{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НОВИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ  (Прочетена 36821 пъти)
0 Членове и 23 Гости преглежда(т) тази тема.
ronito
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 45

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #75 -: Ноември 18, 2010, 20:25:54 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте ,аз съм ronito ,сега се прибирам от път и ме осведомиха по телефона ,че сте замешали името ми в някакви далавери,от което аз съм възмотена.Много моля ,ако някой страда от болен мозък преди да обвинява някого да си направи труда да провери за какво става на въпрос.Ботите ,които съм публикувала в продавалника съм купила от аукро и вместо номер 39 са ми изпратили 38.Използвах снимките за да не правя нови.Това е цялата работа.Винаги съм била коректна и съм потресена от споменаването ми по подобни поводи...
Активен

Оценките ми в продавалника
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=41859&profile_type=feedback
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #76 -: Ноември 18, 2010, 20:34:00 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
дравейте ,аз съм ronito ,сега се прибирам от път и ме осведомиха по телефона ,че сте замешали името ми в някакви далавери,от което аз съм възмотена.Много моля ,ако някой страда от болен мозък преди да обвинява някого да си направи труда да провери за какво става на въпрос.Ботите ,които съм публикувала в продавалника съм купила от аукро и вместо номер 39 са ми изпратили 38.Използвах снимките за да не правя нови.Това е цялата работа.Винаги съм била коректна и съм потресена от споменаването ми по подобни поводи...
Мила,малко пресилваш нещата с болните мозъци.Аз най учтиво те помолих да изкажеш мнението си по въпроса,защото тези боти се предлагаха тук със същите снимки на мен и още две-три момичета.В същото време имаше и обява в Аукро със същите снимки.И сега понеже и ти ги публикуваш 1:1,та ни стана интересно!НЕ ТЕ ОБВИНЯВАМЕ В НИЩО,ПРОСТО ИСКАХМЕ ДА РАЗБЕРЕМ ИСТИНАТА.И ТЕ УВЕРЯВАМ,ЧЕ ВСИЧКИ ТУК СМЕ СЪВСЕМ НАРЕД![/color]
Активен

ronito
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 45

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #77 -: Ноември 18, 2010, 20:43:03 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм работещ човек и не седя на компютъра по цял ден да нища далаверите тук.Мисля ,че някой ми дължи извинение.Добре ,че беше Ванче –диди.Иначе нямаче и да рабера за какво става на въпрос.
Активен

Оценките ми в продавалника
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=41859&profile_type=feedback
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #78 -: Ноември 18, 2010, 20:53:05 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм работещ човек и не седя на компютъра по цял ден да нища далаверите тук.Мисля ,че някой ми дължи извинение.Добре ,че беше Ванче –диди.Иначе нямаче и да рабера за какво става на въпрос.

Мила,аз забелязах съвпаденията и пуснах линкове да се видят приликите-които както си видяла са очевадни.
Целта ми не беше да те обидя и още дори като пуснах поста си ,се извиних предварително,ако някой се обиди от това което ще покажа.
Целта ми изобщо не е била да те обидя,или изкарам някакво мошенничка или каквато ти си мислиш,че ставаш по този начин.
Просто за много кратко време,тук доста потребителки се опариха от една друга,която както си разбрала има едно към едно като твоите снимки за ботите.
Преди да обвиняваш някого,че е с болен мозък се постави на всички майчета тук които се оказаха завлечени и си помисли-ако ти попаднеше на нещо такова-нямаше ли да пишеш и споделиш............. Huh?
За човек ползваш онлай пазаруването не виждам смисъл да ти казвам,че това нещастие може да се случи на всеки един от нас.Това,че ние стоим сега от едната страна на барикадата,не значи че утре няма да сме от пострадалите.
Затова си позволих да напиша всичко това в по-горният си пост.
За пореден път се извинявам-но се надявам и ти да ни разбереш :Smiley
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #79 -: Ноември 18, 2010, 21:01:00 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Аз съм работещ човек и не седя на компютъра по цял ден да нища далаверите тук.Мисля ,че някой ми дължи извинение.Добре ,че беше Ванче –диди.Иначе нямаче и да рабера за какво става на въпрос.

Мила,аз забелязах съвпаденията и пуснах линкове да се видят приликите-които както си видяла са очевадни.
Целта ми не беше да те обидя и още дори като пуснах поста си ,се извиних предварително,ако някой се обиди от това което ще покажа.
Целта ми изобщо не е била да те обидя,или изкарам някакво мошенничка или каквато ти си мислиш,че ставаш по този начин.
Просто за много кратко време,тук доста потребителки се опариха от една друга,която както си разбрала има едно към едно като твоите снимки за ботите.
Преди да обвиняваш някого,че е с болен мозък се постави на всички майчета тук които се оказаха завлечени и си помисли-ако ти попаднеше на нещо такова-нямаше ли да пишеш и споделиш............. Huh?
За човек ползваш онлай пазаруването не виждам смисъл да ти казвам,че това нещастие може да се случи на всеки един от нас.Това,че ние стоим сега от едната страна на барикадата,не значи че утре няма да сме от пострадалите.
Затова си позволих да напиша всичко това в по-горният си пост.
За пореден път се извинявам-но се надявам и ти да ни разбереш
И аз заставам зад твоите думи!
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #80 -: Ноември 18, 2010, 21:08:06 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм работещ човек и не седя на компютъра по цял ден да нища далаверите тук.Мисля ,че някой ми дължи извинение.Добре ,че беше Ванче –диди.Иначе нямаче и да рабера за какво става на въпрос.

Мила,аз забелязах съвпаденията и пуснах линкове да се видят приликите-които както си видяла са очевадни.
Целта ми не беше да те обидя и още дори като пуснах поста си ,се извиних предварително,ако някой се обиди от това което ще покажа.
Целта ми изобщо не е била да те обидя,или изкарам някакво мошенничка или каквато ти си мислиш,че ставаш по този начин.
Просто за много кратко време,тук доста потребителки се опариха от една друга,която както си разбрала има едно към едно като твоите снимки за ботите.
Преди да обвиняваш някого,че е с болен мозък се постави на всички майчета тук които се оказаха завлечени и си помисли-ако ти попаднеше на нещо такова-нямаше ли да пишеш и споделиш............. Huh?
За човек ползваш онлай пазаруването не виждам смисъл да ти казвам,че това нещастие може да се случи на всеки един от нас.Това,че ние стоим сега от едната страна на барикадата,не значи че утре няма да сме от пострадалите.
Затова си позволих да напиша всичко това в по-горният си пост.
За пореден път се извинявам-но се надявам и ти да ни разбереш :Smiley
Аз също заставам зад теб,защото аз също щях да пратя пари за тези и още едни боти..............та рони малко ти е груп тона,не мисля че си прочела всичко и си вникнала в мислълта на другите.... и кажи кой ти ги прати тези боти,всичко взе да става толкова мътно,че нямам думи,защо се палиш толкова като не си виновна,кажи повече за тези боти,ТУК БОЛНИ МОЗЪЦИ НЯМА...............
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
milenna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 276


http://nagradite.net/milenna - Моля дайте точка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #81 -: Ноември 18, 2010, 23:26:33 »
Раздели ТемаНагоре

Мале тука е станало страшно.... Таз моята "приятелка" Светли какви ги е надробила не може да се разбере.
Сега като прочетох какво сте писали имам и друга версия. Откраднала е снимките, пуснала е обява и се е гласяла да ги уж размени за нещо и човека отсреща дето трябва да ги получи да остане прецакан естествено! В другата тема дето аз пуснах казаха, че била с много лоша слава в града си била от лошо семейство. А аз и направих коледен подарък да я зарадвам Lips Sealed
Активен


http://www.clixsense.com/?4000032
Изпращане/плащане едновременно
Предпочитам парите по банкова сметка в ОББ или ПИБ - безплатно е внасянето в офис на банката. Може да се разберем и за друг вариант! Имам малко дете и нямам възможност да излизам всеки ден!
Ако има повече желаещи да купят, с предимство са плащащите по банков път, независимо от реда на запис
Не приемам връщане!
Не изпращам за проба!
От нови потребители и такива с отрицателни оценки  - предварително плащане!
Коректна съм и очаквам същото и от вас!
Merianlll
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #82 -: Ноември 19, 2010, 00:04:37 »
Раздели ТемаНагоре

Исках да споделя за този диалог:
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=80132&cat=26
Много се смях... не на купувалката естествено  Cheesy
Активен

Обичам да чета ЛС
Поставяйте оценки!!!!!
Изчаквам записалите се колкото преценя.
Не плащам предварително, за да няма после изненади.
Връщам без да питам при несъответствие на състоянието, макар и да се набутвам с пощенските.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=67319&profile_type=feedback /моля, редактирайте "сс" в думата "prodavalnicc" с "к" и ще ми ги видите. Не знам защо не ми се получава правилен линк.
desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #83 -: Ноември 19, 2010, 00:10:36 »
Раздели ТемаНагоре

Исках да споделя за този диалог:
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=80132&cat=26
Много се смях... не на купувалката естествено  Cheesy
развесели ме посред нощите Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Мишкова влязла в ролята на психотерапевт (laugh6) (laugh1) (laugh1) (laugh1) (laugh6)
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #84 -: Ноември 19, 2010, 00:33:38 »
Раздели ТемаНагоре

Исках да споделя за този диалог:
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=80132&cat=26
Много се смях... не на купувалката естествено  Cheesy
(laugh3) (laugh3) (laugh3) тя Мишкова си е такава Tongue няма грешка тя Kiss Kiss
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #85 -: Ноември 19, 2010, 00:37:54 »
Раздели ТемаНагоре

Исках да споделя за този диалог:
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=80132&cat=26
Много се смях... не на купувалката естествено  Cheesy
развесели ме посред нощите Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Мишкова влязла в ролята на психотерапевт (laugh6) (laugh1) (laugh1) (laugh1) (laugh6)
Наистина е смешно! (laugh5) (laugh5) (laugh5)
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
Mishkova
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 896


Живей както можеш, ако не можеш както искаш!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #86 -: Ноември 19, 2010, 00:49:57 »
Раздели ТемаНагоре

Исках да споделя за този диалог:
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=80132&cat=26
Много се смях... не на купувалката естествено  Cheesy
развесели ме посред нощите Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Мишкова влязла в ролята на психотерапевт (laugh6) (laugh1) (laugh1) (laugh1) (laugh6)

Еййййййй,това го бях забравила !!!! Cheesy)))))))Ама съм се смяла и аз самата,ша знайте!!!!!! Cheesy))))
Е,кажете ми -кво ги правите такива продавачки?!!! Lips Sealed
Имах мерак да я купя чантата,ама то ми  се уби и мерак ,и всичко!!!! :Smiley
Нищо де,поне се посмях доволно -предоволно!!! Cheesy))))
Лека вечер на всички!!
Активен

1.Изпращам и получавам с пощенска пратка с наложен платеж по Еконт!!!
2.Връщам стока с неописани дефекти и състояние,несъответсващо на описаното в обявата!
3.Не желая размяна!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #87 -: Ноември 19, 2010, 00:53:58 »
Раздели ТемаНагоре

Исках да споделя за този диалог:
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=80132&cat=26
Много се смях... не на купувалката естествено  Cheesy
развесели ме посред нощите Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Мишкова влязла в ролята на психотерапевт (laugh6) (laugh1) (laugh1) (laugh1) (laugh6)

Еййййййй,това го бях забравила !!!! Cheesy)))))))Ама съм се смяла и аз самата,ша знайте!!!!!! Cheesy))))
Е,кажете ми -кво ги правите такива продавачки?!!! Lips Sealed
Имах мерак да я купя чантата,ама то ми  се уби и мерак ,и всичко!!!! :Smiley
Нищо де,поне се посмях доволно -предоволно!!! Cheesy))))
Лека вечер на всички!!
Хиихииии защо не я пита за този гърк дето я лъже 1 година  (laugh2) (laugh2) (laugh2)
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Mishkova
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 896


Живей както можеш, ако не можеш както искаш!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #88 -: Ноември 19, 2010, 00:58:17 »
Раздели ТемаНагоре

Исках да споделя за този диалог:
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=80132&cat=26
Много се смях... не на купувалката естествено  Cheesy
развесели ме посред нощите Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Мишкова влязла в ролята на психотерапевт (laugh6) (laugh1) (laugh1) (laugh1) (laugh6)

Еййййййй,това го бях забравила !!!! Cheesy)))))))Ама съм се смяла и аз самата,ша знайте!!!!!! Cheesy))))
Е,кажете ми -кво ги правите такива продавачки?!!! Lips Sealed
Имах мерак да я купя чантата,ама то ми  се уби и мерак ,и всичко!!!! :Smiley
Нищо де,поне се посмях доволно -предоволно!!! Cheesy))))
Лека вечер на всички!!
Хиихииии защо не я пита за този гърк дето я лъже 1 година  (laugh2) (laugh2) (laugh2)
Питай в обявата бре,тя ще ти каже мацката!!!!!Аз какво я питам,тя какво ми отговаря!!! CheesyНищо де,развеселихме се поне!!!!
Активен

1.Изпращам и получавам с пощенска пратка с наложен платеж по Еконт!!!
2.Връщам стока с неописани дефекти и състояние,несъответсващо на описаното в обявата!
3.Не желая размяна!
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #89 -: Ноември 19, 2010, 08:12:05 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, за мен все още остава загадка :Smiley,как три различни по номер боти се оказаха на три различни места при три различни потребителки с едни и същи снимки Sad.
Кой от кого е крадвал снимки? Huh?Мистерияяяяяяяяяяяяяяяя :Smiley
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.


Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: