{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:Измами и опити за измами в особено големи размери от CORO  (Прочетена 135974 пъти)
0 Членове и 24 Гости преглежда(т) тази тема.
bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #255 -: Ноември 28, 2010, 08:23:17 »
Раздели ТемаНагоре

И най-добре да и се блокира достъпа на тая торба до сайта по IP защото тя чете и така и давате много преднина, то е ясно че човешкото в нея отдавна е безвъзвратно загубено и едва ли ще пише и ще се свърже с някоя от вас, за да е върне нещата или за да си плати, така че достъпа и до сайта се обезсмисля.

Извинявам се че направих два поста, но съм и толкова бясна на тая, въпреки че не съм от измамените. Смятай ако бях измамена, леле майко....
« Последна редакция: Ноември 28, 2010, 08:26:35 от bADaZz » Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #256 -: Ноември 28, 2010, 09:02:43 »
Раздели ТемаНагоре

Аааа, аз не съм от измамените( за мой късмет), а от  възмутените (evil11)
АЗ също, просто се опитах да посъбера малко инфо за въпросната, което може да е от полза.
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #257 -: Ноември 28, 2010, 09:11:57 »
Раздели ТемаНагоре

И най-добре да и се блокира достъпа на тая торба до сайта по IP защото тя чете и така и давате много преднина, то е ясно че човешкото в нея отдавна е безвъзвратно загубено и едва ли ще пише и ще се свърже с някоя от вас, за да е върне нещата или за да си плати, така че достъпа и до сайта се обезсмисля.

Извинявам се че направих два поста, но съм и толкова бясна на тая, въпреки че не съм от измамените. Смятай ако бях измамена, леле майко....
Абсолютно съм съгласна с теб Smiley
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

vesi1977
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #258 -: Ноември 28, 2010, 09:50:49 »
Раздели ТемаНагоре

Еми ето че и там всичко не е розово и безпроблемно.Погледнах им и форума и е пълен с теми от измамени.
Няма как да съществува място където да няма такива хора.

Ами тогава какво ми го прехвалят! На мен ми е много лесно. Ей сега дигам кепенците на сайта и готово. Но това няма да ни реши проблемите.

Ужас, едно хубаво нещо ще има и все ще се намери някой да го опорочи  Sad Толкова му се радвахме на този сайт, че го урочасахме. От снощи чета и не мога да си обясня как има такива хора.Аз не съм от измамените /при мен се пробва само всеизвестната Стела - без последствия/, но съчуствам на всички момичета, които пишат тук и им изпращам своята морална подкрепа - дано всичко това има благоприятен за тях изход.
Активен

Съпруг - това е човек, който помага на жената да преодолява трудности, за които тя и не би подозирала че съществуват, ако не се беше омъжила за него! Cheesy
marieta78
точна и коректна
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 269


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #259 -: Ноември 28, 2010, 09:58:53 »
Раздели ТемаНагоре

мили момичета са страница 8 пуснах списък който извадих от ТУК МНОГО ВИ МОЛЯ ВИЖТЕ ДАЛИ СЪМ ВИ НАПИСАЛА И АКО НЕ ПИШЕТЕ МИ НА ЛИЧНИ ЗА ДА МОГА ДА ДОБАВЯ И СЪБЕРА ОБЩАТА СТОЙНОСТ НА ОТКРАДНАТОТО .МНОГО Е ВАЖНО ЗА ПРЕДПРИЕМАНАТА СТЪПКА КЪМ ТАЗИ КРАДЛАААААААААААААА


       НАПИШЕТИ СИ ОЦЕНКИТЕ МИЛИ ДАМИ/САМО ТЕЗИ КОЙТО СА ИЗГОРЕЛИ ОТ ТАЗИ КРАДЛААААААААААААААААА/
« Последна редакция: Ноември 28, 2010, 10:01:32 от marieta78 » Активен

1.Коректна съм, моля бъдете и вие!
2..За стоки над 15лв. изисквам предварително плащане!
3.Винаги поставям оценки! Очаквам и от вас такава!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #260 -: Ноември 28, 2010, 10:00:57 »
Раздели ТемаНагоре

От сутринта изчетох всичките 13 страници и такъв уникален случай не бях виждала Lips Sealedи си мисля,че трябва да се подходи''уникално''към пазаруващата девойка,давам само съвет,ако аз съм една от потърпевшите и то с такива суми,където косата   ме заболя като  прочетох,бих направила всичко възможно поне с 2-3 мамчета потърпевши с риск да си направя скандал в къщи да си поделим разходите по транспорт с кола и ще я намеря ако ще и да е на луната за шишарки и няма да ме интересува кой от роднините и е опериран(както нея не я е интересувало кой с какви проблеми е)...ще и направя деня къс разказ.
Това е нагъл човек,който не си е дал сметка какво ще последва от действията му,ама най-се ядосах на вас мамчетата,които сте влезли да се оплачете сега при свършен факт във форума,та това е основно правило да гледаш оценките(само това Е ПЪРВАТА ВИ ГРЕШКА С 1 ПОЛОЖИТЕЛНА ДА ПУСКАТЕ ПАКЕТ),админа даже е направил препоръки за успешна сделка,''купувалката''не си е извоювала в оценки правото да получава и след това да плаща.
Но за това не е виновна тя,а вие,които в стремежа си да се доверите на филанкишията с 1 положителна оценка пускате стоки и то за суми Shocked
''Не е виновен този дето яде баницата,а този който му я дава''
Дано всичко си дойде на мястото и всички да си получат паричките или артикула Smiley

п.с.в момента имам записала се по моя обява с 12 положителни оценки,не ми е достатъчно доверието,за да и пусна първо пакета,изисквам предварително плащане с риск да се откаже...и какво от това Smiley
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #261 -: Ноември 28, 2010, 10:20:49 »
Раздели ТемаНагоре

Малко уточнения за някой неща. За да влезе дамата в групата в която да не може да публикува и редактира обяви са нужни мин. 500 поста. Това е направено от мен след получените оплаквания.
Моето мнение за случая е следното. Видно е, че дамата е измамник. Измамата е състав по чл.209 от Наказателния кодекс и в този случай би следвало да се наказва с "лишаване от свобода до две години или пробация". Доколкото виждам има достатъчно доказателства за извършената измама и се надявам Coro да си понесе заслуженото наказание.
Само да допълня. Разполагам с IP адресите от които е влизала потребителката. По тях може да бъде идентифицирана за нула време от компетентните органи. При поискване ще им бъде предадена цялата информация.
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #262 -: Ноември 28, 2010, 11:00:30 »
Раздели ТемаНагоре

От сутринта изчетох всичките 13 страници и такъв уникален случай не бях виждала Lips Sealedи си мисля,че трябва да се подходи''уникално''към пазаруващата девойка,давам само съвет,ако аз съм една от потърпевшите и то с такива суми,където косата   ме заболя като  прочетох,бих направила всичко възможно поне с 2-3 мамчета потърпевши с риск да си направя скандал в къщи да си поделим разходите по транспорт с кола и ще я намеря ако ще и да е на луната за шишарки и няма да ме интересува кой от роднините и е опериран(както нея не я е интересувало кой с какви проблеми е)...ще и направя деня къс разказ.
Това е нагъл човек,който не си е дал сметка какво ще последва от действията му,ама най-се ядосах на вас мамчетата,които сте влезли да се оплачете сега при свършен факт във форума,та това е основно правило да гледаш оценките(само това Е ПЪРВАТА ВИ ГРЕШКА С 1 ПОЛОЖИТЕЛНА ДА ПУСКАТЕ ПАКЕТ),админа даже е направил препоръки за успешна сделка,''купувалката''не си е извоювала в оценки правото да получава и след това да плаща.
Но за това не е виновна тя,а вие,които в стремежа си да се доверите на филанкишията с 1 положителна оценка пускате стоки и то за суми Shocked
''Не е виновен този дето яде баницата,а този който му я дава''
Дано всичко си дойде на мястото и всички да си получат паричките или артикула Smiley

п.с.в момента имам записала се по моя обява с 12 положителни оценки,не ми е достатъчно доверието,за да и пусна първо пакета,изисквам предварително плащане с риск да се откаже...и какво от това Smiley
Ако има измамени мами от София или някъде по пътя за Троян - от мен е колата и 10 лв за бензин Smiley Не съм от измамените, но с толкова мога да помогна
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #263 -: Ноември 28, 2010, 11:01:51 »
Раздели ТемаНагоре

От сутринта изчетох всичките 13 страници и такъв уникален случай не бях виждала Lips Sealedи си мисля,че трябва да се подходи''уникално''към пазаруващата девойка,давам само съвет,ако аз съм една от потърпевшите и то с такива суми,където косата   ме заболя като  прочетох,бих направила всичко възможно поне с 2-3 мамчета потърпевши с риск да си направя скандал в къщи да си поделим разходите по транспорт с кола и ще я намеря ако ще и да е на луната за шишарки и няма да ме интересува кой от роднините и е опериран(както нея не я е интересувало кой с какви проблеми е)...ще и направя деня къс разказ.
Това е нагъл човек,който не си е дал сметка какво ще последва от действията му,ама най-се ядосах на вас мамчетата,които сте влезли да се оплачете сега при свършен факт във форума,та това е основно правило да гледаш оценките(само това Е ПЪРВАТА ВИ ГРЕШКА С 1 ПОЛОЖИТЕЛНА ДА ПУСКАТЕ ПАКЕТ),админа даже е направил препоръки за успешна сделка,''купувалката''не си е извоювала в оценки правото да получава и след това да плаща.
Но за това не е виновна тя,а вие,които в стремежа си да се доверите на филанкишията с 1 положителна оценка пускате стоки и то за суми Shocked
''Не е виновен този дето яде баницата,а този който му я дава''
Дано всичко си дойде на мястото и всички да си получат паричките или артикула Smiley

п.с.в момента имам записала се по моя обява с 12 положителни оценки,не ми е достатъчно доверието,за да и пусна първо пакета,изисквам предварително плащане с риск да се откаже...и какво от това Smiley
Ако има измамени мами от София или някъде по пътя за Троян - от мен е колата и 10 лв за бензин Smiley Не съм от измамените, но с толкова мога да помогна
не се усъмних в теб,че ще се включиш Tongue
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #264 -: Ноември 28, 2010, 11:05:29 »
Раздели ТемаНагоре

От сутринта изчетох всичките 13 страници и такъв уникален случай не бях виждала Lips Sealedи си мисля,че трябва да се подходи''уникално''към пазаруващата девойка,давам само съвет,ако аз съм една от потърпевшите и то с такива суми,където косата   ме заболя като  прочетох,бих направила всичко възможно поне с 2-3 мамчета потърпевши с риск да си направя скандал в къщи да си поделим разходите по транспорт с кола и ще я намеря ако ще и да е на луната за шишарки и няма да ме интересува кой от роднините и е опериран(както нея не я е интересувало кой с какви проблеми е)...ще и направя деня къс разказ.
Това е нагъл човек,който не си е дал сметка какво ще последва от действията му,ама най-се ядосах на вас мамчетата,които сте влезли да се оплачете сега при свършен факт във форума,та това е основно правило да гледаш оценките(само това Е ПЪРВАТА ВИ ГРЕШКА С 1 ПОЛОЖИТЕЛНА ДА ПУСКАТЕ ПАКЕТ),админа даже е направил препоръки за успешна сделка,''купувалката''не си е извоювала в оценки правото да получава и след това да плаща.
Но за това не е виновна тя,а вие,които в стремежа си да се доверите на филанкишията с 1 положителна оценка пускате стоки и то за суми Shocked
''Не е виновен този дето яде баницата,а този който му я дава''
Дано всичко си дойде на мястото и всички да си получат паричките или артикула Smiley

п.с.в момента имам записала се по моя обява с 12 положителни оценки,не ми е достатъчно доверието,за да и пусна първо пакета,изисквам предварително плащане с риск да се откаже...и какво от това Smiley
Ако има измамени мами от София или някъде по пътя за Троян - от мен е колата и 10 лв за бензин Smiley Не съм от измамените, но с толкова мога да помогна
не се усъмних в теб,че ще се включиш Tongue
Наистина се вбесих...... Троян не е чак толкова далече. 160 километра са. Мога да кача 3 мами, със зор 4 Smiley Отиваме, намираме я и така....
Предложението ми е абсолютно сериозно
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #265 -: Ноември 28, 2010, 11:10:57 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета обадете се в полицията! Каквото и да предприемете, обадете се.
Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #266 -: Ноември 28, 2010, 11:13:20 »
Раздели ТемаНагоре

Язък за китното градче,донесе му лоша слава ''купувалката'',а в Шипково и Чифлика какви почивки съм си изкарвала....
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #267 -: Ноември 28, 2010, 12:31:23 »
Раздели ТемаНагоре

Малко уточнения за някой неща. За да влезе дамата в групата в която да не може да публикува и редактира обяви са нужни мин. 500 поста. Това е направено от мен след получените оплаквания.
Моето мнение за случая е следното. Видно е, че дамата е измамник. Измамата е състав по чл.209 от Наказателния кодекс и в този случай би следвало да се наказва с "лишаване от свобода до две години или пробация". Доколкото виждам има достатъчно доказателства за извършената измама и се надявам Coro да си понесе заслуженото наказание.
Само да допълня. Разполагам с IP адресите от които е влизала потребителката. По тях може да бъде идентифицирана за нула време от компетентните органи. При поискване ще им бъде предадена цялата информация.
Случаят е по чл.209, ал.1 "общ състав" за което лишаването от свобода е до 6 /ШЕСТ/ години
Законът позволява правна възможност на измамницата да си намали наказанието със споразумение, но задължително условие за това е всички вреди да са възстановени или заместени /да върне нещата или да ги плати/.
Хубавото е, че след 28 май 2010 год. с промените на НПК опцията "съкратено производство" и намалянето на евентуалната присъда с 1/3 т.е. нейните 4 год. са ефективни - лишаване от свобода. На мацката и остава една опция - "споразумение с възстановяване напълно на нанесените вреди" или затвор гр. Сливен за срок от 4 год. За добро поведение могат да я пуснат след 3 год. Съдебната практика към момента за случаи като този, ако няма допълнителни класифициращи обстоятелства по чл.210 и следващите за документна измама /за която имаме  достатъчно данни да предположим по конкретния казус/ съда може да определи лишаване от свобода по общия ред, в случай, че вредите не са възстановени напълно.
Момичета,  има поле  за действие на полицията и прокуратурата, трябва просто да ги уведомите.
Към CORO - Госпожо, вземете се в ръце и започвайте още от понеделник да възстановявате щетите на момичетата. Направете го, за да не попаднете  в още по-неприятна ситуация.
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
Dama pika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #268 -: Ноември 28, 2010, 12:41:11 »
Раздели ТемаНагоре

Язък за китното градче,донесе му лоша слава ''купувалката'',а в Шипково и Чифлика какви почивки съм си изкарвала....

Ох, ох, не ми говори... Tongue На басейн там се ходи само нощем след дискотека хаха.
В Троян пощата в събота май не работи. Т.е. тези, които са пратили пакет в петък, със сигурност все още не е взет. Мисля, че идеята да се свържете с началничката на пощата хич не е лоша - дето се казва, няма какво да губите да пробвате. Да ограничим щетите, дето се вика, а жалбата в полицията си е отделно.  Wink
Активен

Не ми пращайте линкове за гласуване - докладвам на модератор !!!!!
chokoni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #269 -: Ноември 28, 2010, 13:04:19 »
Раздели ТемаНагоре

Мисля че първото което трябва да направим е всяка от нас, която е ужилена от CORO  да пусне жалба на police_troyan@abv.bg в която да опише случая си. Само така ще бъде образувана преписка срещу въпросната дама. Мъжа ми вече се свърза с човек от раьонното в Троян, така че ще има реакция по случая!!! Много моля всички потребителки да подадат своята жалба на посочения имейл адрес. На сайта http://www.troyan-police.com/zhalbi-i-saobshteniya.html  можете да намерите и формата за подаване на жалба.
Активен


Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: