{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:Измами и опити за измами в особено големи размери от CORO  (Прочетена 136243 пъти)
0 Членове и 15 Гости преглежда(т) тази тема.
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #135 -: Ноември 27, 2010, 17:04:59 »
Раздели ТемаНагоре

мили дами навярно тази жена срама няма мен ме излъга с 108лв и мисля да си понесе наказание .

 Shocked Shocked Shocked Божееее, това сега го прочитам, как се доверявате така бе хора Huh?
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #136 -: Ноември 27, 2010, 17:09:39 »
Раздели ТемаНагоре

ДА АЗ СЛОЖИХ МОЯТА ОЦЕНКА НАИСТИНА МОЛЯ ВСЕКИ ОПАРЕН ОТ НЕЯ ГО НАПРАВИ МОЛЯ ВИ АЗ СЪЩО СЪМ НА МНЕНИЕ ЧЕ ПАРИТЕ ТРЯБВА ДА НИ ВЪРНЕ НЕ ПОЩЕНСКИТЕ А ВСИЧКО ИЛИ КАКВО ПО НЕЙНИЯТ ПРИМЕР АЗ ТРЯБВА ДА ОТИДА В МАГАЗИНА И ДА КАЖА ХАРЕСВА МИ ТАЗИ ПЕЧКА НО МОЛЯ ДАЙТЕ МИ ТИГАН ОЛИО ЯЙЦА ДА СИ ГИ СГОТВА ХАПНА И НАКРАЯ ИЗВИНЯВАЙТЕ МНОГО НО НА МЕН НЕ МИ ХАРЕСВА ПЕЧКАТА ЗАТОВА ВИ Я ВРЪЩАМЕ МИСЛЯ ЧЕ НЯМА ЛОГИКА НАЛИ И АКО ПОЛИЦИЯТА СЕ НАМЕСИ ДА ИЗЗЕМЕ ВСИЧКИ НЕПЛАТЕНИ ВЕЩИ И ГИ ПРИБЕРЕ ПЪК АКО ИСКАТ ВЕЧЕ ТЕ ПОЛИЦИЯТА МОЖЕ ДА ГИ ДАРЯТ НА ХОРА НУЖДАЕЩИ СЕ ОТ ТЯХ Е АЗ ТРЯБВА ДА ПРИКЛЮЧА ЗА МОМЕНТА НО ЩЕ СЛЕДЯ ТЕМАТА И СЕ НАДЯВАМ ДА СЕ ПРЕДПРИЕМЕ НЕЩО ЗА ДА УЧАСТВАМ АКТИВНО РАЗБИРА СЕ НЕЩАТА ДА СТИГНАТ ДО КРАЙ АКО НЯКОИ РЕШИ ДА СЕ СВЪРЖЕ С МЕН НЕКА ПИШЕ НА ЛС ЗА ДА ВИ ДАМ НОМЕРА СИ
Ти преставяш ли си,че тя всичко е ползвала(моето яке е при нея от 5 дена) Huh?
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Rokita
Таня
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Коректна съм, винаги се надявам на същото отсреща!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #137 -: Ноември 27, 2010, 17:11:27 »
Раздели ТемаНагоре

Извинявайте, детето снимката в скайпа не е в 1клас ,а на 1г. То вече и аз се омотах и пердето ми е паднало толкова, че не зная какво пиша.
Цял ден си загубих с тия неща, а имах дреги планове!
Активен

1.Изпращам като МПП веднага!
2.Пощенски за сметка на получателя!
3.Изключително коректна съм, очаквам същото!
4.Пазя ред колкото е необходимо!
5.Приемам плащане със запис/банка/ПИБ;ДСК/!
6.Не разменям!
7.Коректна съм, винаги се надявам на същото от ответната страна!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #138 -: Ноември 27, 2010, 17:12:22 »
Раздели ТемаНагоре

Поисках й оторизация по скайпа. Нищо! Защото днес приятелката ми ще ходи със семейството ми до Троян и й писах , че може по нея да прати или парите, или дрешкету. Нито дума отговор, да не говорим за оторизация. Аз също мисля, че по някакъв начин тази тема трябва да се заключи от модераторите или администраторите за достъп от нея.
Мисля, че става въпрос за цяла мафия, за групичка, която прави всички това, то ва в никакъв случай не е 1 човек, повярвайте ми. Дали пък да не стигнем до Господари на ефира.
Достатъчно съм луда да го направя! То си е за там!
Еййййй верно бе,дайте да го направим сериозно.....ТЕ ГОСПОДАРИТЕ НЯМА ДА НИ ОТКАЖАТ,даже ще я намерят по бързо от полицията.Сериозно помислете Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #139 -: Ноември 27, 2010, 17:16:13 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам имената Ивалина М.М.
Троян
ул.. 24
Едно мамче ми писа, че от скайпа има снимка на малко момиченце около 1г, ксоето също може да е от значение при издирването, ако може да я свали.
И скайпа имам, който отговоря на имената й:ivalinamarinova
Значи името и е Ивалина М.Ц.
и на скайпа име момиченце което имаше буквар,явно е 1клас и е набор 85........... Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Rokita
Таня
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Коректна съм, винаги се надявам на същото отсреща!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #140 -: Ноември 27, 2010, 17:17:31 »
Раздели ТемаНагоре

Аз бих посъветвала всички мами да изпарщат само с Еконт/много съм доволна от тях ш даже има опция за плащане от получателия след оглед и проба на стоката/. така е сигурно и за двете страни. който е с чисто съвест ще предпочете това. Аз май ще мина само на това, а втория по-неприятен вариант е да се откажа от сайта - само проблеми, повярвайте ми, няма да споменавам друг сайт, но там грам проблеми няма, парите ми идват на следващия ден с Еконт , продажбите вървят перфектно и всички са повече от коректни, не мрънкат, неи преговарят, не те бавят, просто съм супер доволна!
Активен

1.Изпращам като МПП веднага!
2.Пощенски за сметка на получателя!
3.Изключително коректна съм, очаквам същото!
4.Пазя ред колкото е необходимо!
5.Приемам плащане със запис/банка/ПИБ;ДСК/!
6.Не разменям!
7.Коректна съм, винаги се надявам на същото от ответната страна!
Rokita
Таня
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Коректна съм, винаги се надявам на същото отсреща!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #141 -: Ноември 27, 2010, 17:18:54 »
Раздели ТемаНагоре

А от мене взе дрехи за 12м момиченце. Нещо гнило има наистина! При мене имената второто и третото са все Маринова! Shocked
Активен

1.Изпращам като МПП веднага!
2.Пощенски за сметка на получателя!
3.Изключително коректна съм, очаквам същото!
4.Пазя ред колкото е необходимо!
5.Приемам плащане със запис/банка/ПИБ;ДСК/!
6.Не разменям!
7.Коректна съм, винаги се надявам на същото от ответната страна!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #142 -: Ноември 27, 2010, 17:19:32 »
Раздели ТемаНагоре

Незнам дайте да правим нещо.......ГОСПОДАРИТЕ ЩЕ НИ ПОМОГНАТ ОБЕДЕНА СЪМ
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #143 -: Ноември 27, 2010, 17:21:03 »
Раздели ТемаНагоре

А от мене взе дрехи за 12м момиченце. Нещо гнило има наистина! При мене имената второто и третото са все Маринова! Shocked
Ами да,да ти кажа и аз мисля,че не е сама,както казва тя била в комшийката когато и бил счупен лаптопа,но можи би има сестра или майка и е стова знае ли човек или са приятелки решили да си напазаруват заедно,Незнам вече....И един път дава ИвАлина друг път ИвЕлина Huh?
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #144 -: Ноември 27, 2010, 17:21:17 »
Раздели ТемаНагоре

Аз бих посъветвала всички мами да изпарщат само с Еконт/много съм доволна от тях ш даже има опция за плащане от получателия след оглед и проба на стоката/. така е сигурно и за двете страни. който е с чисто съвест ще предпочете това. Аз май ще мина само на това, а втория по-неприятен вариант е да се откажа от сайта - само проблеми, повярвайте ми, няма да споменавам друг сайт, но там грам проблеми няма, парите ми идват на следващия ден с Еконт , продажбите вървят перфектно и всички са повече от коректни, не мрънкат, неи преговарят, не те бавят, просто съм супер доволна!

Рокита сподели сайта и опита им. Може и ние да се възползваме!!!
Активен

Rokita
Таня
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Коректна съм, винаги се надявам на същото отсреща!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #145 -: Ноември 27, 2010, 17:22:18 »
Раздели ТемаНагоре

Наистина ми мирише на мафия - явно и пощаджийката е замесена, иначе пратки се дават само при пълно съвпадение на имената от личната карта с посочените данни на пакета!!!!!!!!!!!!!!!!
Активен

1.Изпращам като МПП веднага!
2.Пощенски за сметка на получателя!
3.Изключително коректна съм, очаквам същото!
4.Пазя ред колкото е необходимо!
5.Приемам плащане със запис/банка/ПИБ;ДСК/!
6.Не разменям!
7.Коректна съм, винаги се надявам на същото от ответната страна!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #146 -: Ноември 27, 2010, 17:24:02 »
Раздели ТемаНагоре

Наистина ми мирише на мафия - явно и пощаджийката е замесена, иначе пратки се дават само при пълно съвпадение на имената от личната карта с посочените данни на пакета!!!!!!!!!!!!!!!!

Не пощата може би няма нищо общо.....макар че казва,че ги познава,но примерно на мен за нищо не ми искат лична карта Smiley познават ме и ми го носят в нас или направо отивам и ми казват има нещо за теб,земам го и бягам
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Rokita
Таня
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Коректна съм, винаги се надявам на същото отсреща!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #147 -: Ноември 27, 2010, 17:28:09 »
Раздели ТемаНагоре

То не е тайна- Аукро! но там са продава и праща единствено и само с Еконт и дават възможност зца 30% отстъпка при доставката - явно има договор между сайта и Еконт. Но хората като им предложа по пощата , просто не обръщат внимание и искат само по Еконт, нали ви казвам има опция да се приеме и плати стоката само при оглед от получателия, иначе има право да я откаже. Всичко е супер бързо, интелигентно и всички са доволни! Много по-систематизирано е, даже при грешна покупка, връщане на стока или наддване без закупуване/някой просто се е учил и е пробвал, както имах случай/, и понеже Аукро си удържат за всяка покупка комисионна/мисля че 3% от сумата/, има опция да ти връщат комисионтта . Просто всичко е имислено страхотно. Хората са свикнали с Еконт и е традиция.
Активен

1.Изпращам като МПП веднага!
2.Пощенски за сметка на получателя!
3.Изключително коректна съм, очаквам същото!
4.Пазя ред колкото е необходимо!
5.Приемам плащане със запис/банка/ПИБ;ДСК/!
6.Не разменям!
7.Коректна съм, винаги се надявам на същото от ответната страна!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #148 -: Ноември 27, 2010, 17:32:43 »
Раздели ТемаНагоре

То не е тайна- Аукро! но там са продава и праща единствено и само с Еконт и дават възможност зца 30% отстъпка при доставката - явно има договор между сайта и Еконт. Но хората като им предложа по пощата , просто не обръщат внимание и искат само по Еконт, нали ви казвам има опция да се приеме и плати стоката само при оглед от получателия, иначе има право да я откаже. Всичко е супер бързо, интелигентно и всички са доволни! Много по-систематизирано е, даже при грешна покупка, връщане на стока или наддване без закупуване/някой просто се е учил и е пробвал, както имах случай/, и понеже Аукро си удържат за всяка покупка комисионна/мисля че 3% от сумата/, има опция да ти връщат комисионтта . Просто всичко е имислено страхотно. Хората са свикнали с Еконт и е традиция.

Ами пращайте и вие по Еконт. И какво ще попречи на двама потребителя от Аукро да си разменят пратки по пощата? Но щом там е по-добре Рокита не те задължавам да стоиш тук, но си мисля, че и при тях няма да е по-добре. Просто не се дава гласност. Ако спра форума и кажа на модовете да не се занимават с измами и тук всичко ще заглъхне. Е в продавалника има 1 обща тема за измами. Всичко минава и заминава. Явно трябва да кажа наистина на Модовете да не се занимават с измамите.
Активен

Rokita
Таня
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Коректна съм, винаги се надявам на същото отсреща!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #149 -: Ноември 27, 2010, 17:35:17 »
Раздели ТемаНагоре

Нищо лично де, помолхте ме само да споделя. Знам, иначе и дума нямаше да кажа! Сайта ми харесва!
Активен

1.Изпращам като МПП веднага!
2.Пощенски за сметка на получателя!
3.Изключително коректна съм, очаквам същото!
4.Пазя ред колкото е необходимо!
5.Приемам плащане със запис/банка/ПИБ;ДСК/!
6.Не разменям!
7.Коректна съм, винаги се надявам на същото от ответната страна!


Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: