{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:Измами и опити за измами в особено големи размери от CORO  (Прочетена 136193 пъти)
0 Членове и 11 Гости преглежда(т) тази тема.
gabrielagaby
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 265


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #210 -: Ноември 27, 2010, 23:02:25 »
Раздели ТемаНагоре

мила,за 10 дни има 500 публикации и 2дни прекарани във форума!  Shocked
Аз съм тук от началото на сайта и имам 14 дни  Cheesy
Проста сметка колко пазарлъци,ЛС-та,договорки са падали  Cheesy
Да не може да се запише  в обява,да не може да пуска линк...как е намерила сайта?От къде акъл да лъже хората?...
Ужас, аз за 4 години в комшийския имам толкова публикации колкото тя би навъртяла още два дни, ако беше се вихрила още.На никой ли не му направи впечатление?
А и нтересно в пощата-сигурно вече и се чудят какво става- за няколко дни трябва да получи 15 пратки.Звъннете в съответния пощенски клон за клиентката с многото пощенски пратки, ако има начин да спрат да и ги дават.Или изпратете общо писмо от всички измамени до началника на пощенския клон, че е поръчала стоки на стойност____,изпратени от......,за които не е платила никому и да блокират пратките, поне тези киото са и останаи да получи?Дали може така ,не знам?
« Последна редакция: Ноември 27, 2010, 23:13:49 от gabrielagaby » Активен

Не плащам кутии и пликове!Предпочитам изпращането да е през Пощата като МП.,а да получавам парите по банков път.Не приемам с наложен платеж.Ника ми е същия като в Прод-ка.
На всяка човешка дейност са присъщи три отличителни особености: форма, време и отношение - и всичките те се подчиняват на реда на Фибоначи!
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #211 -: Ноември 27, 2010, 23:04:11 »
Раздели ТемаНагоре

ето  и моята сума 12.poliloli 64лв и да присъединявам се за това да се обърнем към господари на ефира защото мисля че наистина те са едни от тези който биха ни помогнали и съдействали този случай да се доведе до край
цитирам теб,но това е въпрос към повечето от вас,който ме гложди от часове и се опитвам да разнищя.
Как ти ще ми докажеш да речем,че ти дължи 64лв?Какво си й продала?Може ли линк към обявата?Виждам,че нямаш обяви,маркирани с Продадено.Пазиш ли бележката от пощата?Пазиш ли си кореспонденцията на ЛС?


пп:Всички,които са изгорели да си отговорят и подготвят нещата-линкове,ЛС-та,бележки и прочие.3-те имена,град,сума....
Ще помоля тези от вас,които са продали детски дрешки да споделят в коя възраст и от кой пол са били.Може да е безразборен шопинг Lips Sealed
да нааистина си пазете тези бележки,че и тая coro Може да каже че не е вярно
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #212 -: Ноември 27, 2010, 23:08:05 »
Раздели ТемаНагоре

сори за спама,но обикновено си лягам в 21:30-22ч.
Сега е 23ч. и място не мога да си намеря.Главата ми ще се пръсне.А има хора,които сигурно си спят спокойно с чужди дрехи и шалтета  Lips Sealed
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #213 -: Ноември 27, 2010, 23:10:30 »
Раздели ТемаНагоре

...има хора,които сигурно си спят спокойно с чужди дрехи и шалтета  Lips Sealed

Бъди сигурна, че Coro също няма да мигне тази вечер;) 100% следи темата и се е надрискала (с извинение) от страх Wink
Активен
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #214 -: Ноември 27, 2010, 23:14:20 »
Раздели ТемаНагоре

ето  и моята сума 12.poliloli 64лв и да присъединявам се за това да се обърнем към господари на ефира защото мисля че наистина те са едни от тези който биха ни помогнали и съдействали този случай да се доведе до край
и само да добавя към моята история някъде към 19ч моят съпруг и звъна на един от тези номера който сте дали /защото на мен е дала друг но той в момента от снощи е изключен/и така звъни той на единият никой не вдига на другият също но хоп след малко тя звънала и казала да кажете и той ами тук за една обява сте дали в един сайт и тя така ли ами ааааи започнала да му се обяснява нещо че то незнам си какво и след малко аз отивам в стаята като незнам че сее свързал с нея и слушам говори тои с някой прави ми знак чее с нея и така пуска я на високо говорител и му казвам това е тя няма как да и сбъркам гласа при положение че почти седмица и малко ми звънеше непрекъснато за уговорки и така изведнъж тя му казва н онезнае че чувам сега вижда сигурно че го пиша но нищо нека гледа и да знаеш не си писли че това което му каза той ти повярва (evil3) но да продължа та тя казва аз я познавам нали ние сме съседки ли какво там казала защото началото не го чувам и започва той да и обяснява че всъщност се обажда заради мен защото така и така е постъпила и тя с цялата си наглост започва да му обяснява че там майка били я оперирали но тя била обещала че в понеделник да връща нещата пък после" ми тя майка ми казва "та майка и та така се оплети но той спокоен само и каза виж искам да и предадеш да вземе да и се обади по телефона да се разберат или да и пиши на скайпа но ще чакам до понеделник няма ли обаждане вече ще взема други мерки но предай че искам като хората да се разберат двете надявам     се и казва да и предадете и тя да да като я видя  то такова нагло същество за пръв път виждам тоест не съм я яла              но  много ми е любопитно що за човек е всъщност  итова е тя продължава да лъже и знаете ли дано постигнем нещо но в момента тази жена едно че следи всичко друго че си е спокойна защото ние само си пишем тука а никой нея не я притеснява и сдори сигурно ни се присмиваа това за майка и за мен е пълна лъжа така че недейте и да и съчуствате че още повече се вбесявам на нея не за друго а заради това че ние сме толкова найвни добри щом сме и се доверили а тя нестига че е нагла градла и мошеница ми и лъже и ние хоп хайде съчуствие                                  
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #215 -: Ноември 27, 2010, 23:16:16 »
Раздели ТемаНагоре

marieta78 направо ми става лошо като гледам с колко пари те е измамила какво си е взела от теб за 108 лв?
мила цифров фотоапарат и спален комплект с дебело шалте
Добре бе мила,кажи ми как й пращаш толкова скъпи неща при положение,че е нов и незнаен потребител???

Според мен жената се е доверила и не е мислила че ще я излъжат, а и когато ти трябват спешно пари рискуваш с надеждата че хората имат съвест. Поне  по мен си съдя.
и аз мисля така
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
Kateto_pateto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #216 -: Ноември 27, 2010, 23:16:22 »
Раздели ТемаНагоре

...има хора,които сигурно си спят спокойно с чужди дрехи и шалтета  Lips Sealed

Бъди сигурна, че Coro също няма да мигне тази вечер;) 100% следи темата и се е надрискала (с извинение) от страх Wink

Не вярвам да и пука ако и пукаше нямаше да го прави. Такива хора не изпитват страх жал ми е за нея колко дребна душичка трябва да си, за да направиш всичко това.
Активен

Коректна съм-моля бъдете и вие!!!
Връщам-ако не отговаря на описанието!!!
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #217 -: Ноември 27, 2010, 23:21:11 »
Раздели ТемаНагоре

Ами не знам ... аз все си мисля, че е някакво ограничено същество, което смята, че в нета е абсолютно анонимна и може да си прави каквото си иска безнаказано.И просто не е очаквала какво може да се случи.Сега стана дебела и може и да се е постреснала.
Активен
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #218 -: Ноември 27, 2010, 23:23:22 »
Раздели ТемаНагоре

ето  и моята сума 12.poliloli 64лв и да присъединявам се за това да се обърнем към господари на ефира защото мисля че наистина те са едни от тези който биха ни помогнали и съдействали този случай да се доведе до край
и само да добавя към моята история някъде към 19ч моят съпруг и звъна на един от тези номера който сте дали /защото на мен е дала друг но той в момента от снощи е изключен/и така звъни той на единият никой не вдига на другият също но хоп след малко тя звънала и казала да кажете и той ами тук за една обява сте дали в един сайт и тя така ли ами ааааи започнала да му се обяснява нещо че то незнам си какво и след малко аз отивам в стаята като незнам че сее свързал с нея и слушам говори тои с някой прави ми знак чее с нея и така пуска я на високо говорител и му казвам това е тя няма как да и сбъркам гласа при положение че почти седмица и малко ми звънеше непрекъснато за уговорки и така изведнъж тя му казва н онезнае че чувам сега вижда сигурно че го пиша но нищо нека гледа и да знаеш не си писли че това което му каза той ти повярва (evil3) но да продължа та тя казва аз я познавам нали ние сме съседки ли какво там казала защото началото не го чувам и започва той да и обяснява че всъщност се обажда заради мен защото така и така е постъпила и тя с цялата си наглост започва да му обяснява че там майка били я оперирали но тя била обещала че в понеделник да връща нещата пък после" ми тя майка ми казва "та майка и та така се оплети но той спокоен само и каза виж искам да и предадеш да вземе да и се обади по телефона да се разберат или да и пиши на скайпа но ще чакам до понеделник няма ли обаждане вече ще взема други мерки но предай че искам като хората да се разберат двете надявам     се и казва да и предадете и тя да да като я видя  то такова нагло същество за пръв път виждам тоест не съм я яла              но  много ми е любопитно що за човек е всъщност  итова е тя продължава да лъже и знаете ли дано постигнем нещо но в момента тази жена едно че следи всичко друго че си е спокойна защото ние само си пишем тука а никой нея не я притеснява и сдори сигурно ни се присмиваа това за майка и за мен е пълна лъжа така че недейте и да и съчуствате че още повече се вбесявам на нея не за друго а заради това че ние сме толкова найвни добри щом сме и се доверили а тя нестига че е нагла градла и мошеница ми и лъже и ние хоп хайде съчуствие                                  
Пак моля да ме извините, че се намесвам...
Следя темата, обаче от този пост нищичко не можах да разбера Sad
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #219 -: Ноември 27, 2010, 23:26:19 »
Раздели ТемаНагоре

ето  и моята сума 12.poliloli 64лв и да присъединявам се за това да се обърнем към господари на ефира защото мисля че наистина те са едни от тези който биха ни помогнали и съдействали този случай да се доведе до край
цитирам теб,но това е въпрос към повечето от вас,който ме гложди от часове и се опитвам да разнищя.
Как ти ще ми докажеш да речем,че ти дължи 64лв?Какво си й продала?Може ли линк към обявата?Виждам,че нямаш обяви,маркирани с Продадено.Пазиш ли бележката от пощата?Пазиш ли си кореспонденцията на ЛС?


пп:Всички,които са изгорели да си отговорят и подготвят нещата-линкове,ЛС-та,бележки и прочие.3-те имена,град,сума....
Ще помоля тези от вас,които са продали детски дрешки да споделят в коя възраст и от кой пол са били.Може да е безразборен шопинг Lips Sealed
веднага ти отговарям продадох и хлебопекарна за 45лв има я в обявите ми незнам защо казваш че невиждаш някоя отбелязана като продадена но аз си пазя всички разходи по хлебопекарната тъй като един път я пуснах с наложен но тя ме помоли да я върне аз да махна наложеният защото не плаща......всичко това вече го писах по темата после тя ми я връща аз плащам глоба че тя я връща от там в момента които съм в пощата и попълвам документите тя ми звъни жената на гишето чу целият ни разговор тя настоава да я пусна като ще ми възвърне всички разходи от там аз пак я пускам но жената в пощата ме предупреди че за нея това е нещо гнило но аз наивната казвам не тя непрекъснато ми се обажда много е заинтересувана от там пак я пускам и едва вчера тя я получи и след няколко разговора докато започне да меси хлебопекарната ни вес вече ни кос само вечерта и писах тя каза след малко ще пишем след което разбира се и тел и скайпай бяха изключени до този момент са все още така че мисля че имам не само бележките но ще се поразтършувам да разбера дали мога да си изкарам разпечатка на тел ми разговори с нея от това по големи доказателства мислиш ли че бих дала Roll Eyes
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
Dheny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #220 -: Ноември 27, 2010, 23:26:40 »
Раздели ТемаНагоре

Момичето е регистрирано от месец и не мога да повярвам че всичките му измами са станали за последните 10 дни. Първата изгоряла е трябвало да напише оценка или поне тема, за да предупреди! Гледам, не се препоръчва да се пуска тема ако има забавяне за 2-3 дни и всеки казва да се разберат на ЛС, но там като те замотаят с лъжи и вижте какво става. Аз съм ''За'' при най- малко съмнение да се пуска тема!
Единствените й оценки са сложени преди 2 дни! Колко момичета можеха да си спестят главоболията ако имаше тема за...''Съмнавам се'' и оценка за неспазване за срока на плащане.
Вижте отатъка Севастократорка- със колко положителни оценки и се намери едно момиче, нов потребител да възроптае и се разплете кълбото, че и я плюха в началото. С Фергито - също.
Пак казвам- има ли съмнение за шикалкавене- тема!
Кал сте й се доверили-това е друг въпрос, но е срамно, че чак сега се сдобива със заслужени оценки!
Активен

220 положителни оценки в другият сайт, нямам неутрални и отрицателни.
Разчитам единствено на комуникацията.
Спазвам ред, но си запазвам правото да преценя на кой да пратя.

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65578&profile_type=feedback
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #221 -: Ноември 27, 2010, 23:28:19 »
Раздели ТемаНагоре

Пак моля да ме извините, че се намесвам...
Следя темата, обаче от този пост нищичко не можах да разбера Sad

Аз също следя въпреки,че се усетих ин е съм опарена,но държа да видя какво ще стане.Дано успеете момичета.

П.П. мамата с поста и обаждането да го каже по-синетезирано,че и аз нищо не вденах  Embarrassed
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
marieta78
точна и коректна
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 269


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #222 -: Ноември 27, 2010, 23:31:19 »
Раздели ТемаНагоре

Момичето е регистрирано от месец и не мога да повярвам че всичките му измами са станали за последните 10 дни. Първата изгоряла е трябвало да напише оценка или поне тема, за да предупреди! Гледам, не се препоръчва да се пуска тема ако има забавяне за 2-3 дни и всеки казва да се разберат на ЛС, но там като те замотаят с лъжи и вижте какво става. Аз съм ''За'' при най- малко съмнение да се пуска тема!
Единствените й оценки са сложени преди 2 дни! Колко момичета можеха да си спестят главоболията ако имаше тема за...''Съмнавам се'' и оценка за неспазване за срока на плащане.
Вижте отатъка Севастократорка- със колко положителни оценки и се намери едно момиче, нов потребител да възроптае и се разплете кълбото, че и я плюха в началото. С Фергито - също.
Пак казвам- има ли съмнение за шикалкавене- тема!
Кал сте й се доверили-това е друг въпрос, но е срамно, че чак сега се сдобива със заслужени оценки!
НЕ ЗА ДЕСЕТ А ЗА 2ДЕНА
Активен

1.Коректна съм, моля бъдете и вие!
2..За стоки над 15лв. изисквам предварително плащане!
3.Винаги поставям оценки! Очаквам и от вас такава!
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #223 -: Ноември 27, 2010, 23:35:27 »
Раздели ТемаНагоре

ето  и моята сума 12.poliloli 64лв и да присъединявам се за това да се обърнем към господари на ефира защото мисля че наистина те са едни от тези който биха ни помогнали и съдействали този случай да се доведе до край
и само да добавя към моята история някъде към 19ч моят съпруг и звъна на един от тези номера който сте дали /защото на мен е дала друг но той в момента от снощи е изключен/и така звъни той на единият никой не вдига на другият също но хоп след малко тя звънала и казала да кажете и той ами тук за една обява сте дали в един сайт и тя така ли ами ааааи започнала да му се обяснява нещо че то незнам си какво и след малко аз отивам в стаята като незнам че сее свързал с нея и слушам говори тои с някой прави ми знак чее с нея и така пуска я на високо говорител и му казвам това е тя няма как да и сбъркам гласа при положение че почти седмица и малко ми звънеше непрекъснато за уговорки и така изведнъж тя му казва н онезнае че чувам сега вижда сигурно че го пиша но нищо нека гледа и да знаеш не си писли че това което му каза той ти повярва (evil3) но да продължа та тя казва аз я познавам нали ние сме съседки ли какво там казала защото началото не го чувам и започва той да и обяснява че всъщност се обажда заради мен защото така и така е постъпила и тя с цялата си наглост започва да му обяснява че там майка били я оперирали но тя била обещала че в понеделник да връща нещата пък после" ми тя майка ми казва "та майка и та така се оплети но той спокоен само и каза виж искам да и предадеш да вземе да и се обади по телефона да се разберат или да и пиши на скайпа но ще чакам до понеделник няма ли обаждане вече ще взема други мерки но предай че искам като хората да се разберат двете надявам     се и казва да и предадете и тя да да като я видя  то такова нагло същество за пръв път виждам тоест не съм я яла              но  много ми е любопитно що за човек е всъщност  итова е тя продължава да лъже и знаете ли дано постигнем нещо но в момента тази жена едно че следи всичко друго че си е спокойна защото ние само си пишем тука а никой нея не я притеснява и сдори сигурно ни се присмиваа това за майка и за мен е пълна лъжа така че недейте и да и съчуствате че още повече се вбесявам на нея не за друго а заради това че ние сме толкова найвни добри щом сме и се доверили а тя нестига че е нагла градла и мошеница ми и лъже и ние хоп хайде съчуствие                                  
Пак моля да ме извините, че се намесвам...
Следя темата, обаче от този пост нищичко не можах да разбера Sad
съжалявам че не сте ме разбрали но за да и аз вече съм толкова объркана добре накратко моят съпруг се свърза на един от тел който е дала тя вдига но се представя за неина съседка или приятелка точно незнам какво му е казала след което я пуска на високоговорител на телефона и аз чувам чее тя и така тя продължава да си стой безнаказано и да си вдига телефона и да лъже щяла да и предаде какво то е казал е ако не си ме разбрала пиши ми на ЛС ще ти дам номерът си да се чуем и да ти обясня подробно
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #224 -: Ноември 27, 2010, 23:36:06 »
Раздели ТемаНагоре

това за върнатото от еконт не ти ли стигна бе жена?Как няма да е заинтересувана от нея,като не й струва и 1ст.?!? Shocked
Леле майко,проста била,неграмотна била...Дълбоко се съмнявам  Cheesy
Не е смешно,но тя ви е направила на смешници  Sad
Отивате си на продадените обяви и от опции-маркирате Relist it
Така обявата ще стане пак актуална и ще я видим всички.

В понеделник някой да се обади в пощата там да спрат да й дават пратките.Предполагам,че няма да има ефект,но не боли да се опита Lips Sealed
Оценки още нямаше да има ако не бяхме ви помолили.Всички се надявате на чудеса явно.Дано станат
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891


Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: