{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:Измами и опити за измами в особено големи размери от CORO  (Прочетена 136012 пъти)
0 Членове и 17 Гости преглежда(т) тази тема.
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #690 -: Декември 01, 2010, 13:45:58 »
Раздели ТемаНагоре

Ама естествено!Дали са си получили нещата или не трябва да пускат жалби.Тя се уплаши явно и затова почна да връща,иначе щеше да завлече хората с 1000 лв.Ако сега й се размине утре с нов ник и айде отначало..
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #691 -: Декември 01, 2010, 13:46:28 »
Раздели ТемаНагоре

Не да не се пускат жалби,а да не пускат тези,чиито неща са върнати!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
dibidembo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 55


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #692 -: Декември 01, 2010, 13:47:45 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък мисля ,че не трябва да остане и човек ,потърпевш от въпросната ,който да не е пратил необходимата жалба!!!!!!!Това си е неосъществен опит за кражба за мен,това ,че сме задружни и силни  -някои и стана така че се е стреснала -оневинява ли я с нещо??Списъкът расте ,а я защитавате още,нямам думи!! Дали модераторката ако беше и тя замесена би писала това ?? Служебна защита ли има поставена???Не очаквах да прочета точно това от модератор!!!Ами да вземем да й пратим благодарствено писмо на госпожата ли ,да съберем пари да й платим нета лиии???
Ама как не йм писах ,че става въпрос за тяхна "колежка",отдел разознаване Cheesy
Мале модератор я защитава, това беше върха на сладоледа честно! Какъв пример давате Вие? Какво е това чудо?  Тя щеше да завлече хората с над 1000 лева, а Вие призовавате да не се пускат жалби, е това вече е направо смешно !
и аз съм на същотот мнение.  аз ей сега ще пусна жалба. Нищо не съм получила и незнам дали и кога ще стане.  Незнам как при вас бяха нещата с въпросната "госпожа", но при мен след като й писах че съм й пратила колета направо взе да ми се присмева и подиграва. тогава се усъмних че има нещо подозрително. Чудя се тая жена мъж имали той какво мисли по въпроса или и той  й помага?Huh?Huh?
Активен
dibidembo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 55


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #693 -: Декември 01, 2010, 13:50:00 »
Раздели ТемаНагоре

И аз се редя в списъка с минималните 6лв,но ...,но как да се добавя в него!!!Къде е!

пиши на модератора на ЛС и ще те добавят в списъка
Активен
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #694 -: Декември 01, 2010, 13:50:25 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета,
тези от Вас, които вече са си получили нещата/парите не могат да пускат жалби.
Жалба да пуснат само тези от Вас, които все още не са си получили вещите/парите.
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #695 -: Декември 01, 2010, 13:50:35 »
Раздели ТемаНагоре

Ми нека си имат мнение, и аз си имам и го изказвам - за мен е възмутително точно модератор да няма реална преценка за нещата и да призовава жалби да не се пускат, при положение, че това е доказана КРАДЛА! Нали хората малко или много ще се заслушат в думите и, все пак е модератор. Друг е въпроса колко от тях ще смеят да се обадят Smiley
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #696 -: Декември 01, 2010, 13:52:01 »
Раздели ТемаНагоре

Явно нямат законово право???
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #697 -: Декември 01, 2010, 13:54:17 »
Раздели ТемаНагоре

Ми нека си имат мнение, и аз си имам и го изказвам - за мен е възмутително точно модератор да няма реална преценка за нещата и да призовава жалби да не се пускат, при положение, че това е доказана КРАДЛА! Нали хората малко или много ще се заслушат в думите и, все пак е модератор. Друг е въпроса колко от тях ще смеят да се обадят Smiley

Момичета,
тези от Вас, които вече са си получили нещата/парите не могат да пускат жалби.
Жалба да пуснат само тези от Вас, които все още не са си получили вещите/парите.

А защо не се сетиха да пишат ПРЕДИ да си получат нещата. Всички се вайкаха и чудеха. Е какво се вайкат, още в началото на темата им се даде адреса на полицията и дооооооооооста съвети. Пък майките какво - едната чака, другата не ще, третата не знам си к'во. И в момента, в който едното момича пусна жалба и го каза, най-сетне разбраха, че не боли и се юрнаха.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #698 -: Декември 01, 2010, 13:55:32 »
Раздели ТемаНагоре

Ми нека си имат мнение, и аз си имам и го изказвам - за мен е възмутително точно модератор да няма реална преценка за нещата и да призовава жалби да не се пускат, при положение, че това е доказана КРАДЛА! Нали хората малко или много ще се заслушат в думите и, все пак е модератор. Друг е въпроса колко от тях ще смеят да се обадят Smiley

Момичета,
тези от Вас, които вече са си получили нещата/парите не могат да пускат жалби.
Жалба да пуснат само тези от Вас, които все още не са си получили вещите/парите.

А защо не се сетиха да пишат ПРЕДИ да си получат нещата. Всички се вайкаха и чудеха. Е какво се вайкат, още в началото на темата им се даде адреса на полицията и дооооооооооста съвети. Пък майките какво - едната чака, другата не ще, третата не знам си к'во. И в момента, в който едното момича пусна жалба и го каза, най-сетне разбраха, че не боли и се юрнаха.
Именно...
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
miti2007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 244


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #699 -: Декември 01, 2010, 13:55:49 »
Раздели ТемаНагоре

Влиза нощем крадец в дома ви,взима телефоните на мъжът и на жената ,но в суматохата изпуска този на жената...Кой да се оплаче,я кажетее?Huh? Cheesy
Активен
bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #700 -: Декември 01, 2010, 13:57:44 »
Раздели ТемаНагоре

Е това е вярно, че се мотаха и така и дадоха реална възможност да се измъкне, но и те бяха много ошашкани.  Е нищо де, тя все ще си намери майстора тая Smiley
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #701 -: Декември 01, 2010, 13:58:12 »
Раздели ТемаНагоре

Влиза нощем крадец в дома ви,взима телефоните на мъжът и на жената ,но в суматохата изпуска този на жената...Кой да се оплаче,я кажетее?Huh? Cheesy
Казуси много, но в конкретния с Coro това е положението...
П.П. Нека сега да не се настройваме една срещу друга или срещу модераторите, нещата вече са поели по някакъв път и резултат ще има.
« Последна редакция: Декември 01, 2010, 14:00:35 от delia » Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
miti2007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 244


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #702 -: Декември 01, 2010, 13:59:55 »
Раздели ТемаНагоре

Влиза нощем крадец в дома ви,взима телефоните на мъжът и на жената ,но в суматохата изпуска този на жената...Кой да се оплаче,я кажетее?Huh? Cheesy
Казуси много, но в конкретния с Coro това е положението...
Е да  ама не според някои трябва да се оплачи само  мъжът-защото неговият телефон го нямаа!Жената ще си каже-еми нищо..нали е изпаднал моя!
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #703 -: Декември 01, 2010, 14:01:13 »
Раздели ТемаНагоре

Е това е вярно, че се мотаха и така и дадоха реална възможност да се измъкне, но и те бяха много ошашкани.  Е нищо де, тя все ще си намери майстора тая Smiley
Разбирам, че като си шашнат търсищ помощ. Намериха подкрепа и получиха адекватни съвети. Мотаенето си е тяхна грешка Smiley Пък сега.....карай.
Дано всички си получат нещата или парите. А Coro ще си получи заслуженото. Силно вярвам в това
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #704 -: Декември 01, 2010, 14:04:03 »
Раздели ТемаНагоре

Влиза нощем крадец в дома ви,взима телефоните на мъжът и на жената ,но в суматохата изпуска този на жената...Кой да се оплаче,я кажетее?Huh? Cheesy
Казуси много, но в конкретния с Coro това е положението...
Е да  ама не според някои трябва да се оплачи само  мъжът-защото неговият телефон го нямаа!Жената ще си каже-еми нищо..нали е изпаднал моя!
Всъщност и двамата Smiley Нали са им влезли в дома.......
В конкретният случай какво излиза. Ми взех си нещата /парите, ама пък тя ме забави, излъга .......Това не е в детската градина. Кой полицай ще обърне внимание ?
Да бяха писали овреме.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: