{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:Измами и опити за измами в особено големи размери от CORO  (Прочетена 135937 пъти)
0 Членове и 19 Гости преглежда(т) тази тема.
miti2007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 244


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #630 -: Ноември 30, 2010, 10:08:23 »
Раздели ТемаНагоре

Аз да се похваля току що си взех колета -слава богу в същият вид в който пратих са нещата .Направих подаръчета на децата и  пощенските не ми са върнати ,но ...добре е че и това получих.Заставам обаче твърдо към колективната жалба !Успех на всички чакащи от троянската конничка Lips Sealed пари и вещи!
« Последна редакция: Ноември 30, 2010, 10:20:03 от miti2007 » Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #631 -: Ноември 30, 2010, 10:55:03 »
Раздели ТемаНагоре

Мили дами, вероятно ще си кажете,че щом не съм от измамените не мога на 100 процента да ви разбера. Обаче следя темата и както многократно бе казано- много вайкане и никакъв резултат. При това всеки от вас , който в момента си получава парите въздъхва облекчено и е дотук. Радвам се, че започвате да си получавате парите и стоките, но това за мен изобщо не означава, че нещата трябва да останат така. Не само измамата, и Опитът за измама е подсъден. А това НЕЩО, защото за мен не е нито жена, още по- малко майка, така се е вихрило, така се е подигравало с хората, че направо ми се повръща. Всичко мога да приема, ама някой да ме направи на идиот, после да ми се извини и аз да махна с ръка- няма как да се случи.
Сега ще се поуспокоят нещата и така....до следващия път.
Пуснете си жалбата, че да ви е мирна главата.
Явно не четете това което се пише,а пишете каквото ви се иска..........Прочети моите постове и ще видиш,че почти във всеки един аз казвам ДАЙТЕ ДА НАПРАВИМ........да аз сама няма да направя и незнам как стоят нещата......ти каза,че може и да се пусне като опит за измама.......добре това ще го знам...
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #632 -: Ноември 30, 2010, 10:58:19 »
Раздели ТемаНагоре

slance77_1976  направила си точно това което трябва.Никой не говори за бабаити и саморазправа.
Ами те и много други от измамените го направиха. Даже доколкото разбрах онзи списък от другата тема ще бъде оформен и подаден като обща жалба, което според мен е още по-добре и за което искам да отправя благодарности на модераторите. Струва ми се, че се правят излишни коментари без да се вниква в детайлите и подробностите на темата.
Аз чакам някой да каже какво стана с тази идея Roll Eyes
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #633 -: Ноември 30, 2010, 11:39:37 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета , моля всяка която си е получила нещата обратно , да ми пише на ЛС с адреса си и стойноста на пощенските!
Всяка която не е получила пари , да ми пише ЛС със адреса си
Ива , сега отива да си заложи лаптопа за да може да върне нещата
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #634 -: Ноември 30, 2010, 12:13:58 »
Раздели ТемаНагоре

Добре де някой има ли обяснение защо е направила така,никой ли не я пита Huh?
Ама защо ли се очудвам тя и една смислена дума неказва......
Да си залага каквото ще,нищо не я оправдава Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #635 -: Ноември 30, 2010, 12:43:58 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета , моля всяка която си е получила нещата обратно , да ми пише на ЛС с адреса си и стойноста на пощенските!
Всяка която не е получила пари , да ми пише ЛС със адреса си
Ива , сега отива да си заложи лаптопа за да може да върне нещата
Диди, ти имаш ли телефон за контакт с нея?
Като си заложи лап-топа, как ще осъществи контакт с момичетата?
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #636 -: Ноември 30, 2010, 13:03:43 »
Раздели ТемаНагоре

здравеите момичета,въпросната дама днес се свърза с мен и то след  една заплаха от моя страна,която ще се осъществи,но както и да е 2 часа и обяснявах какво е взела от мен..........
партизанката обаче,първо каза че ще ми изпрати парите ,и лсед 1 час каза че ще ми прати само спортният екип купен от мен + пощенските(за да поясня тя взе от мен детско палто от естествена кожа + спортен екип на стоиност двете 25лв)след като я запитах няма ли да ми върне палтенцето или ще го плати нев получих отговор,моля ако някои има телефон за връзка с въпросната личност да ми го даде,благодаря
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #637 -: Ноември 30, 2010, 13:06:04 »
Раздели ТемаНагоре

здравеите момичета,въпросната дама днес се свърза с мен и то след  една заплаха от моя страна,която ще се осъществи,но както и да е 2 часа и обяснявах какво е взела от мен..........
партизанката обаче,първо каза че ще ми изпрати парите ,и лсед 1 час каза че ще ми прати само спортният екип купен от мен + пощенските(за да поясня тя взе от мен детско палто от естествена кожа + спортен екип на стоиност двете 25лв)след като я запитах няма ли да ми върне палтенцето или ще го плати нев получих отговор,моля ако някои има телефон за връзка с въпросната личност да ми го даде,благодаря
ако ще правим нещо да правим,аз така или иначе ще направя това което съм намислила,мацката няма да се отърве с мъмрене..............наи мразя такива хора еи,ще краде от детето ми смятаи ти каква наглост
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
desitka79
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 435


моето богатство

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #638 -: Ноември 30, 2010, 13:11:30 »
Раздели ТемаНагоре

на сега я гледах че е на линия пиши едно лс
Активен

досега никога не съм имала подпис , но вече държа на него
1.за проба не пращам НИКОГА
2.пари предварително не пращам на непознати потребители
3.нямам нищо против размяните
4.винаги може да мипредложите коменар по цените , няма нищо лошо
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #639 -: Ноември 30, 2010, 13:12:17 »
Раздели ТемаНагоре

здравеите момичета,въпросната дама днес се свърза с мен и то след  една заплаха от моя страна,която ще се осъществи,но както и да е 2 часа и обяснявах какво е взела от мен..........
партизанката обаче,първо каза че ще ми изпрати парите ,и лсед 1 час каза че ще ми прати само спортният екип купен от мен + пощенските(за да поясня тя взе от мен детско палто от естествена кожа + спортен екип на стоиност двете 25лв)след като я запитах няма ли да ми върне палтенцето или ще го плати нев получих отговор,моля ако някои има телефон за връзка с въпросната личност да ми го даде,благодаря
ако ще правим нещо да правим,аз така или иначе ще направя това което съм намислила,мацката няма да се отърве с мъмрене..............наи мразя такива хора еи,ще краде от детето ми смятаи ти каква наглост
Мила аз съм с теб,ако искаш ми пиши на лс,да ми кажеш какво имаш предвид и аз да се включа,ако искаш разбира се
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #640 -: Ноември 30, 2010, 13:39:04 »
Раздели ТемаНагоре

Мариана тодорова караджова Ихтиман Да ми пише на ЛС с инфо какво е пратила , линкове към обявите и обща стойност
Радка Илиева димитрова Горна оряховица , същото инфо
Росен Кирилов Попов Перник и тук пак същата информация
Моля да ми пишат , за да може пъ бързо да се оправят нещата
Активен

vili_zah
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #641 -: Ноември 30, 2010, 14:16:28 »
Раздели ТемаНагоре

Мариана тодорова караджова Ихтиман Да ми пише на ЛС с инфо какво е пратила , линкове към обявите и обща стойност
Радка Илиева димитрова Горна оряховица , същото инфо
Росен Кирилов Попов Перник и тук пак същата информация
Моля да ми пишат , за да може пъ бързо да се оправят нещата
Да попитам днес няма ли нещо изпратено? и на нея й пиша ,но не ми отговаря. бях от тези,които трябваше днес да им се изпратят нещата. УЖ.
Активен

ТОЧНА И КОРЕКТНА СЪМ,НАДЯВАМ СЕ НА СЪЩОТО.
ПРИ ЗАКУПУВАНЕ  НА ПОВЕЧЕ ОТ ЕДНА ОТ МОИТЕ ОБЯВИ ПОЕМАМ ПОЩЕНСКИТЕ РАЗХОДИ. Smiley

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=86595&profile_type=feedback
rosidt
rosidt
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


rosidt

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #642 -: Ноември 30, 2010, 14:27:42 »
Раздели ТемаНагоре

Поговорката "Всяко чудо за три дни" и тук ще се окаже вярна. Ако мен някой ме беше измамил така нагло. Нема прошка. Газ до дупка и до последно. 100 магарета да имам 1 няма да оставя в калта.
Чета темата от самото начало и се чудя на някои от потърпевшите да не кажа на всички. Защо се оставяте така да ви манипулира една нагла лъжкиня  Huh?
Добре,а ти какво предлагаш,ама честно,защото съм сигурна,че ако бяхте вие(тези които само пишете,а не сте потърпевши)на наше място.....ама същото щеше да бъде,да не би вие да сте по умни или по бързи в реакциите си в такива ситуации.Ами да на мен ми върна парите и пак казвам С КАКВОТО МОГА ЩЕ СЪДЕЙСТВАМ,но си мисля,че аз нямам право да правя каквото и да било,смисъл жалби...при положение,че ми се е изплатила.Така че......никой незнае на нея какво и е хрумнало и какво предстои да направи.Пожелавам на всички да си получоте нещата.Отнесена,Скоки и Ангелчето направиха каквото можаха,хайде стига сте се вайкали................Помислете малко Lips Sealed Lips Sealed
Никъде не съм писала кой е по-умен или бърз в реакциите. Що за четене между редовете  Embarrassed
Активен

Връщам, ако не отговаря на описанието.Не плащам опаковки. Нека преди всичко бъдем коректни един към друг
Малко повече инфо за мен
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=46663&ppaction=readfeed
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #643 -: Ноември 30, 2010, 14:32:04 »
Раздели ТемаНагоре

Поговорката "Всяко чудо за три дни" и тук ще се окаже вярна. Ако мен някой ме беше измамил така нагло. Нема прошка. Газ до дупка и до последно. 100 магарета да имам 1 няма да оставя в калта.
Чета темата от самото начало и се чудя на някои от потърпевшите да не кажа на всички. Защо се оставяте така да ви манипулира една нагла лъжкиня  Huh?
Добре,а ти какво предлагаш,ама честно,защото съм сигурна,че ако бяхте вие(тези които само пишете,а не сте потърпевши)на наше място.....ама същото щеше да бъде,да не би вие да сте по умни или по бързи в реакциите си в такива ситуации.Ами да на мен ми върна парите и пак казвам С КАКВОТО МОГА ЩЕ СЪДЕЙСТВАМ,но си мисля,че аз нямам право да правя каквото и да било,смисъл жалби...при положение,че ми се е изплатила.Така че......никой незнае на нея какво и е хрумнало и какво предстои да направи.Пожелавам на всички да си получоте нещата.Отнесена,Скоки и Ангелчето направиха каквото можаха,хайде стига сте се вайкали................Помислете малко Lips Sealed Lips Sealed
Никъде не съм писала кой е по-умен или бърз в реакциите. Що за четене между редовете  Embarrassed

Мила ти си тази която чете межфу редовете,просто нямате право да ни опреквате,хайде стига вече........ Huh?
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
rosidt
rosidt
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


rosidt

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #644 -: Ноември 30, 2010, 14:34:53 »
Раздели ТемаНагоре

Поговорката "Всяко чудо за три дни" и тук ще се окаже вярна. Ако мен някой ме беше измамил така нагло. Нема прошка. Газ до дупка и до последно. 100 магарета да имам 1 няма да оставя в калта.
Чета темата от самото начало и се чудя на някои от потърпевшите да не кажа на всички. Защо се оставяте така да ви манипулира една нагла лъжкиня  Huh?
А вие какво предлагате, да се съберем всички потърпевши, за си вземем двама-трима бабаити и да отидем да я опухаме ли?! Не, поне за мен не е този начина, законите са за всички и трябва да се спазват, нищо че има изключения. Аз съм си подала жалбата и въпреки, че видях снимана бележката, че ми е пратила записа, няма да я оттегля. Ще чакам компетентните органи да й търсят отговорност и ще следя развитието по моята жалба. Дано си получи заслуженото наказание. Ако не друго, то поне една солидна глоба могат да й тръснат, да й е за урок за друг път. Само дано другите измамени, като си получат нещата и паричките, не си оттеглят жалбите.
Никъде в поста си не съм писала за бабаити и физическа саморазправа. Но до вчера единици бяхет тези, които пуснахте жалби, което и аз бих направила, но много по-рано  (gesture1)
Активен

Връщам, ако не отговаря на описанието.Не плащам опаковки. Нека преди всичко бъдем коректни един към друг
Малко повече инфо за мен
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=46663&ppaction=readfeed


Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: