{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Много ме дразни!!!!  (Прочетена 184847 пъти)
0 Членове и 34 Гости преглежда(т) тази тема.
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #630 -: Ноември 19, 2010, 20:12:36 »
Раздели ТемаНагоре


аз пък моя ще го пусна на 14лв да подбия твоята Tongue Tongue Tongue


Като стигнете до 10-тина лева обадете ми се  Tongue
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #631 -: Ноември 19, 2010, 22:53:24 »
Раздели ТемаНагоре

Е много се дразня когато не се маркират обявите като ПРОДАДЕНИ отварям ,гледам подробно и хоп в коментар пише за еди коя си не ме интересува за кой е ,яд ме е че ми губят времето.Толко ли е сложно да се маркира за да не се заглеждам напразно  (comp10)
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #632 -: Ноември 19, 2010, 23:01:29 »
Раздели ТемаНагоре

Е много се дразня когато не се маркират обявите като ПРОДАДЕНИ отварям ,гледам подробно и хоп в коментар пише за еди коя си не ме интересува за кой е ,яд ме е че ми губят времето.Толко ли е сложно да се маркира за да не се заглеждам напразно  (comp10)

skoki, повечето от купувачите се дразнят като се маркира веднага ПРОДАДЕНО, защото докато се наканят да платят и вече не се вижда обявата, та почват да се чудят колко дължат.

А защо се бавят толкова с плащането е друга тема, която аз зачекнах, но бях низвергната и вече си мълча. Всеки да плаща когато си ще. В момента ако щете ми вярвайте, дори не знам от колко човека чакам пари (ей, длъжницииии, ако четете тук - да не ви давам повод да злоупотребявате  Wink Cheesy)
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #633 -: Ноември 19, 2010, 23:09:10 »
Раздели ТемаНагоре

Е много се дразня когато не се маркират обявите като ПРОДАДЕНИ отварям ,гледам подробно и хоп в коментар пише за еди коя си не ме интересува за кой е ,яд ме е че ми губят времето.Толко ли е сложно да се маркира за да не се заглеждам напразно  (comp10)

skoki, повечето от купувачите се дразнят като се маркира веднага ПРОДАДЕНО, защото докато се наканят да платят и вече не се вижда обявата, та почват да се чудят колко дължат.

А защо се бавят толкова с плащането е друга тема, която аз зачекнах, но бях низвергната и вече си мълча. Всеки да плаща когато си ще. В момента ако щете ми вярвайте, дори не знам от колко човека чакам пари (ей, длъжницииии, ако четете тук - да не ви давам повод да злоупотребявате  Wink Cheesy)
Като не помнят да си записват или да питат пак все пак поне след 5 дена се скрива обявата повече ако се забавят вече има тема с това колко дължат  Cheesy Cheesy Cheesyи защо я маркират чак когато пиша да се направи  Undecided
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #634 -: Ноември 19, 2010, 23:22:56 »
Раздели ТемаНагоре

Като не помнят да си записват или да питат пак все пак поне след 5 дена се скрива обявата повече ако се забавят вече има тема с това колко дължат  Cheesy Cheesy Cheesyи защо я маркират чак когато пиша да се направи  Undecided
аа, аз изгорях с едни пощенски заради нечия "лоша памет", вече не маркирам Продадено, преди да ми кажат, че са пуснали парите.  Smiley
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #635 -: Ноември 19, 2010, 23:48:01 »
Раздели ТемаНагоре

Като не помнят да си записват или да питат пак все пак поне след 5 дена се скрива обявата повече ако се забавят вече има тема с това колко дължат  Cheesy Cheesy Cheesyи защо я маркират чак когато пиша да се направи  Undecided
аа, аз изгорях с едни пощенски заради нечия "лоша памет", вече не маркирам Продадено, преди да ми кажат, че са пуснали парите.  Smiley
Не става въпрос за обяви които са минали 3-4-5дни от това че са пратени нанякой ами има и висящи от месец време така и направо подскачам като ги видя такива  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
mucana
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #636 -: Ноември 20, 2010, 00:10:40 »
Раздели ТемаНагоре

При възможност да се измери размер на бижуто е добре да има такъв. Добре е се знае за какво става въпрос. Мами не се сърдете. Не е толкова сложно да измерите радиуса на един кръг Smiley Аз мисля, че не е толкова голям проблем.
Аз имах  намерението да измерия моя лот от 6-7 бижута,някои от които на ластик(какво да им меря на тях),но нямах време,а  след 3 дни ако не се лъжа ,установих ,че обявата ми е изтрита!!!
Активен
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #637 -: Ноември 20, 2010, 00:42:57 »
Раздели ТемаНагоре

освен визуализацията и раздела зимни блузи .... Lips Sealed



 (laugh6)
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #638 -: Ноември 20, 2010, 08:41:12 »
Раздели ТемаНагоре

Аз си искам парите предварително,досега не съм имала проблеми и момичетата са били много коректни, аз също.Аз маркирам като продадено чак, когато съм пуснала колета.
Активен
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #639 -: Ноември 21, 2010, 08:27:12 »
Раздели ТемаНагоре

Яд ме е на някои потребителки за якето, което пуснах вчера, направо ще си го кажа.Да си призная какво толкова се чудят, първо ще го взема, после отказвам се, дали с пощенските ще излезе много повече от предвиденото, а аз съм посочила цената на колета.
В обявата съм посочила потребителките да си преценят дали го искат и ако някоя мама го иска със сигурност да се разберем на лс.Когато изсъхне и размери ще дам, ако това ги притеснява, но според мен е това, че е купувано от такъв магазин.Хайде, ако го продавам разбирам да имат претенции, все пак го купуват, но при това положение, че го подарявам, не знам какво толкова му се чудят.Якето е като ново, без никакви забележки, единствено по надписа на етикета си личи, че е купувано от такъв магазин.


« Последна редакция: Ноември 21, 2010, 10:23:49 от gitadam » Активен
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #640 -: Ноември 21, 2010, 12:52:32 »
Раздели ТемаНагоре

Еййй,значи полудявам от тези обяви за търсене  (devil3) Всеки си търси нещо скъпо по стойност,ама срещу размяна!Много ясно,че отсрещната страна няма да предложи нищо,дори и да го има,защото по-добре да си го продаде Lips Sealed Или пък "ама да е ново,ама в отлично състояние" пфф ужас.Даже една дама си търси спирала ама НОВА и срещу РАЗМЯНА забележете.Направо ме сърби езика да се изкажа както си трябва,ама пусти правила (rude3)
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #641 -: Ноември 21, 2010, 12:56:26 »
Раздели ТемаНагоре

Еййй,значи полудявам от тези обяви за търсене  (devil3) Всеки си търси нещо скъпо по стойност,ама срещу размяна!Много ясно,че отсрещната страна няма да предложи нищо,дори и да го има,защото по-добре да си го продаде Lips Sealed Или пък "ама да е ново,ама в отлично състояние" пфф ужас.Даже една дама си търси спирала ама НОВА и срещу РАЗМЯНА забележете.Направо ме сърби езика да се изкажа както си трябва,ама пусти правила (rude3)
Нека си търсят Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #642 -: Ноември 21, 2010, 14:49:40 »
Раздели ТемаНагоре

Еййй,значи полудявам от тези обяви за търсене  (devil3) Всеки си търси нещо скъпо по стойност,ама срещу размяна!Много ясно,че отсрещната страна няма да предложи нищо,дори и да го има,защото по-добре да си го продаде Lips Sealed Или пък "ама да е ново,ама в отлично състояние" пфф ужас.Даже една дама си търси спирала ама НОВА и срещу РАЗМЯНА забележете.Направо ме сърби езика да се изкажа както си трябва,ама пусти правила (rude3)
Ето това,наистина е дразнещо.По-скоро сьм се вьзмущавала.Тьрсят нещо ново,срещу размяна,а като погледнеш обявите,всичко е за коша.Поне за мен! Huh? Huh? Lips Sealed
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #643 -: Ноември 21, 2010, 15:02:54 »
Раздели ТемаНагоре

Еййй,значи полудявам от тези обяви за търсене  (devil3) Всеки си търси нещо скъпо по стойност,ама срещу размяна!Много ясно,че отсрещната страна няма да предложи нищо,дори и да го има,защото по-добре да си го продаде Lips Sealed Или пък "ама да е ново,ама в отлично състояние" пфф ужас.Даже една дама си търси спирала ама НОВА и срещу РАЗМЯНА забележете.Направо ме сърби езика да се изкажа както си трябва,ама пусти правила (rude3)
Ето това,наистина е дразнещо.По-скоро сьм се вьзмущавала.Тьрсят нещо ново,срещу размяна,а като погледнеш обявите,всичко е за коша.Поне за мен! Huh? Huh? Lips Sealed

 (gesture8) (laugh6) (laugh5) Ами точно по тоя повод бях пуснала снощи и аз обява,че си търся джип Мерцедес в много добро състояние,срещу размяна Shocked Tongue....ама началника бързо я изтри...някои я разбраха,други решиха,че е не уместна ....аз мисля,че точно си беше на мястото Cheesy....но какво пък не е лошо да искаш кон за кокошка...пък може и да стане някъде  Tongue.... Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
Mishkova
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 896


Живей както можеш, ако не можеш както искаш!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #644 -: Ноември 21, 2010, 15:31:33 »
Раздели ТемаНагоре

Еййй,значи полудявам от тези обяви за търсене  (devil3) Всеки си търси нещо скъпо по стойност,ама срещу размяна!Много ясно,че отсрещната страна няма да предложи нищо,дори и да го има,защото по-добре да си го продаде Lips Sealed Или пък "ама да е ново,ама в отлично състояние" пфф ужас.Даже една дама си търси спирала ама НОВА и срещу РАЗМЯНА забележете.Направо ме сърби езика да се изкажа както си трябва,ама пусти правила (rude3)
Ей това все едно аз съм го написала!!! (comp2)
Активен

1.Изпращам и получавам с пощенска пратка с наложен платеж по Еконт!!!
2.Връщам стока с неописани дефекти и състояние,несъответсващо на описаното в обявата!
3.Не желая размяна!


Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: