{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Много ме дразни!!!!  (Прочетена 184870 пъти)
0 Членове и 12 Гости преглежда(т) тази тема.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #675 -: Ноември 24, 2010, 18:46:43 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Цитат на: zorniza в Днес в 01:04:53
Цитат на: Криси09 в Днес в 00:45:34
Вече два пъти попадам на нови потребители,които казват "пари не давам предварително" Shocked
Полудявам вече,чист пример за една нова особа,с която отначало направихме размяна,тя ми се включи в скайп,питам ме разни неща за сайта........кое как и ако я излъжат какво да прави и т.н....Накрая я посъветвах да прегледа правила на сайта,да чете форумите и т.н Roll Eyes
Следващата вечер получавам лс в което пише...."искам да купя палтото,но пари предварително не давам",писах и на скайп че това съм аз...тя много ми харесва и т.н купувам го,но в същото време аз го пратих за проба и трябваше да ми го връщат,защото на предната дама не и стана.....писах и веднага да го пуска направо на тая новата.Тя естествено го пусна.На другия ден я питам кога ще ми го плати,а тя ми пише,че не го иска Shocked Shocked защото май щяло да и и е голямо Huh? Побеснях чесно,ама викам то  е пратено какво правим......ааа щом било така щяла да ми го плати.Ама после едни въпроси ами аз какво ще го правя.Викам не ме интересува да си мерила Huh? Huh?И почна едно мотаене с тези пари,първо беше в петък,(немогла) окей,после беше в събота по Еконт(пак неуспяла).вчера ми писа че ще ги пусне след обяд по Еконт и днес рано сутрин да си ги взема,викам еее добре няма проблем.Отивам аз с една чанта а колети и записи за пощата в най-големия дъжд и ми казват че ги няма Shocked Shocked даде ми номер,но той е непълен Huh? Huh?В последствие я виждам тук че е активна а в скайп не е(а ми каза,че компа и бил на ремонт)Та и пиша какво става,докога ще ме матае и получавам лс,за какво съм се ядосвала,тя ги пуснала днес по пощата Shocked Shocked Shocked ТАЗИ ЖЕНА НАИСТИНА НЕ Е НАРЕД ИЛИ АЗ СЪМ ПРОСТА Huh? Huh?
Та сега ще чакам прословутите пари Lips Sealed

п.п Извините ме,че писах толкова дълго,но исках да споделя Sad


Какво да кажа-започнаха много често и тук да стават тия неща. Чудя се и аз кога ли ще изпищя.......
Няма спасение от такива хора  Huh? Huh? Huh? даже се е записала на доста места,незнам,дано си получа парите........когато ги получа веднага ще пиша
Мила,дано наистина получиш паричките Kiss
Дано,но  днес ги нямаше, Huh?
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #676 -: Ноември 24, 2010, 18:55:57 »
Раздели ТемаНагоре

уфф Sad
Активен

incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #677 -: Ноември 24, 2010, 21:44:37 »
Раздели ТемаНагоре

Уффффф (evil11), аз чакам едно "включване" и после ще разкажа моята история от днес...
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #678 -: Ноември 24, 2010, 21:57:28 »
Раздели ТемаНагоре

Уффффф (evil11), аз чакам едно "включване" и после ще разкажа моята история от днес...
аз имам чуството напоследък че всеки ден гледаме серия от сериала"Да прецакаме другарчето"
почти няма ден да не четем за измамени с пари, пробутана некачествена стока и т.н
незнам какво става  Shocked
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #679 -: Ноември 24, 2010, 22:02:27 »
Раздели ТемаНагоре

Мен адски много ме дразни, когато някой използва "детенце" като говори за детенцето си, но не го членува, сякаш говори за някое дете, хванато на пътя. Undecided Пример: "Детенце днес ми донесе шестица." или "Детенце е болно." или "Какво прави детенце?" Shocked
Не знам това какъв диалект е, но ми бърка в здравето. Lips Sealed
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
Merianlll
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #680 -: Ноември 24, 2010, 22:07:10 »
Раздели ТемаНагоре

Мен адски много ме дразни, когато някой използва "детенце" като говори за детенцето си, но не го членува, сякаш говори за някое дете, хванато на пътя. Undecided Пример: "Детенце днес ми донесе шестица." или "Детенце е болно." или "Какво прави детенце?" Shocked
Не знам това какъв диалект е, но ми бърка в здравето. Lips Sealed
Хахааахаа  Cheesy
и аз отдавна се дразня на тази дума, но си мислех, че проблемът е в моя телевизор.
"Това детенце...." може би, но аз употребявам само "дете/то"  Wink

И да допълня, че ме дразни пола с талия 38 см да е в категорията "Джобни гаджета". Налага се да претърся всички. И за други дрехи е така. Всеки си е с индивидуални представи  Smiley
« Последна редакция: Ноември 24, 2010, 22:09:36 от Merianlll » Активен

Обичам да чета ЛС
Поставяйте оценки!!!!!
Изчаквам записалите се колкото преценя.
Не плащам предварително, за да няма после изненади.
Връщам без да питам при несъответствие на състоянието, макар и да се набутвам с пощенските.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=67319&profile_type=feedback /моля, редактирайте "сс" в думата "prodavalnicc" с "к" и ще ми ги видите. Не знам защо не ми се получава правилен линк.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #681 -: Ноември 24, 2010, 22:12:49 »
Раздели ТемаНагоре

Божеее,Листопад ряпа да яде.При нас е по интересно,постоянно нови герои и епизоди.Извинете ме за черният хумор,но вече незнам какво да кажа.То станахме май по зле от Продавалника.Всеки ден нова тема за некоректен потребител-в един или друг смисъл. (sad1) (what2) (sad1)incadens  при теб пък какво станарто вече ме е страх и да питам Roll Eyes
Активен

incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #682 -: Ноември 24, 2010, 22:43:56 »
Раздели ТемаНагоре

Божеее,Листопад ряпа да яде.При нас е по интересно,постоянно нови герои и епизоди.Извинете ме за черният хумор,но вече незнам какво да кажа.То станахме май по зле от Продавалника.Всеки ден нова тема за некоректен потребител-в един или друг смисъл. (sad1) (what2) (sad1)incadens  при теб пък какво станарто вече ме е страх и да питам Roll Eyes

Е, очаквам включване , но нещо има повреда сигурно.... Днес заваляха 3-4 ЛС, едно след друго, пък сега, като писах ново, с което за стотен път доказвам, че съм права, няма...ни-кой Huh? Roll Eyes
После ще пиша задължително, сега не искам предварително, защото чакам нова развръзка и финал!
М/у другото е голЕма тъпотия....
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #683 -: Ноември 24, 2010, 22:46:13 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета защо не си искате парите предварително?
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
sweets
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 106


И там съм sweets....

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #684 -: Ноември 24, 2010, 22:46:37 »
Раздели ТемаНагоре

И да допълня, че ме дразни пола с талия 38 см да е в категорията "Джобни гаджета". Налага се да претърся всички. И за други дрехи е така. Всеки си е с индивидуални представи  Smiley


Merianlll, относно размерите - понякога размер S е с талия 38-39 см - зависи колко паднала е талията. Е, то тогава вече не е ширината на талията, а някъде под пъпа,но това е вече друг въпрос.... Аз затова пиша не "ширина в талията", а "ширина при коланчето" Wink


/първите два реда са цитат, ама нещо не ми се показа като такъв Huh?/
« Последна редакция: Ноември 24, 2010, 22:50:19 от sweets » Активен

Предимство за тези, които си изберат повече от едно нещо.
За суми над 20 лв, нови потребители и потребители с отрицателни оценки ще помоля за предварително плащане.
Приемам плащане по банка, пощ. запис или паричен превод чрез Еконт /най-удобен и евтин/, ето банковата ми сметка:IBAN BG06UNCR 7630 1078 5520 56
СКЛОННА СЪМ ДА ДОГОВАРЯМЕ ЦЕНИ И ПРАЩАМ ЗА ПРОБА!
Моля, не забравяйте пощенските! Smiley
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #685 -: Ноември 24, 2010, 22:56:00 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета защо не си искате парите предварително?
Е, то тук е проблема, че сега трябва да връщам парите-2.50 лв. Cheesy, защото не са доволни от покупката, за която са платили прдварително....
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #686 -: Ноември 24, 2010, 23:05:36 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Цитат на: everything в Днес в 22:46:13
Момичета защо не си искате парите предварително?
Е, то тук е проблема, че сега трябва да връщам парите-2.50 лв. Cheesy, защото не са доволни от покупката, за която са платили прдварително....
Серията ще е интересна-много нервиии и глас в пустиня Cheesy
Активен

stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #687 -: Ноември 24, 2010, 23:12:38 »
Раздели ТемаНагоре

И да допълня, че ме дразни пола с талия 38 см да е в категорията "Джобни гаджета". Налага се да претърся всички. И за други дрехи е така. Всеки си е с индивидуални представи  Smiley
[/quote]

Това ми хареса за талията  Cheesy Cheesy Cheesy не се очудвай и аз попаднах на много подобни смехорийки ,има хора се мислят за по-слабички ,а в същност са си дебелички, ама се нареждат за малкия номер ,много смешни  Cool Cool Cool Cool Cheesy Cheesy Cheesy Tongue
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #688 -: Ноември 24, 2010, 23:28:28 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Цитат на: everything в Днес в 22:46:13
Момичета защо не си искате парите предварително?
Е, то тук е проблема, че сега трябва да връщам парите-2.50 лв. Cheesy, защото не са доволни от покупката, за която са платили прдварително....
Серията ще е интересна-много нервиии и глас в пустиня Cheesy

Е, да, интересна е , но няма как да ви я "пусна", защото отсрещната страна не е активна....
Ще има да си чаааакате Cheesy.
Аз ще пратя тези 2.50 лв., не ми е проблем, но въпроса е принципен... и мнооооого ме дразнииииии (evil14)
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #689 -: Ноември 24, 2010, 23:51:34 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, няма да има никакво продължение Smiley
Разбрахме се с момичето и  си (hail4)
Между другото, за кой ли път се уверявам, че , когато се спазва добрия тон, нещата се изглаждат и не се стига до грозни сцени.
Радвам се, че всичко е вече зад гърба и на двете ни Smiley
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed


Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: