{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:Измами и опити за измами в особено големи размери от CORO  (Прочетена 136146 пъти)
0 Членове и 6 Гости преглежда(т) тази тема.
Kateto_pateto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #225 -: Ноември 27, 2010, 23:40:56 »
Раздели ТемаНагоре

Добре де тази жена имаше една положителна оценка от кой е била? В тази оценка пишеше че спокойно може да и се доверим и че е много коректна. Къде изчезна оценкатаHuh?
Да не би това да е била някоя нейна съучастничка?
Активен

Коректна съм-моля бъдете и вие!!!
Връщам-ако не отговаря на описанието!!!
marieta78
точна и коректна
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 269


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #226 -: Ноември 27, 2010, 23:43:46 »
Раздели ТемаНагоре

Добре де тази жена имаше една положителна оценка от кой е била? В тази оценка пишеше че спокойно може да и се доверим и че е много коректна. Къде изчезна оценката???
Да не би това да е била някоя нейна съучастничка?
и аз на тази оценка се вързах
Активен

1.Коректна съм, моля бъдете и вие!
2..За стоки над 15лв. изисквам предварително плащане!
3.Винаги поставям оценки! Очаквам и от вас такава!
tsytsi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 383


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #227 -: Ноември 27, 2010, 23:44:53 »
Раздели ТемаНагоре

Да и аз видях една положителна оценка и днес като я търсих,се учудих ,че я няма.Кой е писал освен нейн съучастник. Shocked
Активен

Пращам след предварително плащане.
Не приемам вече изпратен пакет
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #228 -: Ноември 27, 2010, 23:45:39 »
Раздели ТемаНагоре

да не е от някоя от тази тема?
Чести ми пишат оценки преди да им дам парите или пакета Cheesy Превантивна мярка-да не би да забравят да поставят оценка  Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #229 -: Ноември 27, 2010, 23:45:57 »
Раздели ТемаНагоре

Добре как да го напиша за да ме разберете дами  Sad от цялото обаждане стана ясно че тя лъже за всичко говори тя а казва чее нейна съседка и ще и предаде за обаждането и думите и са това"АМИ ТЯ МАЙКА И Я ОПЕРИРАХА НО ОБЕЩАЛА В ПОНЕДЕЛНИК ДА ЗАПОЧНЕ ДА ВРЪЩА НЕЩАТА НА ХОРАТА ЗАЩОТО НЯМАЛО ДА МОЖЕ ДА ГИ ПЛАТИ"и веднага в следващият момент думите са "АМИ ТЯ МАЙКА МИ Я ОПЕРИРАХА НО ЩЕ ГЛЕДАМ В ПОНЕДЕЛНИК ДА ЗАПОЧНА ДА ....."сега дано успеете да ме разберете  Sad
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
chokoni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #230 -: Ноември 27, 2010, 23:46:05 »
Раздели ТемаНагоре

С тези две имена ми се струва,че и пощальонката е в играта(може да е нейна близка или роднина).
Нека всеки,който е измамен от нея да и напише отрицателна оценка.И там да се вижда колко хора е излъгала.
Макар,че съм почти убедена,че тя вече е с нов профил и спокойно чете всичко писано от нас..... (sad1)
Активен
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #231 -: Ноември 27, 2010, 23:48:20 »
Раздели ТемаНагоре

Добре как да го напиша за да ме разберете дами  Sad от цялото обаждане стана ясно че тя лъже за всичко говори тя а казва чее нейна съседка и ще и предаде за обаждането и думите и са това"АМИ ТЯ МАЙКА И Я ОПЕРИРАХА НО ОБЕЩАЛА В ПОНЕДЕЛНИК ДА ЗАПОЧНЕ ДА ВРЪЩА НЕЩАТА НА ХОРАТА ЗАЩОТО НЯМАЛО ДА МОЖЕ ДА ГИ ПЛАТИ"и веднага в следващият момент думите са "АМИ ТЯ МАЙКА МИ Я ОПЕРИРАХА НО ЩЕ ГЛЕДАМ В ПОНЕДЕЛНИК ДА ЗАПОЧНА ДА ....."сега дано успеете да ме разберете  Sad

На менсега ми стана ясно  Embarrassed
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
Kateto_pateto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #232 -: Ноември 27, 2010, 23:50:28 »
Раздели ТемаНагоре

да не е от някоя от тази тема?
Чести ми пишат оценки преди да им дам парите или пакета Cheesy Превантивна мярка-да не би да забравят да поставят оценка  Smiley

Не е някоя от нас защото съм сигурна че оценката беше с  по стара дата, а и как може някой да напише че е супер коректна, че чак спокойно може да и се доверим. Оценката беше доста добре подвеждаща аз по нея се доверих.
Някой я е написал за да се подведем иначе малко хора биха изпратели нещо на някой без нито една оценка.
« Последна редакция: Ноември 27, 2010, 23:52:25 от Kateto_pateto » Активен

Коректна съм-моля бъдете и вие!!!
Връщам-ако не отговаря на описанието!!!
chokoni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #233 -: Ноември 27, 2010, 23:51:30 »
Раздели ТемаНагоре

И аз по тази оценка се подведох.Беше толкова възходяща.Колко била коректна и точна.А после оценката изчезна.странно.Можем ли да премахваме оценки или само да им променяме категорийте?
Активен
Dheny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #234 -: Ноември 27, 2010, 23:57:22 »
Раздели ТемаНагоре

Е, коя ще си признае!? Все едно първата изгоряла още преди 3 седмици да каже защо чак сега й писа оценка.
Активен

220 положителни оценки в другият сайт, нямам неутрални и отрицателни.
Разчитам единствено на комуникацията.
Спазвам ред, но си запазвам правото да преценя на кой да пратя.

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65578&profile_type=feedback
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #235 -: Ноември 28, 2010, 00:09:51 »
Раздели ТемаНагоре

"С тези две имена ми се струва,че и пощальонката е в играта(може да е нейна близка или роднина)"
Според мен едната фамилия и е моминската,  а втората по мъж. Възможен е и вариант с две фамилии, с тиренце.
Ползва си госпожата ту едната, ту другата фамилия, както и дойде.
Това го казвам от личен опит, макар че в официални документи вкл. пощенските пратки се пиша винаги с четирите имена.
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
slance77_1976
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 161


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #236 -: Ноември 28, 2010, 00:18:58 »
Раздели ТемаНагоре

Е, коя ще си признае!? Все едно първата изгоряла още преди 3 седмици да каже защо чак сега й писа оценка.

Криси 09 беше поставила положителната оценка, но преди да бъде завлечена с дамско яке от въпросната потребителка са направили размяна и всичко е минало добре. Когато й влязох в профила и видях, че има положителна оценка, реших да й се доверя. Пратих й детски анцунг във вторник с уговорката и тя да ми прати парите същия ден. Вечерта във вторник ми потвърди, че ми ги е пуснала. Аз изчаках до четвъртък и вечерта й писах, защо нямам запис, а тя ми каза, че ми го е пратила в сряда. Попитах я, защо тогава ме е излъгала, но отговор никакъв. Естествено, изчаках и петък. Вечерта в петък й казах, че запис все още нямам, а тя най-нагло ми заяви, че не ми го е пуснала и в събота ще ги прати, при което реших веднага да й поставя отрицателен коментар и като влязох в профила й, видах че Криси 09 вече си беше променила оценката. Криси 09 е пуснала и друга тема, в която модераторите помолиха другите потребители, които са измамени от нея да й поставят отрицателни оценки, не знам защо до тогава не го бяха направили. Моята сума не е голяма, но съм готова да подкрепя всеки, който реши да предприеме нещо срещу нея, независимо какво. Трябва да си получи заслуженото и да не остане ненаказана.
Активен

Моля Ви, преглеждайте си старателно стоките, които продавате!
Коректна съм и очаквам същото от вас, толерирам лс.
Стоки, неотговарящи на описанието - връщам, опаковки - не плащам.
Не пращам пари предварително.
Имам много положителни оценки в......, вижте ги!
Kateto_pateto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #237 -: Ноември 28, 2010, 00:26:30 »
Раздели ТемаНагоре

Ти за колко годишно дете си и пратила анцуг? Че от мен взе 2 един за момиче на 3 год. и 1 за момче до 6 месеца.
Активен

Коректна съм-моля бъдете и вие!!!
Връщам-ако не отговаря на описанието!!!
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #238 -: Ноември 28, 2010, 00:27:57 »
Раздели ТемаНагоре

И аз по тази оценка се подведох.Беше толкова възходяща.Колко била коректна и точна.А после оценката изчезна.странно.Можем ли да премахваме оценки или само да им променяме категорийте?
относно оценката както е ималатази едната положителна в момента който сложиш отрицателна положителната изчезва тоест ако имаш например 3положителни и 4 ти е отрицателна не ти стават 5 оценките а 3положителни и 1 отрицателна
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #239 -: Ноември 28, 2010, 00:33:01 »
Раздели ТемаНагоре

Е мили мами за сега напускам форума но от снощи го следя почти не съм спала а и на бебчето ми му никнат зъбки и можете да си представите какво е така че напускам за малко но моля ви ако решите нещо да ми пишите на ЛС за да мога да знам до къде са стигнали нещата и ако ли не да видим какво ще предприемем пожелавам ви лека и спокойно за което се съмнявам но все пак спокойна вечер до утре.PS=оля ви всички изгорели от тази жене се включат
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 


Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: