{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:Измами и опити за измами в особено големи размери от CORO  (Прочетена 136296 пъти)
0 Членове и 11 Гости преглежда(т) тази тема.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #105 -: Ноември 27, 2010, 13:47:32 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета,звънях и на двата телефона от форума.
Все жени ми вдигнаха,но твърдяха ,че не се казват Ивелина.Едната дори ми обясни,че ползва този номер едва от 2 седмици.И предполагала,че Ивелина е ставата ползвателка на номера....незнам колко е вярно.Може и тя да е но да лъже.
Бясна съм.ако бях по близо до Троян,щях да отида и да и покажа  кого е тръгнала да мами.
Без полицията ми се струва,че няма да се разреши случая.Не ми се вярва,че ще върне всичко и то във вид в който сме и го пратили,както и пощенските. (devil4)
Момичета, опитайте като и звъните, да се представите за човек, който се интересува от къщата, която продава и за която е пуснала обяви в мноооооооого сайтове. Не започвайте с " Търся Ива" , " Обаждам се по повод обявата за къщата........даден е този тел. за връзка, с Ива ли разговарям?......."
Дано проработи  Roll Eyes Следя темата от самото начало и честно казано съм толкова възмутена, че не намирам думи дори да драсна два реда!
Не оставяйте да и се размине!
Това е добра идея......ама тя после като разбере че е някой от нас веднага ще затвори......Незнам,за да завлече сума и народ тази жена е изпипана лъжкиня........прави мили очички,че нищо не разбира и как било,що било и хоп всички в кюпа и може би сега ни се смей (devil3) Незнам на мен днес ми е толкова здухано заради тая,че незнам какво да си мисля и какво да правя Huh?
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:42:49 от daiido » Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #106 -: Ноември 27, 2010, 13:48:44 »
Раздели ТемаНагоре

Нали се сещате, че тая чете всичко и дори да и се обадите за къщата или за застраховките, тя ще е подготвена. Колкото и неграмотна да изглежда тази е изпипана крадла и трябва я изненадате.
Абе и аз го мислих но пез 1 минута отварям форума,то изписва кой чете отгоре,нищо не е чела...друг въпрос е,че ще прочете.
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:43:03 от daiido » Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #107 -: Ноември 27, 2010, 13:50:04 »
Раздели ТемаНагоре

Абе винаги има един скрит
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:43:17 от daiido » Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #108 -: Ноември 27, 2010, 13:50:55 »
Раздели ТемаНагоре

Абе винаги има един скрит
(pother8)
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:43:27 от daiido » Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #109 -: Ноември 27, 2010, 14:07:00 »
Раздели ТемаНагоре

снощи в 22 h е била последно на линия,вчера онзи ден и писах на лични ама тя така и не отговаря а влиза,питам я за адреса да ми каже къде да пусна нещата,уж да видя на мен какъв адрес ще даде,да ама не не пише,то е ясно че няма да вземе нещата,исках поне да видя на мен какво име ще каже ама,тя си трае
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:43:38 от daiido » Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
alex_t123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 137


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #110 -: Ноември 27, 2010, 14:46:01 »
Раздели ТемаНагоре

Да се обади мъж - за къщата  Smiley
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:43:49 от daiido » Активен

1. Не приемам размяна.
2. Изпращам МПП..
3. Предимство на купуващите повече от едно нещо.
4. Предпочитам банков превод
  BG30 PIRB 8062 4603 3840 17  -   PIRAEUS BANK
5. Пращам на първият дал адрес на лични
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #111 -: Ноември 27, 2010, 14:50:00 »
Раздели ТемаНагоре

ЗДРАВЕЙТЕ ПИША С ГОЛЕМИ БУКВИ ЗА ДА ВИДИ ГОСПОЖАТА И ДА И КАЖА ЧЕ ТОВА НЯМА ДА ОСТАНЕ БЕЗНАКАЗАНО ТА ЕТО И МОЯТ СЛУЧАЙ АЗ СЪМ ПОРЕДНАТА ИЗГОРЯЛА МАМА С СУМА ОТ 63.85ЛВ ПРОДАДОХ И УЖ ХЛЕБОПЕКАРНА НО СЕ ОКАЗВА МАЙ ЧЕ СЪМ И Я ПОДАРИЛА НЕМОГА ДА ОПИША КАКВО ИЗПИТВАМ ОТ ВЧЕРА ЗАЩОТО ПОСЛЕДНО С НЕЯ ГОВОРИХ ПО ТЕЛ В 11:57Ч И ПОСЛЕДНОТО И ПИСАНЕ В СКАЙПА БЕШЕ ЕТО ГО [26.11.2010 г. 09:05:51] ivka каза: mila tyk li si
[26.11.2010 г. 09:06:02] ivka каза: kaji mi kak da pribvam pekarnata
[26.11.2010 г. 09:06:24] ivka каза: v kni6kata nqma na bg
[26.11.2010 г. 09:06:32] ivka каза: kaji mi kak da deistvam
[26.11.2010 г. 09:14:21] poli-loli каза: кажи Ивка тук съм
[26.11.2010 г. 19:15:07] poli-loli каза: (hi) udulf ijdkd ke ;r ie f/dor mfle'e udu e im,dlr .r ie
[26.11.2010 г. 19:15:55] poli-loli каза: (hi) здравеи какво стана не ми се обади повече
[26.11.2010 г. 19:16:07] poli-loli каза: справи ли се
[26.11.2010 г. 19:16:21] ivka каза: da
[26.11.2010 г. 19:16:35] poli-loli каза: пиши ми аз готвя
[26.11.2010 г. 19:16:36] ivka каза: posle 6te sedna da ti pi6a 4e otravqm decata
[26.11.2010 г. 19:16:46] ivka каза: i az po4vam da gotvq
[26.11.2010 г. 19:16:52] ivka каза: stava li posle
[26.11.2010 г. 19:17:00] ivka каза: da pi6em
[26.11.2010 г. 19:17:06] poli-loli каза: добре направо ще ти звана след 30мин
[26.11.2010 г. 19:17:14] poli-loli каза: добре
[26.11.2010 г. 19:17:19] poli-loli каза: до после
[26.11.2010 г. 19:17:20] ivka каза: 6te pi6em
[26.11.2010 г. 19:17:31] ivka каза: stava li
[26.11.2010 г. 19:17:39] ivka каза: Huh???
[26.11.2010 г. 21:36:46] poli-loli каза: тук съм
[26.11.2010 г. 21:36:56] poli-loli каза: (hi)
[26.11.2010 г. 21:43:05] poli-loli каза: там  ли си
[26.11.2010 г. 22:15:29] poli-loli каза: какво стана защо си се изключила нали ми обеща да си пишем и да кажеш как е пекарната моляте пиши ми започвам да се притеснявам
[26.11.2010 г. 22:15:56] poli-loli каза: намери начин да ми се обадиш или пишиш
[26.11.2010 г. 22:16:14] poli-loli каза: :S
[08:03:57] poli-loli каза: (hi) ИСТОРИЯТЯ Е ТОЛКОВА ДЪЛГА Р19.11.2010
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:43:58 от daiido » Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #112 -: Ноември 27, 2010, 15:11:42 »
Раздели ТемаНагоре

ИЗВИНЯВАЙТЕ ЧЕ ПИША МАЛКО ПОДРОБНО И ОБЪРКАНО НО РАЗБЕРЕТЕ МЕ НЕ СЪМ НА СЕБЕСИ ЗАЩОТО ЩЕ СЕ ОПИТАМ НА КРАТКО ДА ОБЯСНЯ ЦЯЛАТА СЛУЧКА ПИШИ МИ НА ЛС КУПУВАМ Я ХЛЕБОПЕКАРНАТА ДОБРЕ СЛЕД НЯКОЛКО РАЗГОВОРА И РАЗБИРА СЕ УТОЧНЕНИЯ ЗА ДА НЕ СЕ ПОЛУЧАВАТ НЕДУРАЗОМЕНИЯ КАЗВАМ ПУСКАМ С НАЛОЖЕН ПО ПОЩАТА"ТАКА ТЯ ИСКАШЕ "ДА Е ПО ПОЩАТА АЗ И ПРЕДЛОЖИХ ЕКОНТ ТЪЙ КАТО ИМАМ РЕГИСТРАЦИЯ ОТКАЗА ДОБРЕ СЪГЛАСИХ ОТИВАМ НА СЛЕДВАЩИЯТ ДЕН ПУСКАМ ПЛАЩАМ РАЗХОДИТЕ ВСИЧКО ПРИБИРАМ СЕ И ПИША ЧЕ СЪМ ПУСНАЛА И ОТГОВОРА Е АМА КАК ТАКА АЗ НЕ ВЗИМАМА НЕЩО ПРЕДИ ДА ПРОБВАМ КАТО ОТИДА В МАГАЗИНА ПЪРВО ПРОБВАМ ТОГАВА ПЛАЩАМ И АЗ ИЗУМЕНА НО ВЪПРЕКИ ВСИЧКО И КАЗВАМ ДОБРЕ КАКВО ДА НАПРАВЯ ПИТАХ ВИ НЯКОЛКО ПЪТИ И ВИЕ ДАДАБРЕ ПУСКАЙ СЕГА АМА КАК ТАКА АЗ НЕ ПЛА........И МИ КАЗВА ПРЕДНАТА СЕДМИЦА СИ ПОРЪЧАХ ОТ ПРОДАВАЛНИКА ХЛЕБОПЕКАРНА ПАК КАЗВА БЕШЕ С НАЛОЖЕН ПЛАТИХ 85ЛВ И ТЯ ВИКА НЕРАБОТЕШЕ  А ЖЕНАТА ОТ КОЯТО Я КУПИХ КАЗА МИ МИ ДА СИ ГЛЕДАЛА И Т.НТ И АЗ МИ ДОБРЕ НО РАЗБЕРЕТЕ НИЩО НЕМОГА ДА НАПРАВЯ И ТЯ СЕ ВКЛЮЧИ В СКАЙПА МИ И ТАМ ЗАПОЧНА Е ДНО НАПРАВО НЕЗНАМ КАКВО ДА ГО НАРЕКА НО НЯМА ДА ГО ПУСНА СЕГА ТУК ИМАМ ПРЕДВИТ ЦЯЛАТА ИСТОРИЯ ТЪЙ КАТО Я ПАЗЯ СНОЩИ САМО НА КРИСИ Я ПУСНАХ.ТА ДА ПРОДЪЛЖА СТАНА ТАКА ЧЕ КОЛЕТА ГО ВРЪЩАШЕ АЗ МАХАХ НАЛОЖЕНИЯ ПРИ КОЕТО ПЛАТИХ ГЛОБА НО РАЗБИРА СЕ ТЯ БЕШЕ НАСТОЯТЕЛНА ЧЕ Я ИСКА И ДА Я ПУСНА ОТНОВО НО БЕЗ НАЛОЖЕН ДОБРЕ ПУСНАХ Я И ВЧЕРА СУТРИНТА БЛАГОПОЛУЧНО БЕШЕ ПРИСТИГНАЛА ПРИ КОТО ТЯ ЗАПОЧНА ЕДНО РАЗПИТВАНЕ  СЕГА КАКВО ДА СЛОЖА КОЛКО ГРАМА МИЛА АКО МОЖЕ НЯКОЯ РЕЦЕПТА...............ПОСЛЕ МИЛА СЕГА СВЕТНА ТУК СЕГА КЪДЕ ДА НАТИСНА................ОТ ТАМ А МИЛА СЕГА СТАНА ЕДНА ТОПКА ТОВА ЛИ Е АМИ ДОБРЕ........АМИ ПОСЛЕ ЩЕ ТИ ЗВЪНА КАЗВА ДА НЕ ТЕ ПРИТЕСНЯВАМ ДА ТИ КАЖА КАКВО Е СТАНАЛО И ДА ТИ ПУСНА ПАРИТЕ НО ДА МИ КАЖЕШ НАЛИ ВСИЧКО ОБЩО КОЛКО ТИ КОСТВАШЕ И АЗ ДОБРЕ И ТЯ НО ТУК СЕГА ЧАКАМ Е ЕДНИ ХОРА А АПОСЛЕ ЩЕ ВОДА ДЕТЕТО ДО БОЛНИЦА ДА МУ БИЯТ ИНЖЕКЦИЯ И ДА МУ ПРАВЯТ ИСЛЕДВАНИЯ НО КАТО ИЗЛЕЗНА ЩЕ ТИ ЗВЪНА Е ДОБРЕ ИЗЧАКАХ КАТО РАЗБИРА СЕ БЕЗ ПРЕДПОЛАГАМ ЗА НЕЩО ТАКОВА И ИСЛЕДОБЕТ РЕШИХ ДА ВЛЕЗНА В ДОМАКИНЯТА ДА ВИДЯ ОЦЕНКИ ДАЛИ Е ПРОДАЛА НЕЩО ОТ НЕЙНИТЕ ОБЯВИ И КАКВО МИСЛИТЕ ОТКРИВАМ ОТРИЦАТЕЛНА ОЦЕНКА ОТ ТАМ ПИША НА МАМАТА КОЯТО Я Е СЛОЖИЛА ОТ ТАМ ПОЛУЧААВАМ ТЕМАТА ВЪВ ФОРУМА И ОТ ТАМ ОТ СНОЩИ СЛЕДЯ ВСИЧКО НАПИСАНО ДО МОМЕНТА И КАТО ВЪТРЕШНО СИ СЕ НАДЯВАХ ЧЕ ТЯ ЩЕ МИ ЗВЪНЕ ИЛИ ПИШИ НО УВИ ОТ СНОЩИ ТЕЛ ВЕЧЕ Е ЕЗКЛЮЧЕН И СКАЙПА И РАЗБИРА СЕ А ЕТО И ТЕЛЕФОНА ОТ КОЙТО МИ ЗВЪНЕШЕ И СКАЙПА И ivalinamarinova И ТЕЛ Е 0894572123
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:44:08 от daiido » Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #113 -: Ноември 27, 2010, 15:22:54 »
Раздели ТемаНагоре

момичета,ще се опитам да намеря човек,който да я навести.Ако се наложи,ще се плати нещо и на него за времето и транспорта Smiley
Така е редно.В момента съм се заела със задачата да намеря такъв човек.До вечерта мисля да имам наппредък.
Искам да знам обаче какво правим по случая?Ще си търсите вещите ли?Пари ще ли чакате?

пп:При 100 човека ожилени-2 отрицателни оценки.Това хич не го разбирам  Lips Sealed
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:44:19 от daiido » Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #114 -: Ноември 27, 2010, 15:24:53 »
Раздели ТемаНагоре

Е ТОВА Е МОАТ СЛУЧАЙ НО СЕГА МИСЛЯ МИЛИ ДАМИ ТОЗИ СЛУЧАЙ ДА НЕ ОСТАВА ТАКА ТРЯБВА ДА СЕ СЪБЕРЕМ И ВЗЕМЕМ НЯКАКВО РЕШЕНИЕ НО СЪЩО МИСЛЯ ЧЕ ТРЯБВА ДА СПРЕМ ДА ПИШЕМ ТУК ТЪЙ КАТО СЪС СИГУРНОС ТАЗИ ЖЕНА СЛЕДИ ВСЕКИ КОМЕНТАР И РАЗБИРА СЕ ЩОМ Е ТАКАВА МОШЕНИЦА ТЯ ЩЕ СИ ИЗПЕЧЕ НЕЩАТА ТАКА ЧЕ ДОКАТО НИЕ РЕШИМ КАКВО ДА ПРАВИМ ТЯ ЩЕ СЕЕ ПОДГОТВИЛА И ДРУГОТО КОЕТО Е НЕМОЖЕ ДА Е САМА В ЦЯЛАТА ТАЗИ ИСТОРИЯ КАТО ОТИДА ДА ВЗЕПА ПРАТКА ОТ ПОЩАТА ИЛИ КЪДЕТО И ДА Е ТИ ИСКАТ ЛИЧНА КАРТА НЕМОЖЕ ЩОМ ТЯ Е СНЯКОЛКО ИМЕНА ДА ИМА И НЯКОЛКО ЛИЧНИ КАРТИ НАЛИ ОТ ТАМ ТЯ ХУБАВО СИ ИЗКЛЮЧВА ТЕЛЕФОНА НО ОТ НАЧАЛОТО НА ГОДИНАТА ЗАКОНА Е ТАКЪВ ЧЕ БЕЗ ЛИЧНА КАРТА НЕМОЖЕШ ДА СИ ЗАКУПИШ НОМЕР БИЛО НА СМЕТКА ИЛИ ВАУЧЕР ЗАТОВА ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА ИМА НЯКОЙ НАЛИ ТРЯБВА ДА РАЗБЕРЕМ КОЙ Е И ДА СИ ПОНЕСЕ ЗАСЛУЖЕНОТО ЗА МЕН ТЯ Е ПРЕСТЪПНИЦАНО АКО СЕГА НЕ ВЗЕМЕМ МЕРКИ ТЯ ЩЕ СИ ПРОДЪЛЖИ ДА ЩУРМУВА ИЗ НЕТА И ДА ЗАВЛИЧА ОЩЕ ХОРА ЗА ДА ЖИВЕЕ НА НАШ ГРЪБ.СНОЩИ СИ ЗАДАВАХ МНОГОКРАТНО ВЪПРОСА" КАТО СИ ИЗПЕЧЕ ХЛЯБА КАК ГО ЯДЕ "И КАК СЛЕД ТОЛКОВА МНОГО ПУБЛИКАЦИИ СИ ЛЕГНА СПОКОИНО ДА СПИ
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:44:34 от daiido » Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #115 -: Ноември 27, 2010, 15:25:05 »
Раздели ТемаНагоре

момичета,ще се опитам да намеря човек,който да я навести.Ако се наложи,ще се плати нещо и на него за времето и транспорта Smiley
Така е редно.В момента съм се заела със задачата да намеря такъв човек.До вечерта мисля да имам наппредък.
Искам да знам обаче какво правим по случая?Ще си търсите вещите ли?Пари ще ли чакате?

пп:При 100 човека ожилени-2 отрицателни оценки.Това хич не го разбирам  Lips Sealed
НЕЗНАМ АЗ НЯМАМ ДУМИ И НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРАВИМ....................
Ами нека всички да и напишете по една оценка,за да знаем точната бройка,АЗ ЛИЧНО Я ЗАГУБУХ,незнам колко сме Huh? Huh? Huh? Huh?
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:44:50 от daiido » Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #116 -: Ноември 27, 2010, 15:28:36 »
Раздели ТемаНагоре

Чета, чета и не мога да повярвам..... Как се доверявате да изпращате неща за 108лв за 49лв, общо взето за бая пари  Shocked
Пускайте жалби в полицията с всички данни, с които разполагате. Изкажете си съмненията за имената, даже най-добре разпечатайте и приложете кореспонденцията си. Полицията е длъжна да приеме жалбата и да ви отговори.
 
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:45:02 от daiido » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Dama pika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #117 -: Ноември 27, 2010, 15:30:10 »
Раздели ТемаНагоре

      Момичета, аз съм от Троян, но си ходя мнооого рядко. Но мога да ви съдействам да отиде човек на адреса да говори с нея. Между другото живее точно до...  Cheesy затвора.  Cheesy  Ако решите, пишете на лични, защото съм сигурна, че чете тук.  Smiley
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:45:11 от daiido » Активен

Не ми пращайте линкове за гласуване - докладвам на модератор !!!!!
tsytsi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 383


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #118 -: Ноември 27, 2010, 15:31:20 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да се намеся.
Аз също май ,ще изгоря от тази жена.Изпратих и яке и спортен екип,за сума от 48лв.Беше много мила с мен при избора си на покупки и аз реших,че ще ми плати,като и пратя нещата.Не вярвах,че в този сайт ,където всички сме за да си помагаме,ще има такива хора.Писах и днес писмо и аз като Вас чакам отговорОще не мога да повярвам,че има такива хора.
Малко ми е далеч,че съм от Варна,но ако бях на близо щях да ида на място.
Думи нямам ..............неочаквано е това.
Ще следя темата с интерес и ще направя и аз каквото е нужноНе мисля обаче ,че трябва да ни връща нещата,а парите.така е честно.
А,пък ако лъже за майка, найстина незнам какъв човек трябва да си.
Ако е истина,всички заслужаваме извинения за закъснението.
Ще чакам развръзката.  Shocked
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:45:21 от daiido » Активен

Пращам след предварително плащане.
Не приемам вече изпратен пакет
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #119 -: Ноември 27, 2010, 15:35:34 »
Раздели ТемаНагоре

     Момичета, аз съм от Троян, но си ходя мнооого рядко. Но мога да ви съдействам да отиде човек на адреса да говори с нея. Между другото живее точно до...  Cheesy затвора.  Cheesy  Ако решите, пишете на лични, защото съм сигурна, че чете тук.  Smiley
Направо там ще я вкарам,ако я видя Huh?
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:45:37 от daiido » Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)


Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: