{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: развиване на собствен бизнес  (Прочетена 271 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
europe
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Юли 22, 2024, 14:27:06 »
Раздели ТемаНагоре

Привет. Обмислям възможността за развиване на собствен бизнес в сферата на продажбите. Като за начало обаче, ми се иска да проуча абсолютно целия процес и след това да преценя възможностите за успех. В тази връзка, имам следния въпрос: Как да избера правилното име и да регистрирам съответния домейн за онлайн магазин? Ще се радвам, тези от вас, които са запознати с темата, да ми дадат някаква насока или информация. Предварително благодаря.
Активен

publicrelations
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Юли 23, 2024, 14:08:02 »
Раздели ТемаНагоре

Здравей. Изборът на правилно име и регистрирането на домейн са първите и много важни стъпки при създаването на онлайн магазин. Името на магазина трябва да бъде свързано с дейността и предлаганите стоки, да се възприема лесно и да се запомня бързо.Добре е, то да бъде кратко, да не съдържа сложни изрази и термини, и да използва думи познати на целевата аудитория. След това, трябва да регистрирате домейн, което е уеб-адресът на вашия сайт. Също така е необходимо да закупите хостинг услуга, където ще се съхраняват файловете и базите данни на вашия онлайн магазин. Всички подробности по тази тема, можете да намерите в блога на  galinov  Дано ви е от поза, успех.
Активен



Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: