{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:Измами и опити за измами в особено големи размери от CORO  (Прочетена 136078 пъти)
0 Членове и 23 Гости преглежда(т) тази тема.
sawo77777
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 385


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #240 -: Ноември 28, 2010, 00:39:09 »
Раздели ТемаНагоре

И аз се присъединявам към потърпевшите.Пратих и дрешки в петък на стойност 28лв.Уговорката ни беше тя ми праща парите в сряда и аз на следващия ден да и пратя пакета.Не успях в четвъртак да го пратя и го пуснах вчера като и аз видях че има една полужителна оценка.Прибирам се вечерта и виждам темата и отрицателните и оценки и вече изобщо не се и надявам че ще си получа парите.Ще следя как се развиват нещата и се включвам към всичко което може би ще доведе до УСПЕХ да си вземем парите.
Активен
slance77_1976
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 161


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #241 -: Ноември 28, 2010, 00:45:28 »
Раздели ТемаНагоре

И аз по тази оценка се подведох.Беше толкова възходяща.Колко била коректна и точна.А после оценката изчезна.странно.Можем ли да премахваме оценки или само да им променяме категорийте?
относно оценката както е ималатази едната положителна в момента който сложиш отрицателна положителната изчезва тоест ако имаш например 3положителни и 4 ти е отрицателна не ти стават 5 оценките а 3положителни и 1 отрицателна
Потребителката, която й беше поставила положителна оценка, после я е променила на отрицателна, защото е била измамена. Затова положителната оценка изчезва. Анцунга, който й пратих е в категорията от 123 до 134 см., за годините може ми около 7-9, то зависи от детето. Но другите, които са измамени, защо не са й писали коментар по-рано, може би броя на завлечените щеше да е по-малък. Лека и спокойна нощ Ви пожелавам!
Активен

Моля Ви, преглеждайте си старателно стоките, които продавате!
Коректна съм и очаквам същото от вас, толерирам лс.
Стоки, неотговарящи на описанието - връщам, опаковки - не плащам.
Не пращам пари предварително.
Имам много положителни оценки в......, вижте ги!
sawo77777
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 385


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #242 -: Ноември 28, 2010, 00:49:39 »
Раздели ТемаНагоре

Сега друга мама ме посъветва понеже съм ги пратила в петък и тя би трябвало да ги получи в понеделник-идеята е ако рано сутринта в понеделник  се свържем всички заедно с пощата в Троян(който е пратил пакетите си в петък)да обясним за какво става въпрос и така дали ще успеем да си получим обратно покетите т.е.да не и ги дадат а да ни ги препратят.Аз лично ще пробвам-ако и други го направят така и там ще се осъмнят че има нещо гнило и може да имаме УСПЕХ.Да се свържем със началника на пощата в Троян рано сутринта.
Активен
sawo77777
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 385


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #243 -: Ноември 28, 2010, 00:55:41 »
Раздели ТемаНагоре

Що се отнася до ръзмера-моите дрехи бяха 12-18 месеца  Roll Eyes
Активен
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #244 -: Ноември 28, 2010, 00:56:09 »
Раздели ТемаНагоре

И още ли има? Shocked Shocked ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,ТО БИВА ,БИВА  АМА...................... Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Жената си пазарила,каквото и хареса май...Без да подбираза за каква вьзраст. Huh? Huh?
« Последна редакция: Ноември 28, 2010, 01:14:34 от ROSIDINKOVA » Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
sawo77777
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 385


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #245 -: Ноември 28, 2010, 01:01:52 »
Раздели ТемаНагоре

Май става въпрос за група-то това най различни категории дрехи да взимааааааааа.Едва ли ги е взимала просто така.
Активен
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #246 -: Ноември 28, 2010, 01:02:27 »
Раздели ТемаНагоре

Да ви кажа мацки изчетох 12 страници на един дъх и АБЕ НАПРАВО МЕ ШАШНАХТЕ Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
ЧЕТА И НЕВЯРВАМ ,ЧЕ ВИЖДАМ И ЧЕТА ПОДОБНО БЕЗУМИЕ
Все е имало по някой измамен, но това надмина и задмина всичко Shocked Shocked Shocked Shocked
Стискам палци на всички да има благоприятен завършек тази драма.
Съветвам ви и аз ОБЪРНЕТЕ СЕ ПЪРВО КЪМ ПОЛИЦИЯТА- НЕ СЕ БАВЕТЕ Roll Eyes Huh?
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
galia2007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


каката-август 2006 малкия -септември 2007

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #247 -: Ноември 28, 2010, 01:02:41 »
Раздели ТемаНагоре

И още ли има? Shocked Shocked ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,ТО БИВА ,БИВА  АМА...................... Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Жената си пазарила,каквото и хареса май...Без да подбира. Huh? Huh?

що да подбира като е без пари
не енужно да са за нея, после може да ги препродава, я на някой битак, я в друг сайт, знам ли
Активен

предпочитам предварително плащане/изчаквам 8ч при запис и давам предимство на следващия/не приемам наложен платеж/не подканям на ЛС/с предимство-вземащия повече от една обява
 http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=34499&ppaction=readfeed
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #248 -: Ноември 28, 2010, 01:12:22 »
Раздели ТемаНагоре

И още ли има? Shocked Shocked ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,ТО БИВА ,БИВА  АМА...................... Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Жената си пазарила,каквото и хареса май...Без да подбира. Huh? Huh?

що да подбира като е без пари
не енужно да са за нея, после може да ги препродава, я на някой битак, я в друг сайт, знам ли

Да ,права си за това не се сетих. (wink3)
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #249 -: Ноември 28, 2010, 01:19:03 »
Раздели ТемаНагоре

Сега друга мама ме посъветва понеже съм ги пратила в петък и тя би трябвало да ги получи в понеделник-идеята е ако рано сутринта в понеделник  се свържем всички заедно с пощата в Троян(който е пратил пакетите си в петък)да обясним за какво става въпрос и така дали ще успеем да си получим обратно покетите т.е.да не и ги дадат а да ни ги препратят.Аз лично ще пробвам-ако и други го направят така и там ще се осъмнят че има нещо гнило и може да имаме УСПЕХ.Да се свържем със началника на пощата в Троян рано сутринта.
Ами да,опитай,кажи си е твоя(номер там на бележката имена и пр.)нещо като стопиране(мъкар ,че то се прави където си пуснал,преди да е тръгнало...но може пък да стане)можеш да кажеш,че е за друг адрес (в бързината си сбъркала и ....опитайте всичко Lips Sealed)
 Shocked ShockedНа 1 оценка да се доверявате ....може да съм малко крайна ,но аз на 10 не се доверявам" ЕЙ така".Доверието е хубаво нещо,но трудно се печели...нека си го извоюва първо,пък после да иска пращане напред .
Разбира се ,и тук си има изключения,като всяко правило(е не в математиката де Tongue Cheesy)
Знам,че покрай сухото гори и зеленото ,но ...за мен е по малкото зло(по добрия вариянт)
Дано нещата се развият,по най благоприятния за ВАС начин,с възможно най малко нерви....като си представя,как всичко това ви се отразява,от тук и на семейството ви (dew3) (evil3)...става ми много тъжно от една страна и ме хваща яд от друга......... Lips Sealed
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #250 -: Ноември 28, 2010, 01:21:09 »
Раздели ТемаНагоре

И още ли има? Shocked Shocked ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,ТО БИВА ,БИВА  АМА...................... Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Жената си пазарила,каквото и хареса май...Без да подбираза за каква вьзраст. Huh? Huh?




Нямам думи просто......цял ден чета темата Shocked
Аз имах един подобен случай, и след няколко дни бях с колата пред адреса...
Кой очаквате да ви търси парите?  Рачков и Мария Игнатова.....
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #251 -: Ноември 28, 2010, 01:27:57 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, ако позволите, ще ви дам един съвет: нека тези, които са измамени и смятат да действат, да споделят какво смятат да предприемат на скйп-овете си, защото тази пикла гаранция, че чете и това, което пишете, че ще направите, на нея вече й  е пределно ясно. Тя си набавя от тук нужната информация и така ще се скрие, че  едва ли ще я открие който и да е...
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
Kateto_pateto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #252 -: Ноември 28, 2010, 01:34:26 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, ако позволите, ще ви дам един съвет: нека тези, които са измамени и смятат да действат, да споделят какво смятат да предприемат на скйп-овете си, защото тази пикла гаранция, че чете и това, което пишете, че ще направите, на нея вече й  е пределно ясно. Тя си набавя от тук нужната информация и така ще се скрие, че  едва ли ще я открие който и да е...


Напълно съм съгласна с теб
Активен

Коректна съм-моля бъдете и вие!!!
Връщам-ако не отговаря на описанието!!!
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #253 -: Ноември 28, 2010, 01:36:50 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, ако позволите, ще ви дам един съвет: нека тези, които са измамени и смятат да действат, да споделят какво смятат да предприемат на скйп-овете си, защото тази пикла гаранция, че чете и това, което пишете, че ще направите, на нея вече й  е пределно ясно. Тя си набавя от тук нужната информация и така ще се скрие, че  едва ли ще я открие който и да е...


Напълно съм съгласна с теб
Нали съм права?
Ние тук и даваме пълна информация как ще се действа и тя вече си е направила идеално плана за укриване!
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #254 -: Ноември 28, 2010, 08:20:47 »
Раздели ТемаНагоре

И как изобщо в тая поща дават пакетите на едно и също лице, а фигурират три лица. То и те са за господари на ефира, това е подсъдимо и равносилно на съучастие. Може и умишлено съучастие да е, така че не се доверявайте и на тия от пощата и не забравяйте и тях да ги помолите да покажат и докажат, че три различни човека са взели пакетите срещу съответната лична карта.
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!


Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: