{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Много ме дразни!!!!  (Прочетена 184913 пъти)
0 Членове и 20 Гости преглежда(т) тази тема.
desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #660 -: Ноември 21, 2010, 20:20:12 »
Раздели ТемаНагоре

ужасно се дразня Shocked
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=90788&cat=6&date=1290362703
първо гумените ботушки по 10-12лв, сега това
шампоана струва 2лв

Ама е и с душ гел. И е пътувал от Немско  Cheesy
не е-2в1 са, т.е само едно шишенце е
знам го, защото съм го вземала на щерката
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #661 -: Ноември 21, 2010, 20:27:42 »
Раздели ТемаНагоре

Няма да конкретизирам, за да не се приеме за заяждане, но за първи път така се възмущавам.
Записала съм се за обява с въпрос относно цвят, размер и производство, смятам разумни въпроси при условие, че не е упоменато в обявата.
Преди мен има записани със същите въпроси.
Преди малко виждам, че обавата е маркирана като продадена с коментар, че отива при някой, който е дал адрес на лични, без да задава въпроси, а на нас - Благодаря за интереса.
Без да ни се отговори разбира се на въпросите.
Мислех да напиша в обявата, че не задаваме въпроси ей така за спорта и от интерес, но естествено с предимство ще е някой, който плаща без да пита.
За това реших да не се ядосвам. Сигурно не е била мой размер Smiley
Без да знам и да визирам конкретния случай, нека се има предвид че определени потребителки изключително често го практикуват този спорт - задаването на въпроси - по 400 коментара под обяви и само 10 осъществени сделки - това си е чист фитнес. Та може и тази продавалка да си е провалила сделки така и затова да е постъпила по този начин  Smiley
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #662 -: Ноември 21, 2010, 20:27:46 »
Раздели ТемаНагоре

ужасно се дразня Shocked
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=90788&cat=6&date=1290362703
първо гумените ботушки по 10-12лв, сега това
шампоана струва 2лв

Ама е и с душ гел. И е пътувал от Немско  Cheesy
не е-2в1 са, т.е само едно шишенце е
знам го, защото съм го вземала на щерката
Аха. Пак не съм разбрала. Ми жената си е включила и транспорта от Германия  (laugh1)
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #663 -: Ноември 21, 2010, 20:32:21 »
Раздели ТемаНагоре

Няма да конкретизирам, за да не се приеме за заяждане, но за първи път така се възмущавам.
Записала съм се за обява с въпрос относно цвят, размер и производство, смятам разумни въпроси при условие, че не е упоменато в обявата.
Преди мен има записани със същите въпроси.
Преди малко виждам, че обавата е маркирана като продадена с коментар, че отива при някой, който е дал адрес на лични, без да задава въпроси, а на нас - Благодаря за интереса.
Без да ни се отговори разбира се на въпросите.
Мислех да напиша в обявата, че не задаваме въпроси ей така за спорта и от интерес, но естествено с предимство ще е някой, който плаща без да пита.
За това реших да не се ядосвам. Сигурно не е била мой размер Smiley
Ако може името на лични за да разгледам и другите и обяви за пропуски.
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #664 -: Ноември 21, 2010, 20:41:06 »
Раздели ТемаНагоре

Няма да конкретизирам, за да не се приеме за заяждане, но за първи път така се възмущавам.
Записала съм се за обява с въпрос относно цвят, размер и производство, смятам разумни въпроси при условие, че не е упоменато в обявата.
Преди мен има записани със същите въпроси.
Преди малко виждам, че обавата е маркирана като продадена с коментар, че отива при някой, който е дал адрес на лични, без да задава въпроси, а на нас - Благодаря за интереса.
Без да ни се отговори разбира се на въпросите.
Мислех да напиша в обявата, че не задаваме въпроси ей така за спорта и от интерес, но естествено с предимство ще е някой, който плаща без да пита.
За това реших да не се ядосвам. Сигурно не е била мой размер Smiley
Ако може името на лични за да разгледам и другите и обяви за пропуски.
Пак ще изпуснем клюката Sad
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #665 -: Ноември 21, 2010, 20:48:01 »
Раздели ТемаНагоре

Няма да конкретизирам, за да не се приеме за заяждане, но за първи път така се възмущавам.
Записала съм се за обява с въпрос относно цвят, размер и производство, смятам разумни въпроси при условие, че не е упоменато в обявата.
Преди мен има записани със същите въпроси.
Преди малко виждам, че обавата е маркирана като продадена с коментар, че отива при някой, който е дал адрес на лични, без да задава въпроси, а на нас - Благодаря за интереса.
Без да ни се отговори разбира се на въпросите.
Мислех да напиша в обявата, че не задаваме въпроси ей така за спорта и от интерес, но естествено с предимство ще е някой, който плаща без да пита.
За това реших да не се ядосвам. Сигурно не е била мой размер Smiley

Аз не разбирам какво точно те дразни.Много ясно, че ако някой е писал на лични преди вас, ако иска да купи и е дал адрес ще е за него.
И след като нещото вече е продадено какъв е смисъла да ви се отговаря на въпросите.
Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #666 -: Ноември 21, 2010, 21:17:16 »
Раздели ТемаНагоре

Няма да конкретизирам, за да не се приеме за заяждане, но за първи път така се възмущавам.
Записала съм се за обява с въпрос относно цвят, размер и производство, смятам разумни въпроси при условие, че не е упоменато в обявата.
Преди мен има записани със същите въпроси.
Преди малко виждам, че обавата е маркирана като продадена с коментар, че отива при някой, който е дал адрес на лични, без да задава въпроси, а на нас - Благодаря за интереса.
Без да ни се отговори разбира се на въпросите.
Мислех да напиша в обявата, че не задаваме въпроси ей така за спорта и от интерес, но естествено с предимство ще е някой, който плаща без да пита.
За това реших да не се ядосвам. Сигурно не е била мой размер Smiley

Аз не разбирам какво точно те дразни.Много ясно, че ако някой е писал на лични преди вас, ако иска да купи и е дал адрес ще е за него.
И след като нещото вече е продадено какъв е смисъла да ви се отговаря на въпросите.
Явно не е бил човек който се е бил записал в обявата аз така го разбирам
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #667 -: Ноември 21, 2010, 21:57:48 »
Раздели ТемаНагоре

Ами дори и да не се е записал, ако е писал на лични преди тях не е ли редно на него да се продаде?
Много хора пишат направо на лични.
Активен
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #668 -: Ноември 22, 2010, 07:19:32 »
Раздели ТемаНагоре

Аз не разбирам какво точно те дразни.Много ясно, че ако някой е писал на лични преди вас, ако иска да купи и е дал адрес ще е за него.
И след като нещото вече е продадено какъв е смисъла да ви се отговаря на въпросите.

Е да, но при условие, че не знам при кого е отишло и дали той е дал първи адрес на лични трябва да си остана с впечатлението, че щом здавам въпроси преди да съм дала адрес значи ще ме прескочат.
Но, да не задълбочаваме толкова, само споделих, пак казвам - вероятно не е било за мен. А аз няма да си купя нещо без знам какъв цвят е, какъв размер е и т.н.  Още повече ако снимките са правени с телефон.
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #669 -: Ноември 22, 2010, 08:08:22 »
Раздели ТемаНагоре

Веднага си личи, кой е сериозен купувач и кой не, т.е. този, които дава направо адрес на лс.Въпреки, че това не е гаранция, на мен ми се е случвало да си разменим адреси с мадамата, аз да чакам записа, и в крайна сметка нищо не се получи.Т.е аз не съм изгоряла с пари, защото изисквам предварително плащане, но мисля, че щом има размяна на адреси, има сделка.Не съм писала никакви оценки на мадамата, нито тя на мен.
Активен
monka84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 104


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #670 -: Ноември 22, 2010, 11:41:09 »
Раздели ТемаНагоре

ужасно се дразня Shocked
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=90788&cat=6&date=1290362703
първо гумените ботушки по 10-12лв, сега това
шампоана струва 2лв

Ама е и с душ гел. И е пътувал от Немско  Cheesy
не е-2в1 са, т.е само едно шишенце е
знам го, защото съм го вземала на щерката
Аха. Пак не съм разбрала. Ми жената си е включила и транспорта от Германия  (laugh1)
Цената да не е сметната със пощенските ?Гледам,че пощенски не са написани  Roll Eyes
Активен

Пощенските са за сметка на купувача!Поставям оценки,правете го и вие!Стоки над 20лв. със наложен платеж или предварително плащане!Предпочитам плащане по банков път!Сметката ми е :BG29CECB97901061715101 CECBBGSF във ЦКб
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #671 -: Ноември 24, 2010, 00:45:34 »
Раздели ТемаНагоре

Вече два пъти попадам на нови потребители,които казват "пари не давам предварително" Shocked
Полудявам вече,чист пример за една нова особа,с която отначало направихме размяна,тя ми се включи в скайп,питам ме разни неща за сайта........кое как и ако я излъжат какво да прави и т.н....Накрая я посъветвах да прегледа правила на сайта,да чете форумите и т.н Roll Eyes
Следващата вечер получавам лс в което пише...."искам да купя палтото,но пари предварително не давам",писах и на скайп че това съм аз...тя много ми харесва и т.н купувам го,но в същото време аз го пратих за проба и трябваше да ми го връщат,защото на предната дама не и стана.....писах и веднага да го пуска направо на тая новата.Тя естествено го пусна.На другия ден я питам кога ще ми го плати,а тя ми пише,че не го иска Shocked Shocked защото май щяло да и и е голямо Huh? Побеснях чесно,ама викам то  е пратено какво правим......ааа щом било така щяла да ми го плати.Ама после едни въпроси ами аз какво ще го правя.Викам не ме интересува да си мерила Huh? Huh?И почна едно мотаене с тези пари,първо беше в петък,(немогла) окей,после беше в събота по Еконт(пак неуспяла).вчера ми писа че ще ги пусне след обяд по Еконт и днес рано сутрин да си ги взема,викам еее добре няма проблем.Отивам аз с една чанта а колети и записи за пощата в най-големия дъжд и ми казват че ги няма Shocked Shocked даде ми номер,но той е непълен Huh? Huh?В последствие я виждам тук че е активна а в скайп не е(а ми каза,че компа и бил на ремонт)Та и пиша какво става,докога ще ме матае и получавам лс,за какво съм се ядосвала,тя ги пуснала днес по пощата Shocked Shocked Shocked ТАЗИ ЖЕНА НАИСТИНА НЕ Е НАРЕД ИЛИ АЗ СЪМ ПРОСТА Huh? Huh?
Та сега ще чакам прословутите пари Lips Sealed

п.п Извините ме,че писах толкова дълго,но исках да споделя Sad
« Последна редакция: Ноември 24, 2010, 00:48:33 от Криси09 » Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #672 -: Ноември 24, 2010, 01:04:53 »
Раздели ТемаНагоре

Вече два пъти попадам на нови потребители,които казват "пари не давам предварително" Shocked
Полудявам вече,чист пример за една нова особа,с която отначало направихме размяна,тя ми се включи в скайп,питам ме разни неща за сайта........кое как и ако я излъжат какво да прави и т.н....Накрая я посъветвах да прегледа правила на сайта,да чете форумите и т.н Roll Eyes
Следващата вечер получавам лс в което пише...."искам да купя палтото,но пари предварително не давам",писах и на скайп че това съм аз...тя много ми харесва и т.н купувам го,но в същото време аз го пратих за проба и трябваше да ми го връщат,защото на предната дама не и стана.....писах и веднага да го пуска направо на тая новата.Тя естествено го пусна.На другия ден я питам кога ще ми го плати,а тя ми пише,че не го иска Shocked Shocked защото май щяло да и и е голямо Huh? Побеснях чесно,ама викам то  е пратено какво правим......ааа щом било така щяла да ми го плати.Ама после едни въпроси ами аз какво ще го правя.Викам не ме интересува да си мерила Huh? Huh?И почна едно мотаене с тези пари,първо беше в петък,(немогла) окей,после беше в събота по Еконт(пак неуспяла).вчера ми писа че ще ги пусне след обяд по Еконт и днес рано сутрин да си ги взема,викам еее добре няма проблем.Отивам аз с една чанта а колети и записи за пощата в най-големия дъжд и ми казват че ги няма Shocked Shocked даде ми номер,но той е непълен Huh? Huh?В последствие я виждам тук че е активна а в скайп не е(а ми каза,че компа и бил на ремонт)Та и пиша какво става,докога ще ме матае и получавам лс,за какво съм се ядосвала,тя ги пуснала днес по пощата Shocked Shocked Shocked ТАЗИ ЖЕНА НАИСТИНА НЕ Е НАРЕД ИЛИ АЗ СЪМ ПРОСТА Huh? Huh?
Та сега ще чакам прословутите пари Lips Sealed

п.п Извините ме,че писах толкова дълго,но исках да споделя Sad


Какво да кажа-започнаха много често и тук да стават тия неща. Чудя се и аз кога ли ще изпищя.......
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #673 -: Ноември 24, 2010, 12:20:15 »
Раздели ТемаНагоре

Вече два пъти попадам на нови потребители,които казват "пари не давам предварително" Shocked
Полудявам вече,чист пример за една нова особа,с която отначало направихме размяна,тя ми се включи в скайп,питам ме разни неща за сайта........кое как и ако я излъжат какво да прави и т.н....Накрая я посъветвах да прегледа правила на сайта,да чете форумите и т.н Roll Eyes
Следващата вечер получавам лс в което пише...."искам да купя палтото,но пари предварително не давам",писах и на скайп че това съм аз...тя много ми харесва и т.н купувам го,но в същото време аз го пратих за проба и трябваше да ми го връщат,защото на предната дама не и стана.....писах и веднага да го пуска направо на тая новата.Тя естествено го пусна.На другия ден я питам кога ще ми го плати,а тя ми пише,че не го иска Shocked Shocked защото май щяло да и и е голямо Huh? Побеснях чесно,ама викам то  е пратено какво правим......ааа щом било така щяла да ми го плати.Ама после едни въпроси ами аз какво ще го правя.Викам не ме интересува да си мерила Huh? Huh?И почна едно мотаене с тези пари,първо беше в петък,(немогла) окей,после беше в събота по Еконт(пак неуспяла).вчера ми писа че ще ги пусне след обяд по Еконт и днес рано сутрин да си ги взема,викам еее добре няма проблем.Отивам аз с една чанта а колети и записи за пощата в най-големия дъжд и ми казват че ги няма Shocked Shocked даде ми номер,но той е непълен Huh? Huh?В последствие я виждам тук че е активна а в скайп не е(а ми каза,че компа и бил на ремонт)Та и пиша какво става,докога ще ме матае и получавам лс,за какво съм се ядосвала,тя ги пуснала днес по пощата Shocked Shocked Shocked ТАЗИ ЖЕНА НАИСТИНА НЕ Е НАРЕД ИЛИ АЗ СЪМ ПРОСТА Huh? Huh?
Та сега ще чакам прословутите пари Lips Sealed

п.п Извините ме,че писах толкова дълго,но исках да споделя Sad


Какво да кажа-започнаха много често и тук да стават тия неща. Чудя се и аз кога ли ще изпищя.......
Няма спасение от такива хора  Huh? Huh? Huh? даже се е записала на доста места,незнам,дано си получа парите........когато ги получа веднага ще пиша
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #674 -: Ноември 24, 2010, 17:53:54 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Цитат на: zorniza в Днес в 01:04:53
Цитат на: Криси09 в Днес в 00:45:34
Вече два пъти попадам на нови потребители,които казват "пари не давам предварително" Shocked
Полудявам вече,чист пример за една нова особа,с която отначало направихме размяна,тя ми се включи в скайп,питам ме разни неща за сайта........кое как и ако я излъжат какво да прави и т.н....Накрая я посъветвах да прегледа правила на сайта,да чете форумите и т.н Roll Eyes
Следващата вечер получавам лс в което пише...."искам да купя палтото,но пари предварително не давам",писах и на скайп че това съм аз...тя много ми харесва и т.н купувам го,но в същото време аз го пратих за проба и трябваше да ми го връщат,защото на предната дама не и стана.....писах и веднага да го пуска направо на тая новата.Тя естествено го пусна.На другия ден я питам кога ще ми го плати,а тя ми пише,че не го иска Shocked Shocked защото май щяло да и и е голямо Huh? Побеснях чесно,ама викам то  е пратено какво правим......ааа щом било така щяла да ми го плати.Ама после едни въпроси ами аз какво ще го правя.Викам не ме интересува да си мерила Huh? Huh?И почна едно мотаене с тези пари,първо беше в петък,(немогла) окей,после беше в събота по Еконт(пак неуспяла).вчера ми писа че ще ги пусне след обяд по Еконт и днес рано сутрин да си ги взема,викам еее добре няма проблем.Отивам аз с една чанта а колети и записи за пощата в най-големия дъжд и ми казват че ги няма Shocked Shocked даде ми номер,но той е непълен Huh? Huh?В последствие я виждам тук че е активна а в скайп не е(а ми каза,че компа и бил на ремонт)Та и пиша какво става,докога ще ме матае и получавам лс,за какво съм се ядосвала,тя ги пуснала днес по пощата Shocked Shocked Shocked ТАЗИ ЖЕНА НАИСТИНА НЕ Е НАРЕД ИЛИ АЗ СЪМ ПРОСТА Huh? Huh?
Та сега ще чакам прословутите пари Lips Sealed

п.п Извините ме,че писах толкова дълго,но исках да споделя Sad


Какво да кажа-започнаха много често и тук да стават тия неща. Чудя се и аз кога ли ще изпищя.......
Няма спасение от такива хора  Huh? Huh? Huh? даже се е записала на доста места,незнам,дано си получа парите........когато ги получа веднага ще пиша
Мила,дано наистина получиш паричките Kiss
Активен



Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: