{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:Измами и опити за измами в особено големи размери от CORO  (Прочетена 135928 пъти)
0 Членове и 20 Гости преглежда(т) тази тема.
dilaila2
Мама забравана
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 543


Обичам те до последната звезда на небето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #645 -: Ноември 30, 2010, 14:36:59 »
Раздели ТемаНагоре

Мили дами, вероятно ще си кажете,че щом не съм от измамените не мога на 100 процента да ви разбера. Обаче следя темата и както многократно бе казано- много вайкане и никакъв резултат. При това всеки от вас , който в момента си получава парите въздъхва облекчено и е дотук. Радвам се, че започвате да си получавате парите и стоките, но това за мен изобщо не означава, че нещата трябва да останат така. Не само измамата, и Опитът за измама е подсъден. А това НЕЩО, защото за мен не е нито жена, още по- малко майка, така се е вихрило, така се е подигравало с хората, че направо ми се повръща. Всичко мога да приема, ама някой да ме направи на идиот, после да ми се извини и аз да махна с ръка- няма как да се случи.
Сега ще се поуспокоят нещата и така....до следващия път.
Пуснете си жалбата, че да ви е мирна главата.
Явно не четете това което се пише,а пишете каквото ви се иска..........Прочети моите постове и ще видиш,че почти във всеки един аз казвам ДАЙТЕ ДА НАПРАВИМ........да аз сама няма да направя и незнам как стоят нещата......ти каза,че може и да се пусне като опит за измама.......добре това ще го знам...
Здравейте. В интерес на истината изчетох цялата тема и то вниманелно, защото както една от мамите е написала -тази личност краде от децата ви, не само от вас, което ме вбеси най- много.
Не искам да засягам вас лично, но дайте да направим ми звучи като дайте да дадем SmileyНе се заяждам, повярвайте ми.
Всъщност просто не искам да й се размине само с връщане на нещата или парите, това е Smiley
Не е редно, има си наказания и закони за такива хора.
Дано всичко се нареди по най- добрия възможен начин за всички измамени.
Активен

1.Коректен човек съм, моля за същото отношение.
2.Ако не съм посочила друго пощенските разходи са за сметка на купувача.
3.Не продавам боклуци, моля не ми предлагайте Вашите.
4.Стока, която не отговоря на посоченото от Вас описание и състояние, връщам без предупреждение и обяснение.
5.Ако се разсея и забравя да Ви поставя оценка- моля, подсетете ме.
6.Тук сме за да си помагаме- да престанем да се надлъгваме.
7.Бъдете много, много здрави и се усмихвайте Smiley
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #646 -: Ноември 30, 2010, 14:39:12 »
Раздели ТемаНагоре

да си даде лаптопа на мен!Ще го купя.Ще я мотам 2 седмици,после ще я послъжа малко,ще я питам какво иска от мен,а накрая ще й го върна Cheesy
Съвсем сериозно-ще й дам 200лв ако е читав Wink
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #647 -: Ноември 30, 2010, 14:50:13 »
Раздели ТемаНагоре

да си даде лаптопа на мен!Ще го купя.Ще я мотам 2 седмици,после ще я послъжа малко,ще я питам какво иска от мен,а накрая ще й го върна Cheesy
Съвсем сериозно-ще й дам 200лв ако е читав Wink
И аз искам лаптоп и си мисля да си взема,че мъжо ще ме изгони вече от нас.Тааа моля тя недей от неяяяя  Huh?
 Cheesy Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
dibidembo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 55


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #648 -: Ноември 30, 2010, 15:19:23 »
Раздели ТемаНагоре

ох и аз чакам да ми си прати пратката. от вчера само ме пита за адреса и днес ме пита два пъти и уж ще го прати (е би трябвало вече да го е пратили ама дали?Huh?)
Активен
poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #649 -: Ноември 30, 2010, 16:00:25 »
Раздели ТемаНагоре

Сигурно се е стреснала, и мен вече 2 пъти ме пита за здреса.Да видим какво ще излезе от цялата работа.
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/
vili_zah
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #650 -: Ноември 30, 2010, 16:24:21 »
Раздели ТемаНагоре

Сигурно се е стреснала, и мен вече 2 пъти ме пита за здреса.Да видим какво ще излезе от цялата работа.
АМА И МЕН 2 ПЪТИ МЕ Е ПИТАЛА ОЩЕ ВЧЕРА,НО НЕ МИ Е КАЗАНО ,ЧЕ МИ Е ИЗПРАТЕНО НЕЩО. И АЗ СИ ЧАКАМ. НЕ СЕ ЛИ Е СВЪРЗАЛ НЯКОЙ С НЕЯ?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?
Активен

ТОЧНА И КОРЕКТНА СЪМ,НАДЯВАМ СЕ НА СЪЩОТО.
ПРИ ЗАКУПУВАНЕ  НА ПОВЕЧЕ ОТ ЕДНА ОТ МОИТЕ ОБЯВИ ПОЕМАМ ПОЩЕНСКИТЕ РАЗХОДИ. Smiley

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=86595&profile_type=feedback
blagovesta_mariela
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #651 -: Ноември 30, 2010, 17:12:34 »
Раздели ТемаНагоре

И на мен няколко пъти ме питаше за адреса, колко ми дължи и какво съм й изпратила. На мен ми изглежда много завеяна. Или го прави с някаква друга цел, незнам вече дали ще си получа парите. Пуснах жалба, но нищо. Никой не ми е писал на мейла. Пуснах е още вчера по обед. Има ли някой, на който да са му писали от полицията в Троян?
Активен
Mirkata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #652 -: Ноември 30, 2010, 17:50:32 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
УЖАС !Получих ЛС и прочетох  темата само до половината .Това че CORO е успяла по най банален начин да измами доста от потребителките е едната страна на въпроса. Тази акция според мен е замисляна доста прецизно ,защото всичко е свършено за около 10-15 дни, доколкото разбрах. Освен това има съмнения че тази акция е била провеждана и в продавалник.ком .Другата страна е разногласието  между измамените , невземане на адекватни мерки от страна на измамените потребителки и от страна на екипа на сайта.
Извинявам се , ако не съм дал правилна оценка на проблема и е възможно е  да не съм вникнал подробно в проблема , защото съм чел темата само до  средата.... ами да ви кажа че просто ми омръзна да виждам как се тъпче на едно место и само се мрънка
Виждам,че това е първата Ви публикация!Как  стигнахте до тези заключения?Всички по тема са много адекватни,особенно Админа и Модераторите!Първо прочетете всичко,после пишете!

Диди , за да не почваме да се заяждаме , ще ти отговоря , за да ти станат някои неща ясни.Пък ако искаш , можеш и да продължиш, аз нямам такова намерение.
Това че ми е първото мнение в този форум нищо не означава, каквото и да си мислиш.А от друга страна че имам право на собствено мнение , предполагам никой не го оспорва. Ти само си погледни постовете по тази тема и ще видиш че май сме на едно мнение, изказано по различен начин.Не ме карай да ти  проследявам постовете / както ти направи с моя / и да ти  доказвам  това ми твърдение .
А колкотодо това че не са предприети адекватни мерки , го доказва многото постове в тази тема. Ако бяха адекватни действията, досега това момиченце щеше да бъде поставено на полагащото и се место . Това да ви развъртва ВСЕ ЩЕ КАТО МАЙМУНИ , доказва моето твърдение.
Активен
Илейн
Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично усмотрение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Разгледайте другите ми обяви.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #653 -: Ноември 30, 2010, 19:19:36 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте мили мами!
Искам да вмъкна нещо-никъде в сайта не е упоменато в какъв период от време трябва да бъде платена покупката.
И въпросната CORO  може да успорва вашите обвинения,защото тя не е отказала да плати,а всъщност е казала че забавя заради лични проблеми.
Изводът какъв е?
Да има по-конкретни правила
Активен

Разгледайте и другите ми обяви.
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #654 -: Ноември 30, 2010, 19:36:25 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте мили мами!
Искам да вмъкна нещо-никъде в сайта не е упоменато в какъв период от време трябва да бъде платена покупката.
И въпросната CORO  може да успорва вашите обвинения,защото тя не е отказала да плати,а всъщност е казала че забавя заради лични проблеми.
Изводът какъв е?
Да има по-конкретни правила


Това няма как да стане. Това е в зависимост от фирмата превозвач (еконт, спиди, български пощи и др.). Това зависи и от самите продавачи и купувачи. Сайта не взема участие в сделката. Единственото което можем да направим като администратори на сайта, е да предоставим необходимите данни на съответните органи (полиция) и да съдействаме на потребителите за случая.
Активен
Илейн
Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично усмотрение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Разгледайте другите ми обяви.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #655 -: Ноември 30, 2010, 19:41:14 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте мили мами!
Искам да вмъкна нещо-никъде в сайта не е упоменато в какъв период от време трябва да бъде платена покупката.
И въпросната CORO  може да успорва вашите обвинения,защото тя не е отказала да плати,а всъщност е казала че забавя заради лични проблеми.
Изводът какъв е?
Да има по-конкретни правила


Това няма как да стане. Това е в зависимост от фирмата превозвач (еконт, спиди, български пощи и др.). Това зависи и от самите продавачи и купувачи. Сайта не взема участие в сделката. Единственото което можем да направим като администратори на сайта, е да предоставим необходимите данни на съответните органи (полиция) и да съдействаме на потребителите за случая.
куриерите може по подразбиране да се упоменат-3-5 дни примерно,но самата сделка да се плати в граници еди какви си,това имах предвид
Активен

Разгледайте и другите ми обяви.
vili_zah
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #656 -: Ноември 30, 2010, 19:49:12 »
Раздели ТемаНагоре

моля някой да каже дали днес му е изпратена пратката или пък парите са ви върнати. Струва ми се ,че тя май е спряла с връщането на нещата?Huh?Huh?Huh?Huh???/
гледам и хората в форума взехме да намаляваме,да не би вече да се отказваме. аз си мисля да си оставя жалбата,независимо дали ще си получа нещата,а вие?
Активен

ТОЧНА И КОРЕКТНА СЪМ,НАДЯВАМ СЕ НА СЪЩОТО.
ПРИ ЗАКУПУВАНЕ  НА ПОВЕЧЕ ОТ ЕДНА ОТ МОИТЕ ОБЯВИ ПОЕМАМ ПОЩЕНСКИТЕ РАЗХОДИ. Smiley

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=86595&profile_type=feedback
elena84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #657 -: Ноември 30, 2010, 20:01:04 »
Раздели ТемаНагоре

И на мен писа,че ще ми прати парите,но още няма нищо. Huh? Huh? Huh?
Активен

Коректна съм и очаквам същото и от вас.Потребител,който купува повече от една моя обява е с предимство.Пазя ред 8 часа.Пращам на първия дал адрес на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Благодаря.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=85777&ppaction=readfee
slance77_1976
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 161


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #658 -: Ноември 30, 2010, 20:23:38 »
Раздели ТемаНагоре

моля някой да каже дали днес му е изпратена пратката или пък парите са ви върнати. Струва ми се ,че тя май е спряла с връщането на нещата?Huh?Huh?Huh?Huh???/
гледам и хората в форума взехме да намаляваме,да не би вече да се отказваме. аз си мисля да си оставя жалбата,независимо дали ще си получа нещата,а вие?

Аз днес ходих до пощата и си получих записа за изпратения от мен детски анцунг, но въпреки това няма да си оттегля жалбата, която съм пуснала. Искам да кажа на тези които ни упрекват за жалбите, че всеки сам си решава дали да пусне такава или не. Аз съм си преценила да пусна и съм го направила, но недейте да забравяте, че полицаите няма да хукнат веднага да й търсят отговорност както и жалбите няма да бъдат разгледани веднага. Ще отнеме време, така е за съжаление.
Активен

Моля Ви, преглеждайте си старателно стоките, които продавате!
Коректна съм и очаквам същото от вас, толерирам лс.
Стоки, неотговарящи на описанието - връщам, опаковки - не плащам.
Не пращам пари предварително.
Имам много положителни оценки в......, вижте ги!
elena84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #659 -: Ноември 30, 2010, 20:47:09 »
Раздели ТемаНагоре

Не се ли е свързвала с някой от модераторите да каже утре какво на кой ще връща или плаща? Roll Eyes
Активен

Коректна съм и очаквам същото и от вас.Потребител,който купува повече от една моя обява е с предимство.Пазя ред 8 часа.Пращам на първия дал адрес на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Благодаря.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=85777&ppaction=readfee


Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: