{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:Измами и опити за измами в особено големи размери от CORO  (Прочетена 130275 пъти)
0 Членове и 5 Гости преглежда(т) тази тема.
dibidembo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 55


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #585 -: Ноември 29, 2010, 18:05:00 »
Раздели ТемаНагоре

само да кажа
как да разберем за други такива потребители. Дали всички  пострадали да й пишем на двата ника (които знаем че са нейни) отрицателни оценки поне другите майки да не се опарят. Аз ако не ми беше писала една мама на ЛС нямаше да разбера защото нямам навик да чета форумите. Но вече ще си имам едно на ум.  а пък преди това имах две мами без нито една оценка на които им пратих дрешки и ми си платиха. Е едната мама я помолих предварително и нямаше проблем.
Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #586 -: Ноември 29, 2010, 18:49:43 »
Раздели ТемаНагоре

само да кажа
как да разберем за други такива потребители. Дали всички  пострадали да й пишем на двата ника (които знаем че са нейни) отрицателни оценки поне другите майки да не се опарят. Аз ако не ми беше писала една мама на ЛС нямаше да разбера защото нямам навик да чета форумите. Но вече ще си имам едно на ум.  а пък преди това имах две мами без нито една оценка на които им пратих дрешки и ми си платиха. Е едната мама я помолих предварително и нямаше проблем.
Я дайте линк с другия и профил Huh?
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
yana_m
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 170


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #587 -: Ноември 29, 2010, 19:22:22 »
Раздели ТемаНагоре

И на мен ми писа че иска да закупи един дигитален фотоапарат,но веднага ми писа че не плаща предварително и не получава наложен платеж...и как да й пратя нещо за 60лв???После ми писа че процедира така защото я завлекли с 700лв,е как ще ги пратиш?Huh?Huh?Добре че нищо не й изпратих!
 Успех на всички дано ви върне нещата във вида в който сте ги пратили!
 То да решиш да си помогнеш с този сайт,а само проблеми излизат!Все по-лоши стават хората.
Активен

Вече не пазя ред,който иска даден артикул да ми даде адрес на лични!Публикувам обявите и в продавалника-не се сърдете,но съм с малко дете и разчитам на дохода от тук!!!
Пощенските са за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго или не е писано в обява че са от мен.
При покупка на 2 и повече обяви пощата е от мен и сте с предимство!
Пращам като МП,наложен платеж само при по-големи суми и нежелание за предварително плащане!
За суми над 10лв предварително паричките!
Нека сме коректни,все пак сме тук за да си помагаме!
Винаги поставям оценки,моля правете го и вие!
Предпочитам паричен превод по Еконт,но само ако на вас ви е удобно,а също така и аз предпочитам да ви превеждам пак така!Не за друго ами е по-бързо и евтино от Бг пощи!Но пак казвам само на вас ако ви е удобно!
Cveti_Gabi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #588 -: Ноември 29, 2010, 19:43:23 »
Раздели ТемаНагоре

Не мога , да повярвам пратих един екип в четвъртък и оттогава ни вест ни кост . Shocked и сега виждам темата коята е пусната .Тя  за това не искаше да ми прати предварително парите  Shocked ужас
дължи ми 15лв с пощенските .
Активен

Изпращам , като мп , не приемам наложен платеж без предварителна уговорка . Предпочитам получаването на паричките по банков път .Изчаквам 12часа .
Оценките ми.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=33278&ppaction=readfeed
Rokita
Таня
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Коректна съм, винаги се надявам на същото отсреща!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #589 -: Ноември 29, 2010, 19:43:29 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, аз съм готова. Полечих си всичко непокътнато. Майдаже не е имала възможност да си отвори пратката, защото 2лв бяха пъхнати между 2 слоя амбалажвна ратия - моите опаковки, моя кашон. Успех на всички останали. Аз си извадих поуките! Вече ще съм супер внимателна!
Активен

1.Изпращам като МПП веднага!
2.Пощенски за сметка на получателя!
3.Изключително коректна съм, очаквам същото!
4.Пазя ред колкото е необходимо!
5.Приемам плащане със запис/банка/ПИБ;ДСК/!
6.Не разменям!
7.Коректна съм, винаги се надявам на същото от ответната страна!
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #590 -: Ноември 29, 2010, 20:03:47 »
Раздели ТемаНагоре

Ама само аз ли не съм получила масовото съобщение  Huh? Не че не видях темата в самото начало,но наистина нямам такова лс Shocked
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #591 -: Ноември 29, 2010, 20:05:32 »
Раздели ТемаНагоре

Ама само аз ли не съм получила масовото съобщение  Huh? Не че не видях темата в самото начало,но наистина нямам такова лс Shocked

И аз.
Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #592 -: Ноември 29, 2010, 20:18:37 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, аз съм готова. Полечих си всичко непокътнато. Майдаже не е имала възможност да си отвори пратката, защото 2лв бяха пъхнати между 2 слоя амбалажвна ратия - моите опаковки, моя кашон. Успех на всички останали. Аз си извадих поуките! Вече ще съм супер внимателна!
е кога е пратена?Ще отбележа после,че е върната
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
alfmita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #593 -: Ноември 29, 2010, 20:22:55 »
Раздели ТемаНагоре

аз пак бях излагана отедна вав продавалника пора4ах си един колан и и пратих парите преджарително така и не полу4их колана затова же4е пора4жам само с наложен платеж и сам дожолна
Активен
Илейн
Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично усмотрение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Разгледайте другите ми обяви.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #594 -: Ноември 29, 2010, 20:38:10 »
Раздели ТемаНагоре

Мили мами,преди малко ми писа въпросната CORO за адрес да ми изпрати обратно якето.
Предложих и да го задържи ако изпитва финансово затруднение и има проблеми с оперираната си майка и тя ми благодари.
Велела Коледа на всички и бъдете добри!:)
На Коледа стават чудеса,нека не бъдем толкова черногледи!
Активен

Разгледайте и другите ми обяви.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #595 -: Ноември 29, 2010, 20:47:41 »
Раздели ТемаНагоре

Мили мами,преди малко ми писа въпросната CORO за адрес да ми изпрати обратно якето.
Предложих и да го задържи ако изпитва финансово затруднение и има проблеми с оперираната си майка и тя ми благодари.
Велела Коледа на всички и бъдете добри!:)
На Коледа стават чудеса,нека не бъдем толкова черногледи!
Shocked Shocked Shocked ти ме уби
Какво това ли беше,получихме си нещата(няколко жени) и какво оставяме нещата така ли Lips Sealed Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Илейн
Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично усмотрение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Разгледайте другите ми обяви.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #596 -: Ноември 29, 2010, 20:50:08 »
Раздели ТемаНагоре

Мили мами,преди малко ми писа въпросната CORO за адрес да ми изпрати обратно якето.
Предложих и да го задържи ако изпитва финансово затруднение и има проблеми с оперираната си майка и тя ми благодари.
Велела Коледа на всички и бъдете добри!:)
На Коледа стават чудеса,нека не бъдем толкова черногледи!
Shocked Shocked Shocked ти ме уби
Какво това ли беше,получихме си нещата(няколко жени) и какво оставяме нещата така ли Lips Sealed Lips Sealed
Кой както реши мила,аз прецених,че мога да и направя подарък,все пак и вярвам за всичко което казва.
Активен

Разгледайте и другите ми обяви.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #597 -: Ноември 29, 2010, 20:53:50 »
Раздели ТемаНагоре

Мили мами,преди малко ми писа въпросната CORO за адрес да ми изпрати обратно якето.
Предложих и да го задържи ако изпитва финансово затруднение и има проблеми с оперираната си майка и тя ми благодари.
Велела Коледа на всички и бъдете добри!:)
На Коледа стават чудеса,нека не бъдем толкова черногледи!
Shocked Shocked Shocked ти ме уби
Какво това ли беше,получихме си нещата(няколко жени) и какво оставяме нещата така ли Lips Sealed Lips Sealed
Кой както реши мила,аз прецених,че мога да и направя подарък,все пак и вярвам за всичко което казва.
Вярваш и след всички лъжи .................мамоооооооооооо Huh? Huh? Huh?
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Илейн
Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично усмотрение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Разгледайте другите ми обяви.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #598 -: Ноември 29, 2010, 20:57:27 »
Раздели ТемаНагоре

Мили мами,преди малко ми писа въпросната CORO за адрес да ми изпрати обратно якето.
Предложих и да го задържи ако изпитва финансово затруднение и има проблеми с оперираната си майка и тя ми благодари.
Велела Коледа на всички и бъдете добри!:)
На Коледа стават чудеса,нека не бъдем толкова черногледи!
Shocked Shocked Shocked ти ме уби
Какво това ли беше,получихме си нещата(няколко жени) и какво оставяме нещата така ли Lips Sealed Lips Sealed
Кой както реши мила,аз прецених,че мога да и направя подарък,все пак и вярвам за всичко което казва.
Вярваш и след всички лъжи .................мамоооооооооооо Huh? Huh? Huh?
Нали почна да връща,който иска да му се върнат нещата да и пише!
Активен

Разгледайте и другите ми обяви.
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #599 -: Ноември 29, 2010, 20:59:47 »
Раздели ТемаНагоре

Криси всеки сам си решава наистина.
Мен вече нищо не може да ме очуди в тази тема.
Илейн не се обиждай - прекалено добра си и чак ме е яд заради теб:)
Активен


Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: