{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Много ме дразни!!!!  (Прочетена 184791 пъти)
0 Членове и 23 Гости преглежда(т) тази тема.
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #615 -: Ноември 19, 2010, 08:31:32 »
Раздели ТемаНагоре

Добре де, тази миризма след време не изчезва ли, примерно след няколко изпирания, ако мамата е купувала дрешките от там и ги е носело нейното дете, предполагам, че няма да са толкова вонливи.Друг въпрос е, ако не направо ги изпращат така, както ги вземат от магазина.

Прави сте, има деца с алергии и такава дрешка може да им причини здр.проблем, затова трябва да се упомене това, че е купувана от там.Аз лично не бих имала нищо против такава дреха, стига да е нова с етикет, защото и такива съм виждала, които не са носени.Но да ти пратят нещо, което би отишло моментално в коша, това е доста разочароващо, нищо, че блузката струва 2-3 лева, но с пощенските и някой лев отгоре, може да си вземеш чисто нова от магазина за 8-9 лева, е, аз бих направила последното.
Активен
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #616 -: Ноември 19, 2010, 11:20:11 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Когато някой пише "паричките" се чудя дали е инфантилен или нещо друго.
"Мила", "миличка" и от сорта също ми е непонятно защо се използва при контакт с абсолютно непознати. Аз лично игнорирам персони, които ме милосват, докато ми отправят нагли "предложения".
Аз пък в 99% от случаите се обръщам така към отсрещната страна.Не виждам какво лошо има :SmileyМисля,че по този начин се показва,че си добронамерен към отсрещната страна.Поне за мен е така!
И аз съм така. Tongue
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #617 -: Ноември 19, 2010, 11:26:13 »
Раздели ТемаНагоре

Аз току-що разглеждах обявите и попаднах на една потребителка,която за дрешка 8лв. иска 5лв. за пощенски  Huh? Дори да е с наложен платеж,не мисля,че ще излезе толкова..а пък ако някой иска да си прати парите предварително,за какво му е наложен?Не че има някакво ограничение за цените,но все пак това са пощенски услуги-всички знаем кое колко излиза..и ми се виждат двойно повече тези 5лв.
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #618 -: Ноември 19, 2010, 11:54:00 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм така и по принцип често използвам умалителни.Какво лошо има в това.В никакъв случай това не ме прави инфантилна.Дацето добре го е казала...просто показвам добронамереност.Дори се опитвам да се държа мааалко по-зряло и не се обръщам към събеседника си с "пиленце",дума,която употребявам,когато се обръщам към симпатични за мен хора или такива,които са ми харесали с нещо..Пък и като си с малки деца умалителните са ти някакси на езика Cheesy
Всъщност в едно-две изречения можеш да разбереш що за човек стои пред теб и съответно да се обърнеш към него по начина,по коъто той се обръща към тебе..
Мен не ме дразни,но се чувствам едно такова дървено като се обърнат към мен на "вие".Дори и да е редно така,все пак не пишем нито молби,нито декларации или нещо подобно тук.Смятам,че всички сме обикновени хора и няма нужда от толкова официалности.Естествено респективно няма нужда и от прекалено фамилиарничене...
Но това си е мое мнение,разбира се,и нямам нищо против да се обръщат към мен както сметнат за добре.След второто изречение аз си преценявам с какви обръщения да продължа разговора.
И между другото тук на няколкто пъти ми се е случвало просто да попитам дали човека отсреща има нещо против да му говоря на "ти" и съответно ако той няма нищо против,повярвайте ми,разговора върви много по-леко Wink
И накрая да си кажа,че няма нищо лошо в това понякога да си инфантилен.Дори е здравословно и отпускащо.Пробвайте Smiley

Напълно подкрепям!!!
И се дразня на хора, които се дразнят на дреболии като споменатите  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Чак пък да се игнорират потребители заради това...колко крайно! Все едно да игнорирам потребители, които ми говорят на Вие, само защото на мен ми е по-естествено да се обръщам на "ти"  Huh?
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #619 -: Ноември 19, 2010, 11:55:41 »
Раздели ТемаНагоре

Добре де, тази миризма след време не изчезва ли, примерно след няколко изпирания, ако мамата е купувала дрешките от там и ги е носело нейното дете, предполагам, че няма да са толкова вонливи.Друг въпрос е, ако не направо ги изпращат така, както ги вземат от магазина.

Прави сте, има деца с алергии и такава дрешка може да им причини здр.проблем, затова трябва да се упомене това, че е купувана от там.Аз лично не бих имала нищо против такава дреха, стига да е нова с етикет, защото и такива съм виждала, които не са носени.Но да ти пратят нещо, което би отишло моментално в коша, това е доста разочароващо, нищо, че блузката струва 2-3 лева, но с пощенските и някой лев отгоре, може да си вземеш чисто нова от магазина за 8-9 лева, е, аз бих направила последното.
Ами това е проблема-изчезва,аз писах по - горе.Получавала съм такива дрехи, но в ОТЛИЧНО състояние и като ги изпера-миризмата я няма. Но аз или моето дете не сме алергични.
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #620 -: Ноември 19, 2010, 14:29:28 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=84172&cat=89
 (cleanup5)
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #621 -: Ноември 19, 2010, 14:31:32 »
Раздели ТемаНагоре

хиихиих ама какво и има на тази обява Cheesy Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #622 -: Ноември 19, 2010, 14:40:32 »
Раздели ТемаНагоре

освен визуализацията и раздела зимни блузи .... Lips Sealed
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #623 -: Ноември 19, 2010, 14:43:32 »
Раздели ТемаНагоре

Заглавието на темата е "Много ме дразни".
Обаче мен по-малко ме дразни,а повече надделява едно друго чувство...такова едно.... (not4)
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #624 -: Ноември 19, 2010, 14:48:55 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=89569&cat=27
пак се почна с тези часовници Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy


Незнам,но поне аз така си мился,няма значение какво е трбявало да вземеш от каталога  и на каква цена,важното е че самия часовник е 9.90лв Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #625 -: Ноември 19, 2010, 14:53:23 »
Раздели ТемаНагоре

Моята дистрибуторка (приятелка ми е) ми обеща един без да правя поръчка  Tongue
Като ми го донесе ще го пусна на 14.90, да подбия цената  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #626 -: Ноември 19, 2010, 14:58:03 »
Раздели ТемаНагоре

Моята дистрибуторка (приятелка ми е) ми обеща един без да правя поръчка  Tongue
Като ми го донесе ще го пусна на 14.90, да подбия цената  Cheesy Cheesy Cheesy
(weather1) точно това,че те си ги вземат без да си поръчват
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #627 -: Ноември 19, 2010, 15:40:57 »
Раздели ТемаНагоре

Моята дистрибуторка (приятелка ми е) ми обеща един без да правя поръчка  Tongue
Като ми го донесе ще го пусна на 14.90, да подбия цената  Cheesy Cheesy Cheesy

аз пък моя ще го пусна на 14лв да подбия твоята Tongue Tongue Tongue
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #628 -: Ноември 19, 2010, 16:14:00 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Би ли било некоректно да им се споменат имената?!

На мен не ми е приятно да се набутвам повече с пари за дрехи от такъв магазин, които няма да носим. Сега не на символична цена, а направо без пари ги подарявам и пак никой не се записва в обявата. Направо в кофата, ама аз да не съм банка?!

Ако исках можех и сама да ходя в рови-рови. Няма лошо, ама да предупреждават, пък купувачът ще си прецени.  Lips Sealed

Но тъй като не го правят, нека потърпевшите дадат гласност за да предпазят останалите
Подкрепям. С две ръце.
Нека пуснем тема от сорта на "Доказано от дрип шопа". И да има никове, че не се знае кой ще е следващият налапал въдицата.
Пък ако и някоя продавалка си признае....няма да е зле.
Момичета,а зсъм може би най големият враг на дрехите втора употреба.Силно алергична съм към дезинфектантите.На два пъти ми се случи ,да получа блуза втора ръка въпреки,че бях предупредила и питала изрично дали случайно не са от НА КИЛО.Искаше ми се да пусна тема,но тук идва най важният въпрос Аз или Вие как ще докажем,че дрехата,която сме получили ВОНИ.Това не е дупка или петно да го снимаме и да го изтипосаме та всички да видят.Предполагам ,че ако се открие такава тема ще настъпи хаос.Не е изключено да пострадат и невинни потребителки "топноти" просто ей така ,за спорта от някое недоволно майче.Борбата с втората ръка е загубена кауза.Както казват адвокатите :"Без доказателства ,няма присъда!".Та и Ние без нагледно доказателство нищо не можем да направим Sad Huh? :Smiley


Много точно казано- точно поради същите причини се въздържах да пусна тема и да споменавам имена :Smiley
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #629 -: Ноември 19, 2010, 16:22:31 »
Раздели ТемаНагоре

Добре де, тази миризма след време не изчезва ли, примерно след няколко изпирания, ако мамата е купувала дрешките от там и ги е носело нейното дете, предполагам, че няма да са толкова вонливи.Друг въпрос е, ако не направо ги изпращат така, както ги вземат от магазина.

Прави сте, има деца с алергии и такава дрешка може да им причини здр.проблем, затова трябва да се упомене това, че е купувана от там.Аз лично не бих имала нищо против такава дреха, стига да е нова с етикет, защото и такива съм виждала, които не са носени.Но да ти пратят нещо, което би отишло моментално в коша, това е доста разочароващо, нищо, че блузката струва 2-3 лева, но с пощенските и някой лев отгоре, може да си вземеш чисто нова от магазина за 8-9 лева, е, аз бих направила последното.


Относно това което си написала мила- БЛУЗАТА ,КОЯТО АЗ ПОЛУЧИХ КАТЕГОРИЧНО НЕ БЕШЕ ПРАНА Sad
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год


Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: