{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Много ме дразни!!!!  (Прочетена 184932 пъти)
0 Членове и 32 Гости преглежда(т) тази тема.
mi_ma
мимчето
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 361


над мене греят две слънца,това са моите деца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #690 -: Ноември 24, 2010, 23:52:43 »
Раздели ТемаНагоре

а мен много ме дразни когато ми пишат нови потребители без оценки или с една две искам го,не плащам предварително /кое/няма линк,няма запис,няма дори кратко обяснение.и се почват едни питанки и гадания.след като те не могат да ми имат доверие,аз как мога да им имам/става въпрос за плащането/
спокойна вечер  Smiley
Активен

1.пощенските за сметка на КУПУВАЧА 2.ВЕЧЕ плащане предварително 3.въщам стока неотговаряща на описанието 4.BG94BPBI79231098205001 пощенска банка 5.давам на първия дал адрес на лс 6.имам 245 ++++++ в Пр-ка 
http://smajliki.ru/smilie-743654535.html
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #691 -: Ноември 25, 2010, 01:22:39 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, няма да има никакво продължение Smiley
Разбрахме се с момичето и  си (hail4)
Между другото, за кой ли път се уверявам, че , когато се спазва добрия тон, нещата се изглаждат и не се стига до грозни сцени.
Радвам се, че всичко е вече зад гърба и на двете ни Smiley

 Shocked (evil2) (evil14)Е хубава работа!Ние тука чакаме продължението на сериала, (popcorn1)а тиииииии....да ни спреш така филма Tongue Cheesy Cheesy.....ШЕГУВАМ СЕЕЕЕЕЕЕЕ,радвам се много,когато нещата имат такъв край (hail4) и всички да спят спокойни(sleep3)
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #692 -: Ноември 25, 2010, 01:52:45 »
Раздели ТемаНагоре

  Да, аз също се радвам Smiley.
Ето, затова не трябва да бързаме и да се нахвърляме един в/у друг, преди да сме опитали да се разберем като интелигентни хора. Абе, народа си го е казал:"Блага дума, железни врати отваря!"
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #693 -: Ноември 25, 2010, 10:14:26 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета защо не си искате парите предварително?
Аз ще ти кажа,защото тази особа ми се включи на скайп,направихме преди това размяна и всичко беше ок.
НО тя през цялото време си мислеше че ще я излъжа Huh? Huh?Записа се за това яке и ми обеща ден в който да ми ги прати...........още го няма Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #694 -: Ноември 25, 2010, 10:15:40 »
Раздели ТемаНагоре

а мен много ме дразни когато ми пишат нови потребители без оценки или с една две искам го,не плащам предварително /кое/няма линк,няма запис,няма дори кратко обяснение.и се почват едни питанки и гадания.след като те не могат да ми имат доверие,аз как мога да им имам/става въпрос за плащането/
спокойна вечер  Smiley
тя даже и незнае как да ти даде линк мила,аз колко пъти и обеснявах, Huh?
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
tobito
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 163


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #695 -: Ноември 25, 2010, 11:08:51 »
Раздели ТемаНагоре

И на мен ми се  еслучвало - Искам го !!!-Кое??? И ДЪРА -БЪРА ,а Е ТОЛКОВА ЛЕСНО ДА СЕ КОПИРА ИЗАБРАЖЕНИЕТО Wink
Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #696 -: Ноември 25, 2010, 11:13:33 »
Раздели ТемаНагоре

Незнам ама аз вече се отчаях чесно Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Alekss
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #697 -: Ноември 25, 2010, 12:24:04 »
Раздели ТемаНагоре

Да ви кажа мен какво ме дразни.  Sad
Пращам на една потребителка детска музикална масичка, като изцяло поех куриерските разходи, за пратка която тежи 4кг. Пиша и: Ще ти я доставят в петък, моля те пиши ми за да съм спокойна. В петък ,ни вопъл, ни стон. Пиша отново в петък вечер: получи ли я, какво става? Едва в понеделник, ми отговаря, ми тя бабата сигурно не ги е чула, от къде да си я взема? Пиша аз, къде да търси, като вече леко съм вбесена, но запазвам добрия тон И пак я моля: Пиши ми, когато си я вземеш за да знам, че всичко е приключило. От тогава/понеделник/ до сега нищо!!! По товарителницата, която се върна при мен, разбрах, че я е взела, но забележете: няма комуникация, няма благодаря... Просто нямам думи.  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

В същото време обаче, ми пише друго майче, че иска да я купи и то без пазарлъци. Ама аз, решавам да бъда коректна и отговарям, че вече съм я обещала.

Ето поради тази причина, в бъдеще ще изпращам по усмотрение. После нека да реве някой, че е прескочен и да се оплаква.


Активен

1. Изпращам с Еконт, като се ползват 20% отстъпка от цената на доставката. Възможно е изпращане и с Български пощи, след предварително заплащане на артикула + 2лв. за пощенски разходи.
2. НE пазя ред. Изпращам на първия, изявил желание да купи.
3.Не изпращам за проба. Ако имате въпроси, моля, задайте ги предварително.
4.Предимство за повече от 1 артикул + Безплатна доставка по пощата.
5.Пощенските разходи са за сметка на купувача.
6.Коректна съм, очаквам същото и от вас.
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #698 -: Ноември 25, 2010, 12:25:27 »
Раздели ТемаНагоре

Мен адски много ме дразни, когато някой използва "детенце" като говори за детенцето си, но не го членува, сякаш говори за някое дете, хванато на пътя. Undecided Пример: "Детенце днес ми донесе шестица." или "Детенце е болно." или "Какво прави детенце?" Shocked
Не знам това какъв диалект е, но ми бърка в здравето. Lips Sealed

И аз така, все се чудя що за диалект е това, но наистина много хора го употребяват Huh?
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #699 -: Ноември 25, 2010, 12:37:21 »
Раздели ТемаНагоре

Мен ме дразни това, че понякога потребители се чудят защо искам 2.20 за пощата, ами толкова са вътрешните колети, в пощата ми обясниха, че малките пакети пътуват по-бавно, до 3 дни, а с колет е по-бързо получаването, накрая ще дам линк към БП, за да видят всички какви са цените всъщност

Аз на няколко пъти съм казвала, че пращам пакетите като колетни пратки с попълнена декларация, всеки да си прави сметката дали иска да купи нещото при това положение, никого не завличам с пощенските и винаги хората на които съм пращала са получавали нещата си максимално бързо
« Последна редакция: Ноември 25, 2010, 12:40:00 от gitadam » Активен
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #700 -: Ноември 25, 2010, 12:40:17 »
Раздели ТемаНагоре

Мен адски много ме дразни, когато някой използва "детенце" като говори за детенцето си, но не го членува, сякаш говори за някое дете, хванато на пътя. Undecided Пример: "Детенце днес ми донесе шестица." или "Детенце е болно." или "Какво прави детенце?" Shocked
Не знам това какъв диалект е, но ми бърка в здравето. Lips Sealed

И аз така, все се чудя що за диалект е това, но наистина много хора го употребяват Huh?
О,то и мен ме дразнят диалектите,но се опитвам да ги пропусна край ушите(очите Cheesy)освен горепосоченото и от рода ДЪНКИТО,ДЪНКЕНА,ГОРНИЦА/ДОЛНИЦА,ДУДУНКА(ако нямаше снимка,нямаше и да се сетя за какво става дума)и много други.....сигурна съм ,че знаят вярната дума,но незнам защо не я използват....както и използването на ГОЛЯМИ вместо голЕми....има толкова лесен начин ,като не си сигурен  как се пише нещо,пишеш думата(дори още на 2,3 буква)ти излиза вярно написана.....
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #701 -: Ноември 25, 2010, 12:51:39 »
Раздели ТемаНагоре

Мен ме дразни това, че понякога потребители се чудят защо искам 2.20 за пощата, ами толкова са вътрешните колети, в пощата ми обясниха, че малките пакети пътуват по-бавно, до 3 дни, а с колет е по-бързо получаването, накрая ще дам линк към БП, за да видят всички какви са цените всъщност

Аз на няколко пъти съм казвала, че пращам пакетите като колетни пратки с попълнена декларация, всеки да си прави сметката дали иска да купи нещото при това положение, никого не завличам с пощенските и винаги хората на които съм пращала са получавали нещата си максимално бързо
Аз пускам само МПП, а не колети. Не мисля, че пристигат по-бавно, още на следващия ден хората си ги получават. Освен това пратките пътуват заедно. Единствения случай да ми се забави пратка (която трябваше аз да получа) по вина на пощата е, че в съответния клон от който беше пусната пратката в същия ден е имало прекалено много пратки и част от тях са пътували на следващия ден.
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #702 -: Ноември 25, 2010, 13:10:41 »
Раздели ТемаНагоре

В потвърждение на думите на mimoza7710, МПП идват за ден-два и ми ги носят в нас, принципно не би трябвало да са по-скъпи от колетите, напротив. Колетните пратки са с по-ниска тарифа и на всичко отгоре се взимат задължително на гише. Всички пощенски пратки пътуват заедно ( колети, МПП, писма, пощенски записи), като се отчитат 2 пъти на ден. Ако пусна пратка сутрин, на другият ден е при получателя. Ако я пусна след обяд, след 2 дни е получена.
Активен

mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #703 -: Ноември 25, 2010, 13:12:45 »
Раздели ТемаНагоре

......" Ако пусна пратка сутрин, на другият ден е при получателя. Ако я пусна след обяд, след 2 дни е получена."
Точно 
 
 
 
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #704 -: Ноември 25, 2010, 13:14:14 »
Раздели ТемаНагоре

На мен ми казаха в пощата, че пакет пуснат с попълнена декларация се роди колетна пратка и се таксува така-до 1 кг-2.25, от 1 до 3 кг, -2.65, над 3 кг-3.20
Напротив колетите са малко по-скъпи от МПП, така ги пращам, толкова ми таксуват в пощата, ако не вярвате, вижте в сайта на пощите
колетите се вземат от гише с разписка и лк, така е по-сигурно според мен, но всеки сам си решава

ето ги и цените


http://www.bgpost.bg/files/custom/Pricelist/Vatreshni_koleti-01.10.2010.xls
« Последна редакция: Ноември 25, 2010, 13:23:47 от gitadam » Активен


Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: