{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:Измами и опити за измами в особено големи размери от CORO  (Прочетена 135920 пъти)
0 Членове и 20 Гости преглежда(т) тази тема.
Илейн
Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично усмотрение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Разгледайте другите ми обяви.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #360 -: Ноември 29, 2010, 00:18:34 »
Раздели ТемаНагоре

От мен взе яке за 40 лв Tongue
А платено ли е ?
не, естествено:)
Активен

Разгледайте и другите ми обяви.
tnm
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Почтеност преди всичко

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #361 -: Ноември 29, 2010, 00:23:24 »
Раздели ТемаНагоре

И аз благодаря за съобщението и стискам палци на потърпешите да си върнат нещата. Съжалявам, че все ще се намери някой, който подличката да излъже хора, които са свестни, коректни и вярват в Доброто с голяма буква. И аз съм на мнение, че за всичко се плаща. Ако я "хванете" - ОК. Ако ли не, има кой да се погрижи, рано или късно. Успех!  Kiss
Активен
sis7
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


За да срещнеш идеалния мъж,трябва да си го родиш!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #362 -: Ноември 29, 2010, 00:46:05 »
Раздели ТемаНагоре

олееее малееее ама то и такива хора съществували,ужас и безумие,добре че мод ми писа,че да разбера че и аз съм от измамените,миналия понеделник ми писа куклата за яке и обувки-пратих и ги още вторник сутрин за 11 лв и то без пощенски и познайте ни вопъл,ни стон,цяла седмица,все пак в петък реших да и пиша и вижте какво ми е отговорила
da mila do6li sa no sam komandirafka i nqma kak da gi vzema kato se pribera v vtornik 6te gi vzemai 6te ti pratq zapisa zaminah ne predviteno no nqma kak mngoo se izvinqvam
То бива наглост,бива безочие,ама след като изчетох написаните 20 стрници,ами много ми кипна,аз не си искам нещата,искам си парите,не съм за 11 лв,не веднъж ми се е налагало да ги изгладувам и сега ако се наложи,но няма да и се оставя,ей сега говорих с брат ми,дадох и имената и адреса,той е полицай в Плевен,но има познати в Троян,да идат да я издирят,пуснала съм и лично,ако иска в понеделник да ми ги прати,ако не вече във вторник-сами ще си ги вземат.Каквото повикало-такова се обадило.Господ си знае работата!!!!!!!!!!!!!!
Активен

Аз съм коректна,очаквам това и от другите!
Пощенските са за сметка на купувача.
Приемам плащания с пощенски запис,превод по еконт или по банков път (имам сметка в ЦКБ)! Плащам по същия начин! За потребители под 10 оценки-предварително плащане,за всички останали предпочитам плащане и изпращане в един и същи ден!
Не изпращам с наложен платеж,за потребители без оценки-предварително плащане!
При закупуване на два артикула от обявите ми,поемам пощенските!
Предимство за далия пръв адрес на лични!
Пиша оценки,моля пишете и Вие!
Little kiss!
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 351


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #363 -: Ноември 29, 2010, 00:47:15 »
Раздели ТемаНагоре

И аз благодаря за съобщението!За първи път чувам името на  тази потребителка!

Много неприятно,пожелавам на всички да им се върнат нещата!
Активен

Хубавото предстои!
Tedi007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 304


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #364 -: Ноември 29, 2010, 00:50:19 »
Раздели ТемаНагоре

Останах без думи след всичко прочетено! Shocked
Момичета ,как така се доверихте на човек с една оценка?
Пожелавам на всички потърпевши да си получат нещата,защото е явно ,че за пари и дума не може да става!
Успех !!!
Активен

Matia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #365 -: Ноември 29, 2010, 01:17:34 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм убедена,че става дума за същата Ивелина,която преди време завлече доста жени в П-ка!
Тогава се пускаха теми и до колкто си спомням връщаше пари и дрехи,тъй като я бяха притеснили от полицията.
Ако бях на ваше място до сега да съм и отишла на гости,на маймуна трудно ще оставя да ме прави някаква парцалина,която ще живее на гърба на останалите.Ако нямате такава възможност не виждам причина да не сте пуснали жалба в полицията,интернет търговията(по-точно измамите) не са безнаказани по БГ закони.
Относно оценките-преди време се опита да ме излъже "дама" с 50 положителни оценки,но не попадна на точния човек!Така,че и те не винаги са критерий за коректността на даден потребител.
УСПЕХ,ще следя темата!
Активен

Не приемам наложен платеж и предварително плащане освен ако лично не съм се съгласила с това!
Отговорен и коректен човек съм,ще Ви помоля да сте такива и Вие!
Директно връщам стоки,на които са спестени забележки!
Това съм аз: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=28651&ppaction=readfeed

Писна ми да си просите оценките,а да не поставяте такива-с това до тук!Оценка слагам само ако искам!
vani_bori
tina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 59


Моите две слънца!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #366 -: Ноември 29, 2010, 01:36:35 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря за предупредителното съобщение! Аз не съм от потърпевшите, но изчетох всичко и по мое мнение тази е изпечена измамница! Момичета, не искам да ви отчайвам, но едва ли ще си получите нещата обратно! Тя е поръчвала с идеята, че няма да плати! Не се надявайте напразно, а се организирайте и всяка от вас, без значение дали е малка сумата, да се включи, за да се предприемат сериозни мерки срещу тази измамница! Тя трябва да си получи заслуженото! В противен случай тази история пак ще се повтори в друг подобен сайт!
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
Връщам стоки, които не отговарят на описанието!
Предпочитам плащане чрез банков превод в  ДСК!
Получавам и изпращам като МПП (малък препоръчан пакет)!
Пощенските са за сметка на купувача!
Ще ме извините, ако понякога не успявам да отговоря навреме, но в момента съм сама с две малки дяволчета ( тати е в Германия), които много обичат да ми затварят лаптопа Smiley
Склонна съм на остъпки при покупка на повече от една обява и приемам коментари на цените!
Лек ден на всички!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #367 -: Ноември 29, 2010, 01:56:19 »
Раздели ТемаНагоре

Сега какво правим,стоим и чакаме отново така ли?Huh?Huh?Huh??
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Pelagia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #368 -: Ноември 29, 2010, 02:11:11 »
Раздели ТемаНагоре

Разбрах за измамницата от съобщението, което получих. Прочетох темата с интерес, макар че, честно казано, на места много се затормозявах, докато разбера написаното.
Едно не ми стана ясно - при положение, че се е изписала тема от 21 страници, защо Илейн реши да сложи неутрална оценка Shocked ? Но тя си знае...
Успех, момичета! Дано нещата се развият по най-благоприятния за вас начин!
Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #369 -: Ноември 29, 2010, 02:15:15 »
Раздели ТемаНагоре

Разбрах за измамницата от съобщението, което получих. Прочетох темата с интерес, макар че, честно казано, на места много се затормозявах, докато разбера написаното.
Едно не ми стана ясно - при положение, че се е изписала тема от 21 страници, защо Илейн реши да сложи неутрална оценка Shocked ? Но тя си знае...
Успех, момичета! Дано нещата се развият по най-благоприятния за вас начин!
Тя е писала,че все пак чака нещо си от нея........Да си чака,дано и ги плати.Нека незабравяме,че има и такива положителни хора,аз бях една от тях до предната седмица Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Pelagia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #370 -: Ноември 29, 2010, 02:21:19 »
Раздели ТемаНагоре

Да, аз прочетох какво е написала, но все пак...
Аз също винаги търся положителното в хората, но в този случай май няма как да се намери под вола теле  Wink
Илейн, с най-добри чувства  Kiss  Kiss  Kiss.
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 02:23:02 от Pelagia » Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #371 -: Ноември 29, 2010, 02:25:33 »
Раздели ТемаНагоре

Да, аз прочетох какво е написала, но все пак...
Аз също винаги търся положителното в хората, но в този случай май няма как да се намери под вола теле  Wink
Илейн, пиша всичко това с най-добри чувства. Дано не съм те обидила  Kiss
Не е само тя(дано и аз не съм я обидила) но няколко май пак се вързаха на въдицата и ако случайно си получат нещата,ще кажат да бе тя обеща и го направи.............Абе твойта .......... ако не сега,то по нататък ще има възмездие.....Тя си мисли,че като ни милосва ще кажем добре няма проблеми прощава ме ти.........ДА АМА НЕ Huh? НЕ ПОЛУЧА ЛИ ЯКЕТО СИ УТРЕ,АЗ СЪМ СЛЕДВАЩАТА СЪС ЖАЛБАТА.
Защото тя каза,че вече го е пратила.Да видим
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
maminka_sladinka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #372 -: Ноември 29, 2010, 02:59:39 »
Раздели ТемаНагоре

изчетох всичко от край до край,според мен тук се касае за изпечена измамница и понеже чете всичко тук е решила да тушира нещата като се свърже с вас.Така добре си е напазарувала,даже си мисля,че просто се е хванала един ден и е разлиствала обява след обява ,каквото и е хванало окото си го е пазарила,че и повече,но има хора , които,за свой късмет не са  се хванали,но всичко останало и е дошло много добре,един голям шопиннг на воля както се казва,а това с детските дрешки на различни възрасти са може би подаръци,които иска да направи на близките си за Коледа-вие сте и услужили безплатно  Embarrassedи това ако не се спре тази жена -/мисля че е жена със сигурност,защото употребява думата мила,един мъж по-скоро би казал скъпа/,тя просто ще се премести в друг сайт.
Мисля ,че сис ,която писа,че има брат в Плевен и познати полицаи в Троян ще свърши най-добра работа,а за господари на ефира не възлагайте толкова надежди,те ходят там където им се стори най-интересно за предаването,от личен опит го казвам.За един наш случай бяха уж заинтересовани 10пъти ни звъняха,в деня обаче когато трябваше да дойдат за снимки,никакви недойдоха,не се обадиха даже да обяснят защо и дори невдигаха телефона,явно още по -интересен случай се е появил на хоризонта и те ни вързаха тенекия.
Просто с изпечените мошенници трябва да се действа твърдо това е болест-веднъж усетила вкуса на лесните пари,дрехи ,трудно може човек да се откаже,забележете как лъже с лекота,тя си играе с психиката на хората,знае кога какво да каже ,за да тушира нещата.Такива хора са големи психолози,вие пак се вързахте ,защотото си викате чакай да не съм мн груба ,че то е ясно че съм измамена ми поне да мога да си възвърна дрехите,пък за парите карай.Ето за тази психология ви говоря!Хич не е глупава ами и си е подбирала дрехите и уредите,със със сигурност има и дете,но може би е самотна майка и няма доходи,ако има мъж нали че я пита откъде извират тези неща ежедневно,едва ли мъж тук е замесен,защото щеше да и помага и да ходи и той до пощата и тя щеше да дава в адреса и неговото име.
Мисля,че и аз бях измамена преди мн време в продавалника от нея ,още бях нова и зелена там,беще ми дала даже gsm-а обади ми се 100пъти и после край ,а аз си виках е точно е момичето и телефона си е дала няма как да ме е измамила,ама пуста наивност,оттогава гледам оценките много,правете го и вие,не че е супер гаранция,но е все пак нещо!
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 03:02:53 от maminka_sladinka » Активен

Илейн
Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично усмотрение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Разгледайте другите ми обяви.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #373 -: Ноември 29, 2010, 08:38:44 »
Раздели ТемаНагоре

Да, аз прочетох какво е написала, но все пак...
Аз също винаги търся положителното в хората, но в този случай май няма как да се намери под вола теле  Wink
Илейн, с най-добри чувства  Kiss  Kiss  Kiss.
Аз се надявам до край,че не мами.Но мине ли тази седмица и не получа ли парите или якето си за мен също е измамница!!!
Активен

Разгледайте и другите ми обяви.
milkata83
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 842


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #374 -: Ноември 29, 2010, 08:39:38 »
Раздели ТемаНагоре

Мами, нека да споделя мнение какво направихме в друг подобен сайт, когато бях измамена.
Аз съм от Враца, момичето което ми дължеше пари беше от друг град (няма да го споменавам понеже е голям и да не стане тъпо). Събрах други мами потребителки от същия град, мамите веднага се отзоваха събраха се 4 жени и отидоха на адрес, издириха я и я намериха. Така си получих и парите в последствие. Smiley
Пожелавам успех и нека ние бъдем тези, които да си помагаме!
Активен

При записване в моя обява давам на първия дал адрес и име на лични!
Имам доста положителни оценки тук и в другия сайт, толерантна съм към всеки и се надявам на същото отношение.Не пращам с опция да се види, защото обикновенно обратните пътни не се поемат по-уговорка и си ходя прецакана! Моля Ви се не ме прецаквайте имам поредица от здравословни проблеми затова съм упряла до тук.
Приемам и размяна! Smiley


Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: