{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НОВИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ  (Прочетена 36752 пъти)
0 Членове и 42 Гости преглежда(т) тази тема.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #120 -: Декември 03, 2010, 17:42:39 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Цитат на: velkova_1914 в Днес в 08:42:49
Абе и на мен ама.....................даже скайпа си даде с малки деца е ще разкажа подробности Wink
Ох с тези с скайпове,с тези деца.Я си изчакай записа ти..........и на мен ми дадоха скайп,писах ме си,разменихме и хоп покупка после иииииииии 38 страници за нея.Недей се доверява Lips Sealed
Мила,щом няма оценки,изчакай първо записа.Аз днес изпратих неща на две нови майчета.И двете без аз нищо да казвам ми писаха,да им пусна нещата като получа записите.Това за мен са много коректни дами Kiss
Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #121 -: Декември 03, 2010, 21:30:27 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Цитат на: velkova_1914 в Днес в 08:42:49
Абе и на мен ама.....................даже скайпа си даде с малки деца е ще разкажа подробности Wink
Ох с тези с скайпове,с тези деца.Я си изчакай записа ти..........и на мен ми дадоха скайп,писах ме си,разменихме и хоп покупка после иииииииии 38 страници за нея.Недей се доверява Lips Sealed
Мила,щом няма оценки,изчакай първо записа.Аз днес изпратих неща на две нови майчета.И двете без аз нищо да казвам ми писаха,да им пусна нещата като получа записите.Това за мен са много коректни дами Kiss
ок така ще направя Wink
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #122 -: Декември 03, 2010, 23:50:19 »
Раздели ТемаНагоре

има и нещо друго,сега заради провала на продавалника,всички потребителки ще се регистрират тук WinkАз вече дори имам продажба на едно такова майче.По тона си личи дали е коректна или не.Аз пратих пакета преди записа и момичето още на същия ден ми прати и парите по еконт Smileyта мисълта ми е,че сега ще има много нови-стари потребители,но за съжаление ще трябва да се доказват тепърва и тук
Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #123 -: Декември 04, 2010, 08:12:35 »
Раздели ТемаНагоре

Ами за тяхно съжаление е така.Не,че аз съм много стара тук  Tongue Tongue Tongue,Ама мисля да изчакам парите пък тогава да пусна пакета.Всички така ме съветват
Активен

EvaJ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #124 -: Декември 04, 2010, 08:19:37 »
Раздели ТемаНагоре

Ами за тяхно съжаление е така.Не,че аз съм много стара тук  Tongue Tongue Tongue,Ама мисля да изчакам парите пък тогава да пусна пакета.Всички така ме съветват

А,ако аз ти напиша,че искам да купя нещо и си оставя адреса,но само с наложен платеж?
Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #125 -: Декември 04, 2010, 09:03:26 »
Раздели ТемаНагоре

Ами за тяхно съжаление е така.Не,че аз съм много стара тук  Tongue Tongue Tongue,Ама мисля да изчакам парите пък тогава да пусна пакета.Всички така ме съветват

А,ако аз ти напиша,че искам да купя нещо и си оставя адреса,но само с наложен платеж?
по-принцип в подписа ми имаше това изписано,че изпращам само с наложен платеж ако не сме се разбрали друго.Ама в момента съм сложила друго
Активен

ronnyta
Pони
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 286


Моите деца са моят живот!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #126 -: Декември 05, 2010, 14:22:37 »
Раздели ТемаНагоре

Мисля ,че това не е от новите потребители.Аз мисля ,че още съм нов потребител,защото няма и  два месеца съм тук,но дори и като съм била съвсем нов потребител не ме е притеснявало да изпратя първа,защото ми е ясно ,че останалите по-стари потребители са си патили и аз сега ако няма някой оценка ще искам той/тя да ми прати първи,защото се начетох на теми за излъгани. Shocked
Активен

Всички ще се убедите в това ,че съм коректна.Обичам всичко да става бързо.Трябва да имам сериозен проблем ,за да забавя пратка или запис.Все още вярвам във хората-не ме разочаровайте моля!:)Напомняйте ми за оценките ,ако забравя:)
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #127 -: Декември 08, 2010, 09:14:46 »
Раздели ТемаНагоре

Ами да си кажа още не съм получила записа и май няма и да го получа.За последно вчера трябваше да го пусне ама се обадих и казаха-нямаш.Добре,че не се цакнах да изпратя пакета.Колко още трябва да чакам като я няма в сайта и на скайпа.По-между другото вече е получила една положителна оценка.Аз имам ли право да  поставя някаква оценка според Вас. Roll Eyes
« Последна редакция: Декември 08, 2010, 11:20:02 от velkova_1914 » Активен

aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #128 -: Декември 08, 2010, 21:37:42 »
Раздели ТемаНагоре

ето един нов потребител
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=103432&cat=68
Има условия "пращам с куриер, разходите за сметка на купувача", а не може да си изчисти праха от нещицата преди да ги снима.
Сигурно така и ще ги изпрати, ако някой се реши

Е леко ме издразни
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #129 -: Декември 08, 2010, 23:29:58 »
Раздели ТемаНагоре

ето един нов потребител
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=103432&cat=68
Има условия "пращам с куриер, разходите за сметка на купувача", а не може да си изчисти праха от нещицата преди да ги снима.
Сигурно така и ще ги изпрати, ако някой се реши

Е леко ме издразни
Ох,ще ме уморите! (laugh2) (laugh2)
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #130 -: Декември 08, 2010, 23:38:47 »
Раздели ТемаНагоре

ето един нов потребител
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=103432&cat=68
Има условия "пращам с куриер, разходите за сметка на купувача", а не може да си изчисти праха от нещицата преди да ги снима.
Сигурно така и ще ги изпрати, ако някой се реши

Е леко ме издразни
Cheesy Cheesy Cheesy хахахха мале направо им се чудя на такива  Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #131 -: Декември 09, 2010, 15:54:53 »
Раздели ТемаНагоре

Новите потребители са добре дошли,само че аз да се оплача-искат нещо,ок,казвам -нямаш никакви коментари и публикации-първо паричките,тя ок,и се почва още на другия ден какво стана.....пусна ли нещатата,  та то записа и не е дошъл,тя ме пита какво става Lips Sealed-е по спокойно де,записа не е телеграфен,като ви е за първи път питайте в пощата кога ще стигне пък тогава юруш......но хайде да не се дразня нали са нови потребители Smiley
« Последна редакция: Декември 09, 2010, 15:56:38 от margafraca » Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #132 -: Декември 09, 2010, 15:57:03 »
Раздели ТемаНагоре

Новите потребители са добре дошли,само че аз да се оплача-искат нещо,ок,казвам -нямаш никакви коментари и публикации-първо паричките,тя ок,и се почва още на другия ден какво стана.....пусна ли нещатата,  та то записа и не е дошъл,тя ме пита какво става Lips Sealed-е по спокойно де,записа не е телеграфен трябва поне един цял ден да мине,за да дойде при мен...но хайде да не се дразня нали са нови потребители Smiley
И към това мога да допълня,че трябва постоянно да ги питаш на лични или скайп и те не отговарят  Huh? Huh? Huh?
Активен

margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #133 -: Декември 09, 2010, 16:01:58 »
Раздели ТемаНагоре

Новите потребители са добре дошли,само че аз да се оплача-искат нещо,ок,казвам -нямаш никакви коментари и публикации-първо паричките,тя ок,и се почва още на другия ден какво стана.....пусна ли нещатата,  та то записа и не е дошъл,тя ме пита какво става Lips Sealed-е по спокойно де,записа не е телеграфен трябва поне един цял ден да мине,за да дойде при мен...но хайде да не се дразня нали са нови потребители Smiley
И към това мога да допълня,че трябва постоянно да ги питаш на лични или скайп и те не отговарят  Huh? Huh? Huh?
CheesyПри мен е обратното-вчера си поръчва,казва че е пуснала запис същият ден,и днес- какво сатва ,ти пусна ли нещата взе ли записа Shockedняма 24 часа откакто би трябвало да го е пуснала-няма как да го получа,при положение че е обикновен а не телеграфен Roll Eyesкамо ли на доверие да и пусна пакет без нито една оценка,нъц не позна Tongue.Тук има комуникация,но бих казала чак дразнеща,защото просто нещата не стават толкова бързо,а като не знаеш питаш,четеш пък тогава пишеш! Smiley
« Последна редакция: Декември 09, 2010, 16:05:13 от margafraca » Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #134 -: Декември 09, 2010, 16:05:09 »
Раздели ТемаНагоре

Новите потребители са добре дошли,само че аз да се оплача-искат нещо,ок,казвам -нямаш никакви коментари и публикации-първо паричките,тя ок,и се почва още на другия ден какво стана.....пусна ли нещатата,  та то записа и не е дошъл,тя ме пита какво става Lips Sealed-е по спокойно де,записа не е телеграфен трябва поне един цял ден да мине,за да дойде при мен...но хайде да не се дразня нали са нови потребители Smiley
И към това мога да допълня,че трябва постоянно да ги питаш на лични или скайп и те не отговарят  Huh? Huh? Huh?
CheesyПри мен е обратното-вчера си поръчва,казва че е пуснала запис същият ден,и днес- какво сатва ,ти пусна ли нещата взе ли записа Shockedняма 24 часа откакто би трябвало да го е пуснала-няма как да го получа,при положение че е обикновен а не телеграфен Roll Eyesкамо ли на доверие да и пусна пакет без нито една оценка,нъц не позна Tongue
Ох па мойта е с една,а когато си писахме нямаше  Huh? Huh? Huh?
Активен



Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: