{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НОВИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ  (Прочетена 36745 пъти)
0 Членове и 35 Гости преглежда(т) тази тема.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Ноември 18, 2010, 18:33:21 »
Раздели ТемаНагоре

А дали в Павликени не  е обран магазин за обувки  Shocked Cheesy
(laugh2)
.
Хиихииих ти пък,то щеше да се разчуе и тези нямаше да успеят да си ги продават Cheesy Cheesy Cheesy
Ами, ами ...Момето успива шефката, че в склада всичко е налично  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Ноември 18, 2010, 18:40:40 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Здравейте,извинявам се за притеснението,но няколко потребителки открихме съвпадение на снимки от Ваша обява и обява на много некоректна дама.Моля Ви ,за да не си вадим грешни заключения да се включите в темата и да дадете яснота по въпроса.Предварително искам да поясня,че не Ви обвиняваме в нищо,просто съвпадението е голямо!Прилагам Ви линк към темата:http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=564.45
А това са Вашата обява и тази на лъжливото майче.
http://www.http://www.copy--paste.com/BgDomakinq?v=wall/ppc/showproduct.php?product=1224217
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=83543&cat=500
Само искам  да спомена,че и в Аукро се въртеше обява за същите боти,със същите снимки,но №39.Благодаря Ви предварително и още веднъж се извинявам за безпокойството!
Ето това пратих току що!
Активен

van4e_didi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 205


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Ноември 18, 2010, 18:42:59 »
Раздели ТемаНагоре

Лелеееееееее,amber,кой ползва моя профил във Фейсбук!!!!!
Сега случайно се зачетох във форума,проследявам аз линковете,които си дала и кого гледам-мен!!!!
Че откъде си взела тези имейли бе мила,аз съм van4e_didi  -и в двата сайта съм стова име и много те моля да ми разясниш за какво иде реч,аз сега ще се разровя назад и ще видя,коя е тази,дето ползва моята поща и моя профи!!!!
То става като в криминален филм почти?
Ти да не си в грешка някаква,щото ако не си,за мен е страшно неприятно някой да ме изкарва лъжкиня и крадла,още повече че съм от Червен бряг,а не от Павликени.... Shocked-и в двата сайта си имам достатъчно и само положителни оценки....
Активен

Чакам след запис в обявата изявен интерес и на лични,иначе ред не пазя!Връщам неотговарящи на обявеното състояние и описание неща!Ползвани вещи плащам след като получа,само за нови мога да пратя парите напред!Продажбата е с предимство пред размяната,интересът към повече от една обява-също!Пращам и получавам като малък пакет по пощата,но може и по Еконт-пощенска пратка 2.50 лв,а на куриерските можем да ползваме отстъпка 20% !Пари също предпочитам да пращам и получавам по Еконт-по -евтино и бързо е!Имам сметка и в Експресбанк.
По мое усмотрение-предварително плащане-нищо лично,просто предпазна мярка за непознати и нови за мен потребители!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Ноември 18, 2010, 18:50:02 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Лелеееееееее,amber,кой ползва моя профил във Фейсбук!!!!!
Сега случайно се зачетох във форума,проследявам аз линковете,които си дала и кого гледам-мен!!!!
Че откъде си взела тези имейли бе мила,аз съм van4e_didi  -и в двата сайта съм стова име и много те моля да ми разясниш за какво иде реч,аз сега ще се разровя назад и ще видя,коя е тази,дето ползва моята поща и моя профи!!!!
То става като в криминален филм почти?
Ти да не си в грешка някаква,щото ако не си,за мен е страшно неприятно някой да ме изкарва лъжкиня и крадла,още повече че съм от Червен бряг,а не от Павликени.... Shocked-и в двата сайта си имам достатъчно и само положителни оценки..
Мила ако щракнеш два пъти върху адреса се появява твоят профил.И аз  първо  се прецаках ,ама после се светнах.Копирай пак и постави на ново.Или ти си Вероника Салева?
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #64 -: Ноември 18, 2010, 18:53:11 »
Раздели ТемаНагоре

Лелеееееееее,amber,кой ползва моя профил във Фейсбук!!!!!
Сега случайно се зачетох във форума,проследявам аз линковете,които си дала и кого гледам-мен!!!!
Че откъде си взела тези имейли бе мила,аз съм van4e_didi  -и в двата сайта съм стова име и много те моля да ми разясниш за какво иде реч,аз сега ще се разровя назад и ще видя,коя е тази,дето ползва моята поща и моя профи!!!!
То става като в криминален филм почти?
Ти да не си в грешка някаква,щото ако не си,за мен е страшно неприятно някой да ме изкарва лъжкиня и крадла,още повече че съм от Червен бряг,а не от Павликени.... Shocked-и в двата сайта си имам достатъчно и само положителни оценки....
И при мен се получи така като цъкнах на профила ми излезе моя фейсбук  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
van4e_didi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 205


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Ноември 18, 2010, 18:59:21 »
Раздели ТемаНагоре

Не,не съм Вероника Сълева,а Иванка Живкова,но много добре познавам Вероника Сълева-тя ми е съгражданка и добра приятелка,също е от Червен бряг,абсолютно коректна и лоялна е,познавам я твърде добре за да знам какво говоря!!!!
Между другото току- що говорих с нея по телефона и я информирах че с нейни снимки и данни се злоупотребява ,тя се прибира в момента от София и като си дойде ще пише във форума!!!Тя ми каза ,че е пуснала в Продавалника такива боти за продажба,ама нещо не разбрах как точно стоят нещата-снимките ли са и копнати или какво?
Успяхте обаче да притесните и разтревожени и мен,и нея и то доста!!!
Активен

Чакам след запис в обявата изявен интерес и на лични,иначе ред не пазя!Връщам неотговарящи на обявеното състояние и описание неща!Ползвани вещи плащам след като получа,само за нови мога да пратя парите напред!Продажбата е с предимство пред размяната,интересът към повече от една обява-също!Пращам и получавам като малък пакет по пощата,но може и по Еконт-пощенска пратка 2.50 лв,а на куриерските можем да ползваме отстъпка 20% !Пари също предпочитам да пращам и получавам по Еконт-по -евтино и бързо е!Имам сметка и в Експресбанк.
По мое усмотрение-предварително плащане-нищо лично,просто предпазна мярка за непознати и нови за мен потребители!
van4e_didi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 205


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #66 -: Ноември 18, 2010, 19:05:33 »
Раздели ТемаНагоре

Уф,че ме изплаши бе жена!!! :Smiley
Кажи,че трябва да се копира,а не давай такива преки линкове,че ми изкара акъла като лъсна моята снимка!!!
Ама да знаете,че и Вероника е шашната!!!Това,че съвпадат снимките на обявите,нищо не значи,или по-точно значи,че мацката копва чужди обяви и се опитва да ги продаде,като иска парите напред!
Абе,маминки,верно ли ще има такива,които ще и пратят парите напред,без да и погледнат профила???
Направо съм шашната!!!
Активен

Чакам след запис в обявата изявен интерес и на лични,иначе ред не пазя!Връщам неотговарящи на обявеното състояние и описание неща!Ползвани вещи плащам след като получа,само за нови мога да пратя парите напред!Продажбата е с предимство пред размяната,интересът към повече от една обява-също!Пращам и получавам като малък пакет по пощата,но може и по Еконт-пощенска пратка 2.50 лв,а на куриерските можем да ползваме отстъпка 20% !Пари също предпочитам да пращам и получавам по Еконт-по -евтино и бързо е!Имам сметка и в Експресбанк.
По мое усмотрение-предварително плащане-нищо лично,просто предпазна мярка за непознати и нови за мен потребители!
van4e_didi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 205


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #67 -: Ноември 18, 2010, 19:16:53 »
Раздели ТемаНагоре

А между впрочем,пак говорих по телефона с ronito-Виктория Сълева и тя ми каза,че тия обувки ги е получила преди няколко дни,спечелила ги от AUKRO,но са и пратили номер,различено от нейния и тя ги е пуснала за това за продажба.Явно и другите боти имат същия произход-от същия сайт са,но са различен номер.Можете да проверите,че ronito ползва едно и също име и тук,и в другия сайт!
Активен

Чакам след запис в обявата изявен интерес и на лични,иначе ред не пазя!Връщам неотговарящи на обявеното състояние и описание неща!Ползвани вещи плащам след като получа,само за нови мога да пратя парите напред!Продажбата е с предимство пред размяната,интересът към повече от една обява-също!Пращам и получавам като малък пакет по пощата,но може и по Еконт-пощенска пратка 2.50 лв,а на куриерските можем да ползваме отстъпка 20% !Пари също предпочитам да пращам и получавам по Еконт-по -евтино и бързо е!Имам сметка и в Експресбанк.
По мое усмотрение-предварително плащане-нищо лично,просто предпазна мярка за непознати и нови за мен потребители!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #68 -: Ноември 18, 2010, 19:46:16 »
Раздели ТемаНагоре

Моята теория (сигурно не само моята де  Cheesy ) е че Swetli си е чисто и просто една мошенничка, която не продава нищо, краде снимки, иска предварително плащане или се съгласява на размяна и така лъже хората и прибира къде, каквото може.

Ето я момата Swetli:
http://www.facebook.com/home.php?ref=home#!/profile.php?id=100000409720211

А ето я ronito от Продавалника:
http://www.facebook.com/home.php?ref=home#!/profile.php?id=100001555135530

...поне това намерих с мейлите им.
За Swetli така като гледам наистина е на 14г,
А ronito имам една позната която я познава и тя е от Червен бряг,така че ако има нещо............
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #69 -: Ноември 18, 2010, 19:49:40 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
А между впрочем,пак говорих по телефона с ronito-Виктория Сълева и тя ми каза,че тия обувки ги е получила преди няколко дни,спечелила ги от AUKRO,но са и пратили номер,различено от нейния и тя ги е пуснала за това за продажба.Явно и другите боти имат същия произход-от същия сайт са,но са различен номер.Можете да проверите,че ronito ползва едно и също име и тук,и в другия сайт!
Мила,аз на Ронито и пратих л.с,даже съм го копирала и тук -4-5 поста по напред виж.Обяснила съм и каква е  ситуацията ,дала съм и всичко необходимо,сега остава само ако има желание да се включи в темата!
Даже,ето пак ще го копирам(това изпратих на Ронито):
Цитат
Здравейте,извинявам се за притеснението,но няколко потребителки открихме съвпадение на снимки от Ваша обява и обява на много некоректна дама.Моля Ви ,за да не си вадим грешни заключения да се включите в темата и да дадете яснота по въпроса.Предварително искам да поясня,че не Ви обвиняваме в нищо,просто съвпадението е голямо!Прилагам Ви линк към темата:http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=564.45
А това са Вашата обява и тази на лъжливото майче.
http://www.http://www.copy--paste.com/BgDomakinq?v=wall/ppc/showproduct.php?product=1224217
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=83543&cat=500
Само искам  да спомена,че и в Аукро се въртеше обява за същите боти,със същите снимки,но №39.Благодаря Ви предварително и още веднъж се извинявам за безпокойството!
Активен

bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #70 -: Ноември 18, 2010, 20:00:16 »
Раздели ТемаНагоре

Леле тука взе да става страшно. Стават все по-изобретателни.
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
van4e_didi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 205


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #71 -: Ноември 18, 2010, 20:02:40 »
Раздели ТемаНагоре

Нали писах,че не си е в къщи в момента ronito и няма как да отговори-на път е и се прибира от София,като си дойде,ще види съобщението,което си и пратила и може по нощите да е,но ще отговори...Аз стигам до извода,че и онези боти са от AUKRO.На Вероника просто и изпратиха вместо спечеления на търга 39 номер 38,не и станаха и за това ги е пуснала за продажба,вместо да се разправя да ги връща.Едни боти,но различен номер и от различни продавачи...хубаво си открила съвпадението с обявите,но става дума все пак за две различни лица (evil7)...и на нея със сигурност няма да и е приятно да я асоциират с една 14 годишна крадла,дето се е опитала да завлече някоя мама,пък макар и по съвпадение някакво...
« Последна редакция: Ноември 18, 2010, 20:08:12 от van4e_didi » Активен

Чакам след запис в обявата изявен интерес и на лични,иначе ред не пазя!Връщам неотговарящи на обявеното състояние и описание неща!Ползвани вещи плащам след като получа,само за нови мога да пратя парите напред!Продажбата е с предимство пред размяната,интересът към повече от една обява-също!Пращам и получавам като малък пакет по пощата,но може и по Еконт-пощенска пратка 2.50 лв,а на куриерските можем да ползваме отстъпка 20% !Пари също предпочитам да пращам и получавам по Еконт-по -евтино и бързо е!Имам сметка и в Експресбанк.
По мое усмотрение-предварително плащане-нищо лично,просто предпазна мярка за непознати и нови за мен потребители!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #72 -: Ноември 18, 2010, 20:05:31 »
Раздели ТемаНагоре

Нали писах,че не си е в къщи в момента ronito и няма как да отговори-на път е и се прибира от София,като си дойде,ще види съобщението,което си и пратила и може по нощите да е,но ще отговори...Аз стигам до извода,че и онези боти са от AUKRO.На Вероника просто и изпратиха вместо спечеления на търга 39 номер 38,не и станаха и за това ги е пуснала за продажба,вместо да се разправя да ги връща.Едни боти,но различен номер и от различни продавачи...май не трябва да се бърза толкова с прибързаните заключения че става дума за едно и също лице...
Никой не я обвинява. Народът толкова се наплаши, че вече какво ли не ни минава през главите Wink Разни схеми с майки, дъщери, братовчедки снахи и цели роди.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
van4e_didi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 205


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #73 -: Ноември 18, 2010, 20:09:22 »
Раздели ТемаНагоре

абе така си е,ама е неприятно,щото се поставям на нейно място-приятелки сме и ми стана гадно...като си дойде,и тя ще пише...
Активен

Чакам след запис в обявата изявен интерес и на лични,иначе ред не пазя!Връщам неотговарящи на обявеното състояние и описание неща!Ползвани вещи плащам след като получа,само за нови мога да пратя парите напред!Продажбата е с предимство пред размяната,интересът към повече от една обява-също!Пращам и получавам като малък пакет по пощата,но може и по Еконт-пощенска пратка 2.50 лв,а на куриерските можем да ползваме отстъпка 20% !Пари също предпочитам да пращам и получавам по Еконт-по -евтино и бързо е!Имам сметка и в Експресбанк.
По мое усмотрение-предварително плащане-нищо лично,просто предпазна мярка за непознати и нови за мен потребители!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #74 -: Ноември 18, 2010, 20:11:31 »
Раздели ТемаНагоре

абе така си е,ама е неприятно,щото се поставям на нейно място-приятелки сме и ми стана гадно...
Да гадно е, но пък нали се опитваме да изясним нещата.
 Може да се радва, че има приятелка като теб Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: