{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:Измами и опити за измами в особено големи размери от CORO  (Прочетена 136213 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #165 -: Ноември 27, 2010, 17:48:27 »
Раздели ТемаНагоре

ТЕ ГОСПОДАРИТЕ НЯМА ДА НИ ОТКАЖАТ,даже ще я намерят по бързо от полицията.Сериозно помислете
АЗ СЪМ ЗА ХАЙДЕ ДА СЕ СВЪРЖЕМ С ТЯХ АЗ ЩЕ ОПИТАМ ОЩЕ СЕЦГА ДАИМ ЗВЪННА.
ПОСЛЕДВАЙТЕМЕ И ВИЕ  МОЛЯ ВИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ако ще им се обАждате си синтезирайте това което ще кажете.КОлко човека сте, какво ви е откраднала, данни ... не можете да се обадите и "Ами тука един сайт, пък една си поръча от няколко човека ... ".
А и не мислете че ще стане толкова бързо.Поне така си мисля де.За да си направят репортажа ще трябва да ви съберат потърпевшите, да си направят разследването ... снимки, подготовка ... не мисля че ще е толкова лесно и бързо.
А и първото, което ще ви попитат е дали сте се свързали с полицията.
Така мисля аз.
Активен
anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #166 -: Ноември 27, 2010, 17:48:52 »
Раздели ТемаНагоре

леле сега прочетох всичко това,въпросната дама си поръча от мен 2 неща за доста пари моя е грешката че не прочетох всичко това,каза ми че парите са пратени и ще чакам да видим дали ще пристигнат,дано маика и се оправи,но да се постъпва така е грозно
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #167 -: Ноември 27, 2010, 17:49:42 »
Раздели ТемаНагоре

ТЕ ГОСПОДАРИТЕ НЯМА ДА НИ ОТКАЖАТ,даже ще я намерят по бързо от полицията.Сериозно помислете
АЗ СЪМ ЗА ХАЙДЕ ДА СЕ СВЪРЖЕМ С ТЯХ АЗ ЩЕ ОПИТАМ ОЩЕ СЕЦГА ДАИМ ЗВЪННА.
ПОСЛЕДВАЙТЕМЕ И ВИЕ  МОЛЯ ВИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ама всикчи ли трябва да звъннем,аз лично незнам как стоят нещата,но наистина дайте да се съберем ........
Амбър е права,трябва да се съберем всички......Трудно ще е но,все пак сме длъжни да опитаме
« Последна редакция: Ноември 27, 2010, 17:51:30 от Криси09 » Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #168 -: Ноември 27, 2010, 17:53:13 »
Раздели ТемаНагоре

леле сега прочетох всичко това,въпросната дама си поръча от мен 2 неща за доста пари моя е грешката че не прочетох всичко това,каза ми че парите са пратени и ще чакам да видим дали ще пристигнат,дано маика и се оправи,но да се постъпва така е грозно
сега се се6там че когато я попитах тя веднага излезе от саита
немога да разбера едно след като е излъгала толкова хора ,защо продължава да има право да влиза в саита
поиска първо да и изпратя дрешките,понеже,я били излъгали с пари,срам няма тая жена,тя да има късмет да не ми даде паричките аз знам как да се оправя,не господарите а едни едри чичковци ще я посетят,надявам се да четете това госпожо............
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #169 -: Ноември 27, 2010, 17:55:10 »
Раздели ТемаНагоре

При мен се е писала Ивелина Маринова.Поне би трябвало така да се казва,тъй като ако имената не и отговарят не би трябвало от пощата да и дават пакетите/Поне при нас ги сравняват и пишат ЕГН кой ги получава.Освена ко не е с връзки там.
и аз така мисля че в пощата трябвя дя имат егн.и моят случай е абсолютно същия като на poliloli както при нея със същите думи за магазина  и разпит за работа с фотоапарата.Аз съм свас мили мами дайте найстина нещо да решим и да направим.
  ПОЛИЦИЯ
  ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА
  ПРЕДЛОЖЕТЕ КАКВО

Да ви кажа, аз сериозно се замислих за "Господари на ефира".Те ще свършат работа, сигурна съм!
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #170 -: Ноември 27, 2010, 17:56:50 »
Раздели ТемаНагоре

и аз съм с две ръце за господари на ефира
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #171 -: Ноември 27, 2010, 17:57:25 »
Раздели ТемаНагоре

леле сега прочетох всичко това,въпросната дама си поръча от мен 2 неща за доста пари моя е грешката че не прочетох всичко това,каза ми че парите са пратени и ще чакам да видим дали ще пристигнат,дано маика и се оправи,но да се постъпва така е грозно
сега се се6там че когато я попитах тя веднага излезе от саита
немога да разбера едно след като е излъгала толкова хора ,защо продължава да има право да влиза в саита
поиска първо да и изпратя дрешките,понеже,я били излъгали с пари,срам няма тая жена,тя да има късмет да не ми даде паричките аз знам как да се оправя,не господарите а едни едри чичковци ще я посетят,надявам се да четете това госпожо............

Има право да пише във форума. Нищо друго. Нали искате да ви отговори някъде.
Активен

anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #172 -: Ноември 27, 2010, 18:00:00 »
Раздели ТемаНагоре

леле сега прочетох всичко това,въпросната дама си поръча от мен 2 неща за доста пари моя е грешката че не прочетох всичко това,каза ми че парите са пратени и ще чакам да видим дали ще пристигнат,дано маика и се оправи,но да се постъпва така е грозно
сега се се6там че когато я попитах тя веднага излезе от саита
немога да разбера едно след като е излъгала толкова хора ,защо продължава да има право да влиза в саита
поиска първо да и изпратя дрешките,понеже,я били излъгали с пари,срам няма тая жена,тя да има късмет да не ми даде паричките аз знам как да се оправя,не господарите а едни едри чичковци ще я посетят,надявам се да четете това госпожо............

Има право да пише във форума. Нищо друго. Нали искате да ви отговори някъде.
да но когато я попитам нещо веднага излиза от саит
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #173 -: Ноември 27, 2010, 18:01:07 »
Раздели ТемаНагоре

При мен се е писала Ивелина Маринова.Поне би трябвало така да се казва,тъй като ако имената не и отговарят не би трябвало от пощата да и дават пакетите/Поне при нас ги сравняват и пишат ЕГН кой ги получава.Освена ко не е с връзки там.
и аз така мисля че в пощата трябвя дя имат егн.и моят случай е абсолютно същия като на poliloli както при нея със същите думи за магазина  и разпит за работа с фотоапарата.Аз съм свас мили мами дайте найстина нещо да решим и да направим.
  ПОЛИЦИЯ
  ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА
  ПРЕДЛОЖЕТЕ КАКВО

Да ви кажа, аз сериозно се замислих за "Господари на ефира".Те ще свършат работа, сигурна съм!
Сетих се нещо....само да не кажете нещо Embarrassed Сайта ни ще стане известен,макар и по такъв грозен начин.
 п.п Дано повечето от вас разбират от шеги Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #174 -: Ноември 27, 2010, 18:02:48 »
Раздели ТемаНагоре

леле сега прочетох всичко това,въпросната дама си поръча от мен 2 неща за доста пари моя е грешката че не прочетох всичко това,каза ми че парите са пратени и ще чакам да видим дали ще пристигнат,дано маика и се оправи,но да се постъпва така е грозно
сега се се6там че когато я попитах тя веднага излезе от саита
немога да разбера едно след като е излъгала толкова хора ,защо продължава да има право да влиза в саита
поиска първо да и изпратя дрешките,понеже,я били излъгали с пари,срам няма тая жена,тя да има късмет да не ми даде паричките аз знам как да се оправя,не господарите а едни едри чичковци ще я посетят,надявам се да четете това госпожо............

Има право да пише във форума. Нищо друго. Нали искате да ви отговори някъде.
да но когато я попитам нещо веднага излиза от саит
няколко часа и обяснявах как да се запише под моя обява,а тя твърдеше че нищо не разбира и не е поръчвала до сега,може ли да съм толкова наивна и да вярвам че всички хора са добри,после ми каза че веднага ще ми прати парите но уви няма нищо
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
marieta78
точна и коректна
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 269


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #175 -: Ноември 27, 2010, 18:03:55 »
Раздели ТемаНагоре

и аз съм с две ръце за господари на ефира
току що звъннах но никой неми вдигна на този телефон 029463327 някой знай ли друг телефон
Активен

1.Коректна съм, моля бъдете и вие!
2..За стоки над 15лв. изисквам предварително плащане!
3.Винаги поставям оценки! Очаквам и от вас такава!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #176 -: Ноември 27, 2010, 18:06:24 »
Раздели ТемаНагоре

и аз съм с две ръце за господари на ефира
току що звъннах но никой неми вдигна на този телефон 029463327 някой знай ли друг телефон
Виж дай сериозно да си направим един списък,ако трябва всички потърпевши да се свържем по скайп (помежду си) да си наравим един разговор ОБЩ и да им напишем писмо
 e-mail:gospodari@gospodari.com
Или направо някоя да отиде до офиса им в София има и адрес
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
tsytsi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 383


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #177 -: Ноември 27, 2010, 18:07:25 »
Раздели ТемаНагоре

Днес е събота,може би за това не отговарят.Дали да не пишем.
Активен

Пращам след предварително плащане.
Не приемам вече изпратен пакет
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #178 -: Ноември 27, 2010, 18:09:15 »
Раздели ТемаНагоре

Днес е събота,може би за това не отговарят.Дали да не пишем.
Дайте да направим така...Всяка една да си напише скайпа и един да почне да приема дали ще съм аз дали ще е някоя друга и да се разберем,че така всичко ще разбере ОНАЯ и всичко ще отиде на кино Huh?
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
tsytsi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 383


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #179 -: Ноември 27, 2010, 18:51:46 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм съгласна за скайп,
Активен

Пращам след предварително плащане.
Не приемам вече изпратен пакет


Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: