{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: моля, отзовете се на питането ми  (Прочетена 287 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
luchezara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1362


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Юли 10, 2024, 21:38:27 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте. Почти към края на ремона на банята си сме и след това предстои обзавеждане. Пространстовото е малко и именно заради това, не мога да се насоча към конкретно обзавеждане. Ще помоля за съвет от вас. Какви мебели са подходящи за обзавеждане на малка баня? Ще се радвам, ако се отзовете на питането ми и ми дадете някакви насоки. Предварително благодаря на всеки отзовал се.
Активен

publicrelations
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Юли 11, 2024, 06:55:44 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте. При обзавеждането на малка баня, всяка детайл е от значение. Използването на вертикалното пространство е ключово тук. Вертикалните стенни шкафове, рафтове и закачалки предлагат отлични решения за съхранение, без да заемат ценна площ на пода. Ефективността и компактността на санитарията и аксесоарите също са важни. Продукти, специално проектирани за малки пространства, често са по-малки по размер, но запазват функционалността си. Многофункционалните мебели, като шкаф под мивката с вградено огледало или скрити отделения за съхранение, са изключително удобни. Вижте още полезни съвети в тази публикация. Дано ви е от полза.
Активен



Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: