{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:Измами и опити за измами в особено големи размери от CORO  (Прочетена 136337 пъти)
0 Членове и 21 Гости преглежда(т) тази тема.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #90 -: Ноември 27, 2010, 11:50:02 »
Раздели ТемаНагоре

мили дами навярно тази жена срама няма мен ме излъга с 108лв и мисля да си понесе наказание .Това че майкай е болна нее така защото на мене ми каза че в сряда е командировка и майкай ще ходи до пощата да вземе пратката.а вчера до 14 ч.ми говори сладко сладко по скайпа .аз утре ще ходя в троян даси потърся парите който иска и е от в.търново може да дойде с мен.
Божееееее  Shocked Shocked Shocked
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:38:19 от daiido » Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #91 -: Ноември 27, 2010, 11:58:47 »
Раздели ТемаНагоре

мили дами навярно тази жена срама няма мен ме излъга с 108лв и мисля да си понесе наказание .Това че майкай е болна нее така защото на мене ми каза че в сряда е командировка и майкай ще ходи до пощата да вземе пратката.а вчера до 14 ч.ми говори сладко сладко по скайпа .аз утре ще ходя в троян даси потърся парите който иска и е от в.търново може да дойде с мен.
Shocked Shocked ShockedЗа какви суми говорите вие Shocked Shocked.....какво юнашко доверие в човека Lips Sealed,а той е толкова .....не намирам дума да се изразя(хем да съм точна,хем да не засегна Lips Sealed)
Отиваш,разбира се (devil2) (evil14)...има хора със 108 лв. карат месеца(че и с по малко Lips Sealed)
Винаги ми е било интересно,как изглеждат такива хора,какво е лицето на пошлостта и лицемерието...(за съвест не говоря,защото тя явно липсва)............Направо е без коментар,то нямаш думи да изкажеш това ,което чувстваш в такива случаи!!!Гняв,недоумение,ужас,тъга...всичко в тройна доза....
 (evil14) (evil1) (evil11) (devil3)
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:39:21 от daiido » Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
mi_ma
мимчето
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 361


над мене греят две слънца,това са моите деца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #92 -: Ноември 27, 2010, 11:59:39 »
Раздели ТемаНагоре

мили дами навярно тази жена срама няма мен ме излъга с 108лв и мисля да си понесе наказание .Това че майкай е болна нее така защото на мене ми каза че в сряда е командировка и майкай ще ходи до пощата да вземе пратката.а вчера до 14 ч.ми говори сладко сладко по скайпа .аз утре ще ходя в троян даси потърся парите който иска и е от в.търново може да дойде с мен.
не мога да разбера,как така на доверие пращате неща за толкова много пари/поне за мен са много/ на човек  с една оценка.не ви ли мина през ума,че може да ви излъже.
това си е изпечена мошенничка.
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:39:32 от daiido » Активен

1.пощенските за сметка на КУПУВАЧА 2.ВЕЧЕ плащане предварително 3.въщам стока неотговаряща на описанието 4.BG94BPBI79231098205001 пощенска банка 5.давам на първия дал адрес на лс 6.имам 245 ++++++ в Пр-ка 
http://smajliki.ru/smilie-743654535.html
vili_zah
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #93 -: Ноември 27, 2010, 12:21:34 »
Раздели ТемаНагоре

вчера ми каза,че ми е изпратиал парите(49 лв.),а по=късно вечерта ми каза,че ще ми върне дрехите, и вече съм сигорна ,че и това няма да стане. но няма да и се дадем. ще изчакам до понеделник и пак ще се съберем тук да решим какво да предприемим. Wink
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:39:41 от daiido » Активен

ТОЧНА И КОРЕКТНА СЪМ,НАДЯВАМ СЕ НА СЪЩОТО.
ПРИ ЗАКУПУВАНЕ  НА ПОВЕЧЕ ОТ ЕДНА ОТ МОИТЕ ОБЯВИ ПОЕМАМ ПОЩЕНСКИТЕ РАЗХОДИ. Smiley

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=86595&profile_type=feedback
Rokita
Таня
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Коректна съм, винаги се надявам на същото отсреща!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #94 -: Ноември 27, 2010, 12:38:09 »
Раздели ТемаНагоре

Има ли накой близо до троян, да дойде да ме вземе от ловеч, аз съм свободна и ще отидем да я намерим и ще вземе нещата на всички мами.
Имам й адреса!!!!!!!!!Бясна съм!
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:40:28 от daiido » Активен

1.Изпращам като МПП веднага!
2.Пощенски за сметка на получателя!
3.Изключително коректна съм, очаквам същото!
4.Пазя ред колкото е необходимо!
5.Приемам плащане със запис/банка/ПИБ;ДСК/!
6.Не разменям!
7.Коректна съм, винаги се надявам на същото от ответната страна!
Rokita
Таня
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Коректна съм, винаги се надявам на същото отсреща!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #95 -: Ноември 27, 2010, 12:39:39 »
Раздели ТемаНагоре

Някой има ли нейн телехон или скайп . Ще я търся! но ми мирише че майще ходя до троян! Господ да й е на помощ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:40:41 от daiido » Активен

1.Изпращам като МПП веднага!
2.Пощенски за сметка на получателя!
3.Изключително коректна съм, очаквам същото!
4.Пазя ред колкото е необходимо!
5.Приемам плащане със запис/банка/ПИБ;ДСК/!
6.Не разменям!
7.Коректна съм, винаги се надявам на същото от ответната страна!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #96 -: Ноември 27, 2010, 12:41:36 »
Раздели ТемаНагоре

Някой има ли нейн телехон или скайп . Ще я търся! но ми мирише че майще ходя до троян! Господ да й е на помощ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аз в предната тема мила,съм дала доста линове където и има телефоните и виж там мила. Huh? Huh? Аз ако имаше как още преди 5 дена щях да съм при нея,ама пусо да остане далеко съм Huh? Huh? Huh? Huh? Huh?
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:40:52 от daiido » Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Rokita
Таня
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Коректна съм, винаги се надявам на същото отсреща!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #97 -: Ноември 27, 2010, 12:43:44 »
Раздели ТемаНагоре

На мене ми е близо, имам роднини от Троян и съм достатъчно луда да направя ккавото е необходимо! И в полицията ще ида ако трябва . И в троянската полоция ще ида ако трябва.
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:41:02 от daiido » Активен

1.Изпращам като МПП веднага!
2.Пощенски за сметка на получателя!
3.Изключително коректна съм, очаквам същото!
4.Пазя ред колкото е необходимо!
5.Приемам плащане със запис/банка/ПИБ;ДСК/!
6.Не разменям!
7.Коректна съм, винаги се надявам на същото от ответната страна!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #98 -: Ноември 27, 2010, 12:46:46 »
Раздели ТемаНагоре

На мене ми е близо, имам роднини от Троян и съм достатъчно луда да направя ккавото е необходимо! И в полицията ще ида ако трябва . И в троянската полоция ще ида ако трябва.
Незнам вече кое е най-добре,чесно.Сега като си чета лс-тата от нея......мамо как ме е мотала ама как така да не са пристигнали парите.....сигурна ли си..........мале нямате си и на идея какви нерви имам трая я точно от предния понеделник Huh? Huh? Huh? ще полудея.Какво ли не съм виждала,ама такова нещо......... (evil11) (evil11) (evil11) (evil11)
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:41:12 от daiido » Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
chokoni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #99 -: Ноември 27, 2010, 12:59:49 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета,звънях и на двата телефона от форума.
Все жени ми вдигнаха,но твърдяха ,че не се казват Ивелина.Едната дори ми обясни,че ползва този номер едва от 2 седмици.И предполагала,че Ивелина е ставата ползвателка на номера....незнам колко е вярно.Може и тя да е но да лъже.
Бясна съм.ако бях по близо до Троян,щях да отида и да и покажа  кого е тръгнала да мами.
Без полицията ми се струва,че няма да се разреши случая.Не ми се вярва,че ще върне всичко и то във вид в който сме и го пратили,както и пощенските. (devil4)
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:41:22 от daiido » Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #100 -: Ноември 27, 2010, 13:04:01 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета,звънях и на двата телефона от форума.
Все жени ми вдигнаха,но твърдяха ,че не се казват Ивелина.Едната дори ми обясни,че ползва този номер едва от 2 седмици.И предполагала,че Ивелина е ставата ползвателка на номера....незнам колко е вярно.Може и тя да е но да лъже.
Бясна съм.ако бях по близо до Троян,щях да отида и да и покажа  кого е тръгнала да мами.
Без полицията ми се струва,че няма да се разреши случая.Не ми се вярва,че ще върне всичко и то във вид в който сме и го пратили,както и пощенските. (devil4)
Ами така е,тя можи да си ги е ползвала жената,както разбирам някои неща си ги е пробвала,можи и моето яке да си е поносила Tongue
ИИИИ мисля,че и дори пощенските няма да видим
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:41:36 от daiido » Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #101 -: Ноември 27, 2010, 13:18:42 »
Раздели ТемаНагоре

Моето мнение е че при всички случаи трябва да се обадите и в полицията.
Оказа се че това не е просто една некоректна потребителка.Като гледам за колко народ и за какви суми става дума ... това си е вече чиста проба кражби и мошенничество.
Сега дано успеете да си вземете кой каквото може-пари или вещи, но утре тя отново ще се развихри някъде.Мисля, че полицията трябва да я знаят, а и да се постресне малко.
Явно си мисли, че в нета всеки е и може да остане анонимен и че може да си прави каквото иска, но не е познала!

chokoni аз си мисля, че по телефона е била точно тя.
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:41:55 от daiido » Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #102 -: Ноември 27, 2010, 13:22:51 »
Раздели ТемаНагоре

Нека децата заспат и ще се позанимая и аз с този случай
Моля за адрес на ЛС
Имам нещо наум  Wink
Също искам да ми пишат всички завлечени -стойността
Ако моят план проработи,ще ви пиша какво съм намислила  Wink
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:42:04 от daiido » Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #103 -: Ноември 27, 2010, 13:40:27 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета,звънях и на двата телефона от форума.
Все жени ми вдигнаха,но твърдяха ,че не се казват Ивелина.Едната дори ми обясни,че ползва този номер едва от 2 седмици.И предполагала,че Ивелина е ставата ползвателка на номера....незнам колко е вярно.Може и тя да е но да лъже.
Бясна съм.ако бях по близо до Троян,щях да отида и да и покажа  кого е тръгнала да мами.
Без полицията ми се струва,че няма да се разреши случая.Не ми се вярва,че ще върне всичко и то във вид в който сме и го пратили,както и пощенските. (devil4)
Момичета, опитайте като и звъните, да се представите за човек, който се интересува от къщата, която продава и за която е пуснала обяви в мноооооооого сайтове. Не започвайте с " Търся Ива" , " Обаждам се по повод обявата за къщата........даден е този тел. за връзка, с Ива ли разговарям?......."
Дано проработи  Roll Eyes Следя темата от самото начало и честно казано съм толкова възмутена, че не намирам думи дори да драсна два реда!
Не оставяйте да и се размине!
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:42:19 от daiido » Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #104 -: Ноември 27, 2010, 13:47:02 »
Раздели ТемаНагоре

Нали се сещате, че тая чете всичко и дори да и се обадите за къщата или за застраховките, тя ще е подготвена. Колкото и неграмотна да изглежда тази е изпипана крадла и трябва я изненадате.
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:42:35 от daiido » Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!


Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: