое не е.
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #596 -: Ноември 18, 2010, 17:20:57 »
Раздели ТемаНагоре

бЯХ НА РЪБА ДА ПУСНА ТЕМА ЗА НЕЯ СЛЕД КАТО СИ ПОЛУЧИХ ВОНЯЩАТА СТОКА- но се спрях,защото ние тука ще си предъвкваме проблем,който всъщност е засяган в много други теми,без въпросната да се включи. И другото - това е проблем ,който ми се струва,че неможем да решим-ами този проблем на мен поне ми се струва НЕДОКАЗУЕМ. :Smiley

Само ми дай ник и гледай! Да видиш какво ще се случи. Аман от такива!
Ама и аз искам да знам. Smiley Да не взема да се прецакам случайно  Cheesy

Мила,направо и напиши тук ника.
Защо да се налага и други да гърмим.
Ако искам дрехи от килото-ще ида сама да си избера и взема. Sad
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #597 -: Ноември 18, 2010, 17:26:49 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Би ли било некоректно да им се споменат имената?!

На мен не ми е приятно да се набутвам повече с пари за дрехи от такъв магазин, които няма да носим. Сега не на символична цена, а направо без пари ги подарявам и пак никой не се записва в обявата. Направо в кофата, ама аз да не съм банка?!

Ако исках можех и сама да ходя в рови-рови. Няма лошо, ама да предупреждават, пък купувачът ще си прецени.  Lips Sealed

Но тъй като не го правят, нека потърпевшите дадат гласност за да предпазят останалите
Подкрепям. С две ръце.
Нека пуснем тема от сорта на "Доказано от дрип шопа". И да има никове, че не се знае кой ще е следващият налапал въдицата.
Пък ако и някоя продавалка си признае....няма да е зле.
Момичета,а зсъм може би най големият враг на дрехите втора употреба.Силно алергична съм към дезинфектантите.На два пъти ми се случи ,да получа блуза втора ръка въпреки,че бях предупредила и питала изрично дали случайно не са от НА КИЛО.Искаше ми се да пусна тема,но тук идва най важният въпрос Аз или Вие как ще докажем,че дрехата,която сме получили ВОНИ.Това не е дупка или петно да го снимаме и да го изтипосаме та всички да видят.Предполагам ,че ако се открие такава тема ще настъпи хаос.Не е изключено да пострадат и невинни потребителки "топноти" просто ей така ,за спорта от някое недоволно майче.Борбата с втората ръка е загубена кауза.Както казват адвокатите :"Без доказателства ,няма присъда!".Та и Ние без нагледно доказателство нищо не можем да направим Sad Huh? :Smiley
Активен

bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #598 -: Ноември 18, 2010, 17:34:17 »
Раздели ТемаНагоре

Ами добре, щом не може да докажем нека да ги наречем потенциални, а пък те ако имат претенции, нека да докажат, че не са купували от дрип шопа. На мен ми писна да получавам фонкащи дрехи, вчера даже получих едно комплектче и ухаеше на чисто и хубаво и благодарих на майчето за това, тя сигурно за луда ме взе. Толкова рядко ми се случва вече, че нямаше как да не го отбележа. Но това не е нормално - да се радвам като получа чиста дреха, абсурдно е просто.
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #599 -: Ноември 18, 2010, 17:42:35 »
Раздели ТемаНагоре

бЯХ НА РЪБА ДА ПУСНА ТЕМА ЗА НЕЯ СЛЕД КАТО СИ ПОЛУЧИХ ВОНЯЩАТА СТОКА- но се спрях,защото ние тука ще си предъвкваме проблем,който всъщност е засяган в много други теми,без въпросната да се включи. И другото - това е проблем ,който ми се струва,че неможем да решим-ами този проблем на мен поне ми се струва НЕДОКАЗУЕМ. :Smiley

Само ми дай ник и гледай! Да видиш какво ще се случи. Аман от такива!
Ама и аз искам да знам. Smiley Да не взема да се прецакам случайно  Cheesy
Аз ще ти кажа коя,еее тази коята направо праща без да казва нищо.........днес получих нещото,добре че беше зорито да ме светне инъче и аз бях в кюпа.......
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)


Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: