{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:Измами и опити за измами в особено големи размери от CORO  (Прочетена 130271 пъти)
0 Членове и 5 Гости преглежда(т) тази тема.
milimi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #555 -: Ноември 29, 2010, 15:45:26 »
Раздели ТемаНагоре

Delia,  ПИ- Тихомир Найденов Славков- общ отговорник и обслужва градската част от района

Аз май ще се оттегля от темата и само ще чета...При положение, че написах, че съм уговорила още днес да отиде човек да я посети, вие карате milmil (която също познавам  Kiss ) да прави същото...?? Ами щом е така, аз защо да ангажирам моя човек, нито съм измамена, нито нищо, исках просто да помогна... Lips Sealed

Възможно е да се познаваме. Smiley Мисля че е трети район и отговорник е Иван Иванов.
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #556 -: Ноември 29, 2010, 15:47:00 »
Раздели ТемаНагоре

Delia,  ПИ- Тихомир Найденов Славков- общ отговорник и обслужва градската част от района

Аз май ще се оттегля от темата и само ще чета...При положение, че написах, че съм уговорила още днес да отиде човек да я посети, вие карате milmil (която също познавам  Kiss ) да прави същото...?? Ами щом е така, аз защо да ангажирам моя човек, нито съм измамена, нито нищо, исках просто да помогна... Lips Sealed
Айде и името на инспектора най-отпред в началото на страницата със все телефонът на човека.
Дама Пика - какъв е смисълът да ангажираш трети човек ? Като отиде какво ще направи ? Ще си поговорят, Ива ще смотае нещо. Твоят човек ще се вбеси, ще й удари един шамар и тази ще викне полицията и ще подаде жалба за тормоз .....
Няма смисъл, поне според мен Smiley
Успех на всички, които няма да се примирят, няма да чакат и ще подават жалби.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
malcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #557 -: Ноември 29, 2010, 15:50:27 »
Раздели ТемаНагоре

Току що видях списъка на всички измамени или с опит за измама където съм и аз. Ми това са 1200 лева. Изобщо не мога и да си помисля, че е имало намерение да се плаща и едно нещо от това. Само халат и халатче прочетох 3-4 пъти, какво ви говори това? Я направо жалбата, да си я имат в районното и дори и всичко да върне и да се размине с производство сега, при следващ подобен случай, ще я съдят много по-строго. Да си има едно на ум и тя, че после ще е много лошо.
Активен

За съжаление поради среща с некоректни потребители, моля за предварително плащане на по-големите от 10 лв. суми. Надявам се, че оценките ми тук и там, ще ви покажат каква личност съм Smiley оценките ми в продавалника: http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=50525&profile_type=feedback
elica
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #558 -: Ноември 29, 2010, 15:50:54 »
Раздели ТемаНагоре

az sa6to nevidqx data,nemislite li 4e moje da sa nekvi stari belejki be xora,ne badete naivni
Активен

1.КОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ,ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ВАС
2.ИЗЧАКВАМ 6-7ЧАСА И ДАВАМ НА СЛЕДВАЩИЯ
3.ПОЩЕНСКИТЕ СА ЗА СМЕТКА НА КУПУВАЧА,ОСВЕН АКО НЕ СМЕ СЕ РАЗБРАЛИ ДРУГО
4.ЗА НЕПОЕТА ПОЩА,СЛАГАМ ОТРИЦАТЕЛНА ОЦЕНКА
5.ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ СЛЕД КАТО И ДВЕТЕ СТРАНИ СИ ПОЛУЧИМ САOТВЕТНО-ЗАПИС/ПРАТКА,ОЧАКВАМ И ОТ ВАС
bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #559 -: Ноември 29, 2010, 15:51:31 »
Раздели ТемаНагоре

Хахахаха сгрешила била, ми дайте да пуснат и затворниците от затвора, и те са сгрешили, нима е най-важното всички да си получат пратките и никой да не се набута, егати аз се отказвам да разбирам човешката природа. Нима ще я оставите така?Huh? Хайде от тук ще я изгоните, ама нали утре в друг сайт ще краде...нима това не ви вълнува? И не сме оФЦЕее да ни говорите на БРЕ.
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
dibidembo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 55


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #560 -: Ноември 29, 2010, 15:51:57 »
Раздели ТемаНагоре

аз ако успея да си приспя бебчето ще пусна и аз една жалба.  много ми запецва комп. а на вас?
Активен
blagovesta_mariela
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #561 -: Ноември 29, 2010, 15:52:45 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също пуснах жалба онлайн Smiley
Активен
slance77_1976
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 161


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #562 -: Ноември 29, 2010, 15:54:22 »
Раздели ТемаНагоре

Искате да кажете, че има два ника лииииииииииии?Huh?Huh?Huh?
Ужас!

АБЕ ХАЙДЕ ЕДИН ПО НАТОЧЕН ДА ВЗЕМЕ ДА ОФОРМИ ЖАЛБАТА-ОБЩА, ИЗБЕРЕТЕ СИ НЯКОГО, ДА СЕ ЗНАЕ КОЙ Е И МУ ДАВАЙТЕ ДАННИТЕ НА НЕГО, ТО ИНАЧЕ ВСЕКИ ЧАКА ДРУГИЯ ДА СВЪРШИ ЧУЖДАТА РАБОТА И НЕСТАВА.....
ХАЙДЕ НЯКОЙ ДА ПОЕМЕ ИНИЦИАТИВАТА, СДРУЖЕТЕ СЕ МАЛКО ПОТЪРПЕВШИТЕ....ДЕЙСТВАЙТЕ!!!!!!
ТАЗИ НЯМА ДА СЕ СПРЕ, ЩЕ ВЪРНЕ ИЛИ НЕ СЕГА НЕ СЕ ЗНАЕ, НО АКО ГО НАПРАВИ ЩЕ Е ЗАЩОТО Е БИЛА ПРИТИСНАТА,ПОСЛЕ ПАК ЩЕ СИ РАЗИГРАВА КОНЯ.......И ПАК ВИЕ МОЖЕ ДА ПОСТРАДАТА.................ИСКА ЛИ ВИ СЕ..........ПОСЛЕ НЯМА ЛИ ДА  СЪЖАЛЯВАТЕ ЧЕ СТЕ БИЛИ С РЕЦЕТЕ В ДЖОБОВЕТЕ........
ХАЙДЕ ПОМОГНЕТЕ МАЛКО НА "ОТНЕСЕНА ОТ ВИХУРА" ИЗПРИЩИ СЕ ТАЗИ ЖЕНА............ЗА ВАС ГО ПРАВИ, СПЛОТЕТЕ СЕ МАЛКО, ВЗЕМЕТЕ НЯКАКВО РЕШЕНИЕ..........ВИЕ ПОТЪРПЕВШИТЕ ТРЯБВА ДА ИЗИГРАЕТЕ ГЛАВНАТА РОЛЯ, НЕ ЧАКАЙТЕ ЗРИТЕЛИТЕ ДА НАПРАВЯТ НЕЩО...........
То си е за тяхна сметка. В няколко стрници се обяснява какво, къде, как да се направи. Никой нищо не предприема. Е има и изключения - Рокита се обади в пощата, ама за зла беда не сполучи Sad
Докато всички измамени продължават да чакат някой да поеме инициативата вместо тях, не само Coro, ами и Ивка и Троянка и Петканка ще ги завлекат.
В момента, в който видя някоя мама да постне подадох жалба, шапка ще й сваля.


и аз това чакам, престрашилият се, чак ми иде награда да обявя!!!!!!!!!!
Направо недоумявам какво са чакали Huh?. То ако обявим награда, знаеш ли що жалби ще завалят.........
Момичета, недейте така, ако бяхте в нашето положение, не знам дали щяхте да говорите така! От къде сте сигурни, че измамените не са предприели нужните мерки? Недейте да забравяте, че  част от тях са завлечени с доста големи суми и тайничко се надяват точно на този форум, потребителката да почне да им връща нещата или парите. Аз лично съм си предприела нужните действия и честно казано ще прежаля 12 лв, стига въпросната измамничка да си понесе наказанието и отговорността по закон. Но това не зависи от нас, а от компетентните органи. Аз ще чакам тяхното съдействие, но съм съгласна с вас, че колкото повече са жалбите и сигналите в полицията в Троян, толкова по-добре и по-бързо ще се разнище случая. Така, че действайте, мили дами!
Активен

Моля Ви, преглеждайте си старателно стоките, които продавате!
Коректна съм и очаквам същото от вас, толерирам лс.
Стоки, неотговарящи на описанието - връщам, опаковки - не плащам.
Не пращам пари предварително.
Имам много положителни оценки в......, вижте ги!
Dama pika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #563 -: Ноември 29, 2010, 15:54:56 »
Раздели ТемаНагоре

    Троян е малък град. Винаги може да се разбере опериран ли е наистина някой, не ли, къде работи и т.н. Ако лъже за такива неща като операцията на майка си, значи и вас ви мотае. Много се смях, че е лъгала, че нямало куриерски фирми в Троян, че то с един клик на мишката се проверява това нещо ??  Tongue Не само, че има, но и са доста. Та - при всички случаи по-добре беше да я посети няко, най-малкото да се стресне и да не си мисли, че ще и се размине. За бой изобщо не говоря, достатъчно е да се пусне слуха на бабите в квартала какви ги върши тая...ще я разнасят после 100 години.  Cheesy
Активен

Не ми пращайте линкове за гласуване - докладвам на модератор !!!!!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #564 -: Ноември 29, 2010, 15:57:32 »
Раздели ТемаНагоре

УТРЕ ЩЕ БЪДАТ ВЪРНАТИ
ПРАХОСМУКАЧКА ОТ СОФИЯ НА СТОЙНОСТ 70 ЛЕВА
КОЖЕНО ЯКЕ ОТ  ПЛОВДИВ НА СТОЙНОСТ 40 ЛЕВА
КОЖЕНО ЯКЕ СПОРТНО НА СТОЙНОСТ 30 ЛЕВА
МИКИ МАУС ИГРАЧКА 16 ЛЕВА + ЕКИП 28 ЛЕВА
МОЛЯ СОБСТВЕНИЧКИТЕ НА ТЕЗИ НЕЩА ДА ПРЕДОСТАВЯТ АДРЕСА СИ НА ЛС ЗА ДА МОЖЕ ДА ИМ СЕ ВЪРНАТ ТЪЙ КАТО ИВА ГИ Е ОПАКОВАЛА НО НЯМА АДРЕСИТЕ

СЕГА ИВА ОТИДЕ ДА ПРАТИ ПАРИ НО КАТО ПОЩЕНСКИ ЗАПИС НА ЧОВЕК СЪС СКАЙП ПЕТЪР КАРАДЖОВ ЗА СУМАТА ОТ 12 ЛЕВА , СНИМКИ ЩЕ ПРЕДОСТАВИ ДОВЕЧЕРА , НА ТОЗИ ЗАПИС , СПРЕТЕ СЕ МАЛКО
ОТНОВО АПЕЛИРАМ ДА СЕ УСПОКОИТЕ
Активен

vili777
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 649


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #565 -: Ноември 29, 2010, 15:58:15 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, аз също пуснах жалба от свое име и от името на всички измамени /използвах списъка от другата  тема/ чакам ответ....
Активен

скайп alvisa77
Настоявам парите и пакета да се пускат едновременно!
Купувача плаща пощенските!
Коректна съм и искам коректност!
dibidembo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 55


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #566 -: Ноември 29, 2010, 16:02:56 »
Раздели ТемаНагоре

ами прахосмукачката от софия ли е щото моята е за 70лв. ама е от асеновград а пък в списъка невидях друга прахосм. да знам дали да пускам жалба че го приспахнай-накрая моя юнак.
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 16:04:46 от dibidembo » Активен
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #567 -: Ноември 29, 2010, 16:04:26 »
Раздели ТемаНагоре

Може да е объркала града , драсни ми едно лс с адреса си и линк към прахосмукачката
Активен

tsytsi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 383


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #568 -: Ноември 29, 2010, 16:05:54 »
Раздели ТемаНагоре

по добре да снима нещата, и аз искам да видя коженото яке.
Активен

Пращам след предварително плащане.
Не приемам вече изпратен пакет
vili_zah
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #569 -: Ноември 29, 2010, 16:06:33 »
Раздели ТемаНагоре

ПРАТИХ Й АДРЕСА СИ,ТЪЙ КАТО БИЛИ МИ ОПАКОВАНИ НЕЩАТА,ЩЕ ВИДИМ!!!!!!!!!!!!!! ДА НЕ БИ ЗАЩОТО ПОДАДОХ ЖАЛБА,ТА Е РЕШИЛА ДА МИ ГИ ВЪРНЕ?Huh?Huh?Huh??
Активен

ТОЧНА И КОРЕКТНА СЪМ,НАДЯВАМ СЕ НА СЪЩОТО.
ПРИ ЗАКУПУВАНЕ  НА ПОВЕЧЕ ОТ ЕДНА ОТ МОИТЕ ОБЯВИ ПОЕМАМ ПОЩЕНСКИТЕ РАЗХОДИ. Smiley

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=86595&profile_type=feedback


Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: