{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:Измами и опити за измами в особено големи размери от CORO  (Прочетена 136104 пъти)
0 Членове и 24 Гости преглежда(т) тази тема.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #270 -: Ноември 28, 2010, 13:31:52 »
Раздели ТемаНагоре

За тези на които не им пука,ето Ви телефона на кмета на с .Шипково.Селото е с 750 жители,което значи,че всички се познават.Звъните му утре на човека и го питате за Марин Найденов Цералски.Може и цветущо да му обясните за какво става въпрос и ,че искате да Ви помогне да се свържете с него.Аз лично,чрез кмета на едно село открих една мама от П........ка,а за зла врага тя му се оказа снаха.Изхабих доста нерви,но вместо 50лв получих 100лв Shocked Shocked Shocked Cheesy Cheesy Cheesy
Ненко Костовски
06966/ 24-30, 23-30
Активен

tsytsi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 383


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #271 -: Ноември 28, 2010, 13:43:43 »
Раздели ТемаНагоре

A з също вече предприех нещо.Чакам утре резултата.
Активен

Пращам след предварително плащане.
Не приемам вече изпратен пакет
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #272 -: Ноември 28, 2010, 13:50:31 »
Раздели ТемаНагоре

За тези на които не им пука,ето Ви телефона на кмета на с .Шипково.Селото е с 750 жители,което значи,че всички се познават.Звъните му утре на човека и го питате за Марин Найденов Цералски.Може и цветущо да му обясните за какво става въпрос и ,че искате да Ви помогне да се свържете с него.Аз лично,чрез кмета на едно село открих една мама от П........ка,а за зла врага тя му се оказа снаха.Изхабих доста нерви,но вместо 50лв получих 100лв Shocked Shocked Shocked Cheesy Cheesy Cheesy
Ненко Костовски
06966/ 24-30, 23-30

Даце, нека се има предвид, че тази информация  е от нета и може да е просто съвпадения на имената(да не вярваш). Моля, внимавайте с подхода. Марин може да е близък на измамницата, а може и да и е никакъв - обикновен млекопроизводител нямащ нищо общо със случая.  Roll Eyes
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #273 -: Ноември 28, 2010, 14:18:29 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Цитат на: dacetoooooooo в Днес в 13:31:52
За тези на които не им пука,ето Ви телефона на кмета на с .Шипково.Селото е с 750 жители,което значи,че всички се познават.Звъните му утре на човека и го питате за Марин Найденов Цералски.Може и цветущо да му обясните за какво става въпрос и ,че искате да Ви помогне да се свържете с него.Аз лично,чрез кмета на едно село открих една мама от П........ка,а за зла врага тя му се оказа снаха.Изхабих доста нерви,но вместо 50лв получих 100лв Shocked Shocked Shocked Cheesy Cheesy Cheesy
Ненко Костовски
06966/ 24-30, 23-30
Даце, нека се има предвид, че тази информация  е от нета и може да е просто съвпадения на имената(да не вярваш). Моля, внимавайте с подхода. Марин може да е близък на измамницата, а може и да и е никакъв - обикновен млекопроизводител нямащ нищо общо със случая.  Roll Eyes
Нищо не пречи да попитат.Аз когато звънях на онзи кмет.да не би да знаех,че онази лъжкиня му е снаха Roll EyesНе можех да и открия телефона и стрелях на посоки.Нищо няма да стане,ако попитат кмета дали го познава  и ако отговора е "Да",да попитат и дали има дъщеря.Ако няма ,просто се извиняват и това е.Според мен трябва да се опита,след като става въпрос за толкова завлечени и толкова пари.Явно мацката не "краде" за първи път! (evil14)
Активен

mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #274 -: Ноември 28, 2010, 14:43:48 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Цитат на: dacetoooooooo в Днес в 13:31:52
За тези на които не им пука,ето Ви телефона на кмета на с .Шипково.Селото е с 750 жители,което значи,че всички се познават.Звъните му утре на човека и го питате за Марин Найденов Цералски.Може и цветущо да му обясните за какво става въпрос и ,че искате да Ви помогне да се свържете с него.Аз лично,чрез кмета на едно село открих една мама от П........ка,а за зла врага тя му се оказа снаха.Изхабих доста нерви,но вместо 50лв получих 100лв Shocked Shocked Shocked Cheesy Cheesy Cheesy
Ненко Костовски
06966/ 24-30, 23-30
Даце, нека се има предвид, че тази информация  е от нета и може да е просто съвпадения на имената(да не вярваш). Моля, внимавайте с подхода. Марин може да е близък на измамницата, а може и да и е никакъв - обикновен млекопроизводител нямащ нищо общо със случая.  Roll Eyes
Нищо не пречи да попитат.Аз когато звънях на онзи кмет.да не би да знаех,че онази лъжкиня му е снаха Roll EyesНе можех да и открия телефона и стрелях на посоки.Нищо няма да стане,ако попитат кмета дали го познава  и ако отговора е "Да",да попитат и дали има дъщеря.Ако няма ,просто се извиняват и това е.Според мен трябва да се опита,след като става въпрос за толкова завлечени и толкова пари.Явно мацката не "краде" за първи път! (evil14)
Нямах предвид да не опитват, но...ти ме разбра.
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #275 -: Ноември 28, 2010, 14:50:11 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също съм шокирана от случилото се и стискам палци за бърза и благоприятна развръзка за потърпевшите.

Предлагам обаче, ако все пак се стигне до публичност в посока медийна изява (споменаваха се Господарите ...), да не се оповестява името на сайта. Разкриването на измамници обикновено е в ущърб, защото хората са първосигнални и асоциацията ще е "там има измамници", а не "там се реагира адекватно срещу измамите".

Подкрепям мнението си с факта, че в тази тема като "образцов сайт" се завъртя името на Аукро. Истината е, че там въобще не се взимат мерки срещу некоректните потребители, потърпевшите са много, измамниците още повече, но понеже има само един форум и хората си мълчат и си траят и търпят, не се дава гласност, не се оказва съдействие от администраторите, потребителите не се подкрепят и обединяват срещу некоректните потребители и на повърхността всичко изглежда по мед и масло, а е отвратително в същността си.

Тук сме едно общество, едно семейство, в което се стремим да запазим имената си чисти и да си помагаме и подкрепяме при проблеми, при това с адекватна подкрепа на началството. Това го няма другаде!!!
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #276 -: Ноември 28, 2010, 14:54:46 »
Раздели ТемаНагоре

Брей, каква е изпечена тая крадла бе Shocked.Как успя да сготви толкова много хора!!! Много се чудя как не я надушхте,виждам много познати имена сред "изгорелите",които са отдавна и в "комшийския"
Аз поне не можах да ви изброя колко са всички, но толкова страници чета, чета и не вярвам на очите си Shocked Shocked Shocked .И то за какви суми 108лв, 63лв, 46лв....Как на вяра за толкова пари?Huh?
Тази крадла и с мен се свърза, имам една обява за търсене, та да ми предлага, но като ми каза на каква цена продава и дадох много за душата, повече не ми писа нищичко.Но това беше преди 10 дни.Много ми беше съмнителна и обясних, че е сбъркала мястото, че тук си помагаме, а не търгуваме.След това разгледах профила и, смешните и обяви, неотговарящи на никакви изисквания за качавне,видях че и модовете и правят забележки за тях.И нататък не ми и трябваше да я наблюдавам, но името и запомних,защото много ме изнерви на ЛС с високата цена, която ми поиска.Днес случайно виждам, че има тема точно за нея.Викам си-намерила си е майстора.Като се зачетох,не било това, ами тя си намерила кого да готви и майстори.
Момичета,искрено се надявам да успеете да си върнете и паричките и вещите.Направете си списък с имена и вещи, които сте и пращали.Колко сте на брой на каква обща сума сте завлечени.Дано успеете, а тя в затвора ще си намери майстора,гаранция.Само за жокер,синът като беше по-малък викаше, че тати работи "при лошите лели".
Аз се усъмних за нея,още преди 2 седмица,ама знаех ли как ще стане,все изчаквах,чаках.Мислех по рано да я пусна темата,ама сега съжелявам,може би нямаше да сме толкова много Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #277 -: Ноември 28, 2010, 14:58:18 »
Раздели ТемаНагоре

мили дами  аз сега колкото можах да проследя сме 15 измамени мами.пиша тези който успях да събера ако има още някоя излъгана мама нека пише.моля добавете си откраднаните суми към името задамога да направя списък.
1.kateto_pateto-18.lv.
2.makarena-12lv.
3.as /marieta78/-108lv.
4.anna-marirq-
5.краси09-
6.tsutsi-
7.rokita-
8.silvena-
9.slance77_1976-12lv.
10.vili_zah- 49lv.
11.chokoni -25lv.
12.poliloli - 64lv
13.sawo77777 -28lv
14.borislav -
15.mimen4eto -
МОЛЯ ВИ ДОБАВЕТЕ СИ СУМИТЕ  И АКО НЯКОЙ СЪМ ПРОПУСНАЛА
5.Криси09-25ЛВ
8.Silvena (ТОВА СЪМ ПАК АЗ)
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #278 -: Ноември 28, 2010, 15:04:01 »
Раздели ТемаНагоре

ето  и моята сума 12.poliloli 64лв и да присъединявам се за това да се обърнем към господари на ефира защото мисля че наистина те са едни от тези който биха ни помогнали и съдействали този случай да се доведе до край
цитирам теб,но това е въпрос към повечето от вас,който ме гложди от часове и се опитвам да разнищя.
Как ти ще ми докажеш да речем,че ти дължи 64лв?Какво си й продала?Може ли линк към обявата?Виждам,че нямаш обяви,маркирани с Продадено.Пазиш ли бележката от пощата?Пазиш ли си кореспонденцията на ЛС?


пп:Всички,които са изгорели да си отговорят и подготвят нещата-линкове,ЛС-та,бележки и прочие.3-те имена,град,сума....
Ще помоля тези от вас,които са продали детски дрешки да споделят в коя възраст и от кой пол са били.Може да е безразборен шопинг Lips Sealed
Аз имам кореспонденция само на скайп и бележка нямам,защото якето го пусна друга потребителка,на която го пратих за проба,на лс имам доста от нея но почти всичките са разправия имам точно две свястни в които ме уверява че ги е пратила.Та да взема ли да помоля другата жена да ми прати бележката или да я снима и и аз да си я извадя на принтер ли и аз незнам Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #279 -: Ноември 28, 2010, 15:14:18 »
Раздели ТемаНагоре

Добре де тази жена имаше една положителна оценка от кой е била? В тази оценка пишеше че спокойно може да и се доверим и че е много коректна. Къде изчезна оценката???
Да не би това да е била някоя нейна съучастничка?
Аааа сега ми кажете,че аз съм и съочастничка Cheesy Cheesy Cheesy
АЗЗЗЗЗЗЗЗЗ и писах първата оценка,казавам ви че имам контакт с нея,вече втора седмица.НАПРАВИХМЕ РАЗМЯНА отначало и всичко беше наред..........после се почна с това размотаване за моето яке........и чаках,чаках ама май не е трябвало да чакам Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #280 -: Ноември 28, 2010, 15:15:56 »
Раздели ТемаНагоре

да не е от някоя от тази тема?
Чести ми пишат оценки преди да им дам парите или пакета Cheesy Превантивна мярка-да не би да забравят да поставят оценка  Smiley

Не е някоя от нас защото съм сигурна че оценката беше с  по стара дата, а и как може някой да напише че е супер коректна, че чак спокойно може да и се доверим. Оценката беше доста добре подвеждаща аз по нея се доверих.
Някой я е написал за да се подведем иначе малко хора биха изпратели нещо на някой без нито една оценка.
(gesture1) (gesture1) (gesture1) (gesture1)
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
tsytsi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 383


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #281 -: Ноември 28, 2010, 15:19:08 »
Раздели ТемаНагоре

Добавете и мойте 48лв в списъка ,моля.
Активен

Пращам след предварително плащане.
Не приемам вече изпратен пакет
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #282 -: Ноември 28, 2010, 15:24:05 »
Раздели ТемаНагоре

Боже,досега четох всички страници и много се ядосах.Как може всеки пост да е "хайде да направим еди какво си" и никой да не действа Huh? Защо се бавите,нали ви дадоха сайт,в който да пуснете жалби-ми хайде де,нека всеки да седне сега да я оформи за 5 мин.и готово.Поне е някакво начало..аз не съм от измамените,но отстрани точно така изглежда случая-всеки се кани,пък нищо не прави.
А според мен жената всъщност са жените,само не си обяснявам за какъв дявол са й дрехи от всички възрастови категории,ако все пак е една.Не ми се вярва да ги препродава,ако така беше,можеше да си набавя от втора ръка магазини "стока".Вярно,че тука един лев не дава,но е ЯСНО,че ще й се стъжни рано или късно и не си струва.Не мога да разбера нито нея,нито вие кой чакате..аз ако бях досега да съм се обадила поне в Господарите заедно с още 2-3 жени,пък после ще се включат всички.Не може да не пускаш тото,а да се молиш за джакпота..
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #283 -: Ноември 28, 2010, 15:34:39 »
Раздели ТемаНагоре

Боже,досега четох всички страници и много се ядосах.Как може всеки пост да е "хайде да направим еди какво си" и никой да не действа Huh? Защо се бавите,нали ви дадоха сайт,в който да пуснете жалби-ми хайде де,нека всеки да седне сега да я оформи за 5 мин.и готово.Поне е някакво начало..аз не съм от измамените,но отстрани точно така изглежда случая-всеки се кани,пък нищо не прави.
А според мен жената всъщност са жените,само не си обяснявам за какъв дявол са й дрехи от всички възрастови категории,ако все пак е една.Не ми се вярва да ги препродава,ако така беше,можеше да си набавя от втора ръка магазини "стока".Вярно,че тука един лев не дава,но е ЯСНО,че ще й се стъжни рано или късно и не си струва.Не мога да разбера нито нея,нито вие кой чакате..аз ако бях досега да съм се обадила поне в Господарите заедно с още 2-3 жени,пък после ще се включат всички.Не може да не пускаш тото,а да се молиш за джакпота..

Може да действат момичетата и да поддържат контакт на лични.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
bareta20102010
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210


ТУК СЪМ!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #284 -: Ноември 28, 2010, 16:09:15 »
Раздели ТемаНагоре

ОТ CORO
Мили МАМИ изкам да се извиня на вси4ки които им далжа обеснение маика ми я оперирахо по -спешност и затова се поу4иха така нещата искам да ви кажа,4е на вси4ки които имам да им давам паири ще им варна нещата непокътнати ,и ще им варна пощенските разходи от понеделник запо4вам да ви ги пращам така 4е ви моля да ми простите,и се надявам нещата да се оправят простете ми направих грешка .
ЗДРАВЕЙТЕ СЛАДУРКИ!!!АЗ НЕ СЪМ ИЗМАМЕНА ОТ ТАЗИ ПОТРЕБИТЕЛКА,НО СПОРЕД МЕН ДА СИ ВРЪЩА ПАРИТЕ А НЕ НЕЩТАТА???МНОГО Е ЛЕСНО ДА СЕ НАПРАВИШ НА БАРОВЕЦ ЗА ДВА-ТРИ ДЕНА И ДА ИСКАШ ВСИЧКО ЗА СМЕТКА НА ДРУГИ КОЙТО ЦЕНЯТ ПАРИТЕ И СИ ГИ ИЗКАРВАТ С ПОТ!И АЗ ИСКАМ ДА ХОДЯ В ОРГИНАЛНИ ДРЕХИ ЦЯЛАТА НА ADIDAS НО КАТО НЯМАМ ТАЗИ ВЪЗМОЖНОС ЩЕ СИ ХОДЯ С РЕПЛИКИ-И ТАКА КАТО ВЪРНЕ ПАРИТЕ ИЛИ НЕЩТАТА НА ВСИЧКИ КОЙТО СА ИЗМАМЕНИ АДМИНИСТРАТОРА ТРЯБВА ДА ВЗЕМЕ СЕРИОЗНО РЕШЕНИЕ ?!?СПОРЕД МЕН ТАКИВА ПОТРЕБИТЕЛИ НЯМАТ МЯСТО В САЙТА?
Активен

ЧАКАМ 6ч НА ПЪРВИ ПИСАЛ ЗАПИС СЛЕД КОЕТО ДАВАМ РЕД НА ПЪРВИ ПИСАЛ НА ЛС!ЗА ПОТРЕБИТЕЛИ БЕЗ ОЦЕНКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ СЛЕД КОЕТО АЗ ПРАЩАМ!ПИША ОТРИЦАТЕЛНИ ОЦЕНКИ ЗА НЕ ПОЕТИ ПОЩЕНСКИ!!!  КОРЕКТНА СЪМ-БЪДЕТЕ И ВИЕ******ЗА ПРОБА НЕ ПРАЩАМ ТЪЙ КАТО НЕ СИ ПОЕМАТЕ ПОЩЕНСКИТЕ-НАД 10лв ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ


Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: