{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:Измами и опити за измами в особено големи размери от CORO  (Прочетена 135850 пъти)
0 Членове и 11 Гости преглежда(т) тази тема.
Rokita
Таня
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Коректна съм, винаги се надявам на същото отсреща!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #405 -: Ноември 29, 2010, 09:56:10 »
Раздели ТемаНагоре

Мили, мами, аз съм спасена, отървах се без ползване на дрешките и ботушкте ни, и само с пощенските 1,88лв, защото вече ми се обадиха от пощата че пратката ми е стопирана и не е стигнала в ръцете й/пуснах я на 25,11/. Съветвам всички да направят същото, отивате веднага по най-бързия начин в пощата си , където сте пуснали пратката и казвате да стопират пратката ви/имате право на това/ и ви пожелавам успех. Направете го! Аз си отдъхнах, не че ще оставя нещата безнаказани! Сутринта издиктувах всчко, което зная за ниея в пощата и се обадиха да извесят тза нея. Даже мога да полеча инфо дали днес изобкщо ще пуска пратки към цяла България, не пусне ли, занчи лъже че ще връща. Съобщиха ми, че е отказвала да вземе вяска пратка до нея с наложен платеж, но съмсем без да й мигне окото е награбвала останалите. Съобщих и за всичките имена под които се е подвизавала. Така , че съм направила поне нещо от моя страна. Пожелавам на всички нещата за тях да приключат добре.
Но дайте да не оставяме нещата така!!!!!!!!!!!!! Да си получи заслуженото!
И се пазете, може да се регистрира от друг комп с друго IP и име. Просот бъдете нащрек! Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Shocked Shocked Shocked
Активен

1.Изпращам като МПП веднага!
2.Пощенски за сметка на получателя!
3.Изключително коректна съм, очаквам същото!
4.Пазя ред колкото е необходимо!
5.Приемам плащане със запис/банка/ПИБ;ДСК/!
6.Не разменям!
7.Коректна съм, винаги се надявам на същото от ответната страна!
poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #406 -: Ноември 29, 2010, 09:59:40 »
Раздели ТемаНагоре

мила, как са и другите никове?
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/
Djessika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 75


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #407 -: Ноември 29, 2010, 10:02:44 »
Раздели ТемаНагоре

И аз с голямо угорчение разбрах,че съм измамена от тази потребителка.  Shocked Снощи когато получих масовото съобщение и писах това:

Цитат на: Djessika в Вчера в 23:38:06
Здравей искам да те попитам на коя дата ми пусна записа и искам баркода да ми напишеш.

kolkon ti dalja i kakav te e adresa pi6i mi

А тази сутрин тя ми писа колко ми дължала и какъв ми бил адреса.Като тя ми беше казала,че ми е пратила парите в четвъртък.
Активен

Коректна съм очаквам същото от вас.
Пощенските разходи са за сметка на купувача.
Пращам на първят дал адрес на Лични!
Изпращам и получавам като МПП!
За нови потребители изисквам предварително плащане!
Rokita
Таня
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Коректна съм, винаги се надявам на същото отсреща!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #408 -: Ноември 29, 2010, 10:03:35 »
Раздели ТемаНагоре

Не, не знам други никове, просто предупреждавам, че може да се появи с такива, да си опичате акъла, щом е нов потребител, пък и стар, без оценки или ви се стори странен, никкави контакти или поне сигнализирайтена админите!
Активен

1.Изпращам като МПП веднага!
2.Пощенски за сметка на получателя!
3.Изключително коректна съм, очаквам същото!
4.Пазя ред колкото е необходимо!
5.Приемам плащане със запис/банка/ПИБ;ДСК/!
6.Не разменям!
7.Коректна съм, винаги се надявам на същото от ответната страна!
poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #409 -: Ноември 29, 2010, 10:06:20 »
Раздели ТемаНагоре

Моля всички,които са изпратили нещо на СОRO незабавно да ми пишат ЛС-стойност,категория и пол,да релистнат обявите си за да станат актуални и видими.
Пазете си бележките
Толкова съм бясна,че накрая аз ще пусна жалба в полицията.Обаче ми трябва целият списък

Същото важи и за тези,които е искала да измами.Пишете ми на ЛС какво е искала от вас и на каква стойност.
Тома не е кой знае какво,но ще е в тежест.

Отностно реалийстването на обявата, ако има после запизване и евентуална покупка от някоя мама на дрехата, как ще стане след като  не сме си получили нещата обратно? Не питам за друго, да не стане така че после други майки да си помислят че ние  сме некоректни.
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 10:08:01 от poli23 » Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #410 -: Ноември 29, 2010, 10:08:21 »
Раздели ТемаНагоре

Моля всички,които са изпратили нещо на СОRO незабавно да ми пишат ЛС-стойност,категория и пол,да релистнат обявите си за да станат актуални и видими.
Пазете си бележките
Толкова съм бясна,че накрая аз ще пусна жалба в полицията.Обаче ми трябва целият списък

Същото важи и за тези,които е искала да измами.Пишете ми на ЛС какво е искала от вас и на каква стойност.
Тома не е кой знае какво,но ще е в тежест.

Отностно пеаалийстването на обявата, ако има после запизване и евентуална покупка от някоя мама на дрехата, как ще стане след като  не сме си получили нещата обратно? Не питам за друго, да не стане така че после други майки да си помислят че ние  сме некоректни.
Пишеш един коментар долу - не е актуална, но се налага да е тук или нещо от сорта. Или само пишеш случаят Coro - чака изясняване. Едва ли има някой, да не е разбрал за тази......
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #411 -: Ноември 29, 2010, 10:09:44 »
Раздели ТемаНагоре

Моля всички,които са изпратили нещо на СОRO незабавно да ми пишат ЛС-стойност,категория и пол,да релистнат обявите си за да станат актуални и видими.
Пазете си бележките
Толкова съм бясна,че накрая аз ще пусна жалба в полицията.Обаче ми трябва целият списък

Същото важи и за тези,които е искала да измами.Пишете ми на ЛС какво е искала от вас и на каква стойност.
Тома не е кой знае какво,но ще е в тежест.

Отностно реалийстването на обявата, ако има после запизване и евентуална покупка от някоя мама на дрехата, как ще стане след като  не сме си получили нещата обратно? Не питам за друго, да не стане така че после други майки да си помислят че ние  сме некоректни.
пишете,че нещото е продадено като коментар или нещо подобно

Целта е да се види какво пазарува жената.Следващия нов потребител,който се улети в тая или горна категория-ще знаем вече Lips Sealed
А може да взима неща и за години наред  Huh?
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
sisi77
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #412 -: Ноември 29, 2010, 10:11:13 »
Раздели ТемаНагоре

Аз не знам, защо се съгласявате да изпращате неща, преди да ви е платено. Напоследък забелязвам такава тенденция - парите да се пращат след получаване.... Shocked Ами извинявайте, ама това го няма никъде по света. Мога да твърдя, че доста пазарувам от интернет и аз ли съм най-голямата БАЛАМА, която първо плаща и после получава... Roll Eyes И когато си искам първо паричките, потребителките ми се сърдят и ми навират под носа положителните си оценки... Много съм разочарована, аз ли все попадам на некоректни потребители.
Активен


Пощенските разходи са за сметка на купувача!!! (ако не сме се разбрали друго)
Връщам стока, която не отговаря на описанието!Изпращам след получаване на паричките.
Коректна съм и очаквам същото. Пращам на първия дал адрес на лични. Не продавам боклуци...
Моите оценки: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=10547
poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #413 -: Ноември 29, 2010, 10:11:27 »
Раздели ТемаНагоре

Ами така ще е вече, ще си искаме парите предварително. Аз лично съм благодарна на всички майки които са ми се доверили и никога не съм злоупотребила с това. Но от тук на татък парите първо и тогава  пратката!!!
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #414 -: Ноември 29, 2010, 10:12:08 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря,че ми писахте на ЛС.Изчаквам останалите да се включат.Изчаквам още няколко часа,дори до вечерта.Ще изнеса изготвените списъци,които за огромно съжаление са доста дълги  Sad
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #415 -: Ноември 29, 2010, 10:13:56 »
Раздели ТемаНагоре

Най-добре поставете линк към темата - като коментар в съответната ваша обява. Така и новорегистрираните потребители ще бъдат запознати.
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
mimkata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #416 -: Ноември 29, 2010, 10:14:08 »
Раздели ТемаНагоре

Още две мами ми писаха на лични ,че са от измамените.Аз им изгубих бройката  Sad Sad надявам се тази да я линчуват .Язък ,че има дете .нема акъл за 5ст.  Lips Sealed
Аз също искам да ти благодаря за писмото на лични.Аз също щях да съм от тези мама които са излъгани от coro .Поръча си дрехи за 51лв аз дори и направих отстъпка и ги дадох на 47лв с пощата.Изпратих пакета в петък следобяд но нашата поща тръгва сутрин и тои остана да буде изпратен тази сутрин.Но след като прочетох за какво става въпрос в темата днес се обадих в пощата и казах да не изпращат пакета .Всъщност тя каза че ми е изпратила записа ако е така ще пиша и тогава ще пусна пакета.Мнодо благодаря на всички аз нямам време да посещавам много другите теми затова благодаря з писмото на лични.  Smiley
Активен

Готина и разбрана съм,изпращам по пощата като МПП пощенските са за сметка на купувача ако нямаме друга уговорка .Не пазя ред които има интерес нека пише на лични.Коректна съм и очаквам същото.Ще поставя оценки ,поставяите и вие.
  http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=78617
iv4enceto_91
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 215


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #417 -: Ноември 29, 2010, 10:15:30 »
Раздели ТемаНагоре

Колко хора е завлякла тази потребителка? Много съжалявам за излъганите.
По принцип не влизам в темите във форума да чета, но май ще се наложи. В момента съм пратила 1 чанта и портмоне на една мацка да ги види, но сега виждам, че са и сложили подпис НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ, а няма и 1 отриц. оценка?  Embarrassed Дано не се окажа и аз "вътре".  Huh?
Активен

Ето линк с профила и оценките ми от продавалник - http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=52704
miti2007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 244


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #418 -: Ноември 29, 2010, 10:17:29 »
Раздели ТемаНагоре

Лелее,и аз съм в кюпа със 78лв от въпросната Ивка.На мен ми се представи като полицайка,която във петъка й се наложило да отиде на командировка в Рупите.Бясна съм ,нямам думи.А и нещата които й пратих -обувки за 45лв не са мои...
троян пк 5600 . 24 ивелина М.М.
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #419 -: Ноември 29, 2010, 10:21:21 »
Раздели ТемаНагоре

А има ли някоя мама предприела конкретни действия ? Освен спирането на пратките в пощата. Има ли пуснати жалби в полицията или ще се вайкаме в още 24 стр. Huh?
Не съм пострадала, но ви питам ще чакате някой да ви свърши работата ли ? Отнесената да пусне жалба вместо вас ?
Момичета, търсете си правата, пускайте жалби.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: