{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:Измами и опити за измами в особено големи размери от CORO  (Прочетена 136109 пъти)
0 Членове и 20 Гости преглежда(т) тази тема.
elena84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #825 -: Декември 07, 2010, 16:39:32 »
Раздели ТемаНагоре

Щом се е опаричила значи скоро ще чакаме записи.Да се надяваме ..... Wink
Активен

Коректна съм и очаквам същото и от вас.Потребител,който купува повече от една моя обява е с предимство.Пазя ред 8 часа.Пращам на първия дал адрес на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Благодаря.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=85777&ppaction=readfee
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #826 -: Декември 07, 2010, 17:21:30 »
Раздели ТемаНагоре

Някъде в по-предните страници Ангелчето беше писала, че г-жата тръгнала да си залага лап-топа, за да вземе парички и да си плати дълговете. Ама май и това излезе неистина.
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
elena84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #827 -: Декември 07, 2010, 17:24:49 »
Раздели ТемаНагоре

Може да влиза от комшийката.
Активен

Коректна съм и очаквам същото и от вас.Потребител,който купува повече от една моя обява е с предимство.Пазя ред 8 часа.Пращам на първия дал адрес на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Благодаря.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=85777&ppaction=readfee
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #828 -: Декември 07, 2010, 17:27:14 »
Раздели ТемаНагоре

Имах предвид, че момичетата май все още чакат разплащането, а не от къде влиза.
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
sis7
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


За да срещнеш идеалния мъж,трябва да си го родиш!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #829 -: Декември 07, 2010, 20:56:36 »
Раздели ТемаНагоре

Имах предвид, че момичетата май все още чакат разплащането, а не от къде влиза.
да определено хич не ме засяга от къде влиза,интересува ме кога ще си получ записа,тоест кога Всички ще си получим записите.......щом намери начини да ни лъже,да намери начини и да си плати  Tongue
Активен

Аз съм коректна,очаквам това и от другите!
Пощенските са за сметка на купувача.
Приемам плащания с пощенски запис,превод по еконт или по банков път (имам сметка в ЦКБ)! Плащам по същия начин! За потребители под 10 оценки-предварително плащане,за всички останали предпочитам плащане и изпращане в един и същи ден!
Не изпращам с наложен платеж,за потребители без оценки-предварително плащане!
При закупуване на два артикула от обявите ми,поемам пощенските!
Предимство за далия пръв адрес на лични!
Пиша оценки,моля пишете и Вие!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #830 -: Декември 07, 2010, 21:08:49 »
Раздели ТемаНагоре

Така за лаптопа - да тръгна да го залага но в зъложните и давали 150 лева за лаптоп който тя е плащала на 1400 , и не го заложи
Влиза в интернет , хващайки WiFi от комшийката , дала и е паролата , днес патуват вече парите на
Djessika
kema81
pepina78
Те ще идват от друго име и адрес , защото се оказа че иВА Е ПЛАТИЛА ПО ПОГРЕШКА НА ТАЗИ ЖЕНА
Сега нататъка днес пътуват и доста от нещата утре ще напиша подробен списък , като нещата са с пощенските вътре

Сега да си кажем няколко думи за жалбите , днес Ива е била в полицията , и инспектора и е дал имената на жалбоподавателките , тя пък му е показала бележките че на някой от тях е платила/пратила нещата , което много озадачило човека ,
Нещата са следните , тези които са си получили нещата с пощенските или им е било платено , трябва да оттеглят жалбите си , защото техните жалби към днешна дата са клевета , и инспектора е казал на ива че в този случей тя самата има право да пусне жалба за клевета и оронване на авторитета срещу тези с които вече си е разчистила сметките
Аз говорих с нея , доста е ядосана на това че въпреки че си е разчистила сметките с някой мами , те не са отдръпнали жалбите , аз ви намекнах още преди че не е редно , но никой не ме слуша , както и  да е , ива ми каза че ако утре най късно вдруги ден тези които са си получили нещата не оттеглят жалбите си , то тя също ще пусне такива срещу тях , отсрочката от два дни а дава заради мен , защото аз я помолих , твърдейки че вярвам че сте разумни хора , дано не греша.Моля ви да помислите малко , кое предпочитате , да си отмъщавате и да триете сол на нечия глава и срещу вас също да бъде пусната жалба за клевета или да се приключи най сетне с тоя проблем.
Въпреки че Ива постъпи МНОГО грешно , в нито един момент не я оневинавам , сега тя оправя нещата и постъпва както е редно !
Направете го и ВИЕ!
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #831 -: Декември 07, 2010, 21:17:17 »
Раздели ТемаНагоре

Аз й предложих 200 лв. за лаптопа
Айде без да я защитавате моля.Нека ви съди,с 240лв майчинство-да видим как ще стане....Ще прави цифра народ на маймуни 100 пъти....То не беше за пари,то не беше за работа,то не беше за майчинство,то не беше за майка й,то не беше за лаптоп......Колко ли изтървах до тук?!? Lips Sealed
Хайде със здраве.Тая откачената едва не погреба майка си,та на какво ли още е способна?Незнам какво й се чудите още Lips Sealed
Като е с майчинство от къде има пари за лаптоп за 1 400лв?
Аз през 2009г януари месец за Нова година си взех Тошиба за 700лв. от Техномаркет.Всеки месец с мъжът ми внасяме по 50лв,само  последните 4-5 м. внасяме по 25лв.Имаме да внасяме още 25лв  Shocked
А на нея кой ли й дал току-така като е в майчинство?Сигурно майка й или комшийката  Wink
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #832 -: Декември 07, 2010, 21:23:14 »
Раздели ТемаНагоре

Взела го е преди да излезне в отпуска по лременност на изплащане , а това за 200 лева реших че е шега затова и даже не и го казах , пак казвам н я защитавам , просто излагам нещата и за двете страни , който каквото иска да прави , аз пиша за жалбите за да не стане после ама аз не знаех , ама тя защо не каза и т.н
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #833 -: Декември 07, 2010, 21:26:22 »
Раздели ТемаНагоре

от къде ще вземе пари да ги съди?Аз ако съм,за цирк и на инат-не бих си я оттеглила Wink
Тя баве хората,не им плаща пощенските,прави сделка,а после я разваля като връща нещата...а накрая цяло стадо да й ходи по гъза!Изобщо не е луда,много си е фред даже!Луд е тоя,дето й се връзва на лапешкия акъл  Lips Sealed


пп:Да не си е помислила даже,че тук си дърпаме косите заради нейната величествена особа  Wink
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #834 -: Декември 07, 2010, 21:28:30 »
Раздели ТемаНагоре

Няма да ги съди , ще пусне жалба , ще ги разкара поне веднъж до районното за обяснение , като цяло ще им върне жеста с жалбата , няма да ес меся повече по тоя въпрос , просто информирах как стоят работите
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #835 -: Декември 07, 2010, 21:56:00 »
Раздели ТемаНагоре

Последните няколко поста доказват моята теория. Първо си пиши жалба, после се вайкай в ен на брой страници.
Що за нахалство да пуска жалби Huh?  Хем е виновна, достатъчно опетни името и града си, пък и нахална. Нека си кажем истината. Ако Ангела не се беше заела да я убеждава, дали наранената Ива, оплетена в лъжи и адреси щеше да прати и една стотинка или чорап на някой ?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #836 -: Декември 07, 2010, 22:04:31 »
Раздели ТемаНагоре

Последните няколко поста доказват моята теория. Първо си пиши жалба, после се вайкай в ен на брой страници.
Що за нахалство да пуска жалби Huh?  Хем е виновна, достатъчно опетни името и града си, пък и нахална. Нека си кажем истината. Ако Ангела не се беше заела да я убеждава, дали наранената Ива, оплетена в лъжи и адреси щеше да прати и една стотинка или чорап на някой ?
за,но чрез полицията  Cheesy
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
galia2007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


каката-август 2006 малкия -септември 2007

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #837 -: Декември 07, 2010, 22:23:13 »
Раздели ТемаНагоре

Няма да ги съди , ще пусне жалба , ще ги разкара поне веднъж до районното за обяснение , като цяло ще им върне жеста с жалбата , няма да ес меся повече по тоя въпрос , просто информирах как стоят работите
че те момичетата така и така ще ходят по районните
някой нагоре нали писа, че вече има уреден час в районното по повод жалбата си към Ива
хората така и така си загубиха нервите, времето и парите
хубаво е че Ангела предупреди за Ива и намеренията, но всеки има право да реши сам дали да оттегли жалбата си
Активен

предпочитам предварително плащане/изчаквам 8ч при запис и давам предимство на следващия/не приемам наложен платеж/не подканям на ЛС/с предимство-вземащия повече от една обява
 http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=34499&ppaction=readfeed
Dheny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #838 -: Декември 07, 2010, 22:24:29 »
Раздели ТемаНагоре

Не разбирам какво е това галене с перо, че едва ли не момичетата да се чувстват виновни, че са потърсили законова развръзка. Това дето й го е казал полицая е бошлав работа, не се връзвайте.
Има жалба, провеждат разследване по сигнал, тя връща придобитото( до някъде), но това в никакъв случай не значи да се оттеглят жалбите от момичета. Поне докато не се изплати на всички останали. Защото всички жалби са от едно и също естество и ако не се издължи, жалбите ще и утежнят вината за гражданско дело. За това ви плаши и ви моли да ги оттегляте. Не го правете. Ако не бяхте стигнали до тук, нямаше да ви върне нищо.
Активен

220 положителни оценки в другият сайт, нямам неутрални и отрицателни.
Разчитам единствено на комуникацията.
Спазвам ред, но си запазвам правото да преценя на кой да пратя.

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65578&profile_type=feedback
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #839 -: Декември 07, 2010, 22:56:25 »
Раздели ТемаНагоре

Я,я,я, за какво иде реч сега  Shocked
1. Момичетата, които са си подали жалбите с дата предхождаща датата на връщане/плащане от Ива са си напълно в правото и тя няма никакви основания да иска оттегляне на жалбите от тяхна страна. Тя трябва да докаже, че е върнала/платила с документите, които е получила от пощата/банката.
2. Момичетата, които са си получили нещата/парите преди да подадат жалба също имат известно основание, тъй като са един вид свидетели за цялата и дейност.
3. Полицията не се занимава с престъплението "клевета" чл.147 от НК. Тя се преследва по частен път.
Момичета, който е подал жалба или сведения за това, което му е станало известно и то отговаря на истината няма от какво да се притеснява. Терминът "оттегляне на жалба" не съществува по чл.209 /измама/, тъй като тя се преследа като престъпление от общ характер. В случай, че се съберат достатъчно доказателства за извършено престъпление прокурорът чрез разследващия орган привлича лицето към наказателна отговорност. Жалбоподателите са свидетели по делото, а тези, които пожелаят и са претърпели имуществени вреди могат да поискат да бъдат конституирани по образувано дело в качеството на пострадали.
Извършените до сега действия от полицията очевидно не са следствени действия, а извършване на полицейска проверка, като прокуратурата ще прецени дали да образува или не досъдебно производство. За сведение - ако се образува наказателно производство всички дали до сега писмени обяснения ще бъдат разпитани отново за същото в качествата им на свидетели, най-често "по делегация" в най-близкото до тях РПУ. Такава е процедурата, това да не Ви притеснява изобщо.
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.


Страници: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: