{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси  (Прочетена 137178 пъти)
0 Членове и 5 Гости преглежда(т) тази тема.
elim
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #495 -: Август 01, 2010, 12:18:58 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,
отново ще поставя проблем,който при мен се случва постоянно и  писах веднъж за него, а именно за снимките. Вече няколко пъти изчезват от обявите ми или си разменят местата- снимка от една обява отива на мястото на друга в друга обява   Shocked
Днес например , в една от обявите ми за два потника,незнайно как , се беше "намърдала" снимка на  чужда блузка    ;D
Естествено ,че я изтрих и си оправих мойте снимки,но вероятно с това се е появил проблем и при дамата ,която е публикувала обява за въпросната блузка, а пък едновременно с това самата ми обява се беше преместила в размери,които не отговарят на раздела ,в който съм я публикувала.
Само искам да уточня,че снимките ми не се дублират с имена и не съм правила никакви промени в тази обява.
Извинявам се за дългият пост,но хем ми е смешно вече, хем се чудя защо се получават такива парадокси  Smiley
Активен

Здравейте и благодаря на всеки, разгледал моите предложения за продажба.
Артикулите, който предлагам са:
-нови, от неуспешни он-лайн покупки. /така пазарувам предимно/
-носени по веднъж.
-малък процент носени, но много запазени.
-подаръци, които не ми стават или не ми допадат.
-оригинални парфюми, които са ми омръзнали или такива, които не сработват добре с  кожата и възприятията ми.
Имам и някои изисквания, които ще споделя:
1. Изпращам основно с пощенската услуга на Еконт с наложен платеж. Цената е 2.50 плюс 2.5% такса върху стойността на нал.платеж. Мога да изпратя и като малък препоръчан пакет с БГ Пощи, но само след предварително заплащане! Ако не ви устройва- моля подминавайте обявите ми!

2.Разходите за доставка са  за сметка на купувача,ако не е упоменато друго в обявата. Цената на опаковките /когато се налага/  също.

3.Ако сте си избрали нещо, моля  да се  свържете с мен на ЛС,  за да уговорим и изясним всичко предварително.

4.Не прием оферта, ако след нея няма контакт на ЛС.

5.Пазарлъци за намаляване на  цени не коментирам и не отговарям на ЛС в тази връзка! Както и за размяна, щом не е  упомената в обявата като възможност!

Не искам да продавам артикулите си на всяка цена и съм максимално коректна в описанията и размерите. Приемам връщане само ако сте открили забележка, която не е упомената от мен.

Старая се да давам максимално точни размери на дрехите и обувките, освен стандартните  по етикет. В тази връзка - не приемам  връщане ако не сте преценили правилно мерките. 

За да си спестим неприятни емоции и конфликти, моля питайте предварително за всичко  което Ви интересува.

Често се налага да пътувам служебно за по 2-3 дни и моля за търпение ако не съм отговорила своевременно на зададен въпрос.
KickFish
KickFish=TheaFea
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 104


KickFish=TheaFea

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #496 -: Август 01, 2010, 19:16:27 »
Раздели ТемаНагоре

KickFish, влез в Редактирай Профила --> Настройки Изглед и Подредба и след това сложи отметка на Покажи най-новите лични съобщения горе.


Благодаря ти bionic  Kiss Kiss Kiss
Активен

Вярвам в добронамерената комуникация Smiley
Сериозните хора пишат на лични и ползват предимство.
За повече от една обява също давам предимство.
Разменям обяви, по които няма активност
и стига да ми хареса нещо от вашите обяви.
Ходя веднъж в седмицата до пощата.
Предпочитам предварително плащане!

♥♥♥ моите обяви ♥♥♥
♥♥♥ моите оценки ♥♥♥
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #497 -: Август 01, 2010, 20:05:41 »
Раздели ТемаНагоре

неможах да намеря опция за истриване на обява?пуснала съм две еднакви обяви Wink
Мила горе в дясно имаш ОПЦИИ с падащо меню-влез в "Редактиране на обява" и най-долу има квадратче даваш му отметка и след това долу на Потвърди промените
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #498 -: Август 01, 2010, 20:07:19 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,
отново ще поставя проблем,който при мен се случва постоянно и  писах веднъж за него, а именно за снимките. Вече няколко пъти изчезват от обявите ми или си разменят местата- снимка от една обява отива на мястото на друга в друга обява   Shocked
Днес например , в една от обявите ми за два потника,незнайно как , се беше "намърдала" снимка на  чужда блузка    ;D
Естествено ,че я изтрих и си оправих мойте снимки,но вероятно с това се е появил проблем и при дамата ,която е публикувала обява за въпросната блузка, а пък едновременно с това самата ми обява се беше преместила в размери,които не отговарят на раздела ,в който съм я публикувала.
Само искам да уточня,че снимките ми не се дублират с имена и не съм правила никакви промени в тази обява.
Извинявам се за дългият пост,но хем ми е смешно вече, хем се чудя защо се получават такива парадокси  Smiley

Нямам представа за тези аномалии как стават иххиихи само шефа може да каже някаква версия
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
mari_anka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #499 -: Август 01, 2010, 22:51:33 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, влизам с глупав въпрос, но като не мога да разбера, срам, не срам, ще питам.
Как става записването в обява? Влизам в нея, виждам снимките, информация за стоката, но никъде поле за записване и съответно губя ред.
Активен

Моите дъщери - на 4 и 8г.

Сбогом тате!
bionic
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


William third

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #500 -: Август 01, 2010, 23:54:15 »
Раздели ТемаНагоре

След описанието и банерите е полето за записване Cheesy
Активен

Не спазвам ред в обявите си и не подсещам на ЛС, ако имате сериозен интерес ми пишете ЛС.
Отговарям на всякакви въпроси, не ме мързи да снимам и измервам допълнително, ако се налага.
Държа на добрата комуникация.
Изпращам като МПП по БГ пощи или с наложен платеж по Еконт
Изисквам предварително плащане за всички потребители - по Еконт
С предимство са желаещите повече от 1 обява!
Оценките ми от другия сайт на лични.
mari_anka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #501 -: Август 02, 2010, 00:09:41 »
Раздели ТемаНагоре

лагодаря ти от сърце, bionic! Kiss
Отивам да се срамувам за глупавия въпрос.  Embarrassed Cheesy
Активен

Моите дъщери - на 4 и 8г.

Сбогом тате!
bionic
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


William third

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #502 -: Август 02, 2010, 00:22:27 »
Раздели ТемаНагоре

Ти пък, недей така Kiss
Активен

Не спазвам ред в обявите си и не подсещам на ЛС, ако имате сериозен интерес ми пишете ЛС.
Отговарям на всякакви въпроси, не ме мързи да снимам и измервам допълнително, ако се налага.
Държа на добрата комуникация.
Изпращам като МПП по БГ пощи или с наложен платеж по Еконт
Изисквам предварително плащане за всички потребители - по Еконт
С предимство са желаещите повече от 1 обява!
Оценките ми от другия сайт на лични.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #503 -: Август 02, 2010, 17:26:37 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,
отново ще поставя проблем,който при мен се случва постоянно и  писах веднъж за него, а именно за снимките. Вече няколко пъти изчезват от обявите ми или си разменят местата- снимка от една обява отива на мястото на друга в друга обява   Shocked
Днес например , в една от обявите ми за два потника,незнайно как , се беше "намърдала" снимка на  чужда блузка    ;D
Естествено ,че я изтрих и си оправих мойте снимки,но вероятно с това се е появил проблем и при дамата ,която е публикувала обява за въпросната блузка, а пък едновременно с това самата ми обява се беше преместила в размери,които не отговарят на раздела ,в който съм я публикувала.
Само искам да уточня,че снимките ми не се дублират с имена и не съм правила никакви промени в тази обява.
Извинявам се за дългият пост,но хем ми е смешно вече, хем се чудя защо се получават такива парадокси  Smiley


За да не се получават такива неща, най-добре си наименовайте снимките по собствен начин. Понякога се получава преплитане в имената на снимките .
Активен

*Ави*
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


мама на две сладурчета

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #504 -: Август 02, 2010, 18:10:54 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте !
Понеже не разбрах искам да попитам , ако публикувам повече от 5 обяви с носени дрешки на една и съща марка пак ли се счита за търговия ? Благодаря ви предварително за отговора   Smiley
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #505 -: Август 02, 2010, 18:29:44 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте !
Понеже не разбрах искам да попитам , ако публикувам повече от 5 обяви с носени дрешки на една и съща марка пак ли се счита за търговия ? Благодаря ви предварително за отговора   Smiley

Да!
Активен

elim
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #506 -: Август 02, 2010, 22:52:07 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,
отново ще поставя проблем,който при мен се случва постоянно и  писах веднъж за него, а именно за снимките. Вече няколко пъти изчезват от обявите ми или си разменят местата- снимка от една обява отива на мястото на друга в друга обява   Shocked
Днес например , в една от обявите ми за два потника,незнайно как , се беше "намърдала" снимка на  чужда блузка    ;D
Естествено ,че я изтрих и си оправих мойте снимки,но вероятно с това се е появил проблем и при дамата ,която е публикувала обява за въпросната блузка, а пък едновременно с това самата ми обява се беше преместила в размери,които не отговарят на раздела ,в който съм я публикувала.
Само искам да уточня,че снимките ми не се дублират с имена и не съм правила никакви промени в тази обява.
Извинявам се за дългият пост,но хем ми е смешно вече, хем се чудя защо се получават такива парадокси  Smiley


За да не се получават такива неща, най-добре си наименовайте снимките по собствен начин. Понякога се получава преплитане в имената на снимките .


Благодаря за отговорът-съобразявам се с това и всяка снимка си "кръщавам" по мой си начин  Smiley
 Когато се получи първият път и Ви писах,си мислех,че проблемът идва от мен,макар че и тогава снимките ми бяха с неповтарящи се имена. Но как стана това с появата на чужда снимка в моя обява  ;D И как от самосебе си,без да редактирам или каквото и да е по дадена обява-снимките се разместват  или изчезват и на мястото на снимка-остава празно,а като си отворя обявата на редакция-снимките ми се виждат:o
Поздрави от мен и съжалявам ,че продължавам тази дискусия,но наистина е странно...
Активен

Здравейте и благодаря на всеки, разгледал моите предложения за продажба.
Артикулите, който предлагам са:
-нови, от неуспешни он-лайн покупки. /така пазарувам предимно/
-носени по веднъж.
-малък процент носени, но много запазени.
-подаръци, които не ми стават или не ми допадат.
-оригинални парфюми, които са ми омръзнали или такива, които не сработват добре с  кожата и възприятията ми.
Имам и някои изисквания, които ще споделя:
1. Изпращам основно с пощенската услуга на Еконт с наложен платеж. Цената е 2.50 плюс 2.5% такса върху стойността на нал.платеж. Мога да изпратя и като малък препоръчан пакет с БГ Пощи, но само след предварително заплащане! Ако не ви устройва- моля подминавайте обявите ми!

2.Разходите за доставка са  за сметка на купувача,ако не е упоменато друго в обявата. Цената на опаковките /когато се налага/  също.

3.Ако сте си избрали нещо, моля  да се  свържете с мен на ЛС,  за да уговорим и изясним всичко предварително.

4.Не прием оферта, ако след нея няма контакт на ЛС.

5.Пазарлъци за намаляване на  цени не коментирам и не отговарям на ЛС в тази връзка! Както и за размяна, щом не е  упомената в обявата като възможност!

Не искам да продавам артикулите си на всяка цена и съм максимално коректна в описанията и размерите. Приемам връщане само ако сте открили забележка, която не е упомената от мен.

Старая се да давам максимално точни размери на дрехите и обувките, освен стандартните  по етикет. В тази връзка - не приемам  връщане ако не сте преценили правилно мерките. 

За да си спестим неприятни емоции и конфликти, моля питайте предварително за всичко  което Ви интересува.

Често се налага да пътувам служебно за по 2-3 дни и моля за търпение ако не съм отговорила своевременно на зададен въпрос.
Горгона
КрИв ФаСоН:)
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 187


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #507 -: Август 03, 2010, 10:22:17 »
Раздели ТемаНагоре

Забелязвам много избирателно качаване на снимките - публикуват се снимки над 2 МБ, опитвам с редакция да добавя трета- не става, махам другите две, за да остане само една - е пак не става.
« Последна редакция: Август 03, 2010, 10:25:11 от Горгона » Активен

Изпращам само с пощенската услуга на Еконт!
Плащането е или чрез Еконт паричен превод или като наложен платеж на пощенската пратка.
Всичките ми обяви са за продажба, не разменям!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #508 -: Август 03, 2010, 12:18:24 »
Раздели ТемаНагоре

Възможно е да  заради името на снимката , пробвай да направиш имета дълго буквосъчетание на латиница или много цифри
Активен

Горгона
КрИв ФаСоН:)
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 187


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #509 -: Август 03, 2010, 12:39:52 »
Раздели ТемаНагоре

Не е от името...слагам безумни словосъчетания в повечето случаи, а сега се наложи да сваля всички снимки от обявата, за да кача само една и не само, че не стана, ами и старите снимки не можах да си кача обратно.. Sad
Активен

Изпращам само с пощенската услуга на Еконт!
Плащането е или чрез Еконт паричен превод или като наложен платеж на пощенската пратка.
Всичките ми обяви са за продажба, не разменям!


Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: