{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НОВИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ  (Прочетена 36850 пъти)
0 Членове и 43 Гости преглежда(т) тази тема.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #105 -: Ноември 27, 2010, 15:42:21 »
Раздели ТемаНагоре

срам не срам-и аз сьм сравнително нова...и ще ви питам-как се четат коментарите по обявите тук Embarrassedаз изобщо не успявам да ги отворя Cheesyсрам,ама...ПОМАГАЙТЕ
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #106 -: Ноември 27, 2010, 16:09:23 »
Раздели ТемаНагоре

срам не срам-и аз сьм сравнително нова...и ще ви питам-как се четат коментарите по обявите тук Embarrassedаз изобщо не успявам да ги отворя Cheesyсрам,ама...ПОМАГАЙТЕ
Като отвориш дадената обява най-отдолу след рекламите са коментарите Kiss
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #107 -: Ноември 27, 2010, 19:16:34 »
Раздели ТемаНагоре

срам не срам-и аз сьм сравнително нова...и ще ви питам-как се четат коментарите по обявите тук Embarrassedаз изобщо не успявам да ги отворя Cheesyсрам,ама...ПОМАГАЙТЕ
Като отвориш дадената обява най-отдолу след рекламите са коментарите Kiss
зори,ма зор,а Cheesyблагодаря ти,не смея един месец да питам,ще кажат-всеки с ника си Cheesy Cheesy Cheesy Kiss
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #108 -: Ноември 28, 2010, 00:52:05 »
Раздели ТемаНагоре

срам не срам-и аз сьм сравнително нова...и ще ви питам-как се четат коментарите по обявите тук Embarrassedаз изобщо не успявам да ги отворя Cheesyсрам,ама...ПОМАГАЙТЕ
Като отвориш дадената обява най-отдолу след рекламите са коментарите Kiss
зори,ма зор,а Cheesyблагодаря ти,не смея един месец да питам,ще кажат-всеки с ника си Cheesy Cheesy Cheesy Kiss

 Tongue Tongue Tongue Wink Wink
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #109 -: Декември 03, 2010, 08:17:41 »
Раздели ТемаНагоре

Нека попитам и аз.Една мама се е записала на моя обява и се бяхме разбрали да пусне тя запис аз пакета.Ама така стана,че аз не успях в оговорения ден,час и т.н. и се претесних,че ще си  помисли,че съм я метнала.Писах на лични и обясних и тя каза,че няма проблем.Попитах дали ми е изпратила записа и каза,че нее следобед и че ще пише на лични.Да ама нямам нищо от нея.Според Вас първо записа ли да изчакам или да пускам пакета пък каквото стане.Значи мамето е без никаква оценка.Благодаря Ви   
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #110 -: Декември 03, 2010, 08:22:04 »
Раздели ТемаНагоре

Нека попитам и аз.Една мама се е записала на моя обява и се бяхме разбрали да пусне тя запис аз пакета.Ама така стана,че аз не успях в оговорения ден,час и т.н. и се претесних,че ще си  помисли,че съм я метнала.Писах на лични и обясних и тя каза,че няма проблем.Попитах дали ми е изпратила записа и каза,че нее следобед и че ще пише на лични.Да ама нямам нищо от нея.Според Вас първо записа ли да изчакам или да пускам пакета пък каквото стане.Значи мамето е без никаква оценка.Благодаря Ви   
За мен редното е да изчакаш записа ,ама не знам що си правите такива уговорки -аз винаги казвам ако не успея за понеделник ще е вторник та да си имам аванс за нещо непредвидено ако изкочи.Или пък предупреждавам ,че при получаване на записа пускам колетчето  Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #111 -: Декември 03, 2010, 08:23:52 »
Раздели ТемаНагоре

Според мен, изчакай лично, че го е пуснала и пускай и ти. Все пак имате уговорка да пускате заедно, не е редно, тя да чака 2 дни след записа.
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #112 -: Декември 03, 2010, 08:24:58 »
Раздели ТемаНагоре

Нека попитам и аз.Една мама се е записала на моя обява и се бяхме разбрали да пусне тя запис аз пакета.Ама така стана,че аз не успях в оговорения ден,час и т.н. и се претесних,че ще си  помисли,че съм я метнала.Писах на лични и обясних и тя каза,че няма проблем.Попитах дали ми е изпратила записа и каза,че нее следобед и че ще пише на лични.Да ама нямам нищо от нея.Според Вас първо записа ли да изчакам или да пускам пакета пък каквото стане.Значи мамето е без никаква оценка.Благодаря Ви   
За мен редното е да изчакаш записа ,ама не знам що си правите такива уговорки -аз винаги казвам ако не успея за понеделник ще е вторник та да си имам аванс за нещо непредвидено ако изкочи.Или пък предупреждавам ,че при получаване на записа пускам колетчето  Smiley
Ами що,защото съм такъв човек всичко на момента ако може да стане.Ами днес ще пиша и ще я питам пак а студ не студ ако е изпратила парите ще ходя да го пускам пакета а ако не е ще и кажа,че първо парите ще чакам и тогава пратката
Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #113 -: Декември 03, 2010, 08:25:49 »
Раздели ТемаНагоре

Според мен, изчакай лично, че го е пуснала и пускай и ти. Все пак имате уговорка да пускате заедно, не е редно, тя да чака 2 дни след записа.
ок мила
Активен

kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #114 -: Декември 03, 2010, 08:31:31 »
Раздели ТемаНагоре

Според мен, изчакай лично, че го е пуснала и пускай и ти. Все пак имате уговорка да пускате заедно, не е редно, тя да чака 2 дни след записа.
ок мила
Ако имаш някакво съмнение, помоли да снима бележката, знам ли? Голяма ли е сумата.
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #115 -: Декември 03, 2010, 08:36:00 »
Раздели ТемаНагоре

Нека попитам и аз.Една мама се е записала на моя обява и се бяхме разбрали да пусне тя запис аз пакета.Ама така стана,че аз не успях в оговорения ден,час и т.н. и се претесних,че ще си  помисли,че съм я метнала.Писах на лични и обясних и тя каза,че няма проблем.Попитах дали ми е изпратила записа и каза,че нее следобед и че ще пише на лични.Да ама нямам нищо от нея.Според Вас първо записа ли да изчакам или да пускам пакета пък каквото стане.Значи мамето е без никаква оценка.Благодаря Ви   
За мен редното е да изчакаш записа ,ама не знам що си правите такива уговорки -аз винаги казвам ако не успея за понеделник ще е вторник та да си имам аванс за нещо непредвидено ако изкочи.Или пък предупреждавам ,че при получаване на записа пускам колетчето  Smiley
Ами що,защото съм такъв човек всичко на момента ако може да стане.Ами днес ще пиша и ще я питам пак а студ не студ ако е изпратила парите ще ходя да го пускам пакета а ако не е ще и кажа,че първо парите ще чакам и тогава пратката
Щом ти я питаш дали го е пуснала а не ти пише тя ,намирисва ми ,че няма да има запис  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #116 -: Декември 03, 2010, 08:42:49 »
Раздели ТемаНагоре

Абе и на мен ама.....................даже скайпа си даде с малки деца е ще разкажа подробности Wink
Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #117 -: Декември 03, 2010, 08:43:30 »
Раздели ТемаНагоре

Според мен, изчакай лично, че го е пуснала и пускай и ти. Все пак имате уговорка да пускате заедно, не е редно, тя да чака 2 дни след записа.
ок мила
Ако имаш някакво съмнение, помоли да снима бележката, знам ли? Голяма ли е сумата.
15лв.
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #118 -: Декември 03, 2010, 16:48:45 »
Раздели ТемаНагоре

Абе и на мен ама.....................даже скайпа си даде с малки деца е ще разкажа подробности Wink
Ох с тези с скайпове,с тези деца.Я си изчакай записа ти..........и на мен ми дадоха скайп,писах ме си,разменихме и хоп покупка после иииииииии 38 страници за нея.Недей се доверява Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #119 -: Декември 03, 2010, 17:12:52 »
Раздели ТемаНагоре

Абе и на мен ама.....................даже скайпа си даде с малки деца е ще разкажа подробности Wink
Ох с тези с скайпове,с тези деца.Я си изчакай записа ти..........и на мен ми дадоха скайп,писах ме си,разменихме и хоп покупка после иииииииии 38 страници за нея.Недей се доверява Lips Sealed
ok
Активен



Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: