{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:Измами и опити за измами в особено големи размери от CORO  (Прочетена 131108 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
Palmira
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 206


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #450 -: Ноември 29, 2010, 12:11:32 »
Раздели ТемаНагоре

mimoza7710 Определено има нещо такова, защото болните си мислят, че са някакви величия, и ако е болна може да не осъзнава в момент на криза какво прави. Но пък, ако е болна няма да е в час да влиза в нета пък камо ли да пазарува така зверски. Стискам палци на всички. Толкова му се кефя на тоя сайт
Активен
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #451 -: Ноември 29, 2010, 12:11:45 »
Раздели ТемаНагоре

Чакам ви до 14-15ч. и пускам списъка.А той расте доста  Sad Сумите съвсем не са дребни.Ще ви изправи косите  Sad
Призовавам ви да ми пишете на ЛС!За измама или опит за измама!!!Стойността и другии детайли-описание на нещата,


Децата ми са болни,но стоят в хола и се бият,а аз тук да правя списък.Така,че не ме жалете,а пращайте.
Няма да мирясам-видяло се е вече.Коледа наближава.Сайта ни трябва да се изчисти от измамниците.Да посрещнем годината на чисто Smiley
Ако прецените, че имате нужда от професионален съвет по оформянето на жалбата до прокуратурата и полицията ми пишете на ЛС.
В Русия съм, в Русия съм... Cheesy
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #452 -: Ноември 29, 2010, 12:17:01 »
Раздели ТемаНагоре

Чакам ви до 14-15ч. и пускам списъка.А той расте доста  Sad Сумите съвсем не са дребни.Ще ви изправи косите  Sad
Призовавам ви да ми пишете на ЛС!За измама или опит за измама!!!Стойността и другии детайли-описание на нещата,


Децата ми са болни,но стоят в хола и се бият,а аз тук да правя списък.Така,че не ме жалете,а пращайте.
Няма да мирясам-видяло се е вече.Коледа наближава.Сайта ни трябва да се изчисти от измамниците.Да посрещнем годината на чисто Smiley
Ако прецените, че имате нужда от професионален съвет по оформянето на жалбата до прокуратурата и полицията ми пишете на ЛС.
В Русия съм, в Русия съм... Cheesy
Ххихиих аз май ще се допитам до теб Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #453 -: Ноември 29, 2010, 12:17:44 »
Раздели ТемаНагоре

Малиии само колко човека я четът тази тема,че и 9 госта Shocked малиии,аз забравих секция обяви за една седмица Sad
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #454 -: Ноември 29, 2010, 12:21:12 »
Раздели ТемаНагоре

Ами докато човек изчете цялата тема и му изтича потребителската сесия и хоп- гост.
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #455 -: Ноември 29, 2010, 12:23:45 »
Раздели ТемаНагоре

Ами докато човек изчете цялата тема и му изтича потребителската сесия и хоп- гост.
На мен ми е чудно как така има скрити потребители и тези гостите нерегистрирани ли са? Huh?
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #456 -: Ноември 29, 2010, 12:24:40 »
Раздели ТемаНагоре

Гости,заповядайте при нас де,не стойте на вратата Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
sweets
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 106


И там съм sweets....

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #457 -: Ноември 29, 2010, 12:29:51 »
Раздели ТемаНагоре

Гости,заповядайте при нас де,не стойте на вратата Cheesy
Аз бях единият гост, щото ми беше изтекла сесията, ама ей на, заповядах при вас Cheesy Cheesy
Ама съм сигурна, че има един, дето ще си остане гост...
Активен

Предимство за тези, които си изберат повече от едно нещо.
За суми над 20 лв, нови потребители и потребители с отрицателни оценки ще помоля за предварително плащане.
Приемам плащане по банка, пощ. запис или паричен превод чрез Еконт /най-удобен и евтин/, ето банковата ми сметка:IBAN BG06UNCR 7630 1078 5520 56
СКЛОННА СЪМ ДА ДОГОВАРЯМЕ ЦЕНИ И ПРАЩАМ ЗА ПРОБА!
Моля, не забравяйте пощенските! Smiley
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #458 -: Ноември 29, 2010, 12:34:23 »
Раздели ТемаНагоре

mimoza7710 Определено има нещо такова, защото болните си мислят, че са някакви величия, и ако е болна може да не осъзнава в момент на криза какво прави. Но пък, ако е болна няма да е в час да влиза в нета пък камо ли да пазарува така зверски. Стискам палци на всички. Толкова му се кефя на тоя сайт

Напротив, прекалено много са в час! Мозъците им са като бръсначи и работят като компютри!
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #459 -: Ноември 29, 2010, 12:36:01 »
Раздели ТемаНагоре

Така днес трябваше да си получа якето,както бе казала тя...........преди малко пощата ми дойде нито яке нито пари,та моля някой който може  да ми помогне да ми пише на лс,там ще му кажа какво имам предвид..................Мисля,че се сещате Huh?
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #460 -: Ноември 29, 2010, 12:37:29 »
Раздели ТемаНагоре

Така днес трябваше да си получа якето,както бе казала тя...........преди малко пощата ми дойде нито яке нито пари,та моля някой който може  да ми помогне да ми пише на лс,там ще му кажа какво имам предвид..................Мисля,че се сещате Huh?
Отиди в районното, или  онлайн пусни си жалба. Първо ти си опечи нещата, пък после ......
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #461 -: Ноември 29, 2010, 12:39:17 »
Раздели ТемаНагоре

Така днес трябваше да си получа якето,както бе казала тя...........преди малко пощата ми дойде нито яке нито пари,та моля някой който може  да ми помогне да ми пише на лс,там ще му кажа какво имам предвид..................Мисля,че се сещате Huh?
Отиди в районното, или  онлайн пусни си жалба. Първо ти си опечи нещата, пък после ......
Така помолих,който може да ми помогне да ми пише на лс или на скайп........... не тук.Аз незнам кое и как затова исках помощ,едно майче каза че може да помогне.Еми този пост ти беше излишен Huh?
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Rokita
Таня
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Коректна съм, винаги се надявам на същото отсреща!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #462 -: Ноември 29, 2010, 12:45:05 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също мисля, че си имаме работа или със сектант/на скайпа й пише нещо свързано с господ/ или е болна!!!!!!!!!!!!!
Активен

1.Изпращам като МПП веднага!
2.Пощенски за сметка на получателя!
3.Изключително коректна съм, очаквам същото!
4.Пазя ред колкото е необходимо!
5.Приемам плащане със запис/банка/ПИБ;ДСК/!
6.Не разменям!
7.Коректна съм, винаги се надявам на същото от ответната страна!
Geri_Hai
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #463 -: Ноември 29, 2010, 12:52:48 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,мами!Много съжалявам за случилото се със вас!Незнам дали правилно разбрах,но сте измамени от жена от Троян!Ако е така ,аз също съм от Троян!Ако мога с нещо да помогна може да ми дадете адрес и име на въпросната!И друга информация която знаете!Града е малък!  Pishete mi na li4ni!Nqmam vreme da sleda temata!
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 12:58:48 от Geri_Hai » Активен
polincheto88
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


моето малко момченце

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #464 -: Ноември 29, 2010, 12:54:52 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също мисля, че си имаме работа или със сектант/на скайпа й пише нещо свързано с господ/ или е болна!!!!!!!!!!!!!
Да явно имате работа с олигофрен ! луда, луда ама знае да лъже и да кради нали ! значи не е толкова луда щом и идва на ъкъла така да ви върти така толкова много хора  ! ЕгАтИ БОКЛУКА  !
Активен

коректна съм и очаквам същото от ваша страна! при интерес пишете на лични! за непознати за мен потребители при кокупка над 10лв,предварително плащане! желая ви здраве !


Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: